Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki

Go down 
+5
cruciare
kybolie
Sulli.
Kajitoku
Noru-chan
9 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 13th 2008, 20:51

1. Nick'as ir jo kilmės istorija.
Ok,siaip Kiss~Me~crimson buvo mano nick'as mano pirmam jrock forume,kuris man parode sviesa i nuostabia muzika,aka jrock/visual kei,tai buvo Dir en Grey LT forumas,per kuri radau ir senaji gazerock'a.Taigi pasiimiau ji cia.(senajame forume buvau akai_yuki,kas reiskia 'raudonas sniegas',tai jei mane kas is paneliu vadins akai,nenustebkit :balloon: ) Kiss suprantat matyt visi, me irgi, o crimson ir tamsiai raudona spalva,kaip sio forumo board'as (geras sutapimas:OMFG: ) ir tai dazniausiai yra laikoma kraujo spalva.O me dievina raudona spalva ir butent sis atspalvis man yra nuostabiausias,tamsiai raudona,bordine beveik spalva (board'ine XD).dar turejau akzkada livejopurnala,kur buvo amno avataras su Itachi is anime Naruto,kur buvo parasyta Kiss me crimson ir kiss keisdavosi i kill :tongue:
2. Tikrasis vardas.
Keistas,negirdetas,retas,niekada nepakartojamas ar neisimenamas is pirmo karto.... Ikvepkite.iskvepkite.N O R G A I L Ė .taip,keistas.taip lievas XD :weeee:
3. 3 žodžiais apibūdink save.
Black atsakymo 3 zodis suzavejo,bet nekartosiu XD ano....nepasitikinti,cholerike,ishsisiepus
4. Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?
daug ka..retai neturiu veiklos. 12 soku,statau sokius ir mini spektaklius sokio ri vaidybos,anksciau piesiau ir rasiau,dabar laiko nebelieka,klausau muzikos,su sese be sustojimo valandu valandas ziurim jrock koncertus(geriau dramu paziuretume <.<) ar PV,Mokaus japonu kalbos,rasau laiskus i Japonija ir ieskau dovanu azijieciams,rasau bloga ajponiskai,kuris merdi nuo primityvios mano kalbos:tongue: , megstu susitikti su draugais ir vaiksciot po miesta,kalbeti(me kalba greitai ir daug),dovanoti keistas ir nekeistas bei netradcines dovanas,sakyt tiesa,juoktis....aj bliaa..vel ishsipleciau,gomen nasai m(_._)m :samui: :crazy: :huh: :m-bata: :lol: :notes: :beer: :bow:
5. Iš ko tave būtų lengviausia atpažinti sutikus gatvėje?
is ilgu,visual kei entinkanciu plauku :weeee: ,kurpines sidabru ir auksu israsytos jrock grupiu pavadinimais,amm...dabar is kepures,juodai pilkai dryzuotos su bumbulu XD ir is kvailos sypsenos ar rekimo gatvese ar kavinese.Sutiksit,nepraeikit pro sali,trnktelkit jei reksiu,jei ne- susipazinkim!!! *entuziaste*

6. Kokios dar muzikos klausaisi be j-music?
tikslingiau klausti,kokios klausiau.Na ka,visko buvo.Is Lietuviskos:Mamontovas,Foje,Gravel
uzsienis:Megstu ivairia siuolaikinio sokio,a.k.a.keista muzika,indeniska muzika (bet en tu,kur prie Akropolio grodavo indenu muzika <.<),tada ROCK! XD Metallica veze ir ves,Linkin Park senesni gabalai,RHCP,3 Doors Down,Nickelback,3 Days Grace megau,Breaking Benjamin,Tori Amos(<--idomi atlikeja),Guano Apes,Nirvana,Led Zeppelin,Scorpions keli gabalai,Steve Vai gitaros gabalai keli,nes ohoho kaip pjauna,Omg,daug buvo,dabar neprisimenu visu,nes daug rasyt....:tongue:
7. Kaip pradėjai domėtis japonų kultūra?
trauke visada,kaip ir daugeli,juk tikrai neiprasta ir nuostabi kultura.labai uzveze anime ir manga,nuo to muzika,pieismas,kultura,kalba ir visokia kita veikla.Jau 1.5 metu mokaus japonu kalbos. :)
8. Mylimiausių japonų (-ių) TOP 5.
tik TIEK???? *ishsitraukia savo haremo sarasus* neimanoma tiek mazai.... Na neskirstyciua vietom,visi gan lygus,tai Die (Dir en Grey), Kai, Miyavi, Ikuta Toma (a.k.a Nakatsu is Hana Kimi),o i penkta vieta rasau visus likusius savo mylimus ajponus.nu tai pridekit koki simta...*abzora*:v:
9. Dažniausiai vartojami japoniški žodžiai.
HAHA,oj klausimas.anoo...ettoo...gomen,hai,Eeehh?!*anime,manga,dramu itaka*sou desuka,nee..
10. Kaip pamėgai The GazettE?
Oj,pirmi jp gabalai kuriuos turejau mp3 buvo:Dir en Grey garden,umbrella,ain't afraid to die, o labiausiai klausiau Ai Otsuka Cherish(pop),Kagrra satsuki ir...the Gazette cassis XD <--visos ios dainos lb panasios is skambesio.Po to pamacius cassis klipa na pamaniau...ai,nesakysiu ka..XD toliau klausiau ta pati gabala,o po to youtube pamacius D.LN atlikima Budoukan,isimylejau iki ausu ir turbut the gazette yra mano klausomiausia grupe (ziurimiausia irgi salia MYV) taigi...na sitorija sutrumpinta ir apkarpyta.. :v:
11. Ekstremaliausia situacija, į kurią kada nors esi patekęs (-usi).
Pakeliui i Dir En Grey koncerta paleistas traukinys kazkur Vokietijos kalnuose ir baime nepamatyti nei DEG nei grizti namo O.o
13. Gėrei sakės?
ne,bet gavau gimtadienio proga, tai greit gersiu. :lol: Kvieciu,kas nori?:romance:
14. Didžiausia klaida padaryta gyvenime.
isimylejau japonus,kuriu cia,Lietuvoj,nera XDD
15. Ateities planai.
oj,migloti,neaiskus,sunkiai pasiekiami.Labiausiai noreciau studijuot Japonijoj,taciau tai nelabai imanoma.Planas atsarginis - studijos Anglijoj susije su JP kalba ir tada vaziuoti ten ir taskytis bei ehadbangint BOSS grupes live'uose.:lol:
16. Kaip sužinojai apie Gazerock?
jau atsakiau i si klausima tam skritoj temoj ^^ *tingine rasyt dar karta*
17. Kokiuose dar saituose, susijusiuose su j-music, lankaisi?
Dir en Grey LT, wanda rando,batsu pasniukstineju,jref
18. Pasiūlymai kaip populiarinti japonišką muziką ir kultūrą Lietuvoje.
kultura per renginius,parodas,akcijas,gal pvz stovyklas,kuriu deja neturim.Daugiau demesio temom apie Japonija per ivairias pamokas,nes dazniausia liepiama "praversti"...<.<
Muzika geriausia butu epr koncertus (kol kas turejome 1),bet sunkiai igyvendinamas dalykas.Kol kas baisoka,nes bernai vadinas pyderais juos visus,o merginos tik alpsta del isvaizdos,todel sunkoka kol kas...
19. Kaip manai, ar Lietuva jau pakankamai subrendusi j-rock koncertams?
dalis,nedidele dalis Lietuvos taip,didzioji tikrai ne.taciau jei organizuoti kartu su kitomis salimis,gal ir butu imanoma kazka sumachinuoti.Taciua tai jau reikalauja pazinciu gauti lesoms ir ilgo darbo kveiciant grupes.Manau reiketu paluketi.
20. Ko palinkėtum Gazerock'ui?
Gyvybes,juoko,kuo maziau fangirl stuff,nors tai neisvengiama XD, jokiu fake'u ir taikos bei klestejimo! :romance:
21. Nuotrauka.
Nuotrauka yra is teatro renginio vykusio licejuje (mano mkla),kuriame vaidinau geisos mokine :) Yukata mano japonu mokytojos,kuri parsiveze ja is Japonijos sia vasara.Grazesnio apdaro neesu macius... :inlove:
Black-sama irgi apredziau siuo groziu kai nakvojo pas mane,jei graziai paprasysit ji ides ir savo foto graziasias *pssst.jai labai tiko^^*
Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki IMG_4727Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki IMG_4708
Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki IMG_4844Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki IMG_4815
(vaikinas yra tas,kuris fotkino,nuostabus zmogus isties,buves klasiokas,kuri lb myliu!...*hugs*Gimatdienio proga padovanoj 2 A3 formato mano foto,viena is ju cia yra,ta kur tik veidas matosi.Mergina - Pepe ilgakojine ^__^ mano viena geriausiu draugiu ^__^)
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 13th 2008, 23:04

Oh My God.........*Kaji potrauminis shokas po Yuki-chan foto*..............Oh My God.........*dar shokas*
*Nusiramino bishki*.........
Niu ash gi sakau, po tokiu foto, Kaji rimtais masto apie galimybe pakeisti lyti... :grin: :lol:
Grazesnes geishos nesu macius Yuki-sama! :inlove: :nihonjin: *svaigsta* :socute:
OOoookei, baigsiu Yuki fangirl flood'a....
Anyway, Bossu ir buvo apsiredzius taip graziai????*pyksta kad Agne neparode nuotraukos* :weeee:
P.S. Vis delto taip pripratus tave vadint Yuki-chan, kad tas Kiss Me Crimson dar neprilimpa... :gomen:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 14th 2008, 13:57

Citata :

15. Ateities planai.
oj,migloti,neaiskus,sunkiai pasiekiami.Labiausiai noreciau studijuot Japonijoj,taciau tai nelabai imanoma.Planas atsarginis - studijos Anglijoj susije su JP kalba ir tada vaziuoti ten ir taskytis bei ehadbangint BOSS grupes live'uose.:lol:

yeah baby yeah :smoke: :grin: nepamiršk, kad būsi mūsų vadybininkė :keitai: :great:
hmz... gal turi pasiūlymų, ką daryt dėl tatės? jinai planuoja studijuot Lietuvoj, tai man jos tektų laukt ~6m. jei ne daugiau :kanashii: *puolusi į neviltį*
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 14th 2008, 16:55

Citata :
by Kajitoku*[GD] on 14.01.08 1:04
Oh My God.........*Kaji potrauminis shokas po Yuki-chan foto*..............Oh My God.........*dar shokas*
*Nusiramino bishki*.........
Niu ash gi sakau, po tokiu foto, Kaji rimtais masto apie galimybe pakeisti lyti... grin LOL
Grazesnes geishos nesu macius Yuki-sama! įsimylėjęs japonas *svaigsta* miela
OOoookei, baigsiu Yuki fangirl flood'a....
Anyway, Bossu ir buvo apsiredzius taip graziai????*pyksta kad Agne neparode nuotraukos* poplūdis
P.S. Vis delto taip pripratus tave vadint Yuki-chan, kad tas Kiss Me Crimson dar neprilimpa... gomen

*Raudona kaip pomidoras* :atsui: :blush1: :blush2: :tongue: :tongue: na palygint su japonem apsivilkusiom si grozi,me oj kaip toli iki ju.... :weeee: Bet..heh,me amsto,kad apsispres buuti Bi XDDD :blush1: :tongue: :bravo: :samui: Hahah,taigi kaji-chan.Ok,baigiu Yaoi itakota perverted mastyma XDD hah,dekui uz komplimentus,ale cia ne as,o ta yukata works magic XD Man rodos visi zmones ja apsivilke tampa kazkokiais stebuklingais ^___^ Ir vadink mane yuki-chan,nes visa gyvenima svajojau apie pravarde yuki,galesiu papasakot,kodel :blush1:

Aahh,mano mazute-scream'o-besimokanti-japonus-nukariausianti-savo-charizma-ir-zavesiu BOSS-sama,me bus jusu vadybininke norit to ar ne ^__^ Mano sese ir as mokam organizuot dalykus.O ajponai gal pabijos man priestaraut,kai as 177 m :bravo: :tongue: LOL
O tate...na lagaminan...? bwahahah*evil plans* :evil: nea,siaip tai,siulau surast jai vietam Jaopnijoj,nes ji nori Mangaka tapti,tai alio,LT nera sansu,tai manau raskim jai kokia vieta Japonijos akademijoj kokioj ar koledze,o kadangi ten brangus mokslas,tai privales GROT GRUPEJ.kkaip prarast tokia kawaii bosiste??!!! :inlove:
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 14th 2008, 17:26

joa aš tą patį mąstau... kai nuvyksiu į jp, o ji vis dar mokysis 12kl, paieškosiu jai geros vietos tęsti mokslus. neįsivaizduoju savo grupės be jos :kanashii:
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 14th 2008, 17:31

Iee..manau, kad yukata cia niekuom deta :angel: tiesiog grazus angelelis vilkintis ja :angel: *svajoja turet miniatiurine Yuki-chan slojike* :evil: :lol: :lol: :lol:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
kybolie
~Wakashu~



Female
Pisces Rooster
Age : 31
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 197
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: as turiu visada visus viskuo aprupint!*iivaizduoja po 10 metu nesa diram maista*
Išskirtinis Bruožas: ipatingas kvailumas ir zmoniu erzinimas!X3 [paklauskit mano seimos]
Super Galia: visos is kart! x3

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 15th 2008, 07:54

1) sveikinu su gimtadieniu, baby :D ♥♥ tu zinai ko linkiu! man svarbiausia kad butum laiminga ir neliudetum *hugs*

o siaip tai tave labai labai labai myliu ♥♥ ir esu labai labai labai laiminga jog turiu tave! ^.^ ir kad galiu dziaugtis kartu su tavimi ^.^ [kai buvau gariunuose kaika tau nupirkau ir tavo sesei ^.^ ] ai tai va ^^ man su tavim laikas labai greitai lekia ir tu visada priverti mane sypsotis, ir palaikai laiminga, tavo optimiskumas visas ta sypsena mane daro labai laiminga !^^ man patinka kai tu rasai laiskus as visada verkiu, kad per tave labai labai labai daug ko suzinojau. ir siaip dekuj uz tas visas praleistas nakti, kad ir jos virtualios bet vienos graziausios mano naktu ♥♥ aciu uz tai kad esi, kad skiri labai labai daug laiko man, kad daliniesi ir myli ♥.♥ .
labai tave myliu ♥♥♥♥ ir dziaugiuos kad buvai, esi ir busi ir pakeitei mano gyvenima ♥♥
myliu! *hugs*


ir siaip myliu jus visas ir labai noriu kad jus isvyktumet i Japonija! ^.^ ir jei kazkiek galesiu padet-padesiu ^.^
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/bolie
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 15th 2008, 12:10

nežinau ar gavai mano sms, bet:

SVEIKINU SU 18-TUOJU GIMTADIENIU!!!
myliu tave labai labai!!!!! žinok, jog mes visada su tavimi, kad ir kas benutiktų. linkiu, kad šie metai tau būtų geriausi iš visų, kuriuos esi turėjusi :socute: :socute: :socute: :rose: :rose: :flowers: :flowers: :happy2: :cheers: :omedeto: :thrilled:
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 15th 2008, 14:02

Happy B-DayYuki-chan!!!
Omg, cia taip tau merginos graziai palinkėjo..(Ky-chan praktiškai perspjaut man nebeįmanoma-''už praleistas naktis''
:blush2: '') Bet linkiu, kad visi tavo norai išsipildytų, tikrų, gerų ir amžinų tau draugų! :konfeti: :disco: Have a wonderfull Birthday!!! :happy2: :romance: :valentine:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 15th 2008, 22:21

ARIGATOU!!!!

:weeee: :weeee: :weeee: :weeee: :weeee: :weeee: :weeee:

blem,verksiu....krc,sakiau ir sakysiu,neesu verta tokiu draugiu kaip jus...zodziu...vieni nuostabiasiu menesiu prabego su jumis....net nezinau...aciu.is sidies gelmiu dekoju ir verkiu is laimes. :weeee:
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 16th 2008, 10:39

eeei no tears, hun :poh: reikia švęsti :cheers: :flowers: :thrilled:
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 19th 2008, 11:27

Dar stebiuosi,kaip neverkiat gavus tavo nuostabia dovana(kuria kazkodel kaji peike,...<.<kaip cia buvo,kaji-chan,ne?) :weeee: Per daug laiminga ir dekinga buvau,nei sis nei tas butu verkt XD :atsui:
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 19th 2008, 12:06

EH?????Kuria dovana????Ash nieko nepeikiau!!!!Desinformacija!Samokslas!!! :pirate:
Ne, rimts, kokia dovana ish Bossu-chan??? :rose:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 19th 2008, 21:28

Nugi marskineliai su nerealiausiu komiksu zemej.nerealiausi arskineliai is nerealiausios J-rock paneles su nerealiausiu komiksu nerealiausia vakara :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 19th 2008, 22:21

Aaaa.....shita dovana, niu taigi viskas ok.,nufotkink kada parodyt kaip atrodo. Kaip gali sakyt kad ash ka peikiau??? Ash Bossui photoshopa atsiunciau, kad zmogas galetu padaryt kazka (nzn ar ji su juo dare tau...zdz...ne esme)....Krc....nieks manes nemyli.... :weeee: :weeee: :weeee: *akiu pappopludis*
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 21st 2008, 21:35

EEEhhh!??neverk!!! :eeeeeh?: :weeee: me nezino visos situacijos,man Boss-chan taip sake ir parinosi,akd man nepatks...>.<;;Neverk honey,it's all ok! I love my present,so no worries!!! :balloon:
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 22nd 2008, 00:06

*Whispers* Boss getting paranoid... :crazy: :grin: Ash gi sakiau jai kad tau patiks! Va matai..ash tai ta maike isireminciau kur ir pasikabinciau kambary...XDDDD :m-bata:
Kokiu dar dovanu gavai? Man labai smalsu... :pu:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 22nd 2008, 10:50

ei ble kas čia per parkės XDDDD me tik nerimavo, nes Kaji-sama, tu sakei, jog su komiksu nedovanotum maikės, o darytum su normalia foto, o kadangi me nesigaudo fotožopoj, tai vis dėlto uždėjau tą komiksą ir bijojau, kad nepatiks ;> ir viskas :poh:
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptySausis 22nd 2008, 13:49

Zinoma, ash dovanociau su pusnuogiu Aoi (Beje, tokia fotke egzistuoja XDDDD). :evil: Na tai super cool ir tas komiksas! Weeeeeee!! :yeahh:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
kybolie
~Wakashu~



Female
Pisces Rooster
Age : 31
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 197
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: as turiu visada visus viskuo aprupint!*iivaizduoja po 10 metu nesa diram maista*
Išskirtinis Bruožas: ipatingas kvailumas ir zmoniu erzinimas!X3 [paklauskit mano seimos]
Super Galia: visos is kart! x3

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptyVasaris 29th 2008, 15:34

kada ziuresim 5 ugly kingdom? :hontoka: :huh:
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/bolie
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptyKovas 21st 2008, 08:44

Nyaaahh~~~♥♥♥ Major changes ^__^

Taigi, kaip daug kas zino, mano tikrasis vardas yra Norgaile, taciau kai pradejau susirasineti su japonais ri siaip, pasaulio atstovais, lauziau galvele, kaip cia palengvinus ju dalia ir isgelbejus nuo liezuvio lauzymo ir galvos sukimo, bebandant istart mano varda, taigi padariau taip: kiekvienam parasiau jau i smegenis isirezusia japoniskai fraze : namae ha Norgaile desukedo, muzukashikute, nagai namae desukara, noru wo yonde kudsai.<--- tai reiskia: Mano vardas yra Norgaile, bet kadangi jis yra ilgas ir sunkus, vadinkit mane Noru (<--- tiesiog nuemiau nuo savo vardo '-gaile' ir istarus japoniskai gaunasi Nor=Noru) Tataigi, po to ziuriu, kad sis trumpinys man prilipo ir zmones ima amne taip vadinti :atsui: Ir idomiausia tai, jog is pradzui man jis nieko nereiskes ir net nlb patikes, db man jis eme patikti :tongue: :blush1: Matyt kai mylimi draugai taria,kitaip skamba ^__^ :blush1: Taigi, kadangi nenoriu jusu gluminti savo akai_yuki ri kiss~me~crimson metamorfozem, BOSS-sama galioms suveikus, nikas pasikeite i Noru-chan ^__^ yoroshiku onegaishimasu!~ :bow: :bow: :bow: :inlove:


O siaip, kad nebut beprasmis post'as - fotkes is mano sulios renginio, kuriam su drauges pagalba pastatem miuziklo stiliaus soki pagal garsiojo "The Chicago" miuziklo ir filmo garso takelio diana "All that Jazz" tai cia va foto is musu sokio ^__^;; jauciausi keistai taip apsirengus, bet tauta ivertino soki ir mums to uzteko :hanabi: :hanabi:

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki HereweareagainIminthemiddleandthegi

niahah, me likes the sukuosena, man drauge (ta kaireje) per kokais 5min padare O.o;; talentas mergicka ^^)

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Thisis3ofthe5dancinggirlinthebarwew

bare, kuris veike pirmam aukste, su nealkoholiniu alumi ir gyva roko muzika.mmm...

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Thisistakenafterthedancetheguyismye

ir po sokio ^^
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptyKovas 21st 2008, 12:30

Aaaaaa Sugoi sugoi!!!
Kakoii look!!! :flowers: *barsto konfetti ir rožių kelią tiesia*
Meow....man rods greit rejks kurt tavo fanclub'a XDDDDD
Ano sa, blem, kaip man atsikratyt to įpročio tave vadint yuki-chan tai net neisivaizduoju... :worried: :worried: :worried:
Noru Noru Noru.......Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru
Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru Noru

Okei, wakatta, dar per naktį pasipraktikuosiu, gal viskas okei bus! :smiling: :silly:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptyKovas 21st 2008, 19:00

Et, Kaji, leidziu tau vadint mane yuki-chan, nes cia buvo mano svajoniu varads nuo...nzn...nuo kiek save atsimenu...gimiau ziema, dievinu balta spalva ir letai krintanti sniega, dievinau baltas geisu rankas, kurios man primine sniega, dievinau tyla ir garsa, kai sniegas cezedavo *nors nemegstu salcio*..mano svajoniu vardas buvo Yuki, taip kad, tau leidizu!!!!!!!! *huggles*

fanclub'a???hahahahah~~♥♥♥ kam as tokai reikalinga...XDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptyKovas 21st 2008, 21:36

Tai kad ash jau su Noru-chan uzsikodavau!!!!!! ~_~
Ato geeezzzz...
Tai rejk fanclub'o!!! Rejk rejk rejk!!!!! :flowers: :inlove: :socute:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki EmptyKovas 22nd 2008, 10:25

Na vienaip ar kitaip - tau,kaip forumo sypsenai ir kairiajai/desiniajai oyabun rankai- leidziu kaip nori vadint :angel: :angel: :angel: :angel:

Klubo reiks BOSSU-sama ir Sa-kun,kai mergytes Japonija uzkaraius savo muzika! niahahha~~♥
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Sponsored content





Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki   Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kiss~Me~Crimson a.k.a. akai_yuki
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gazerock forumas :: Gazerock nariai :: Narių anketos-
Pereiti į: