Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 THE DECADE

Go down 
+5
Sima~
haruhi
Uru'mi
chibi_panda
Sulli.
9 posters
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 10th 2012, 01:37

THE DECADE Untitled-4
Ilgų kalbų nerėšiu, nes proga per daug svarbi, kad gadinčiau forumo pradinį puslapį savo banaliais rašinėliais, tiesiog nuoširdžiai sveikinu the GazettE su tokiu gražiu jubiliejum ir džiaugiuosi, kad šiems vyrukams pildosi svajonės, ir tegaliu palinkėt dar tiek metų buvimo scenoje :)
Tuo pačiu sveikinu Gazerock forumą su 6-tais gyvavimo metais! :)

Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 10th 2012, 04:44

*susigraudina*

išties nuostabu, kad jie ne tik kad 10 metų sulaukė, bet ir per tuos metus sukorė ilgą kelią, nepaliovė vieni kitais tikėti ir būti stiprūs. Ir dovanoja mum tiek nuostabios muzikos.
Aš prie jų pripratau nežmoniškai ir žinau, kad jei tik galimybės leis (nenumirsiu ar neapkursiu ar netapsiu bomže), tiek kiek jie bus su mumis, tiek aš jų klausysiu, nes kuo toliau, tuo labiau myliu jų muziką, kurios niekaip negaliu išsemti, kaip kokio vandenyno.
Dalykas, kuris mane juose užkabino, žiūrint jų live, kurį su jais pimą kart pamačiau(NLSG) - ne koks atlikimo idealumas ar nerealios kompozicijos, o tai, kad jie savo muziką atliko taip nuoširdžiai, kaip dar nebuvau mačius.
Ironiška, kad neteks niekad jų pamatyt gyvai :DD
Sveikinu visus mus, kad turim šią nuostabią grupę 10 metų msn022

THE DECADE Tumblr_ljeu50zyfi1qbw0d2o1_500




Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 10th 2012, 07:44

.


Paskutinį kartą redagavo Aoumidori, Kovas 19th 2017, 12:29. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 10th 2012, 08:44

Sveikinu visus SixthGuns ir Gazetto. tiesiog neturiu ką pasakyti,manau nereikia mano banalių žodžių,nes Gazetto yra verti daug daugiau. Tiesiog jaučiu,kad kuo toliau,tuo visas pasaulinis fanbase ( fandom ) tampame šeima.
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 10th 2012, 10:12

kaip nuostabu, kad jau 10 metų jie mus džiugina!! tikiuosi, kad ir tooliau jie mus džiugins dar daug daug metų! ^^ th150
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 10th 2012, 10:34

Sveikinus ir juos ir visus fanus th150. Linkiu jiems ir toliau kurti tokią nuostabią muziką, o mums ja džiaugtis th149
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 10th 2012, 12:47

Jau deshimt metu... Atrodo ne tiek ir ilagai, bet buti 10 metu scenojo ir vis dar buti viena populiariausiu Japonijos grupiu... Nuoshirdus linkejimai! Jie visi 5 yra mano gyvenimo dalis ir jei nors vienas ish ju ishejtu, viskas butu kitaip. Taigi LABAI dziaugiuos kad jie visus tuos 9-10 metu nekeite nariu ir sugebejo pakest vienas kita :D
Tai pat sveikinimai forumiechiams! Pasenkime kartu! :P
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 10th 2012, 14:38

nu kaip.. drummer'į keitė :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
LastQQQ
~Wakagashira~
LastQQQ


Female
Scorpio Monkey
Age : 31
Miestas : Ne Japan ~_~
Pranešimų skaičius : 1007
Reputacija : 59

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vėjejis kedenantis Reitos plaukus
Išskirtinis Bruožas: nosebleed vos pamacius gazetto
Super Galia: Prasuku laika

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 10th 2012, 21:23

Hmm, o aš su jais jau du metus tris mėnesius ir 10 dienų kartu esu, palinkėjau ilgos ir džiaugsmingos muzikinės karjeros jau tris kartus. Kartu su jais headbanginau ir šėlau per koncertus(gaila, kad netiesiogiai), net verkiau per jų dainas, ne tik juokiausi.
Jie šaunūs ir man patinka, norėčiau susitikti, pamatyti. Ir prisiekiu sau, niekad prie jų nesielgti kaip fangirlė beprotė, kokia šiaip esu. Linkiu jiems mėgautis savo darbu ir jausti įkvėpimą bei energiją naujiems darbams, projektams ir panašiai. Būdami laimingi jie suteiks laikės ir kitiems.
VIS DAR JUS MYLIU <3
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 10th 2012, 23:07

Kaip smagu, kad vyrukai jau susilaukė dviženklio jubiliejaus. Džiaugiuosi už juos, džiaugiuosi už mus, kad esam su jais. :} Gaila, kad pati neprabuvau su jais visus siuos metus, bet galiu didžiuotis, kad beveik pusę šio dešimtmečio mėgaujuos jų muzika. Tikiuosi gražiai paminėti ir 20metį kartu su jumis visais, mieli forumiečiai. :} Sveikinimai! <3
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 10th 2012, 23:50

Sulli. rašo:
nu kaip.. drummer'į keitė :D
Todel ir parashiau 9-10 metu :P Jeigu jie nepriimtu Kai, jie nebutu tokie nuostabus :) Nes Kai yra Gazettu saulute!
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 11th 2012, 12:30

LastQQQ rašo:

Jie šaunūs ir man patinka, norėčiau susitikti, pamatyti. Ir prisiekiu sau, niekad prie jų nesielgti kaip fangirlė beprotė, kokia šiaip esu.


Na, teoriškai galėtum juos susitikti. Pvz jei jie darytų dar kokią autografų sesiją ir tau tiesiog netyčia pavyktų būti tinkamu laiku tinkamoj vietoj ir nusipirkti tą ką reikės tai konkre2iai autografų sesijai nusipirkti (ant ko jie rašysis), atstovėti didžiulę eilę ir juos pmamatyt :3

Aš tai girdėjau, kad tie kurie dalyvavo jų autografų sesijoj remember the Urge ar kokioj ten (nebeatsimenu, kurį ten singlą pasirašinėjo), tai buvo labai sužavėti Uruhos grožio realybėje :D nu aišku, jis buvo sušukuotas ir iščiustutas, nu bet vistiek iš arti.
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 11th 2012, 22:33

Taya, na negalima taip nurašyti ir menkinti Yune. jis vis dėlto irgi buvo the GazettE dalis ir pradininkas :) Yune laikais tikrai smagių dainų bei PV buvo sukurta, tai nenurašykim jo taip. nemanau, kad ir patiem Gazeboys patiktų toks skirstymas :)


chibi_panda, šnekėdama apie Uruhos grožį priminei man jo tragišką foto iš Helsinkio oro uosto. dabar toks juoko priepuolis užėjo :DDDD

Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 11th 2012, 23:25

lol, net susiradau daba kompe tą foto :D ir dar patyrinėjau.

Nu man jisai ten irgi gražus 22 Natūraliai dailus vyriškis .Tik gal mažumėlę užtinęs nuo nuovargio/nemiegojimo ar gėrimo :D Ir akiniai nuspaudę nosį. Ir žvilgsnis žemyn. Plius jisai turi didelį veidą ir smulkius veido bruožus, o mes įpratę matyti, kad didelę dalį veido dengia plaukai , o akių makiažas sukuria didesnių akių optinę apgaulę. Kai veidas atrodo mažesnis, jo smulkūs dailūs bruožai išryškėja. Antakių beveik nebuvimas, kai be makiažo, irgi nepadeda užpildyti veido :D Kas fotkino tą fotkę, tai manau labai netaikė, kaip ten išeis, nes buvo vienas iš tų "dabar arba niekada" atvejų ;DD

Viskas, daugiau nebegaliu į jį žiūrėt bo įsimylėsiu dar labiau ir prarasiu paskutinius likusius smegenis. :DDD

Mane nustebino the Decade setlistas, tiek daug senesnių dainų :3 Ir pradėjo nuo Miseinen.

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 12th 2012, 00:33

jooo aš kai tumblr skaičiau vienos suomės įspūdžius iš to konco, tai net širdį suspaudė, nes tokia proga pasitaiko tik kas 10 metų, kad per vieną vakarą tiek senų dainų sugrotų. na neveltui THE DECADE, tai gazeboys ir norėjo setlistu atspindėti savo kelią dabarties link. ech.. turėjo būt labai emocionalu grynai grįžt į grupės pirmuosius metus. ech ech ech...

šiaip man Uru žiauriai gaila dėl tos fotkės. taip visur išsičiustijęs būna, net dvd nerodo veido jei nepasidažęs, o čia taip pyst prieš visą pasaulį, lol
jeigu būčiau kur Tokijo centre, tai turbūt net neatkreipčiau dėmesio, kad Uruha.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 12th 2012, 10:00

Nenorit ta nuotrauka pasidalint? :D
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 12th 2012, 13:21

Shalambalaram. rašo:
Nenorit ta nuotrauka pasidalint? :D

regis biški nutuokiu kuri nuotrauka o.o arba ne. aš ir noriu pamatyt xD
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 12th 2012, 17:14

Sulli. rašo:
jooo aš kai tumblr skaičiau vienos suomės įspūdžius iš to konco, tai net širdį suspaudė, nes tokia proga pasitaiko tik kas 10 metų, kad per vieną vakarą tiek senų dainų sugrotų. na neveltui THE DECADE, tai gazeboys ir norėjo setlistu atspindėti savo kelią dabarties link. ech.. turėjo būt labai emocionalu grynai grįžt į grupės pirmuosius metus. ech ech ech...

šiaip man Uru žiauriai gaila dėl tos fotkės. taip visur išsičiustijęs būna, net dvd nerodo veido jei nepasidažęs, o čia taip pyst prieš visą pasaulį, lol
jeigu būčiau kur Tokijo centre, tai turbūt net neatkreipčiau dėmesio, kad Uruha.



Nesulaukiu, kada pradės piltis live report'ai iš visų, nes kiek suprantu, daug užsieniežių fanų buvo ten. Blemba, man reik detalių reportų >.< GFC net turėjo specialų travel package. Bet kokie faini goods'ai buvo, ypač bag ! totaliai netur42iau tokios gražios tašės prie ko priderint, bet vistiek norėčiau :DDD

Nu man irgi >.< Nu bet naiviai tikiuosi, kad jis jos nematė (yeah, fat chance..) Durniausia, kad tą fotkę galima išguglint paveikslėlių paieškoj. Aš prieš kokius metus paguglinau "Uruha " ar kažką tokio bendrumo , ir tą foto išmetė trečią ! Tai buvau užmušta. Galvoju: oh craaap, this is bad. Uruhai užtektų trijų sekundžių paguglint tą patį žodį ką ir aš paguglinau ir še tau, kas išlenda. Tai man biški gėda už fandom'ą, kad šitaip visur išreklamavo tą foto. Nu aišku smalsu, kaip jie be makiažo atrodo, plius pikantiški dalykai sklinda internetu šviesos greičiu. Nu bet šitaip išreklamuot gal nereikėjo... Aš jei tokią turėčiau foto pagavus, tai nežinau ar paleisčiau į netą.. ta prasme norėčiau su fanais pasidalint, nu bet atsižvelgiant kaip plinta toks daiktas..
Lol, aš galėčiau į jį atsitrenkt ir nesuvokt, kad čia Uruha :DDD Arba Ruki. Ne visiškai todėl, kad be makiažo, bet kad mano regėjimas žiauriai prastas, akiniai mažai padeda :DDD Užtat aš nelabai prisimenu žmonių veidų. Bet jei išgirsčiau balsą, suveiktų atpažinimo sistema. Aš žmones kuriuos mažiau pažįstu, pirma atpažįstu iš balso :D

Shalambalaram, ta nuotrauka tave taip į realybę sugrąžins, kaip niekas kitas iki šiol. Galima ją laisvai išguglint, jos pilnas netas.
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 12th 2012, 21:08

chibi_panda rašo:


Shalambalaram, ta nuotrauka tave taip į realybę sugrąžins, kaip niekas kitas iki šiol.

Jo, kažkaip nesinori būti tai, kuri sudaužo visas svajones ir tą idealų susidėliotą paveikslėlį apie Uruhos tobulą grožį :DDD


Dėl balsų, tai tu teisi, nes aš pati ne per geriausio regėjimo, ir n-metų akinius tik namie nešiodavau, tai tekdavo įjungti savo kitus jutimus :D už tai visi mokykloj galvodavo, kad esu arogantiška ir dar nepatenkinta viskuo, nes visada susiraukus vaikščiodavau ir nesisveikindavau. neesmė, kad nesisveikindavau, nes jų nematydavau, o susiraukus vaikščiodavau nuo bandymo kažką įžiūrėt aplink save :DDD

šiaip iš jų lengviausiai Kai ir Aoi gatvėj atpažinčiau, dėl Rukio nesu tikra, nebent jei jis vaikšto po gatvę taip pat, kaip per radijo intervus visokius, nes tie jo musės akiniai ir kepurytė, tai kaip jo brand'as :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 12th 2012, 22:19

Sulli. rašo:
visada susiraukus vaikščiodavau ir nesisveikindavau. neesmė, kad nesisveikindavau, nes jų nematydavau, o susiraukus vaikščiodavau nuo bandymo kažką įžiūrėt aplink save :DDD
Man prieš metus visi sakydavo 'tu tai niekad praeidama nesisveikini' nors aš jų nepažindavau, tik dabar akinius pastoviai nešiot pradėjau ir galiu iš tolo atskirti žmones :DDD.
O ta Uru foto tai manęs visai neišgąsdino, kaip dauguma sako, nieko ten baisaus :DD.
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyKovas 13th 2012, 06:34

Sulli. rašo:
chibi_panda rašo:


Shalambalaram, ta nuotrauka tave taip į realybę sugrąžins, kaip niekas kitas iki šiol.

Jo, kažkaip nesinori būti tai, kuri sudaužo visas svajones ir tą idealų susidėliotą paveikslėlį apie Uruhos tobulą grožį :DDD

Mačiau tą foto,nieko ypatingai baisaus nemačiau. :D Panašu į mane ryte,tai ką žinaau
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyGruodis 9th 2012, 12:18

niekas nerašo,kad bus ir dvd išleistas,manau jau žinote,bet dėl vaizdo pranešiu xD

2013.01.09 bus išleistas 10th anniversary live at Makuhari Messe dvd
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyGruodis 9th 2012, 12:23

Uru'mi rašo:
niekas nerašo,kad bus ir dvd išleistas,manau jau žinote,bet dėl vaizdo pranešiu xD

2013.01.09 bus išleistas 10th anniversary live at Makuhari Messe dvd
Tik adminai gali rašyt į šitą temą, dėl to niekas nerašė :D
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE EmptyGruodis 9th 2012, 18:36

sorry, kad laginu ;D rytoj paskelbsiu lol
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sponsored content





THE DECADE Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: THE DECADE   THE DECADE Empty

Atgal į viršų Go down
 
THE DECADE
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» 10TH ANNIVERSARY THE DECADE

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gazerock forumas :: Gazerock naujienos-
Pereiti į: