Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Ateities planai.

Go down 
+12
COMA~
ceneash
Shizu
Reika:3
~Hanami~
Mii.
Taya
Matsu[Yo]
Sulli.
Seta
keiko6088
Gabita
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptySausis 17th 2010, 21:12

x_GazeFan_x, kol sulauksi pilnmetystes, tavo planai pasikeis, tuo esu tikra :)
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptySausis 17th 2010, 23:34

Taya, nepastebėjai, kad mes jau šnekam kaip senos bobos? xDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Mii.
~Shatei~
Mii.


Female
Leo Pig
Age : 28
Pranešimų skaičius : 44
Reputacija : 0

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptySausis 18th 2010, 09:36

hm.. ateities planai.. mano šiaip labai paprasti. noriu gerai pabaigti meno mokyklą ir kitais metais pradėti lankyti būgnų pamokas. sėkmingai pereit į gimnaziją ir taip pat gerai ją baigti:DD o jei kiek pasvajojus norėčiau nuvykti į japoniją ir ten pradėt muzikinę karjerą.
Atgal į viršų Go down
~Hanami~
~Shateigashira~
~Hanami~


Female
Leo Rat
Age : 27
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 634
Reputacija : 12

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptySausis 18th 2010, 13:37

Aš tai suprantu, kad dabar yra tas metas kai aš turiu daug ką išmokt, o paskui jau naudot visa tai. Nes išvykt į JP ir tuo labiau ten gyvent nėra taip lengva...
Bet šiaip tai manau mano amžiui svarbiausia turėt tokią "ateities viziją", kurios reikia siekti, o aš jos dar neturiu, tame ir problema. Bet šiaip tai svarbu kad pabaigčiau dar likusius 3 kursus VU, JP kalbos ir gerai pabaigus 8 kl. patekčiau į gerą gimnaziją, kurią baigčiau irgi pakankamai gerai, o tada jau bus tada. XDD
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptySausis 18th 2010, 13:38

BlackBoUnTy rašo:
Taya, nepastebėjai, kad mes jau šnekam kaip senos bobos? xDDDD
Kartais taip ir jauchiuosi, ypach chia XD Tiesiog esam shiek tiek daugiau pragyvene, todel zinom kaip buna. Kai prisimenu kuo norejau budama 14 ar net 16 tai noresi, kad tai buchiau ne ash XD
Atgal į viršų Go down
Matsu[Yo]
~Shateigashira-hosa~
Matsu[Yo]


Female
Pisces Buffalo
Age : 27
Miestas : Kaunas*~
Pranešimų skaičius : 386
Reputacija : 3

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: GazettE Stalker [Dairosi j-rockerių]
Išskirtinis Bruožas: *Maivosi kaip Miyavi-sama*
Super Galia: Akių spalvos keitimas *_* [Ne nu... Čia Tikrai xD ]

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptySausis 18th 2010, 17:23

Na nežinau, sutinku šiaip su Tavimi, Taya. Manau kol sulaiksiu tokio amžiaus pasikeis daug kas;D Bet vienas aišku-kai ištrūksiu iš tėvų, manęs nebebus įmanoma atpažinti ^o^
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/451153847
Reika:3
~Wakashu~
Reika:3


Female
Pisces Buffalo
Age : 27
Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 155
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: go creazy about Gazetto & Japan xD
Išskirtinis Bruožas: Kai sypsena :DDD
Super Galia: We Rock!!! xDD

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptySausis 19th 2010, 14:09

as sawo areity sieju TIK su muzika xD manim tewaj ir nlb tiki kad as sukursiu grupe ir t.t. bet pamatysit dar kada ateisit i mano performansa xDDgroju dabar gitara ir tikrai to neapleisiu! ;3 ruosiuos dar eit mokintis bosine, bugnais grot ir lb noreciau lankyt japonu kursus ;D tik manau gali laiko neuztekt ir dar kikek visa taj kainuos! net nzn, bet stengsiuos ;3p
Atgal į viršų Go down
Reika:3
~Wakashu~
Reika:3


Female
Pisces Buffalo
Age : 27
Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 155
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: go creazy about Gazetto & Japan xD
Išskirtinis Bruožas: Kai sypsena :DDD
Super Galia: We Rock!!! xDD

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptySausis 19th 2010, 14:10

as sawo areity sieju TIK su muzika xD manim tewaj ir nlb tiki kad as sukursiu grupe ir t.t. bet pamatysit dar kada ateisit i mano performansa xDDgroju dabar gitara ir tikrai to neapleisiu! ;3 ruosiuos dar eit mokintis bosine, bugnais grot ir lb noreciau lankyt japonu kursus ;D tik manau gali laiko neuztekt ir dar kikek visa taj kainuos! net nzn, bet stengsiuos ;3p
Atgal į viršų Go down
Shizu
~Shatei~
Shizu


Female
Sagittarius Pig
Age : 28
Pranešimų skaičius : 15
Reputacija : 2

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptyVasaris 15th 2010, 19:48

Hay, aamm.. Manau, kad tos jusu svajones apie aukstumas muzikos pasaulyje yra truputeli... Vaikiskos. Zinoma, linkiu jum kuo didesnes sekmes, t.y. ne is piktos valios taip dabar rasau.xD Bet... Jusu svajones, troskimai dar keisis tukstancius kartu (patirtis prabilo.xD). Tai... Patariu nestatyt visu kortu ant muzikos. Tokiu underground'iniu grupiu ir in Jap, ir in Lt daug, labai daug. Reiks nagais kabintis i ateiti. Be to, turiu draugu (vyresniu) muzikantu, kurie groja profiskai, bet... Grosit kolektyvu. Susigrot sunku yra labai. Ir... Nespjaukit ant mokslu, stenkites, nes paskui, ateity pasivyt bus belekaip sunku. Sekmes! x)
Ech... O mano planai... bbz.xD Pagal ideja dabar tureciau sedet ir piest keik aina, bet va sedziu prie pc ir rankos nekyla, ikvepimo nera.xD Bandysiu birzeli stot i Ciurlionke su daile (kazkiek potensialo turiu), isvarysiu i Vln gyvent (juhu!^^), bendrabutin, arsiu kaip arklys (tokia jau ta Ciurlionke...), mokysiuos japiu kalba, aammm... Bandysiu lygiuotis i Natalie Shau (jin mano Idol'e ;D),.. Dar kaikur istosiu uzsienin su daile, o tada.. Bandysiu (kaip ir visi cia.xD) prasimust Japonijoj.^^ Nors sansu nera, galima sakyt. Tu dailininku, tai kaip ir muzikantu - kaip prisikta...
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptyVasaris 15th 2010, 21:32

Shizu teisi, visiem čia dar viskas keisis ir keisis.. aš irgi turėjau daug svajonių/planų apie grupę, visko visko buvo, net iki gana rimtos depresijos, kai viskas labai krito iš rankų. :} šiaip realiai nežinau, ar dabar darau tai, ką tikrai turėčiau daryt. bet manau, kad ką pradėjau, tą reik užbaigt. jau keletą kartų labai norėjau mest darbą, studijas ir važiuot į užsienį dirbt.
gaila, bet su Japonija neturiu kažkokių ypatingų idėjų/planų, kaip kad BlackBounty (pavydžiu, tiesą sakant;> ), bet tikrai aplankysiu tą šalį. bet būtų smagu ten įleist šaknis, nei šiaip būt turiste.
ir vis labai liūdžiu, kad man jau nebe 16;D tiesą sakant, dabar daug dalykų daryčiau kitaip ir to pasekoje dabartiniame savo amžiuje būčiau gerokai daugiau pasiekus. :} 116
Atgal į viršų Go down
Shizu
~Shatei~
Shizu


Female
Sagittarius Pig
Age : 28
Pranešimų skaičius : 15
Reputacija : 2

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptyVasaris 15th 2010, 22:21

Bet tau dar ne 50, t.y. dar nevelu viska keist, pradet is naujo. Visas gyvenimas dar pries akis. ;3
Aplamai... Ko taip pesimistiskai?? O___o
Gerai jau, gerai,.. Pati as linkus i pesimizma.xD
Galetum dabar daryt dalykus, kuriu nepadarei, tarkiiim... Pala. Tu dabar dirbi ar studijuoji?
Jei dirbi, tai galetum ir dirbt, ir mokytis neakivaizdiniu budu. Ir jokiu budu nelik Lietuvoj! Cia mum tik sika ant galvu, o mes su tuo taikomes.
Jei mokaisiii.. Heh. Tuoj ismastysiu.xD Tada... Cia labai nuo situacijos priklauso. Jei mokaisi, bet pamatei, kad tai nera tai, ko troksti, tai spjauk ant dabartiniu studiju ir pradek tai, kas traukia or smth.(malu savaime suprantamus dalykus.xD) Maza as dar, be orneto tokiuos dalykuos. Bet... Good luck! ;D
Atgal į viršų Go down
COMA~
~Wakashu~
COMA~


Female
Aquarius Pig
Age : 29
Miestas : Kretinga~
Pranešimų skaičius : 278
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Create a new rock band. :)
Išskirtinis Bruožas: Nemėgstama ir atsiskyrusi, to priežastis - mano pakabukas ant kaklo. :)
Super Galia: Meilė muzikai. :)

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptyVasaris 16th 2010, 15:11

Seniau turėjau įvairių planų, susijusių su muzika... Bet dabar tai kažkaip nieko nebeplanuoju... Man dabar tik svarbiausia baigti mokyklą ir po jos kur nors įstoti.
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptyVasaris 19th 2010, 19:20

Shizu>> aš ir mokausi, ir dirbu:} ir na tiesiog su mano specialybe yra taip, kad ji nėr labai perspektyvi, sakykim. xD į užsienį planuoju traukt, tęst mokslus, nes ta mūsų Lietuvėlė tokia biški pūvanti valstybė.. bet užsienis yra užsienis - ten vistiek būsi pašalietis. :} bus dar matyt, kaip kas susiklostys. ir visgi, jaučiuosi sena:DD
Atgal į viršų Go down
Bishoujo
~Shatei~
Bishoujo


Female
Virgo Dog
Age : 29
Miestas : Kaišiadorys
Pranešimų skaičius : 57
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptyVasaris 24th 2010, 10:14

Pirmiausiai norėčiau gerai pabaigti mokyklą, kur nors įstoti... Gal ne šiaip kur nors, o ten, kur man patiktų. Nenoriu stot vien tam, kad išvis kur nors įstot. :D Norėčiau mokytis tai, kas man patinka. Na, bet neaišku, kaip čia viskas susiklostys. :D Dar nesu nusprendusi, ką noriu studijuot, tad tuo labiau nežinau, ką veiksiu po to. Norisi atrasti savo kelią ir juo eiti. :D Tikiuosi, kad pavyks išlikt savim ir nepasiduot, yeah!
O čia, žiūriu, daug kas sieja ateitį su muzika... Na, sėkmės jums. :D Tikiuosi pakviesit į koncertą kada nors. ^_^
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/Hedari
Svečias
Svečias
Anonymous



Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptyBalandis 11th 2010, 12:29

Šiuo metu stengiuosi gerai mokytis, kad gaučiau gerą išsilavinimą ir galėčiau moksleivių mainų programa išvykti į Japoniją. Dėl šios priežasties mokausi ir Japonų kalbos. Išvykus galėčiau ten ir pasilikti, jei patiktų (net neabejoju tuo).
Svarbiausia tikslo siekimas. Neesmė ar gyvensiu Japonijoje ar ne. Svarbiausia ko pasieksiu bandydama įgyvendinti savo tikslą - išvykti ir dirbti ten.
Kita ateities dalis - DJ karjera. Arba muzikos kūrimas. Kažkas kaip Miyavi. Jau tobulinu įgūdžius šokyje, mene, dizaine, muzikoje ir kūryboje. ^^
Atgal į viršų Go down
Klika
~Shatei~
Klika


Female
Taurus Monkey
Age : 32
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 22
Reputacija : 2

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptyBirželis 1st 2010, 17:30

Matyt, kaip ir dauguma čia, norėčiau ateity bent kartą apsilankyti Japonijoje. Šalyje, kuri ,mano nuomone, išlaikiusi daugiau vertybių nei bet kokia kita Europos šalis. Tačiau planų pasilikti neturiu, matyt dėl to, kad mano kompleksas dėl ūgio ten dar labiau išaugtų (nors nesu aš jau labai aukšta, bet vis vien -.-). Bet kad ir kaip bebūtų ,manau, šiuos planus dar reikia atidėti tolimesniam laiku ;D
Dabar pagrindinis mano tikslas yra gerai baigti mokyklą ir įstoti į savo svajonių specialybę – architektūrą, o vėliau jau kaip dievas duos. Žinoma dar turiu idėjų, bet dėl jų savo galimybių dar nesu įvertinusi ir nenoriu prie jų per daug prisirišti, kad nenusivilčiau tiek savimi, tiek savo gebėjimais -.-
Atgal į viršų Go down
Black~
~Shateigashira-hosa~
Black~


Female
Sagittarius Buffalo
Age : 26
Miestas : Paradise
Pranešimų skaičius : 486
Reputacija : 7

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Kurti muziką, bandyt įvaldyt elektrinę gitarą
Išskirtinis Bruožas: Žvilgsnis su kuriuo galiu nužudyt savo draugus
Super Galia: Panaudot protą rašant dianų žodžius

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptyBirželis 4th 2011, 16:03

Ateities planai? Hmmmm... Planu daug bet pagrindiniai:
1)Gerai pabaigt gimnazija ir kur nors mokytis (gali but susije su daile daugiausia grafika, muzika ..)
2)ismokt grot gitara kuria ciuju jau iszaunyjau (tiksliau grot bosine ir akustine gitarom arba akustine ir elektrine)
3)isvaryt y Japonija, ten mokytis ir normaliai gyvent.
4)sukurt band'a (balsa nebloga turiu...)
5)nuvaryt y Gaze konca
6)Yvaldyt japonu kalba

Tai tiek po kol kas... Dar ciuju bus daug daug planu po kol busiu didele vaikas xDDD
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 EmptyVasaris 8th 2013, 23:26

Mano naujausi ateities planai :

išlošti milijoną (ar kiek ten galima laimėt Vikingų loto) ir gyventi sau ramiai, taupiai, nebadaujant ir apsimokant mokesčius. Turėti paprastą, mažai streso sukeliantį darbą. Auginti šunį.
Atėjus laikui numirti 03

Mano planas idealus, negali neišdegti, bo nusipirkau trečiadieniui du loterijos bilietus. lonelyhero

Belieka palaukti lošimo msn12
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ateities planai. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities planai.   Ateities planai. - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ateities planai.
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: