Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 kataru

Go down 
+2
Sulli.
kataru
6 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
kataru
~Shatei~
kataru


Female
Libra Goat
Age : 32
Miestas : alt
Pranešimų skaičius : 39
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: ----------------
Išskirtinis Bruožas: auksta blondine suvarstyta kaire ausimi XDDD
Super Galia: kai kiti i mane ziuri man pasiurpsta sprandas XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 15:40

1. Nick'as ir jo kilmės istorija.
eeee, na nickname as susikuriau gana lengvai, mat man labai patiko vienas toks zodis, susizinojau kaip jis tariamas ir rasomas japoniskai, ir stai nickneme jau turiu :great:

2. Tikrasis vardas.
na mano tikrasis vardas yra aurelija, bet dauguma kreipiasi tiesiog "aura" na trumpiau taip :pu:

3. 3 žodžiais apibūdink save.
na cia nelengva, mat ne man apie save spresti na bet pameginsiu kaip nors : pvz : miela, linksma, draugiska . taip tiks? :smiling:

4. Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

na laisvalaikiu megstu klausytis muzikos, ziureti koncertus ar filmus, buti su artimais sau zmonem, ar tiesiog maloniai leisti laika, kartais jai lieka to laisvo laiko, tai paskaitau kokia knyga ar papiesiu truputi :smiling:

5. Iš ko tave būtų lengviausia atpažinti sutikus gatvėje?

:grin: na ziema tai mane lengviausia atpazinti is tiesiog svieciancio balto saliko kuri visada uzsidedu eidama i lauka, o siaip tai kad net nezinau ar kuo nors isiskiriu is aplinkiniu, nebent savo blondi color plaukais, suvarstyta auskarais kaire ausimi, ir mp3 su kuriuo neisiskiriu beveik niekad,

6. Kokios dar muzikos klausaisi be j-music?

rock, hard rock, alternative rock, metal, kartais net pop'sa uzsileidziu ;DD o patinka grupes kaip - metallica, saliva, seether, ir kt ;DD

7. Kaip pradėjai domėtis japonų kultūra?

hm, na net nezinau, laikui begant pamegau, del to esu dekinga savo draugei tatemyuu , jai ne ji, na dabar j - roko fane nebuciau, :smiling:

8. Mylimiausių japonų (-ių) TOP 5.

1. shou (alice nine)
2. uruha (gazetto)
3. tora (alice nine)
4. aoi (gazetto)
5. miyavi

9. Dažniausiai vartojami japoniški žodžiai.

na as juos ne per dazniausiai ir vartoju, na nebent mano nickname - kataru, paskui dar leptelnu eto.....ir pan.

10. Kaip pamėgai The GazettE?

na kaip minejau jau cia yra mano drauges tatemyuu nuopelnas, viena karta paprasiau kad ji man duotu paklausyti savo mp3 , na ten juos ir isgirdau, po to paprasiau kad man irasytu ju kelias dainas, po to emiau pati ju siustis buvo gan sunku gaut mat namie neto neturejau :sad: bet po to man ju muzikos yrase ir ju klipu, ir kas kart juos perziuredama, vis labiau emiau megti sia grupe, o dabar jie yra beveik viskas, :great:

11. Ekstremaliausia situacija, į kurią kada nors esi patekęs (-usi).

oij tokiu pas mane nedaug buna, na taip nenutinka kad patekciau i labai ekstremalia situacija, buvau pora kartu uzstrigus lifte, o viena syki jis atsidare uzstriges tarp antro ir trecio aukstu, na isiropsti is ten buno nelengva, gerai kad jau didesne dalis buvo 3 aukste tai siaip ne taip islindau :m-bata:

13. Gėrei sakės?

na ne , negeriu :cheers:

14. Didžiausia klaida padaryta gyvenime.

na klaidu esu padarius daug, bet kad jos butu tokios dideles hm,...... negaliu nei vienos nei kitos iskirt, smerkiu save uz viena dalyka, na bet nemanau kad tai labai svarbu :hate:

15. Ateities planai.

na kaip ir daugelio, baigti mokykla, istoti i univera, isisgyti elektrine gitara kurios tevei man nemanau kad dabar iteiktu, tad reikes paciai, paskui uzsitikrinti savo ateity ir nugyventi man skirta gyvenima . :pu:

16. Kaip sužinojai apie Gazerock?

pakaitykit 10 kl. va tebn atsakymas, o dabar daugiausiai suzinau is interno ir pan. :smiling:

17. Kokiuose dar saituose, susijusiuose su j-music, lankaisi?

hm, na kad daugumoj saitu nesilankau, seniau nesilankiau todel kad nemaniau kad tokiu lietuvisku saitu daug bus, ir be to namie neto neturtejau, na o dabar cia pagrindinis saitas kuriame lankausi :smiling:

18. Pasiūlymai kaip populiarinti japonišką muziką ir kultūrą Lietuvoje.

na nemanau kad cia suteikciau daug pasiulymu, visu pirma todel kad lietuviu taute ....eeee.... nelabai priima kaip pastebejau si muzikos stiliu, o jie priima tik tai kas yra madinga, na tai kas ateina tuo laikotarpiu i mada, tokiu zmoniu tiesa sakant nesuprantu, man atrodo kad reikia klausyti tai ko nori pats ir elgtis taip kaip pats nori, nereikia parodijuoti kitu, reikia atrasti save , juk svarbu kas ydomu tau, o ne kas nmadinga. o del sios kulturos populiarinimo - na galima uzsiminti ir kituose portaluose apie tokia kultura, tikiuosi bus imanoma surasti bendraminciu .... :smiling:

19. Kaip manai, ar Lietuva jau pakankamai subrendusi j-rock koncertams?

ir taip ir ne. manau tikrieji fanai yra pasirenge tokiems koncertams lietuvoje, ir as esu visu 100 procentu uz, ir man tas labai patiktu. o0 ne , todel kad atsirastu visokiu kliuciu, pirmoji kliutis tokia - ar j-rokeriai, atvyktu i tokia salele kaip lietuva ?

20. Ko palinkėtum Gazerock'ui?

kad jis dar gyvuotu ilgai laimingai ir sekmingai :singer:

21. Nuotrauka.

ar butina ?
kataru Can9dk11


Paskutinį kartą redagavo kataru, Kovas 15th 2009, 19:55. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 15:51

awwwwwww labas!!!! *gives a big big hug*

kaip smagu matyt pilnėjantį Gazerock ratą ^^ :hello: nes man pastaruoju metu buvo užėjus depresūcha, kad šitas forumas niekada nebeatsities :worried:
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 15:53

ahahahaha žinojau, kad šis nick'as man girdėtas ir nesuklydau pagalvojusi apie tave XDDD SVEIKA ATVRYKUSI Į GAZEROCK :konfeti: Tikiuosiu tau čia patiks :balloon: šiaip maniau, kad tu vis dėl to didesnė Arisu fane nei gazetto, bet čia matyt aš suklydau XDDD Anyway, gal galėtum vietoj mano vardo savo aprašyme parašyti mano nick'a, nes man kažkaip keista kai mano vardą vartoja...Tik aišku jei tau nesunku :atsui:
BEja pamiršai paminėti, kad tave mieste galima ir išgirsti, juk būna atvejų , kur nereikia net taves pamatyti *pvz kai mes visos einame kurnors ir rėkiame Gazetto, Shou., arisu ir t.t XD*

p.s dabar aš ne į temą, bet kaip sveikata? žinok patariu tau greičiau apsveikti nes nežmoniškai daug visko reikia TTATT aš jau antra diena neinu į dailę o sėdžiu namie ir mokausi *ir tia nieko gero*...Beja mūsų liaušius netiki, kad tu sergi >__>;; asilas sako "aš ja mačiau pirmadienį skaitovų konkurse" *tai Sa šnd nekiančia liaušiaus :boxing: *


Black >>>> Ei ei ka tu čia šneki??? negi pamiršai ką gazetto maikutės sako? Like here to remmember "gazerock will never die" So taspats bus is su mūsiškiu gazerock, kurį tu taip šauniai prikėliai :flowers:
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
kataru
~Shatei~
kataru


Female
Libra Goat
Age : 32
Miestas : alt
Pranešimų skaičius : 39
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: ----------------
Išskirtinis Bruožas: auksta blondine suvarstyta kaire ausimi XDDD
Super Galia: kai kiti i mane ziuri man pasiurpsta sprandas XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: sveiki   kataru EmptySausis 24th 2008, 16:04

:atsui:
nA JOA AS IR CIA, pagaliau radau kur galesiu normaliai apie j - roka pasneket, it taip tu suklydai manydama kad man labiau patinka alisunai nei gazekai, na gazetto man patinka nuo seniau ir tuo viskas pasakyta :bravo:

tai kodel liausius netiki kad as sergu ? :samui:
blyn as vos prasneku su ta gerkle o dar jis manim netiki :samui:

blyn, sveikata mano gan prasta, it okis pakeisiu i tatemyuu :great:


Paskutinį kartą redagavo , Sausis 24th 2008, 16:11. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 16:05

nu tai, kad blem nervina.. 16 narių ir mažiau nei pusė iš jų aktyvūs :weeee: man gi ne dėl grožio tie nickai "Narių sąraše" reikalingi :worried: :crazy:
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
kataru
~Shatei~
kataru


Female
Libra Goat
Age : 32
Miestas : alt
Pranešimų skaičius : 39
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: ----------------
Išskirtinis Bruožas: auksta blondine suvarstyta kaire ausimi XDDD
Super Galia: kai kiti i mane ziuri man pasiurpsta sprandas XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: hm......   kataru EmptySausis 24th 2008, 16:10

tai tikiu kad ne del grozio, na bet manau kad gerai kad bent kazkiek aktyviu yra :victory1:
dar geriau kad nera kokiu th ifaniu kurios cia imtu nesamones pliurpti, cia juk susirinke tikri gazeroko fanai :thrilled:
ir dziaugiuosi kad as dabar tarp ju :singer:
Atgal į viršų Go down
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 16:12

BlackBoUnTy rašo:
nu tai, kad blem nervina.. 16 narių ir mažiau nei pusė iš jų aktyvūs :weeee: man gi ne dėl grožio tie nickai "Narių sąraše" reikalingi :worried: :crazy:

awww ;___; *hugs boss-sama* aš būsiu aktyvi kai tik baigsis šitas mokyklos pragaras >.<;; ir patikėk atsiras daug daugiau žmonių kurie bus aktyvūs :flowers: beto džiaukis, kad neprisirinko wannabe, kurių mes taip nemėgstam >.< o šiaip dažnai aš nebežinau net ką pasakyti kai kuriose temose, nes nesu lb šuonus forumų diskusijų dalyvis :atsui:

damn šito :flowers: naudojimas mane priverte susimątyti, jog Kai-kun galbut man daro perdidelę įtaką su savo cukrumi XDD
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 16:18

yay! me džiaugiasi, kad čia dominuoja faini žmogeliai. jei jau esi tatės draugė, aš neabejoju, jog esi to verta ^^ *hug*
šiaip nežinau.. biškį bijojau dėt gazerock adresą į one.lt, kad wannabies neprivistų, bet kaip matau kol kas tokių nepasitaikė. jiem lengviausia paloti one.lt grupėse. tikriausiai bijo, kad normaliam forume juos labai greit nusodins XDDD ne veltui dar taisykles prieš registruojantis pakoregavau XD tikiuosi nenuteikia neigiamai tie mano pasisakymai. nenoriu, kad žmogus tik pradėjęs registruotis pagalvotų, jog jau dabar aš jo nekenčiu *good girl* :haihai:

@Tatemyuu, niahaha me irgi myli šitą smile XDD :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: *bėga nuo Rukio, kuris pradeda vaikytis Black su šluota XD* šnekėk beleką XDDD kaip ir aš.. kaip ir Kaji-sama, kaip ir ky... XD

(kas iš manęs per adminė? XDDDDD)
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
kataru
~Shatei~
kataru


Female
Libra Goat
Age : 32
Miestas : alt
Pranešimų skaičius : 39
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: ----------------
Išskirtinis Bruožas: auksta blondine suvarstyta kaire ausimi XDDD
Super Galia: kai kiti i mane ziuri man pasiurpsta sprandas XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: re:   kataru EmptySausis 24th 2008, 16:19

as stengsiuos but kuo aktyvesne :angel:

nu tikiuosi kokiu nesamoniu ne i tema neprirasysiu :bravo:
Atgal į viršų Go down
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 17:01

ahahahaha XDD nors kartą Ruki-san bando pritrėkšti ne maneXDDD *meta braškę į ruki ir pamatęs jo degantį žvilgsnį pabega*

Hahaha kataru nūk aktyvi o tai mokykloje nudaušių, nors manau tau užtenka mano visada surūgusio veido ir pikto balso tono >__>;;

Black ar tu suvoki, kad rytoj mes pagaliau po 3 mėnesių susitinkam ????? O.O :flowers: :flowers: <čia Kai-kun prisidėjo jei ką XDD
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
kataru
~Shatei~
kataru


Female
Libra Goat
Age : 32
Miestas : alt
Pranešimų skaičius : 39
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: ----------------
Išskirtinis Bruožas: auksta blondine suvarstyta kaire ausimi XDDD
Super Galia: kai kiti i mane ziuri man pasiurpsta sprandas XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: re :   kataru EmptySausis 24th 2008, 17:12

:grin:
o patikek manim tetemyuu tikrai busiu hiperaktyvi :evil:

o atejus i sule nudausiu kaleda, tikiuosi man padesi :evil:
gi zinai koks jis kinkongas :wary:

na ir dar tikiuosi as jum cia nepabosiu, ir neykiresiu :victory1:
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 17:38

jei sakyt tiesą... tai vis dar negaliu patikėt O_o
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 18:00

tiesą pasakisu aš irgi O.o ir plius nieko nespėju >.< prižadu, kad tikrai susprogdinsiu tą konslagerį į kurį einu kasdien. ! o dar po musu susitikimo pirmadieni laukia 3 atsiskaitymai >_>; mano pusmetis bus šaunus...
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 18:37

o jum pusmečių dar neišvedė? O_o
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 19:00

nope todel ir kankinuosi dabar nors nera cia k okankintis sis pusmetis bus pats prasciausias per visa mano gyvenima ...
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 19:14

kokia nesąmonė... kodėl Lietuvoj taip nevienodai >_> hm.. mano šis semestras irgi pats tragiškiausias per visą mano gyvenimą..
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 20:45

BlackBoUnTy rašo:
kokia nesąmonė... kodėl Lietuvoj taip nevienodai >_> hm.. mano šis semestras irgi pats tragiškiausias per visą mano gyvenimą..

man katastrofa bet kazkodel visdar gyva XD nors rytoj susigadinsiu ji dar labiau =___=;;;; siaip as maniau akd tusmeciai visur vienodi O.o na bent jau pas mus visada vasari nauajs pusmetis O.O keistai kazkaip juk Lietuva tokia maza...
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 24th 2008, 21:17

nu mum baigės sausio 11d. O_O
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
kataru
~Shatei~
kataru


Female
Libra Goat
Age : 32
Miestas : alt
Pranešimų skaičius : 39
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: ----------------
Išskirtinis Bruožas: auksta blondine suvarstyta kaire ausimi XDDD
Super Galia: kai kiti i mane ziuri man pasiurpsta sprandas XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: re :   kataru EmptySausis 25th 2008, 08:12

tai jum gerai kad pas jus sausio 11 baigesi, o mum su tatemyuu, dar tik ves pusmecius, blyn pas mane isvis jie bus nekokie mat dar ant pusmecio galo susirgau, ir dabar net negaliu ju issitasyt, bet kiek paklausiau tai cia mano susirgimas i nauda, mat nespejau ju dar labiau susigadint, vo ir taip klaikus :angry: :weeee: :weeee:
Atgal į viršų Go down
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 25th 2008, 17:07

Tik nebūk Gazerocke keletą dienų ir prašom, postų nespėju skaityt..>.....<
Ano welcome! Tikiuosi gerai praleisi laiką!!!!! :victory1:
Ano,
Tate>>Tu galetum dirbt reklamos agentūroj, trauki narius vieną po kito.. :m-bata:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
kataru
~Shatei~
kataru


Female
Libra Goat
Age : 32
Miestas : alt
Pranešimų skaičius : 39
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: ----------------
Išskirtinis Bruožas: auksta blondine suvarstyta kaire ausimi XDDD
Super Galia: kai kiti i mane ziuri man pasiurpsta sprandas XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: re :   kataru EmptySausis 25th 2008, 17:23

:hello:
nepergyvenk tikrai nebusiu tik keleta dienu :great:
man rodos kad as cia jum ir atsibosiu :great:
esu tikra gazeroko fane ir tikrai man cia patiks :inlove: :grin:
Atgal į viršų Go down
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 25th 2008, 17:41

Oh nea, aš turėjau omeny save, nes neslankiau forume, cha tik pabandytum pabegt! Nėr taip lengva! :grin:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
kataru
~Shatei~
kataru


Female
Libra Goat
Age : 32
Miestas : alt
Pranešimų skaičius : 39
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: ----------------
Išskirtinis Bruožas: auksta blondine suvarstyta kaire ausimi XDDD
Super Galia: kai kiti i mane ziuri man pasiurpsta sprandas XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: re :   kataru EmptySausis 25th 2008, 17:57

:balloon:
aaa, na bet dabar zinosiu :grin:

bet as pati niekur nesiruosiu begt, ir namanau kad susiruosiu :great:
nes man jau dabar cia patinka labai :inlove:
Atgal į viršų Go down
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru EmptySausis 25th 2008, 19:26

Kaip džiugu^^ Daugiau tokių entuziastingų žmonių! :v:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
kataru
~Shatei~
kataru


Female
Libra Goat
Age : 32
Miestas : alt
Pranešimų skaičius : 39
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: ----------------
Išskirtinis Bruožas: auksta blondine suvarstyta kaire ausimi XDDD
Super Galia: kai kiti i mane ziuri man pasiurpsta sprandas XDDD

kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: re : kataru   kataru EmptySausis 26th 2008, 08:59

:flowers:
na manau kad tokiu entuzijastingu zmoniu dar tikrai atsiras :balloon:
tada butu labai saunu :flowers:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





kataru Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kataru   kataru Empty

Atgal į viršų Go down
 
kataru
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gazerock forumas :: Gazerock nariai :: Narių anketos-
Pereiti į: