rodiklisPortaleCalendarDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti

- Registracijos sąlygos


Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.

Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdama jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote seną).

GAZEROCK TAISYKLĖS:
Itin nerekomenduotinų sakinių sąrašas:
1. "Jrock labai primena TH."
2. "Aruha mergina ar vaikinas?"
3. "Ruki yra gėjus, nes turi 5 auskarus dešinėje ausyje."
4. "Oooo Miyavis, tai sexjus kaip reikiant."
5. "Jau buvau pamiršęs/-us kaip myliu Gazette. Dabar vėl prisiminiau."
Tokie ir panašūs sakiniai neabejotinai užsitrauks BOSS rūstybę, o kai jai trūks kantrybė skaityti tokius komentarus, tų komentarų autorių lauks šitai:
ir banas.
Pajuokauti galima, bet viskas turi ribas. Šio forumo prioritetas yra kokybė, o ne kiekybė, taip kad brainless fangirls ir kitokio plauko wannabies bus šalinami be jokio gailesčio. Manau taisyklės labai paprastos. Tiesiog nebūkit gazetards ir "Gazerock" taps jūsų antraisiais namais :)