Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Piercing and Tattoo

Go down 
+11
RaMi
Minga
Hikaro
LastQQQ
ceneash
h3llo.
Seigi
keiko6088
Seta
Sulli.
Taya
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptySausis 7th 2010, 14:32

Tai va paaiskinimui nupiesiau XDD (Paint 4tw)
Spoiler:
Tai va, taturuote eitu per nugara iki tos vietos, kur prasideda liemo (aisku butu po to galima pasidaryti kita tatto ant liemens)
O implantai tai tokie daikciukai kurios ideda po oda ir atsiranda tokie iskilimai, kaip guzai. Atrodai panasus i drakoniuka, bet zinoma reikia juos graziai isdelioti, kad jie isties atrodytu graziai, o ne kaip kokia liga ar vezys -____- Maciau viena vaikina modeli, kuris rankose po tris implantus aplius turejo ir atrode kaip demoniukas XD nuo to karto ir as noriu 22 Ir jie buna ivairiu fomu, juos deda net ant galvos, kaip ragus neislindusius is po odos, bet tada jau tooo much... 28 Beje black nesveikai grazi tatto!
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptySausis 7th 2010, 14:48

Grazi tattoo, tikriausiai tokia visa diena reikia piesht ....
Kazkodel prisiminiau Miyavi XD
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptySausis 7th 2010, 14:52

aaaa žinau tuos implantus. ale tavęs, Seta, vaikai bijos XDD ir babulės šventintu vandeniu krapys xDD

blemba man tai vis iš galvos neišeina, kaip man tą fotkę kur jum vakar rodžiau, ant nugaros gražiai įkomponuot.. ir norėčiau, kad tas jūros ir apniukusio dangaus fonas taip pat būtų.. *-*
tik bijau, kad jeigu būrėja nemelavo ir aš tikrai tekėsiu greitai, tai man vyras neleis tos tattoo pasidaryt. aišku, aš vis vien pasidaryčiau, bet tada kiek pykčių būtų T.T
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptySausis 7th 2010, 15:01

Tuti dar 4-6 metus 07 (jei teisingai prisimenu...)
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptySausis 7th 2010, 15:07

Taya zinok tokia tatto ne diena piesia XDD Cia visa savaite gali uzsiknist 46
O dar kol padarai eskiza, naturalaus dydzio eskiza, tada turi bandomaji ispiest, tada dar eina pagrindines linijos, visu per diena nesupiesi, tada tonavimas, liniju riskinimas, sviesinimas ir t.t. 71 nors man kartais tokie uzsiknisimai patinka, kai as piesinius piesiu 8-16h ir poto ismetu... 62
O seip ko tik as nedarydavau, kad nuo manes mazi vaikai atsiknistu, poto ju tevai praso, kad priziureciau juos ir kaip belekaip atrodyciau mano tevams ateina bobutes ir sako ''kokia jusu dukra grazi'' killme Svarbiausia kad as bunu susisiausus kaip kutvela, perbalus ir dar paakiais juodais... Nors koks skirtumas man tie vaikai ir bobutytes...
Hmm as jauciu niekad neturesiu progos isidet tuos implantus, bet uztat savo porelei ikisiu 29
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptySausis 7th 2010, 15:10

Taya rašo:
Tuti dar 4-6 metus 07 (jei teisingai prisimenu...)
bet prieš tai jis dar mano vaikinas bus. irgi reiks paisyt jo nuomonės XD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptySausis 7th 2010, 15:16

Na, jei ish pradziu nekreipsi i ji demesio,o jis vis tiek tave myles ir bus supratingas ir shvelnus, tai manau, jam bus vistiek kas tau ant nugaros, o tau nerupes jo nuomone XD
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptySausis 7th 2010, 15:37

O tau pinigu tai tatto negaila bus? O_____O
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptySausis 7th 2010, 15:43

nu doh... dėl svajonės gailėt pinigų?
man labiau gaila šiaip kokiam šūdui išleist. o pomėgiam pinigų niekad gaila nebus <3
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
LastQQQ
~Wakagashira~
LastQQQ


Female
Scorpio Monkey
Age : 31
Miestas : Ne Japan ~_~
Pranešimų skaičius : 1007
Reputacija : 59

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vėjejis kedenantis Reitos plaukus
Išskirtinis Bruožas: nosebleed vos pamacius gazetto
Super Galia: Prasuku laika

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptySausis 31st 2012, 18:01

Vienu gyvenimo periodu nusidegino mano draugė riešą, ant jo užkrito kažkokia įkaitus metalinė skiedra, kai statybose vaikštai. žodžiu, Ta žaizdelė trodė kaip gėlytė, bent mano akimis, ir labai gražiai atrodė, kai praėjo paraudimas ir patinimas. Taigi, po viso šito jos reikalo aš užsimaniau įdago XD Tada norėjau širdelės nedidelės ant šono, kairėje pusėje po liemenėle. Dabar tai man užtektu ir paprastos tattoo, norėčiau ant šlaunies, nugaros pusėje, kaspinėlio spalvoto kokio gal 63

Sulli gal jau pasipuošei tattoo?
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 6th 2012, 18:48

Jau penketą metų svajoju apie tattoo. Gaila, geriausias Kauno tattoo meistras yra gan įnoringas, o man dar kai užeina homofobiniai momentai... :D Tai tikriausiai greitu metu darysiuos pas draugės vyrą. :}
Atgal į viršų Go down
Hikaro
~Shatei~
Hikaro


Male
Leo Rat
Age : 27
Miestas : Vilniius
Pranešimų skaičius : 58
Reputacija : 2

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 6th 2012, 18:56

Turejau auskara lupoje,bet vat praradau ji.. >.<
Bet uztat vasara versiuos auskarus 5 i ausi,bet dar tuo paciu metu darysiu tuneli kaip pas Ruki ^^
Atgal į viršų Go down
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 6th 2012, 18:58

Aš tai geriausiai 03 turiu vieną auskarą - tunelį 03
Atgal į viršų Go down
Hikaro
~Shatei~
Hikaro


Male
Leo Rat
Age : 27
Miestas : Vilniius
Pranešimų skaičius : 58
Reputacija : 2

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 6th 2012, 19:00

Pavdyziu xD
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 6th 2012, 19:36

Turėjau ir aš tunelius. Du, bet nedidelius. Gerai, kad užsitraukė. Draugei net teko susisiųt ausis ir iš naujo vertis auskarus. :}
Atgal į viršų Go down
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 6th 2012, 19:49

Pas mane tai 5 mm :D O tai kodėl jai patys jie neužsitraukė?
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 6th 2012, 20:53

Nežinau, aš juk ne jos ausys. :D Tiesiog dideli buvo. Visų žmonių ausys gyja skirtingai. Jos ausys nedidelės, o tunelis berods 12mm buvo. Tai kai išsiėmė tunelius, tai paprastų auskarų tose skylėse nešioti negalėjo. Mano buvo 5mm, bet neilgai turėjau, gal todėl greit užsitraukė.
Atgal į viršų Go down
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 7th 2012, 15:42

:DD Man užteko pusė dienos pavaikščiot be auskaro ir kai reikėjo jį įsidėt tai jau taip lengvai neįsidėjo :/ Greitai užgyja :/ Nu gal 12 mm taip greitai ir neužsitrauks. Tai aišku paprastų auskarų nelabai ir nešiosi :DDD
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 7th 2012, 21:04

Nu va, o juk perkopus 20m kartais norisi klasiška pupyte (oi,t.y.moterimi) pabūt su gražiais auskarais. :D
Atgal į viršų Go down
LastQQQ
~Wakagashira~
LastQQQ


Female
Scorpio Monkey
Age : 31
Miestas : Ne Japan ~_~
Pranešimų skaičius : 1007
Reputacija : 59

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vėjejis kedenantis Reitos plaukus
Išskirtinis Bruožas: nosebleed vos pamacius gazetto
Super Galia: Prasuku laika

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 7th 2012, 21:57

Hikaro rašo:

Bet uztat vasara versiuos auskarus 5 i ausi,
priminei kaip mano drgė viena vasarą įsivėrė irgi 5 auskarus į viena ausį dar tą pačią dieną ir dar planavo nieko apie tai tėvams nesakyti XDDDDDDDDD ahhhha ausis taip ištino, kad niekaip paslėpt nepavyko XDDD hahahaha geras tada buvo
Atgal į viršų Go down
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 8th 2012, 13:47

na aš tai turėjau nosyje, bet 12liktoj klasėje užsigydžiau :) teturiu virš lūpos, kurį pamirštu, kad turiu nes užsimiršta po daug metų ir net kartais pati nustembu, kaip kas nors apie jį ko nors paklausia.. :D ir turiu ausyse 4 auskariukus ir esu pilnai patenkinta, nei per daug, nei per mažai. .:D kaip sakant visur turi būt saikas :)
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 9th 2012, 11:08

Aš tai nebuvau niekada prasivėrusi niekur, net ausyse :D manau, man netinka auskarai. Juokingiausia, kad kartais gaunu dovanų auskariukus.

Šiaip manau dabar, kai veria su tais pistoletais, tai išėmus užsitraukia gan greit. Bet va senais laikais, kai verdavo su karštais virbalais, tai sunkiau užtraukdavo. Mano draugė septynerių taip buvo prasivėrus ir nešiojo maždaug iki 10. Tada šešis metus nenešiojo auskarų ir galvojo, kad užsitraukė. Pabandė įsisegti auskarus ant bajerio, tai pavyko be problemų. Apsidžiaugė, kad nereiks antrąkart vertis.
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 9th 2012, 19:22

man su pistoletu visas tris skyles darė, tai dvi neužsitraukė ligi šiol nors auskarų nenešioju, nes paprastam metalui tapau alergiška, o geriem auskaram pinigų neturiu :D užgijo tik ausies viršuj buvusi skylė (niekaip vis neužgydavo, tai teko išsiimt auskarą velniop).
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 9th 2012, 21:42

Tai matyt dar kiekvieno skirtingas gijimo sugebėjimas nemažai įtakos turi.

Man tai tėvai niekada neleido vertis auskarų. Pagal juos, ausyse yra kažkas, kas sujungta su regėjimu, ir jei perversiu, galiu pablogint ir taip prastą savo regėjimą :D Įdomi teorija. Nežinau, ar tiesa. Mano tėvai net supykdavo, jei kas pasiūlydavo man prasivert ausis jiem girdint :D
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 EmptyVasaris 9th 2012, 21:57

Čia tiesa, kad ausų vėrimas įtakoja regėjimą. Ne kartą tai girdėjau. Ir ne tik ausyse, bet ir visame kūne yra taškai, kur kažkas su kažkuo siejasi. Negaliu pasakyti, kad pati šitą tiesą pajutau savo kailiu - mano regėjimas visada buvo geras, bet knygų skaitymas prieblandoj ir ilgos valandos prie kompo mane nužlibino truputi. Not sure ar ir auskarai prie to prisidėjo. :}
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Piercing and Tattoo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piercing and Tattoo   Piercing and Tattoo - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Piercing and Tattoo
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 日本。Japan。Japonija。{ft. Asia} :: Stilius ir mada-
Pereiti į: