Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Negaliu pakęsti...

Go down 
+13
Kentou
Sima~
Uru'mi
yune
haruhi
maTo
~Hanami~
LastQQQ
ceneash
chibi_panda
Taya
Black~
Sulli.
17 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutoriusPranešimas
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Negaliu pakęsti...  - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Negaliu pakęsti...    Negaliu pakęsti...  - Page 13 EmptyLapkritis 29th 2012, 06:17

Anglų kursų. Velniam aš į juos užsirašiau :D Šiandien vėl reiks 1,5 valandos sėdėt ;/
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

Negaliu pakęsti...  - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Negaliu pakęsti...    Negaliu pakęsti...  - Page 13 EmptySausis 7th 2013, 18:14

Uru'mi rašo:
mėšlungio. vėl naktim traukia. ir šiaip pastoviai galūnės kažkokios užtirpusios.:I jaučiuos kaip garbaus amžiaus madam.

trūksta magnio arba kokio kito elemento man ir taip būdavo paauglystės metais, kaip dar augdavau..tai ėjau pas daktare ir man išrašė kažkokių papildų maisto , kurie padėjo 82 bet greičiausiai magnio trūksta, nes mėšlungis nuo trūkumo dažnai pasireiškia :)

dabar į temą negaliu pakęst, kaip reikia ilgiau su tėvais gyvent ypač tėvas, kuris labai jau mėgsta aiškint man pvz. kiek gali čia sms'int ir t.t. lyg jo reikalas būtų, o man ne 21 metai būtų, o 13! :D
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Negaliu pakęsti...  - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Negaliu pakęsti...    Negaliu pakęsti...  - Page 13 EmptySausis 7th 2013, 19:44

RaMi rašo:
negaliu pakęst, kaip reikia ilgiau su tėvais gyvent ypač tėvas, kuris labai jau mėgsta aiškint man pvz. kiek gali čia sms'int ir t.t. lyg jo reikalas būtų, o man ne 21 metai būtų, o 13! :D

Man lygiai tas pats, tik kad jis amžinai man priekaištauja, kad per daug prie kompiuterio sėdžiu, jis nieko daugiau nemoto, tik kad sėdžiu prie kompiuterio...
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
maTo
~Shateigashira-hosa~
maTo


Female
Capricorn Rooster
Age : 30
Miestas : ttw
Pranešimų skaičius : 488
Reputacija : 11

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Šokoladoholikė
Išskirtinis Bruožas: Forever Alone
Super Galia: Fail`int kiekvienam žingsny...

Negaliu pakęsti...  - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Negaliu pakęsti...    Negaliu pakęsti...  - Page 13 EmptySausis 7th 2013, 19:48

Man lygiai tas pats, tik kad jis amžinai man priekaištauja, kad per daug prie kompiuterio sėdžiu, jis nieko daugiau nemoto, tik kad sėdžiu prie kompiuterio... [/quote]

Mano mama tokia pat :| Arba per ilgai sėdžiu prie kompo, arba per daug piešiu ir dar visokių panašių prisigalvoja... :|
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Negaliu pakęsti...  - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Negaliu pakęsti...    Negaliu pakęsti...  - Page 13 EmptySausis 8th 2013, 09:36

hahaha jaučiu visų tėvai vienodi :DD niekad neįtiksi.. būdavo anksčiau: ''tai ko tu neiškiši nosies iš namų, visa perbalus, sėdi prie to kompo.. eik kur nors į miestą''. nu ok išeinu į miestą kitą dieną, geriu kur nors kavą su draugėm ar dar ką ir sulaukiu skambučio: "tai kur tu, po velnių, valkiojies visą dieną?''
geležinė logika.. lol dabar tai jau tiesiog ignoruoju, nes kai 22, tai nebelabai kažką gali pakomanduot, nes ir taip pasiilgsta, kai kartu negyvenam, tai kai grįžtu, bijo mane nervuot hahaha
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Negaliu pakęsti...  - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Negaliu pakęsti...    Negaliu pakęsti...  - Page 13 EmptySausis 18th 2013, 18:51

Mano tėvas pats pastaruosius du mėnesius neišlenda iš kompo, ir mama jį už tai apibaubia vis :D nu bet pensininkas yra, tai dabar žiemos laiku nelabai ką kitą gali daryt. Šalta, tamsu, pinigai visi į šildymą sueina. Tai lašinius augina.

Negaliu pakęsti, kad neturiu nuosavo pajamų šaltinio. Reikia kartą kaip nors įsidarbint kažkur. Net sapnuot pradėjau, kad ieškau darbo :D reikia pensijai jau pradėt kaupt :D nes gal netyčia sulauksiu.


Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Negaliu pakęsti...  - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Negaliu pakęsti...    Negaliu pakęsti...  - Page 13 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Negaliu pakęsti...
Atgal į viršų 
Puslapis 1313Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: