Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Šukuosenos..

Go down 
+24
haruhi
Uru'mi
chibi_panda
Black~
Reika:3
Gabita
h3llo.
ceneash
keiko6088
Seta
Taya
Murasaki^^M.I.
Hoshii
enChi
Seigi
Miyuki.
Yami ^^
Neko-chan
Toshi
Kajitoku
Fizze
KyoAishiteImasu
Noru-chan
Sulli.
28 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

Šukuosenos.. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos..   Šukuosenos.. - Page 5 EmptySausis 12th 2013, 16:48

kaip visada pavėluoju :D :/
Kas dėl šukuosenų tai turėjau šį pusmetį dėstytoją iš Amerikos ,gryna amerikietį jam 50 plius minus... jis turėjau tamsiai mėlynus plaukus maždaug spalio mėnesį(tipo pralaimėjo lažybas ir teko nusidažyt), po to jie nusiplovė ir prieš pat sesiją t.y. gruodžio pradžioj jo plaukai buvo beveik tokio mėlynumo, kaip T.O.P iš bigbang per klipus fantastic baby, blue ir t.t. 03 na aš tai aišku, manau, kad jam patiko ir jei nusidažė dėl lažybų , juk po kelių dienų galėjo vėl persidažyt..:D
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Šukuosenos.. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos..   Šukuosenos.. - Page 5 EmptySausis 13th 2013, 17:12

RaMi,iki kur tu nusikirpusi plaukus? Norėčiau nusikirpti savuosius iki pečių,nes štai,padariau klaidą,pavasarį plaukus nusikirpdama laiptukais,labai išplonėjo jie,tai noriu susiauginti,ir šiaip,pasiilgau visiškai kaštoninės,natūralios savo plaukų spalvos,nes dabar galai alyviniai,bet mano,kaip ir RaMi plaukai,turi polinkį suktis,tai truputėlį bijau kirpti,kad nereiktų vargti pastoviai tiesinant..Patyriau jau tai turėdama kirpčiukus.Dabar mano plaukai iki krūtinės,tai nėra didelio vargo,kaip išdžiuvo,taip gerai.


Paskutinį kartą redagavo Uru'mi, Sausis 13th 2013, 20:00. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

Šukuosenos.. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos..   Šukuosenos.. - Page 5 EmptySausis 13th 2013, 18:15

Uru'mi rašo:
RaMi,iki kur tu nusikirpusi plaukus?

aš dabar atsiauginėju, bet buvo už ausų truputi nukirpti po 12liktos klasės, bet aš kirpau, nes man žiauriai lūžinėjo ir kitos išeities nebuvo.. :) ir atrodžiau sau na nepatiko man ,daug vargo buvo.. su ilgesniais bent man paprasčiau :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Šukuosenos.. - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosenos..   Šukuosenos.. - Page 5 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Šukuosenos..
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 日本。Japan。Japonija。{ft. Asia} :: Stilius ir mada-
Pereiti į: