Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)

Go down 
+8
chibi_panda
haruhi
Black~
Hiroko.//
LastQQQ
ceneash
Taya
Sulli.
12 posters
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptyGruodis 16th 2010, 16:34

Kadangi labai tingiu ruoštis rytojaus atsiskaitymams, tai pagalvojau reik sukurt kokią beprasmę temą :D
Daugelis lietuvių skundžiasi, kokia ta Lietuva netikus (na gi mėgsta mūsų tauta paverkšlent), tai, sakau, galim dabar kiekvienas išreikšt savo nuomonę ta tema.

Pabandykit įsivaizduot, kad jūs dar nesat gimę ir jums leidžiama pasirinkt, kurioj šaly gimti. Taip sakant, TOP 5 sudarykit. Būtų įdomu ir paaiškinimus paskaityt :)
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptyGruodis 16th 2010, 16:44

Mano TOP 5 būtų.. hm... pagalvojau, kad pasirinkti seką man per sudėtinga, tai rašysiu šalis be vietų:

Suomija - visada žavėjausi šia šalim, jų kalba ir žmonėm. Beje pastebėjau, kad suomės, mėgstančios cosplayint jrock muzikantus atrodo gražiausiai iš visų neazijietiškų tautų.

Japonija - na nelabai yra ir ką aiškint, patys suprantat :D

Pietų Korėja - nors ir su savais pričiūdais, ale ten didžiausia tikimybė susirast gražų bachūrą :D

Lietuva - gimti Lietuvoj turi ir privalumų ir trūkumų. Atmetus ekonominę padėtį ir bjaurų žmonių būdą, vis dėlto galim pasigirt labai įdomia istorija, kalbos archajiškumu, ežerais ir gerais genais (visgi baltai esam).

Prancūzija - tiesą pasakius, rinkausi tarp Prancūzijos ir Kanados. Nepaisant to, kad dauguma prancūzų pasikėlę, bet mane iš dalies jų snobiškumas žavi. Ir kalba visai nieko, kai truputį ją pramoksti (labai savim didžiavausi, kai per egzą supratau skaitymo dalį :DD), plius gamta labai įvairi ir graži. Teko apkeliaut Prancūziją per dvi savaites ir norėčiau sugrįžti! P.S.- ten vienos geriausių riaušių rengiamos! :D


Dabar jūsų eilė :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptyGruodis 16th 2010, 18:28

Kazkaip sunku XD
1. Japonija, na chiavisiems aishku XD
2. Pietu Koreja, kazkuo panashi i Japonijam tik labiauatvira, daug graziu vaikinu, stilingu drabuziu XD
3.Kanada, idomi shalis, draugishki zmones, gera aplinka
Dabar sunkiau
4.Gal kokia Ispanija, man patinka kai shilta, turi savo kultura, linksmi zmones :)
5. Prancuzija, man patinka keisti zmones XD
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptyGruodis 16th 2010, 20:59

1. Japonija - nes forever love ir čia tikrai nesigilinam. :D
2. Korėja - gerai, galima rinktis Pietų Korėją, nes kpop yra meilė, na o bet tačiau jei Šiaurės Korėjoje nebūtų ten to viso komunizmo ir pan, gal irgi būtų visai nieko (man labai svarbu yra aplinka, kultūra (senovė ir dabartis), gilios tradicijos, gamtos vaizdai - žodžiu, tas pats galioja ir prie Japonijos).
3. Italija - galėčiau kartu pridėti ir Ispaniją su Portugaliją, bet kadangi realiai teko pabuvoti tik Italijoje, tai ją ir išskirkime. :D dievinu mažus pietų miestelius su mažom gatvelėm, jaukiom kavinukėm ir SIESTA. dvi svajonių vietos - Kaprio sala (jau apie San Mikelės vilą išvis net nedrįsčiau svajot - ten aukščiau tobulumo) ir tiesiog Italijos patys pietūs, kaip sakant, "bato kulnas", tarp dviejų jūrų. :} o dieve, nuo kada mane taip ant romantikos patraukė
4. Norvegija - jė fiordai ir troliai, jų dieviškos legendos ir liaudies muzika, ir E.Grygas!! :DD
5. čiuju jau nebežinau... nu bet tarkim Lietuva - nėr čia jau taip blogai... :D

kaip žinia, aš kadangi nelinkus perdaug gilintis į ekonomines politines situacijas, esu "prie meno" paplaukus ir man bene svarbiausia pataurint savą jautrią dūšią įkvėpimu, :D todėl skęstu tame, ką matau ir ką girdžiu.
Atgal į viršų Go down
LastQQQ
~Wakagashira~
LastQQQ


Female
Scorpio Monkey
Age : 31
Miestas : Ne Japan ~_~
Pranešimų skaičius : 1007
Reputacija : 59

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vėjejis kedenantis Reitos plaukus
Išskirtinis Bruožas: nosebleed vos pamacius gazetto
Super Galia: Prasuku laika

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptyGruodis 17th 2010, 15:24

Ok esu tukstantį kartų skundusis, kad norėčiau būt gimus kitoj šalį bet akivaizdu, kad melavau :DDD
1 šalis kurioje norėčiau būti gimusi yra Lietuva, nes žalia rūta. mano tėvai ir sumautai gera istorijos mokytoja išugdė manyje patriotiškumą. Man patinka lietuviu mitologiniai dievai, patinka jos praeitis ir kalba. dar labai patinka, kad atstovauju mažai šaliai ir tuo esame išskirtiniai.
2 Šalis, kurioje norėčiau būti gimusi tai Prancūzija, nes jų kalba graži. Dar man patinka, kad jie su užsieniečiais nenoriai bendrauja angliškai. :pastarąjį argumentą paskatino mano kaimynė, kuri LT gyvena ilgiau nei aš, bet nemoka lietuviškai:
3 šalis Australija, nes šalies teritorija yra žemynas. ir man patinka vietiniai augalai dar jie turi aborigenu :D
4 šalis Anglija, nes tada man nereikėtų vargti ir mokintis kitų kalbų. Su savo gimtaja susikalbėčiau kone visame pasaulyje
5 šalis, ko gero būtų Nepalas, nes ji maža, rami tautelė
Atgal į viršų Go down
Hiroko.//
~Wakashu~
Hiroko.//


Female
Gemini Rat
Age : 27
Miestas : Mažoji Lietuva
Pranešimų skaičius : 114
Reputacija : 1

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Rpg
Išskirtinis Bruožas: Myliu Bakugan'us ^.^
Super Galia: Per Bakugan zaidima galiu aplost pacius profesionalus =^.^=

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptySausis 30th 2011, 11:43

okay, silta kartu planai keitesi,
bet dar ir keisis manau ;D
tai ka :
1 - Japonija, myliu sita saly ne del to kad ten grazus bernai, seip man patinka ju kalba, gyvenimo budas, ir ten pats skaniauses maistas pasaulyje!
2- Vokietija nezinau ar dar tebenoreciau ten but gimus, ar ne, bet kadangi turejau rysiu su ja keturis metus, tai kazkaip nezinau, ji vis dar traukia neatsizvelgiant i buvusias mylimas grupes (:
3 - Norvegija. as ir vel nezinau kodel, bet mane ten traukia ;D
4 - Ispanija as tiesiog dievinu siluma....
5 - Amerika buvau ten maza, dar kai senelis buvo gyvas, mane vis traukia silti prisiminimai ten, noreciau ten gyvent, labaj geri zmones, dar pazystamu, giminiu, ir seip ten smagu (:
Atgal į viršų Go down
Black~
~Shateigashira-hosa~
Black~


Female
Sagittarius Buffalo
Age : 26
Miestas : Paradise
Pranešimų skaičius : 486
Reputacija : 7

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Kurti muziką, bandyt įvaldyt elektrinę gitarą
Išskirtinis Bruožas: Žvilgsnis su kuriuo galiu nužudyt savo draugus
Super Galia: Panaudot protą rašant dianų žodžius

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptyBirželis 3rd 2011, 14:34

1.Japonija - vis del to j-rock valdo.
2.Lietuva - vien del to kad cia nebuna zemes drebjimu uraganu visokiu cunamiu ir t.t. O seip taisdel valdzios tai butu paskutine is top 100000000....
3.Koreja - daugeliui bachurai patinka tai as prisidedu xDDD
4.JAV - nezinau kodel.
5.Paskutines net neizivaizdinu nors galutinis atsakymas butu - ten kur niekas neknistu proto ir neaiskintu ka man reikia daryt.
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptyRugpjūtis 24th 2011, 16:39

1. Japonija, nes gražūs bernai, j-rock`as, ir šiaip, man patinka ♥
2. Vokietija, nežinau dėl ko, galbūt čia padarinys to, kad 5 metus buvau Tokio Hotel fanė xDD
3. Norvegija, man patinka šaltis.
4. JAV, nežinau dėl ko, bet tikrai labai norėčiau būti ten gimus xD
5. nu okey, Lietuva, dėl krepšinio ♥♥♥
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Svečias
Svečias
Anonymous



Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptyRugpjūtis 29th 2011, 13:41

1.Japonija - Nes tai nuostabiausia salis!
2.Pietu Koreja- Domina labai savo istorija ir pan.
3.Vokietija- Nes ten tikrai yra labaii graziu vietu.
4.Lietuva-Vis del to ji man patinka del nuostabiu poetu tokiu kaip Neris ar Maironis bei graziu vietu.
5.Ispanija- O Chose Hernandezai,gal buciau as kokia Thalia (Meksikos dainininke) ten? :DDD tiesa pasakius,spanish kalba man labai grazi..


Stebiuosi,kad nematau jusu sarase Super valstybes Rusijos,negi ji niekam nepatinka? 03
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptyRugpjūtis 31st 2011, 00:31

Aš tai neturiu jokių labai konkrečių atsakymų, tiesiog man gerai tiktų išsivysčius, gana turtinga valstybė, kuo toliau nuo Rusijos ir panašių agresorių, šalis kur nėra karobadomaro, kultūringa šalis, kur gerbiamas žmogus ir jo darbas. Kur mažai stichinių nelaimių. Arba išvis nėra. (išskyrus JP, nes ten stichinės užprograuotos, o vistiek norėčiau tengyventi)

Manau, kad Lietuva yra nuostabi šalis, tik labai labai pavargusi ir jai siaubingai nesiseka (neskaitant to fakto, kad atgavome nepriklausomybę). Ir yra maža. Ir jauna. Ir kai kuriais atžvilgiais nepatyrusi. Labai nuskriausta Rusijos ir Europos.

Nu bet pabandysiu top'ą sukurpti :D

1. Japonija . Bet tik tuomet, jei būčiau japonė arba amerikietė, arba anglė. Galėčiau sekiot Gazetto po koncus. Jei būčiau anglė/amerikietė, galėčiau mokyt vaikus mokykloj savo gimtosios kalbos ir nematyt vargo.Ką visi anglai/amerikiečiai ten ir daro.Graži kalba. O juo labiau raštas.
2. Anglija. Daug galimybių, turtinga šalis, auk6tas pragyvenimo lygis.
3. Suomija(ar kita skandinavų šalis). Skandinavai man patinka. Geras mentalitetas.
4. Honkongas. Manau ten kietai. Plius Japonija netoli XD
5. Amerika. Nelabai ją mėgstu, bet ten sąlygos geros.

Gyvenimo sąlygos vienintelis dalykas, dėl ko sutikčiau būti gimus kitur.
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptySausis 29th 2012, 17:15

-


Paskutinį kartą redagavo Uru'mi, Gruodis 17th 2012, 19:28. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptySausis 29th 2012, 18:16

1. Japonija
2. JAV (NIUJOOOORKAAAS!!!! )
3. Kanada
4. Australija
5. Prancūzija
Atgal į viršų Go down
Mii.
~Shatei~
Mii.


Female
Leo Pig
Age : 28
Pranešimų skaičius : 44
Reputacija : 0

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptySausis 13th 2013, 13:51

kalifornijos valstijoje – esu vasaros tipo žmogus. neapkenčiu didelių šalčių, kuo daugiau šilumos – tuo geriau. žinoma yra ir europoje valstybių, kur šilta, tačiau mane traukia amerika.
olandija - atsipalaidavę žmonės ir gamta visai nieko. na ir dar dėl vienos priežasties, bet jos gal nevardinsiu..:D
japonija - visad žavėjo tradicijos, kalba, žmonės, kultūra.
prancūzija - meilė, vynas, mada, elegancija. ko daugiau gali norėt..
italija(venecija) - nepaisant nosį riečiančio kvapo ten gera atmosfera. graži architektūra, naktinis gyvenimas nuostabus.
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptySausis 13th 2013, 17:16

haruhi rašo:
1. Japonija, nes gražūs bernai, j-rock`as, ir šiaip, man patinka ♥
2. Vokietija, nežinau dėl ko, galbūt čia padarinys to, kad 5 metus buvau Tokio Hotel fanė xDD
3. Norvegija, man patinka šaltis.
4. JAV, nežinau dėl ko, bet tikrai labai norėčiau būti ten gimus xD
5. nu okey, Lietuva, dėl krepšinio ♥♥♥
pz, ko privėliau....
PATAISAU :
1. Japonija
2. Pietų Korėja
3. Taivanas
4. Vokietija
5. Olandija
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
maTo
~Shateigashira-hosa~
maTo


Female
Capricorn Rooster
Age : 30
Miestas : ttw
Pranešimų skaičius : 488
Reputacija : 11

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Šokoladoholikė
Išskirtinis Bruožas: Forever Alone
Super Galia: Fail`int kiekvienam žingsny...

Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) EmptySausis 14th 2013, 18:51

nežinau ar čia jau rašiau. Jei rašiau tada rašau dar kartą :DD

1. Japonija
2. Pietų Korėja
3. JAV
4. Prancūzija
5. Lietuva(nes ir mūsų gimtinei reikia truputį meilės xDD)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)   Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kurioje šalyje norėtumėte būti gimę? (TOP 5)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: