Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Abortai japonų akimis

Go down 
+7
Umike
hypocrite
Noru-chan
cruciare
kybolie
Kajitoku
Sulli.
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Abortai japonų akimis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortai japonų akimis   Abortai japonų akimis - Page 3 EmptyKovas 16th 2008, 11:46

Kaip tai neteks???TEKS! Ir as irgi nenusileisiu ties sita tema..... :wary: :wary: <--sitas smailas rulez XD
awww,rimts su skorpionais?uztat zinau tik tiek, kad tarp skorpionu ir oziaragiu aistra...rawr bejb! ;) :smug: :smug:

Siena..?heh, no way chose XD me ne su vsiias moka bendraut. butent su vyrais - dame! :sorry: :sick: shouganai ne~♥ nesiskundziu.Japonijoj bus kitaip turbut XDD
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
hypocrite
~Shatei~



Female
Pranešimų skaičius : 46
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Abortai japonų akimis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortai japonų akimis   Abortai japonų akimis - Page 3 EmptyKovas 16th 2008, 11:52

ahahah, tai dbr pradėsim pyktis? XDDD

em.. ką tu turi omeny, kokia aistra tarp ožiaragių ir skorpionų?.. >_>'' tai mane gąsdina...


aš su vyriškosios lyties atstovais labai nedaug bendrauju... visi aplink mane beviltiški daunai... o, dbr prisiminiau, kad praeitą vasarą apie pusantros valandos pletkinau su mano puskės exbernu... apie knygas ir filmus. gražus jis gyvatė, bet ir pasikėlęs dėl to XDDD dėkui dievui su mnim taip nebuvo, fuf fuf XDDD tai čia turbūt vienintelis kartas kai aš taip ilgai kalbėjau vien su vaikinu... nes puskė buvo prie telefono... 1,5 h kalbejo su draugu, esančiu Amerikoj, kokia turėjo būti saskaita? XDDDD
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Abortai japonų akimis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortai japonų akimis   Abortai japonų akimis - Page 3 EmptyKovas 16th 2008, 11:53

hahaha akai pabandyk įsivaizduot, kaip mes išeitume kartu į parkelį su savo vaikais pasivaikščiot.. dvi bobos ir 10 vaikų XDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Abortai japonų akimis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortai japonų akimis   Abortai japonų akimis - Page 3 EmptyKovas 16th 2008, 11:56

mano tik 3 XDDDD 5 nesugebeciau XDD *ten poste turejo buti 3-a isivaikinsiu* nors kas ten zino, kaip bus...
OMFG,butu ziauuuuriai juokinga...XDDD

wow,cia gi afigienai ilgas pokalbis O.o;; netureciau apie ka sneket tiek laiko, na nebent su buv.klasiokais,jie faini ^__^
pas mane nera tiek daunu,juk licejus, tai ebrnu fainu yra, ale me nedrasi,when ti comes to thse things :poh: :sorry:
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
hypocrite
~Shatei~



Female
Pranešimų skaičius : 46
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Abortai japonų akimis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortai japonų akimis   Abortai japonų akimis - Page 3 EmptyKovas 16th 2008, 12:02

aš su buvusiais klasiokais nenorėčiau susitikti... >_> kelių todėl, kad negalėčiau dėl kelių priežasčių į juos žėt, o kiti šiaip daunai....

pas mus užupy yra keli tokie kieti bachūrai, bet aš nebendrauju. galima sakyti irgi "drovi šiuo atžvilgiu". nors aš ir esu nedrąsi XDDDD oke.... taip.. ilgai jis ten bazarino apie vieną knygą... žadėjo duot paskaityt, bet taip ir nedavė šikna XDDD na, kaipoto grįžo puskė... pokalbis nukrypo kiek kita linkme... ir šiaip, kai dbr prisimenu, kas ten dėjos... >_>''' lol



taigi.. vaikų skaičius.. norėčiau kelių. bet ne 5 XDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Abortai japonų akimis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortai japonų akimis   Abortai japonų akimis - Page 3 EmptyRugsėjis 12th 2009, 14:36

Visą laiką buvau prieš abortus, taigi nemanau, kad pakeisiu savo nuomonę. Geriausia saugotis, kad abortų nereikėtų. :eeeeeh?:
Atgal į viršų Go down
Umike
~Wakashu~
Umike


Female
Pisces Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 110
Reputacija : 1

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Naktinėtoja xDD
Išskirtinis Bruožas: Nuolatinis juokas
Super Galia: Kai lazdelių išmetimas į orą

Abortai japonų akimis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortai japonų akimis   Abortai japonų akimis - Page 3 EmptyRugsėjis 14th 2009, 14:05

Na, aš kaip prisiekusioji niekada daugiau nebeįsimylėti ir nemylėti, esu visiškai rami šia tema - man niekas negresia. Tačiau abortas man atrodo visiškai nesveika nenormalu ir barbariška. Na išskyrus tada, kai kūdikis "įgaunamas" ne savo noru. Bet ir tai pažįstu ir žinau LABAI daug žmonių kurie taip dirbo dirbo, žvengė žvengė ir taip vienada dieną, bac, nepilnamečiai ir prisidirbo.
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Abortai japonų akimis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortai japonų akimis   Abortai japonų akimis - Page 3 EmptyRugsėjis 14th 2009, 19:04

Kol nesusiduri su shia problema, visada sakai, kad abortas tai nesveika, o kai tau pasirodo, kad prisidirbai, tu pilnas ryzto padaryt aborta. Ash asmenshkai priesh tokius dalykus, bet jei kada netichia pastochiau, nepalankiu man metu, tai nesu tikra, kad nepadarychiau aborto... Tiesiog zinau, kaip elgese mano drauge, kai pamane kad ji neshchia, ji niekados nagalvojo apie aborta, bet kai jai reikejo uzbaigt 12 klase, o ji galejo but neshchia, tai ji susimaste apie aborta... Achiu dievui, jai tada tik pasirode :)
Atgal į viršų Go down
Rina
~Shatei~
Rina


Female
Aries Dog
Age : 30
Miestas : Krienai ;D
Pranešimų skaičius : 20
Reputacija : 0

Abortai japonų akimis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortai japonų akimis   Abortai japonų akimis - Page 3 EmptyRugsėjis 15th 2009, 12:18

Yo aš ir geriau už abortą negu už nemylimus ir engemus vaikus... o dar blogiau našlaičius O.o
Atgal į viršų Go down
~Hanami~
~Shateigashira~
~Hanami~


Female
Leo Rat
Age : 27
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 634
Reputacija : 12

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Abortai japonų akimis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortai japonų akimis   Abortai japonų akimis - Page 3 EmptyRugsėjis 15th 2009, 13:30

Pilnai sutinku su Rina.
Ir šiaip jūs pagalvokit kas būtų jei jus išprievartautų koks bomžas ar maniakas.
Na nemanau, kad labai norėtumėt to vaiko.
Tai va dėl to manau kad kategoriškai uždrausti abortus lietuvoje būtų ne pati geriausia mintis. . .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Abortai japonų akimis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortai japonų akimis   Abortai japonų akimis - Page 3 EmptyRugsėjis 15th 2009, 18:00

Išprievartavimo atveju galima daryti abortą.
Bet jei mergina pati nesisaugojo, užsieminėjo seksu ir prisidirbo, ji tiesiog neturi teisės nužudyti vaiko, kuris atsirado dėl jos neatsargumo. Reik visgi galvot ką darai.
lonelyhero
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Abortai japonų akimis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortai japonų akimis   Abortai japonų akimis - Page 3 EmptyRugsėjis 15th 2009, 18:53

Um as seip esu uz abortus... nera irodymu kad embirjonas turi siela, ir seip daug vaiku daznai pagalvoja - Kodel mane isvis gimde? Jei reiktu pasidaryti aborta, pasidaryciau be jokios sazines grauzaties... Man net liudna darosi kiek padugniu vaikscioja gatvemis, kiek daug socialiai remtinu daugiavaiku seimu be jokios ateities, kiek nusigerusiu kaimo ''inteligentu'' yra.. :pirate: . Neretai asitinka, kad net tinkamas tevu auklejimas nepadeda. Tikiuosi sita nuomone kadanors taipat pakeisiu, bet iki siol ji pastovi nuo pat vaikystes.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Abortai japonų akimis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Abortai japonų akimis   Abortai japonų akimis - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Abortai japonų akimis
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 日本。Japan。Japonija。{ft. Asia} :: Įdomybės-
Pereiti į: