Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Vakar, Šiandien, Rytoj...

Go down 
+30
chibi_panda
haruhi
Black~
Hiroko.//
LastQQQ
Otogi
ceneash
Reika:3
Ruder
Miya
Umike
Tenshi
nisemono
Seigi
keiko6088
COMA~
Miyuki.
Seta
Matsu[Yo]
Taya
~Hanami~
silke_silke
kakava.
Hoshi
Toshi
hypocrite
Noru-chan
kybolie
Sulli.
Kajitoku
34 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 5th 2008, 17:50

Ne nu....ash buvau poshokinej-potrauminej busenoj...stengiaus grandyt neziuredama kad nesusimvemciau...geeezzzz....
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 5th 2008, 18:20

Bet cia ziauru, net skaitant pykina....
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 5th 2008, 19:33

manęs tai nepykina..man tik oro trūksta, nes kai tik apie tai pagalvoju norom nenorom pradedu žvengt su ašarom akyse ir daužyt delnais stalą prie jo palinkus XDDDDD omg...
čia gi topas! bent turėsi ką anūkam papasakot *w* *iš manęs bus nekokia močiutė. pati žinau :D*

aj žinot nieko čia baisaus. mum kai kiekvienais metais mokykloj būna talka ir liepia teritoriją pasiskirsčius klasėmis kuopti, tai ohoho ko tik mes nerandam :D čia dėl to, jog lazdynuose labai daug miškų miškelių ir į mūsų mokyklos teritoriją taip pat įeina miškas. prezikai, always'ai, švirkštai, gyvūnų liekanos, bambaliai su neaiškiais skysčiais and so on.. todėl mes visad stengiamės atsišliet nuo auklėtojos ir lakstyt paskui voveres XDDD


erm.. nu ok.. persigalvojau.. miškely bent jau tą preziką galima paslėpt po lapais arba rąstais jei per daug šlykštu į rankas paimt :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 5th 2008, 19:38

oh by the way.. siūlau viską palikt gamtai ir per pavasarines audras, manau, nuplaus tas preziko liekanas nuo tavo palangės XDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 5th 2008, 19:40

Ewwww...kažkaip pamenu, jog retai tokiuose aktyvistikose dalyvaudavau...>.> Bet šiaip dažnai gal ir kvaila, bet pagalvoju, kad visai būtų linksma su draugais nuvaryt miškelio apkuopt...aišku su lazdelėm, ne plikom rankom XDD
Kažkaip man visad tai atrodė gan linksmas laiko praleidimo būdas XD

Tikiuosi taip ir bus..ej bet blem, o jei vejas ji i mano balkono visu nunesh? eina...na...
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 5th 2008, 19:44

tai būsi paženklinta amžinu ženklu :D

nu tu negalvok, kad mes kokie aborigenai.. atsinešdavom pirštines.. kelis sluoksnius dėdavomės XD
šiaip aš visad stengiuos tokių dalykų išvengt, bet ne visada pavyksta :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
kybolie
~Wakashu~



Female
Pisces Rooster
Age : 31
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 197
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: as turiu visada visus viskuo aprupint!*iivaizduoja po 10 metu nesa diram maista*
Išskirtinis Bruožas: ipatingas kvailumas ir zmoniu erzinimas!X3 [paklauskit mano seimos]
Super Galia: visos is kart! x3

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 6th 2008, 07:20

vakar-hmm...nieko. tik buvau susitikus su drauge. ejom i gyvunu kapines.
siandien-neisivaizduoju, bet reiks sugalvot
ryt-mokykla.nd.ir t.t
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/bolie
hypocrite
~Shatei~



Female
Pranešimų skaičius : 46
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 6th 2008, 17:15

vakar - su drauge išmaišėm pusę Vilniaus padavalkių. taiip ir neradom, ko ieškojom. >_> užtat matėm keletą nerealių maikučių ir DBZ tašę iš praeito amžiaus XDDDD ahaha, dar priedo Halėj atradom, kažkokiam užkampy įsikūrusią, parduotuvėlę, kuri prekiauja korsetais, apatiniais drabužiais ir... >_> hentai apdarėliais... pvz, Sailor Moon aprangėlė. tik dar "n" kartų trumpenė nei originalas. <_< nedrįsom užeit į šią parduotuvę su drauge... hm, vakare tėvas nusitempė prie namų esančioj maximoj CanCan piceriją. o kokie berniukai dirbo... *O* et... :3~

šiandien - tolimesnis turas po vnl paruotuves. šį kartą - akropolis. taip... labai geras pasirinkimas, bet ką padarysi :3 grįžus prisiminiau ir ND >_>''' o su jais ir jp <_< nieko geeerooo...

rytoj - mokykla >_< argh, I hate that place D:< plius dar teatro savaitė mūsų šūlioj. tai bent jau paskutinių pamokų nebus :D bet wa... ryt jp ;____; nenoriu nenoriu nenoriu!!!! ar Kouichi kažkas buvo užplaukę, ar kaip čia suprast?? sumanė jis klausymą daryt... nx >_< su mum, loxeliais totaliais. su gabija tegu ir daro >_> ai, whatever. man jau ir gėda pradeda išgaruoti... >_> vien jau šiandieninis sapnas ką pasako - susirašineju su Aoi [nieko nesakykit - pati žinau >_<''' parėjo galvelė] ir negaliu niekaip parašyt "ką dbr veiki?" hiragana. išeina kažkokie kringeliai. tak vot. hitori jau apleidžia savo jp mokymąsi ir taškas.
Atgal į viršų Go down
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 7th 2008, 15:49

et wa... ryt jp ;____; nenoriu nenoriu nenoriu!!!! ar Kouichi kažkas buvo užplaukę, ar kaip čia suprast?? sumanė jis klausymą daryt... nx >_< su mum, loxeliais totaliais. su gabija tegu ir daro >_> ai, whatever. man jau ir gėda pradeda išgaruoti... >_> vien jau šiandieninis sapnas ką pasako - susirašineju su Aoi [nieko nesakykit - pati žinau >_<''' parėjo galvelė] ir negaliu niekaip parašyt "ką dbr veiki?" hiragana. išeina kažkokie kringeliai. tak vot. hitori jau apleidžia savo jp mokymąsi ir taškas.
sitaip parasydama tik paskatini perskaityt XDDD Na jus klausyma darot, ens klase turit kruta, mes tai neiko enturim tainieko ir nedarom,o koichiui neuzplauke, o jis nori jus praatint,cia lb gerai :) nesispyriok..ir kas cia per "apleidzia"????<.< del vieno dalyko apleidi?o kaip studijos,a?irgi apleisi ir ta minti?zinios is niekur neatsiranda,reikia art ToT *prisimena savo vasara paaukota tam ir dabartine degradacija*
o i ta aprduotuve man smalsu nueit, is kur ji atsirado isvis XDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Hoshi
~Wakashu~
Hoshi


Female
Sagittarius Horse
Age : 33
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 236
Reputacija : 22

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 7th 2008, 17:46

Vakar - Kaune buvau... Senelio sanatorijoj aplankyt ir šiaip pasižmonėt...
Šiandien - žiaurus pirmadienis, pamokos slinko lėčiau nei visada, dabar nd ir pan...
Rytoj - Chemijos ir anglų kontrai... Ir šiaip mokykla, mokykla... Gosh, kiek galima?! T___T"
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 7th 2008, 18:38

Vakar - etou... nepamenu O.O erm.. žinau, kad užbaigiau Gokusen 2..
Šiandien - mokykla, VU, namai. rytoj laukia 4 kontrai (haha perspjoviau Hoshi :D) nežinau kaip aš šiandien kažką spėsiu padaryt..
Rytoj - na apie liūdną rytojų jau prasitariau :D dar po to teks vilktis į polikliniką fizioterapijai.. -.-

hypocrite - būtinai mus su akai turėsi nusivest į tą irštvą XD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
hypocrite
~Shatei~



Female
Pranešimų skaičius : 46
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 8th 2008, 16:31

Gezz XDD o čia tikrai pervertai lankosi :D šaunumėlis *trina rankas* hm, numan šią savaitę kaip ir jokių kontrų O_o net keista... hm, nu dėl jp, tai vakar jis pamiršo tą CD atsinešt, tai vos neužspiegiau ant visos klasės XDD uf, bet sakė kitą kartą atsineš būtinai... kuso... >_<

akai >> žn,kad reikia art. bet aš neprisiverčiu. va, dbr sėdžiu ir su photoshopu žaidžiu >_> nu tai kaip ir susilaikom nuo komentarų XDD et, kaip nors kada nors.... ir vapše, ko aš čia skundžiuos :D man gerai kaip yra :D nu beveik...
Atgal į viršų Go down
kakava.
~Shatei~
kakava.


Pranešimų skaičius : 10
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 10th 2008, 16:51

Vakar nenumaldomas pykimas ant nežinau ko. ;D
Šiandien ėjimas pas dantistę ir kraujo priduot.
Ryt šėlsmas iki paryčių. :happy:
Atgal į viršų Go down
kybolie
~Wakashu~



Female
Pisces Rooster
Age : 31
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 197
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: as turiu visada visus viskuo aprupint!*iivaizduoja po 10 metu nesa diram maista*
Išskirtinis Bruožas: ipatingas kvailumas ir zmoniu erzinimas!X3 [paklauskit mano seimos]
Super Galia: visos is kart! x3

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 10th 2008, 21:43

vakar-visa diena prasedeta namie-susirgau >_<
siandien-hmm...pc.tv. poto apie 5 ejau pas pusbroli ir tik dbr grizau
rytoj-neisivaizduoju
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/bolie
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 11th 2008, 11:11

vakar - ėjimas į ambasadą ir pasivaikščiojimas su mielais žmonėm ^^
šiandien - totalus šūdmalizmas
rytoj - tikiuosi išsitempsiu piniginę aka mamą į pardas. noriu S-K-U-D-U-R-Ų @_____@
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 11th 2008, 19:18

Hai

vakr:i ambasada ir smagus apsivaiksciojimas po VLN su smagiis zmonem, ypac vienu *huggles*a, dar ir Koici sutikom LOL *blushes*
siandien>>mokykla, mdu sou pasirodymo kurimas, mintys apie dar veino sokio kurima, kai liko 5d..mirsiu.
rytoj>>JP pamoka, kuriai vel nepasiruosiu, licejus, siuvimas.uf.hard.


OOO,Bossu-sama, ishsitempk!iR NUSIPIRK KOKAI PRITRENKIANCIA SUKNIA!aRBA TA SIJONA! ^^
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty05 15th 2008, 12:15

vakar - apturėjau smagų vakarą su Noru-chan. labai ačiū, kad buvai šalia. man tikrai labai reikėjo paramos, tiesiog net nešnekant apie tą įvykį..norėjau, kad kažkas būtų šalia :) atradom labai gražių senamiesčio gatvelių ^^
šiandien- iš pat ryto trenkiausi į kitam miesto gale esančią ligoninę. dėl sušiktos biurokratijos likau ant ledo >_< tada tiesiai per aplinkui važiavau į darbą atsiimti algos. blem prikin, Noru-chan, už vieną darbo dieną mokėjo net po 40lt! o aš tikėjaus kokių varganų 25lt! dabar taip graužiuos nagus, kad šeštadienį pasiploviau!!! tada iš darbo pėsčiom ėjau į jp ambasadą. suplukau nes kelias buvo ilgas, spigino saulė, o man dar reikėjo visą kelią kopti į kalną :D dar eidama ta geležinio vilko gatve pagalvojau, kad jei dabar avarijos metu koks dundukas su savo tačke užlėktų ant šaligatvio ir nuskintų mane, tai per krumynus skrisčiau į nerį, kurioje ir niekam nepastebint nuburbuliuočiau :D o geriausiu atveju bijojau erkių prisigaudyt, nes pzdaa kas per bruzgynai miesto centre.. kadangi atėjau pietų pertraukos metu, tai nusprendžiau pati ko nors užkąsti ir nuėjau į šalia esančią maximą. man lipant laiptais iš jos išgužėjo būrelis čiauškančių japonių. kai užkandžiavau ir skaniai traukiau dūmą prisėdus ant turėklo, pro mane praėjo toks senis, ir pasižiūrėjęs į mane nusispjovė. taip dėjau žvengt :D visai sugadintas tas jaunimas.. po to grįžau prie pardos išmest šiukšlių ir mačiau kažkokį paauglį azijietį O.O tada užsukau į ambasadą. pasiimiau free žurnalą, kuriame pagrindinė tema origami. ir dar vieną anglišką knygą apie Jp. tada teko pėsčiom varyt iki stotelės prie dangoraižio ir grūstis į polikliniką. jeesh kokie ten visi nervuoti :D dar šiaip turėjau nunešt į mokyklą 10lt, bet leido tai padaryt rytoj.fuf.. kojos kaista. gerai pasportavau :bravo:
rytoj-keli kontrai, moralas ir grūdimasis į riešę, nes mane pakvietė į tūsą kažkokį. keista :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
kybolie
~Wakashu~



Female
Pisces Rooster
Age : 31
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 197
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: as turiu visada visus viskuo aprupint!*iivaizduoja po 10 metu nesa diram maista*
Išskirtinis Bruožas: ipatingas kvailumas ir zmoniu erzinimas!X3 [paklauskit mano seimos]
Super Galia: visos is kart! x3

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty05 16th 2008, 05:02

vakar-mokiaus ilgai matieka ir anglu >_< na ir daug dariau ka kasdienisko ^^
siandien-mokykla. poto ejimas i kina su Monika,buvimas mieste ^^
rytoj-susitikimas su drauge is Siauliu ir vel ejimas i kina ir siaip buvimas mieste ^^>
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/bolie
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty05 16th 2008, 09:49

Vakar ieshkojau darbo
Shiandien ieshkau darbo
Rytoj ieshkosiu darbo

Krc....England sucks...noriu i Havajus.....
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
silke_silke
~Shatei~
silke_silke


Pranešimų skaičius : 63
Reputacija : 0

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty05 16th 2008, 15:47

vakar- trankiausi po visas miesto pardutuves ieskodama batu paskutinem skambuciui aciu dievui radau
siandiena - paskutinis skambutis po jo galvoju ar eiti svesti su klasiokais
rytoj - nusimato pagirios ir ruosimasis egzaminams
Atgal į viršų Go down
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty05 16th 2008, 18:26

Neprisigerk Silke Gosh taigi paskutinis skambutis XDDD~~
LMFAO XDDD
Mane pakviestum geriau XDD jk :grin:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty05 17th 2008, 07:59

kybolie rašo:
vakar-mokiaus ilgai matieka ir anglu >_< na ir daug dariau ka kasdienisko ^^
siandien-mokykla. poto ejimas i kina su Monika,buvimas mieste ^^
rytoj-susitikimas su drauge is Siauliu ir vel ejimas i kina ir siaip buvimas mieste ^^>

I koki kina ejot? ^_^

Vakar>>> Pagaliau sumautas paskutinis skambutis,kuriam per 3d turejau soki sukurti ir todel visa savaite ariau mokykloj, net i pam nejau..>.< Bet pavyko puikiai ir atrodem sauniai, todel dziaugiuos,nors sveikata vel pakrikus kaip reikalas..uzknisa tai...>.<
Siandien>>Ayvaziuoja AngelBlack,paskaosiu jai apie ambasados konkursa,duosiu atsisviest medziagos jp kalbai ir siaip, atsakienisu i klausimus,kas jai idomu :)
Rytoj>>>Nusimato Skirgailos skaitymas ir bandymas sugrizt i normalu gyvenima, kas jau turbut nebeimanoma.A,turbut verksiu del amtiekos, krios neismoke siais emtais mokytoja ir mastysiu,kaip gausiu is sumauto egzo 5...ToT
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty05 17th 2008, 13:04

Vakar - dalyvavau oficialioj paskutinio skambučio daly. po to su keliais draugais varėm į centrą prastumt laiko... tada su Lina grūdomės į tūsą kažkur už miesto. aišku neapsiėjom be nuotykiu, taigi iki reikiamos vietos nusigavom ~22:30 kai jau visi gerokai pakalę buvo XD o kai ką jau vežė namo, vemiantį pro mašinos durelių langą.. >_>
Šiandien - jaučiuosi kaip sudaužyta.. noriu tik poilsio, bet aišku būtinai turi į namus atsigrūst svečiai su klykaujančiais vaikais.
Rytoj - poilsis ir nd ruošimas >_<
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Toshi
~Wakashu~
Toshi


Female
Pranešimų skaičius : 153
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Atleista
Išskirtinis Bruožas: Esu eilinis.
Super Galia: Super nepastovumas.

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBirželis 19th 2008, 16:31

Vakas-nieko. bet taip totaliai nieko naudongo visuomenei.
Siandien-anketos i gimnazija pildymas, nervai del stovykolos (nezinau kur? kada? and so on), pykciai su gimdytojais.
Rytoj-eisiu pasiimt sveikatos pazyma is gydytojos, pazymke atsiimsiu ir 'skriesiu' i miesta priduot dokumentus.

kas per vasaros pradzia > <
Atgal į viršų Go down
~Hanami~
~Shateigashira~
~Hanami~


Female
Leo Rat
Age : 27
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 634
Reputacija : 12

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 EmptyBalandis 3rd 2009, 09:30

Vakar ~ į kompą instaliavau JP kalbą. :bravo:

Šiandien ~ eisiu į kirpyklą. :happy:

Rytoj ~ bus šokiai... :pirate: (vadovė sakė, kad bus JUODA savaitė...)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vakar, Šiandien, Rytoj...   Vakar, Šiandien, Rytoj... - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Vakar, Šiandien, Rytoj...
Atgal į viršų 
Puslapis 26Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: