Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Ruki's ring...

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Ruki's ring... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ruki's ring...   Ruki's ring... EmptyLiepa 1st 2011, 00:05

Tai va pagaliau susiruoshiau ikelt visas nuotraukas kurias turiu,kurios kelia man itarima, kad musu mylimas Rukiukas vedes!

Ish NLSB 3 DVD nekio neikelsiu, nes man nenori fotkint, bet jei netingesiu, tai kada nors ikelsiu video ir susirashysiu minutes. Shiaip teng gal kokie 10 momentu,kur galyma ta keista zieda pamatyt.

Didzio nekeichiau,kad geriau matytusi :) Here I go!

Chia ziedas kiek kitoks, tai gal suzadietuviu.
Spoiler:

Kitos:
Spoiler:

Spoiler:
Spoiler:

Spoiler:

Tai tiiek mano pastebejimu 82
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Ruki's ring... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ruki's ring...   Ruki's ring... EmptyLiepa 1st 2011, 04:48

detektyve Taya 10
Atgal į viršų Go down
Black~
~Shateigashira-hosa~
Black~


Female
Sagittarius Buffalo
Age : 26
Miestas : Paradise
Pranešimų skaičius : 486
Reputacija : 7

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Kurti muziką, bandyt įvaldyt elektrinę gitarą
Išskirtinis Bruožas: Žvilgsnis su kuriuo galiu nužudyt savo draugus
Super Galia: Panaudot protą rašant dianų žodžius

Ruki's ring... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ruki's ring...   Ruki's ring... EmptyLiepa 1st 2011, 05:15

^ xDDDDDDDDD

Rimtai detektyvė -.-. O jeigu rimtai tai laukiau šitos temos apie Ruky.. Ir turbūt kad jis ruošiasi vestuvėms taip kad: GO RUKI GO!!! Išraiškos nebuvo jokios tik gaila man šito čiuvo nors jis niekada man nepatiko...
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Ruki's ring... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ruki's ring...   Ruki's ring... EmptyRugpjūtis 30th 2011, 23:53

Tas žiedas įtartinas darosi vis labiau, jei daugiau pradedi apie tai galvot .. :D

Aš tai pvz nežinau kaip ten pas japonus su vedybų papročiais (ant kurios rankos ir kurio piršto žiedus nešioja, ar išvis nešioja ir pan) Mano ir bendras supratimas apie visokias vestuves bei žiedus yra nepaprastai skurdus.

Bet jei tai išties vedybų žiedas, jis ten tikrai senai. Man labiausiai įtarimą kelia tas, kad jis to žiedo nenusiima, net kai VISUS kitus nusiima, kaip matau iš Tayos foto.
Net jei jis vedęs aš absoliučiai to nepastebėjau iš jo elgsenos ar kalbų. Nu negi taip įmanoma, kad visai nesimatytų šito... Galbūt jis su tuo žmogum negyvena dar vis dėlto.

Geriausia tai išvis paimt ir paklaust Rukio per twitterį 03

Būtų siaubingai nemandagu ir žema, bet bent jau žinotume. Nors yra tikimybė, kad Rukis įsižeis ir ištris twitterį. :DD
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Ruki's ring... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ruki's ring...   Ruki's ring... EmptyRugsėjis 1st 2011, 11:34

Na,kadangi ash didele Aoi gerbeja, tai pamachius zieda and jo deshines rankos, kaip lietuviai neshioja, perziurejau daug forumu, blogu ir tt, ir suzinojau kad japonai neshioja zieda ant kaires rankos pirshto :)

Gerai butu i koki PM rashyt, bet man atrodo Rukis nekaip nesureagotu....
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Ruki's ring... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ruki's ring...   Ruki's ring... EmptyRugsėjis 6th 2011, 15:47

Jo, arba į kokį fanmailą. Bet reiktų tada rašyt japoniškai, bo kitaip jokios naudos. :D

O aš visai netyčiom prieš keletą dienų radau video apie vestuvių žiedus Japonijoj . Net su pavyzdžiais ;D Prisiekiu netyčia, neieškojau, tiesiog žiūrėjau daug to kanalo video. Labai geras kanalas.

Kaikurie iš tų wedding žiedų beveik visai kaip Rukio. Taip pat sužinojau, kad labai daug žmonių Japonijoj šių žiedų niekada nenešioja.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ruki's ring... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ruki's ring...   Ruki's ring... Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ruki's ring...
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: the GazettE :: Nariai :: Ruki-
Pereiti į: