Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Norwegian Wood

Go down 
+2
Taya
ceneash
6 posters
AutoriusPranešimas
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Norwegian Wood   Norwegian Wood EmptyGruodis 19th 2010, 15:12

Norwegian Wood Norwegian-wood_p1
Norvegų giria - garsaus japonų rašytojo novelisto H.Murakami knygos tuo pačiu pavadinimu ekranizacija. Jau daugelį gali sudominti vien dėl pagrindinio veikėjo, kurį vaidina Kenichi Matsuyama (taip, tas pats, kur Death Note vaidino L ir NANA filme vaidino Shinichi...), taip pat Kiko Mizuhara (gandų skelbiama GDragon pana). Aš, asmeniškai, šitą filmą noriu pamatyti iki išprotėjimo. Kadangi esu Murakamio istorijų mėgėja, o taip pat visai mėgstu Matsuyamą, tai tikiuosi gero rezultato. Vien treileris jau gražiai ir viliojančiai atrodo.



jei kas rasit, kur gaut šitą filmą, duokit žinot. pažadu ledų. :D
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Norwegian Wood   Norwegian Wood EmptyGruodis 19th 2010, 15:38

Tai yra viena mano megstamiausiu Murakamio knygu :))) Ieshkojau shito filmo, bet dar neradau :( Tikiosi jis nepasirodis man blogu, nes daznai reziserius mato istorija visishkai kitaip nei tu :(
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Norwegian Wood   Norwegian Wood EmptyGruodis 19th 2010, 15:44

deja deja. gaila, kad ekranizacijos neprilygsta knygoms. na, bent jau kol kas dar neteko matyti nei vienos ekranizacijos, kuri prilygtų knygai. yra gerų, tikrai, bet knyga visada bus da best. :}
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Norwegian Wood   Norwegian Wood EmptyGruodis 19th 2010, 15:55

True true :) Bet kai pamatai pirmiau filma, o po to perskaitai knyga tai normaliai XD
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Norwegian Wood   Norwegian Wood EmptyGruodis 19th 2010, 16:30

va va aš to paties vakar japonės klausiau. kur po velnių gaut rip'ą :D bet teks dar palaukt, nes premjera Japonijoj tik kažkur gruodžio 15d buvo.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Norwegian Wood   Norwegian Wood EmptyGruodis 19th 2010, 16:45

man tai labiausiai patinka, kad UK premjera bus tik kovo mėnesį. :DD Lietuvoj premjera bus, aišku, NIEKADA
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Norwegian Wood   Norwegian Wood EmptyGruodis 24th 2010, 14:21

na ką, filmo dar matyti neteko, bet OST'as, sukurtas Radiohead'ų gitaristo Jonny Greenwood, žiauriai patinka. galima tik įsivaizduot, kaip jis smagiai turėtų derėti prie filmo. :}
kam įdomu, linkas. :}
Atgal į viršų Go down
h3llo.
~Wakashu~
h3llo.


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Pranešimų skaičius : 154
Reputacija : 3

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Norwegian Wood   Norwegian Wood EmptyGruodis 30th 2010, 17:03

ceneash rašo:
man tai labiausiai patinka, kad UK premjera bus tik kovo mėnesį. :DD Lietuvoj premjera bus, aišku, NIEKADA

kažkur skaičiau,kad lietuvoje ir turėtų rodyti
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Norwegian Wood   Norwegian Wood EmptyGruodis 30th 2010, 18:21

gal spės iki 2012
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Norwegian Wood   Norwegian Wood EmptySausis 17th 2011, 21:00

OMG, nežinojau, kad filmą pastatė ! Labai norėčiau pamatyti. Iš trailerio atrodo tikrai geras~

P.S. Gal kas žino, ar rudenį buvo japonų kino festivalis??? nes aš taip ir nesupratau, ar nebuvo, ar me užsikasusi gyvenime pražioplino. >.<
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Norwegian Wood   Norwegian Wood EmptyKovas 9th 2011, 19:55

na va, jau galima rasti filmą rusų kalba. deja, nesuprantu, tai vis dar nepažiūrėsiu. :/
bet teko skaityti atsiliepimų, kad filmas kaip filmas tai visai neblogas, bet kaip ekranizacija tai ne kažką. :/ pft
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Norwegian Wood   Norwegian Wood EmptyBalandis 19th 2011, 10:22

Paziurejau shianakt shi filma, tai likau sutrikus...
Gal kaip filmas tai ir nieko butu, bet kaip knygos ekranizacija, tai tikrai nekas... Manau shis kurinys yra per sunkus, labai daug ivykiu, kurie yra reikshmingi, daug veikeju, ju likimu. Chia viskas buvo labai glaustai, neskaitydama knygos tikrai nesupraschiau nei kas ten per sanatorija, nei prie ko tie veikejai visi, kodel jie yra reikshmingi, i Watanabe's kambarioka tikrai neatkreipchiau demesio, visishkai nebuvo skirta demesio muzikai, nors Murakamio knygose ji beveik visada yra labai svarbi, net knygos pavadinimas yra megstamiausios Naoko dainos pavadinimas, o filme to nebuvo, ir shiaip visa kurinio tragedija, mano manimu, nera atskleista.
Tai tiek :) Bet kas neskaite knygos tai galite paziuret, tikriausiai patiks :) Na, o kas skaite irgi paziurekit, gal jums patiks ;)
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Norwegian Wood   Norwegian Wood EmptyVasaris 23rd 2012, 15:08

man tai nelabai patiko.. toks nuobodokas. visgi, aš mėgstu kur būna daugiau veiksmo ^^
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sponsored content





Norwegian Wood Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Norwegian Wood   Norwegian Wood Empty

Atgal į viršų Go down
 
Norwegian Wood
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 日本。Japan。Japonija。{ft. Asia} :: Shinema-
Pereiti į: