Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]

Go down 
+41
haruhi
maTo
Black~
☆Linda☆
chibi_panda
Raven
Ruu
Kaori
Reika:3
Otogi
Reita-sama
Klika
Deimi~chan
dynce
LastQQQ
Gabita
...Reila*~
Mii.
Umike
Ruder
keiko6088
COMA~
Bishoujo
Matsu[Yo]
kwanka
Zoro-sama
Seta
~Hanami~
Kaori ^_^
linky*~
geisha_killen
enChi
Miya
Taya
Hoshii
Miyuki.
Japonjos^SaulĖ
Neko-chan
Seigi
Deidara
Sulli.
45 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Ruder
~Shatei~
Ruder


Female
Capricorn Goat
Age : 32
Miestas : Kretinga
Pranešimų skaičius : 14
Reputacija : 0

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyLiepa 30th 2009, 22:18

Cassis. Per youtube PV pamačiau ^^
Ruki ten toks nekaltutis tada atrodė :grin:
Atgal į viršų Go down
Umike
~Wakashu~
Umike


Female
Pisces Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 110
Reputacija : 1

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Naktinėtoja xDD
Išskirtinis Bruožas: Nuolatinis juokas
Super Galia: Kai lazdelių išmetimas į orą

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyRugpjūtis 25th 2009, 07:40

Pirmoji išgirsta daina gal buvo The Social Riot Machines, o vėliau Filth in the beauty ir Taion.
Pasiklausius du kartus pradėjo patikti
blushblush
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptySpalis 20th 2009, 14:18

Pirmoji daina buvo Filth In The Beauty atrodo.
:dancing:
Atgal į viršų Go down
Mii.
~Shatei~
Mii.


Female
Leo Pig
Age : 28
Pranešimų skaičius : 44
Reputacija : 0

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptySpalis 24th 2009, 09:21

Bishoujo rašo:
Burial Applicant!!! :D Ach, kaip ji mane užvežus buvo, tai jau jooo... Bet vistiek manau, kad tokia jau gazette'iškiausia gazų daina yra Filth In The Beauty... Ji man tokia visų dainų motina o.o :DD Neįsivaizduoju koncerto be jos! ^^
Atgal į viršų Go down
...Reila*~
~Shatei~
...Reila*~


Female
Taurus Rat
Age : 28
Pranešimų skaičius : 43
Reputacija : 1

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptySpalis 24th 2009, 10:09

Pirmoji buvo Reila svilp As ja pirma karta paklausiua pries 2metus ir ji man lb patiko.. ir dabar ji mano mėgstamiausia .. paskuj buvo Cassis...
Atgal į viršų Go down
Gabita
~Shateigashira-hosa~
Gabita


Female
Gemini Pig
Age : 28
Miestas : Klaipeda ^^*
Pranešimų skaičius : 453
Reputacija : 4

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Low Ruki-sama ;]
Išskirtinis Bruožas: Kawaii smile (Kai?) ;P
Super Galia: The GazettE super power xD

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyGruodis 28th 2009, 18:57

Su manim tai buvo taip... drauge atsiunte daina Cassis tuomet isgirdusi pamaniau "Nieko ipatingo, ir balsas nelabai grazus x_x". Bet kai pamačiau DISTRES AND COMA pv užsivedžiau po to ir Cassis gera daina pasirode ... ir taip pradejau klausyt Gazette's bet netrukus ir Filth in the beauty pamacius pv Ruki su dredais ir Reitos nerealu kratymasi ;DD Nu zdz pirma daina buvo Casis xD
Atgal į viršų Go down
LastQQQ
~Wakagashira~
LastQQQ


Female
Scorpio Monkey
Age : 31
Miestas : Ne Japan ~_~
Pranešimų skaičius : 1007
Reputacija : 59

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vėjejis kedenantis Reitos plaukus
Išskirtinis Bruožas: nosebleed vos pamacius gazetto
Super Galia: Prasuku laika

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyBirželis 13th 2010, 09:36

pirma daina\PV buvo Guren. Tai aplamai buvo pirma mano jrock išgirsta daina. Tai man taip idomiai skambėjo, atsimenu net kvėpavima sulaikius klausiaus praktiškai angelų muzika mano ausim 22 83 Ir mirksėt kažkaip niustojau, nes labai gražiai man atrodė Labiausiai Rei mano dėmesį prikaustęs buvo th150 Tada dar buvau pas draugę ir jos klausiau kas čia groja, nes įsijungiau tv kazkur per guren viduri, ji man sak kazka panasaus kad kazkokie lopai kiniečiai 23
atsimenu dar ant lapuko ju pavadinima uzsirasiau 80 parbėgus namo aišku lapuko jau nebeturėjau 34 tai teko tos pacios draugės vel klaust kas ten buvo 34
bet nesigailiu kad paklausiau, dabar labai dziaugiuosi gazetto mano favoritai ir as tikiuosi kad dar ilgai tokie bus wat 82
Atgal į viršų Go down
dynce
~Shatei~



Female
Aries Monkey
Age : 32
Pranešimų skaičius : 24
Reputacija : 0

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyBirželis 13th 2010, 17:13

tikriausei pirma dainu buvo Taion, nuo tos dainos pradejau klausytis J-music^^
Atgal į viršų Go down
Deimi~chan
~Shatei~
Deimi~chan


Female
Pisces Buffalo
Age : 27
Pranešimų skaičius : 60
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas: Miyaviškas pamaiviškumas, nenustygimas vietoj
Super Galia: Screamoo..

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyBirželis 14th 2010, 13:40

Regret 22 Buvau tik pradėjus jrock'o klausyt.. 28 Kažkur labai gerus atsiliepimus apie juos perskaičiau, tai nusprendžiau paklausyt. Įsirašiau į mp3 ir kai išgirdau jie pasirodė tokie "veird" x_x. Bet pagailėjau jų ir neištryniau xD. O kartą kai važiavau namo ir klausiau music taip atsitiktinai jų daina užėjo, ir kažkaip neperjungiau 10. Ir man pradėjo žiauriai patikt! Ir tai nuėjo iki to, kad nebegaliu užmigt jų nepaklausius th150 xD
Atgal į viršų Go down
Klika
~Shatei~
Klika


Female
Taurus Monkey
Age : 32
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 22
Reputacija : 2

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyBirželis 30th 2010, 18:48

Jei gerai pamenu, tai toji pirmoji daina buvo "Zetsu". Visai atsitiktinai užtikau youtube'je iškart pasirodė kažkas gan įdomaus, tačiau perklausiusi iškart išjungiu, net nesusiprotėjus įsiminti grupės.
Po kelių dienų vėl užsimaniau paklausyti, tai teko jau ieškot, net neturint žalio supratimo ko ieškau, todėl radus iškart atsisiunčiau ^^
Atgal į viršų Go down
Reita-sama
~Shatei~
Reita-sama


Male
Leo Rat
Age : 27
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 64
Reputacija : -2

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyLiepa 1st 2010, 17:27

As pirma daina isgirdau cassis visai buvo nieko ir pradejo man taip patikti the gazetee
Atgal į viršų Go down
Otogi
~Shatei~
Otogi


Male
Virgo Monkey
Age : 31
Miestas : Vilnius Pilaite
Pranešimų skaičius : 78
Reputacija : 0

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyLiepa 2nd 2010, 12:05

pirma daina [DIS] :))) ir megstamiausia iki siol
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyLiepa 2nd 2010, 23:16

[DIS] iš tiesų vežantis :)
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Otogi
~Shatei~
Otogi


Male
Virgo Monkey
Age : 31
Miestas : Vilnius Pilaite
Pranešimų skaičius : 78
Reputacija : 0

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyLiepa 5th 2010, 19:11

Atgal į viršų Go down
Reika:3
~Wakashu~
Reika:3


Female
Pisces Buffalo
Age : 27
Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 155
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: go creazy about Gazetto & Japan xD
Išskirtinis Bruožas: Kai sypsena :DDD
Super Galia: We Rock!!! xDD

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyLiepa 12th 2010, 08:03

pirmoji daina kuria isgirdau buwo RUDER, tiesa sakant ziuredama pv galvojau wtf??? o.O, bet isgirdusi dar pora daineliu XD tiksliai deje neprisimenu kurias perklausiau, man jie pradejo patikt, apsipratau su japanese kalba ir daba RUDER viena is mano favorits ^^ 29 THE ENDU XDD GEZEROCK!!! bunnyplz th149
Atgal į viršų Go down
Kaori
~Shatei~
Kaori


Female
Gemini Rat
Age : 27
Pranešimų skaičius : 9
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyLiepa 13th 2010, 10:01

Pirma daina kuria as isgirdau tj buvo Guren ;) Daina man pasirode ziauriai faina... Tjp ir pradejau klausyt ju dainu ;)
Atgal į viršų Go down
Ruu
~Shatei~
Ruu


Female
Virgo Tiger
Age : 25
Pranešimų skaičius : 54
Reputacija : 1

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyGruodis 18th 2010, 13:46

Pirma daina/pv buvo.....
Jap - filth in the beuty :>
Da ir daba jos klausau xD
Atgal į viršų Go down
Raven
~Shatei~



Male
Pisces Goat
Age : 33
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 35
Reputacija : 2

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Sirupo valgytojas.
Išskirtinis Bruožas: Pila sirupą ant *visko*.
Super Galia: Face-melting guitar solos.

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyVasaris 11th 2011, 13:22

Kaip ir daugumai - Filth in the Beauty. Tačiau ji man nepatiko po pirmo karto. Labiausiai užsivežiau nuo Taion, Nausea & Shudder, Baretta, Kugutsu, Leech, Headache Man, o galiausiai visiškai užvaldė 13stairs[-]1 ;D Dabar kažkaip ir ta Filth in the Beauty jau visai klausoma ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/pauliuazas
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyVasaris 16th 2011, 20:46

Mano pirma Gazetto daina buvo Taion. Draugė sakė, kad jie nerealūs ir būtinai turiu paklausyt, tai aš susiradau youtubėj ir pirma ką padariau, tai pažiūrėjau Taion klipą 552 Po to pradėjau siųstis dainų ir visako, klausyt vis daugiau ir daugiau, galiausiai man jie tiesiog priaugo. Man patinka, kad jie niekada nestovi vietoj, vis tobulina savo muziką. Nors mėgstu tiek senas tiek naujas dainas.Nemanau kad ateis diena, kai jų nebeklausysiu.

@LastQQQ

Pamatei Gazetto per TELIKĄ ?!?

Na tau ir pasisekė. Per kokį kanalą ??? Aš gyvenime jų nemačiau per teliką ~
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyVasaris 18th 2011, 15:06

Citata :
Per kokį kanalą ??? Aš gyvenime jų nemačiau per teliką
Chia apie tai jau kazkur buvo nemazai kalbama XD Yra rusishkas kanalas: pirmas baltijos muzikinis kanalas, ten yra 2 Gazette PV, Ayumi Hamasaki 2 ar daugiau, ir kadaise Kat-tun machiau XD
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyVasaris 18th 2011, 23:22

Damn, šiaip niekada nežiūriu rusiškų kanalų, bet daba tai tikrai retkarčiais įsijungsiu. Gal užtaikysiu idea
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyVasaris 19th 2011, 08:35

chibi_panda rašo:
Damn, šiaip niekada nežiūriu rusiškų kanalų, bet daba tai tikrai retkarčiais įsijungsiu. Gal užtaikysiu idea
Deja, pastaruoju metu nebuna... Ish karto kai atsirado tame kanale, tai daznai uzsakydavo. Dabar tai matyt mada pasikeite,tai ir japoni nebeidomus XD
Atgal į viršų Go down
☆Linda☆
~Shatei~
☆Linda☆


Female
Scorpio Rat
Age : 27
Miestas : wonderland
Pranešimų skaičius : 50
Reputacija : 1

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: visų galų meistras
Išskirtinis Bruožas: dideli siekiai
Super Galia: I'M SPERMAN!

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 EmptyVasaris 27th 2011, 13:51

The Invisible Wall xD
Atgal į viršų Go down
http://mayu-mayo.do.am/
Black~
~Shateigashira-hosa~
Black~


Female
Sagittarius Buffalo
Age : 26
Miestas : Paradise
Pranešimų skaičius : 486
Reputacija : 7

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Kurti muziką, bandyt įvaldyt elektrinę gitarą
Išskirtinis Bruožas: Žvilgsnis su kuriuo galiu nužudyt savo draugus
Super Galia: Panaudot protą rašant dianų žodžius

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty05 28th 2011, 14:38

The Gazette - Red :DDDDDD
Atgal į viršų Go down
maTo
~Shateigashira-hosa~
maTo


Female
Capricorn Rooster
Age : 30
Miestas : ttw
Pranešimų skaičius : 488
Reputacija : 11

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Šokoladoholikė
Išskirtinis Bruožas: Forever Alone
Super Galia: Fail`int kiekvienam žingsny...

[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty05 31st 2011, 15:09

Shiver 22 Vis dar myliu sita daina 22
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]   [+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+] - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
[+...Pirma Gazette daina, kurią išgirdai...+]
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» the Gazette video
» The Gazette wallpaper'iai
» Interviu ir visa kita! ^^
» the GazettE 9-eri!
» the GazettE bio

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: the GazettE :: Nariai-
Pereiti į: