Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Astralinės kelionės

Go down 
+4
Miyuki.
enChi
Kajitoku
Sulli.
8 posters
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Astralinės kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Astralinės kelionės   Astralinės kelionės EmptyLiepa 13th 2008, 17:41

Tai vat, žmogai. Jau seniai apie tokias keliones žinau ir nemažai, bet prieš tai bandžiau tik porą kartų ir viskas baigdavosi vienodai- smigdavau XD
Šiąnakt..na tiksliau šįryt nuėjau miegoti jau po 4h ryto. Miego nesinorėjo, tai iš to neturėjimo ką veikt sugalvojau pabandyt astralinę kelionę. Atsiguliau patogiai ant nugaros ir stengiausi kuo labiau atpalaiduot kūną. Mintis buvau sutelkusi į vieną tikslą. Staiga man pradėjo tvinkčiot dešinės rankos vidurinysis pirštas :D tada sukoncentravau mintis į tą pirštą ir mėginau tą pulsuojantį karštį pernešti per visą ranką. man pavyko. visa ranka degte degė.. tada bandžiau tuos impulsus mintimis perduot kairiajai rankai, bet nepavyko. pajutau, kad kaista dešinė koja. tada kairė. buvo toks jausmas lyg laikyčiau jas virš ugnies.. visą laiką buvau užsimerkusi ir nejudėjau. ir staiga visai netikėtai užsimerkusi pajutau šviesos blyksnį dešinėje pusėje. ta šviesa po to apėmė visą užmerktų akių lauką. ir pradėjau visu kūnu justi vibracijas.. na tokias lyg visu kūnu varinėtų elektros srovė. gyvenime tokio jausmo nesu patyrus. tai nebuvo pats maloniausias jausmas.. na nesakyčiau, kad nemalonus.. bet, kad neįprastas tai tikrai. nežinau kiek laiko buvau tokioj būsenoj, bet supratau, kad tikriausiai taip jaučiuosi, nes astralinis kūnas bando atsiplėšti nuo fizinio. po to man akyse pasidarė pilka ir pradėjau matyt kažkokius sienų kontūrus. tada kažkaip apėmė baimė ir aš atsimerkiau. tikriausiai to daryti nereikėjo, nes astralinis kūnas turėjo labai greitai sugrįšti ir mano širdis po tokio staigaus atsimerkimo pradėjo plakti kaip pašėlusi. bet aš šypsojausi, nes toks potyris man dar neatrastas ir įdomus.

o ką manote jūs? žinokit tikrai nekliedžiu ir nesapnavau šito. patys esate bandę?
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Astralinės kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralinės kelionės   Astralinės kelionės EmptyLiepa 13th 2008, 19:19

Hahahaa, man panashus patyrimai buna kai nepavalgau XDDD~~~~ Pilvo virpesiai visokie XDDDDDD~~~~ :wary:
Buahahha, nebandziau, nes nlb suprantu ka cia daryt ir kam skirta visa tai... :zzz:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Astralinės kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralinės kelionės   Astralinės kelionės EmptyLiepa 13th 2008, 19:22

eik šikt..
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Astralinės kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralinės kelionės   Astralinės kelionės EmptyLiepa 13th 2008, 19:26

*tapshnoja* :silly:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
enChi
~Shatei~
enChi


Female
Cancer Dog
Age : 29
Miestas : Vilnius.
Pranešimų skaičius : 82
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Gazerock listener!x3
Išskirtinis Bruožas: 'Ką sakei?'
Super Galia: Kad negalinga aš.XD

Astralinės kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralinės kelionės   Astralinės kelionės EmptyRugsėjis 30th 2008, 17:59

Šeip nelabai suprantu apie ka tu :hontoka:
ir neesu bandžius, bet įdomiai čia :clueless:
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
Miyuki.
~Wakashu~
Miyuki.


Female
Libra Rooster
Age : 30
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 134
Reputacija : 5

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Astralinės kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralinės kelionės   Astralinės kelionės EmptySpalis 1st 2008, 20:38

Kaip fainiai, kad tau kažkas gavosi xD Aš esu nekartą bandžius, bet nepavykdavo... >.<
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Astralinės kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralinės kelionės   Astralinės kelionės EmptyLapkritis 12th 2008, 16:40

man tai kai pusiau pavyko, nebenoriu bandyt. tiesiog įsitikinau, kad tai iš tiesų egzistuoja, ir daugiau veltis į tai dabar nebenoriu, nes tam reikia specialaus išankstinio pasiruošimo ir apsiskaitymo. nežaisiu daugiau geriau tokiais dalykais. bet jausmelis tai omg koks... įsivaizduokit, kad jūs krentat žemyn amerikietiškais kalneliais žemyn ir jūm akyse balta. vat kažkas panašaus. blem labai sunku susikaupt, kai tavo kūnas visas pilnas adrenalino.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Mii.
~Shatei~
Mii.


Female
Leo Pig
Age : 28
Pranešimų skaičius : 44
Reputacija : 0

Astralinės kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralinės kelionės   Astralinės kelionės EmptySausis 22nd 2010, 21:04

kaip nerealiai:DD reiks pasiskaitinėt ir pamėgint.. dievinu tokius dalykėlius:DD
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Astralinės kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralinės kelionės   Astralinės kelionės EmptySausis 23rd 2010, 23:37

Kazkodel ankschiau shitos tems neskaichiau :D Man kartais buna, kad viena kuno dali apima karshtis, kai atsigulu miegot ir atsipalaiduoju...
Shiaip pagalvojau apie kesitus pojuchus... Prisiminiau du keistus atsitikimus, viena karta man kazkas atsitiko, gal persigandau ar susinervinau, zodziu ish pradziu visa kuna apeme karshtis o po to ziauriai shalta pasidare ir supratau, kad visa nugara padengta shaltu prakaitu, iki tol maniau, kad zmones tik taip sako, nemaniau kad prakaitas gali but shaltas... Dar viena nakti atsikeliau ir nuejau i virtuve atsigert, kai tik atsikeliau akyse buvo juoda, nenustebau, nes taip buna daznai kai staiga atsikeli, nuejau i virtuve ijungiau shviesa ir supratau, kad visishkai nieko nematau, kazkaip atsisedau ant kedes, o akyse buvo visishkai juoda, pamaniau kad apakau, net negaliu aprashyt koks tai jausmas, kai supranti, kad tu aklas. Ash sedejau vos neverkdama, negalejau pajudet, galvojau, kad reikia pakvest mama, bet negalejau ishtart ne zodzio... Po to kazkaip regejimas grizo, bet buvau akla, gal kokias 3-4 minutes...
Atgal į viršų Go down
Mii.
~Shatei~
Mii.


Female
Leo Pig
Age : 28
Pranešimų skaičius : 44
Reputacija : 0

Astralinės kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralinės kelionės   Astralinės kelionės EmptySausis 24th 2010, 08:26

bandžiau ir vakar ir šiandien.. vakar pavyko tik "atjungti" kūną.. pajutau,kad jis pasidarė labai sunkus ir ėjo kaip kokios elektros bangelės. tada pajutau,kad kažkaip krentu ir nutraukiau viską,nes širdis labai stipriai pradėjo plakti(o aš turiu problemų su širdimi).. šiaip visą naktį nemiegojau nes atsipalaidavimui prireikė gal kokių 4 h:DD šianakt nieko nepavyko,nes galvoje sukosi milijardai minčių:DD bandysiu tai pakartot ir kitą savaitgalį:)
Atgal į viršų Go down
Ruu
~Shatei~
Ruu


Female
Virgo Tiger
Age : 25
Pranešimų skaičius : 54
Reputacija : 1

Astralinės kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralinės kelionės   Astralinės kelionės EmptySausis 8th 2011, 18:06

čia daug vertingos informacijos http://ignootea.blogas.lt/astralines-keliones-2.html :>
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Astralinės kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralinės kelionės   Astralinės kelionės EmptySausis 24th 2011, 19:26

esu skaičius ir domėjusis anksčiau. šiaip mane labai traukia tokie dalykai - man įdomu viskas, kas yra nepaaiškinama ar bent jau sunkiai paaiškinama. :D realiai apie astralines keliones pirmą kartą sužinojau skaitydama vieną iš R.Bacho knygų, kurios pavadinimo jau neatsimenu. atsimenu tik tiek, kad ten buvo pusiau biografinė knyga, pusiau romanas. kai kuriais atvejais buvo sunku atskirti, kas ten jo prifantazuota, o kas yra tikra. apie astralines keliones ten galbūt irgi buvo jau per daug netikrai parašyta, bet, na, aš niekad nebandžiau, tai negaliu pasakyti. tiesą sakant, tokiais dalykais žaisti aš labai bijau, nes tikrai galima lengvai prisižaisti. :}
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Astralinės kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralinės kelionės   Astralinės kelionės Empty

Atgal į viršų Go down
 
Astralinės kelionės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: