Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 lynch.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

lynch. Empty
RašytiTemos pavadinimas: lynch.   lynch. EmptyBirželis 14th 2011, 23:16

lynch. Tumblr_lkxntvz8Ai1qex9e1o1_1280

Official homepage: http://lynch.jp/

Metalo grupė iš Nagojos, susikūrusi 2004 rugpjūtį. Turėjo daug support bass'istų, bet prieš kelis mėnesius pagaliau oficialiu bosistu tapo Akinori (ex. ASS’n’ARRow〜あすなろ〜>meth.) (nors aš jau buvau pripratus prie Junji, kuris beveik 5 metus su jais grojo bonheur ).
Kiti nariai:
vokalas: Hazuki (ex. KUSSE>Berry>DEATHGAZE)
gitara: Reo (ex. Luistar>kein>GULLET)
būgnai: Asanao (ex. Sicstar)
gitara: Yusuke (ex. HYBRID-ZOMBIEZ)

Jų naujausias albumas vadinasi "I BELIEVE IN ME", išleistas birželio 1d., taip pat ir tapo debiutinis pagaliau tapus major grupe, ir pasirašius kontraktą su King Records.

Diskografija:
Turi 4 albumus:
greedy dead souls (2005)
THE AVOIDED SUN (2007)
THE BURIED (2007)
SHADOWS (2009)
I BELIEVE IN ME (2011)

Dar yra visokių singlų ir tram pam pam.


Man iš tiesų keista, kad jų čia temos nebuvo. Tai viena mėgstamiausių mano grupių su neįtikėtinais muzikantais, kurie yra groję tokiose gerose grupėse, kaip DEATHGAZE, kein, deadman, HYBRID-ZOMBIEZ, meth., GULLET, KUSSE, Berry.. Nu, žodžiu, daugelyje, kurias aš tikrai labai mėgstu ir stabiliai klausausi. O Hazukio balsas man vienas geriausių vyriškų vokalų ever. Klasau live ir šiurpai per kūną eina. Plius tikriausiai esu didžiausia Hazukio fangirl Lietuvoje. Negalvojus už tokio tekėčiau :D O ir visada vaikinus lyginu su juo :D

Erm.. tai kas nors čia be manęs juos mėgsta ar ne? :D


Naujausias PV: