Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Jūsų žadintuvo muzika

Go down 
+7
Sima~
haruhi
ceneash
Kentou
RaMi
LastQQQ
Sulli.
11 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 01:36

Sakoma, kad norint sugadinti savo mėgstamą dainą, pats efektyviausias būdas yra nustatyti ją kaip žadintuvo melodiją :D

dabar įdomu pasidarė, su kokia muzika JŪS keliatės.

iš tiesų, man visada veikdavo šitas posakis, kurį rašiau kiek aukščiau, iki tada, kai nusistačiau SHINee - Get Down. Jau pusantrų metų atsikeliu su Key solo:

Hey! I'm that cool cat. Meow!
Check me out (while I lace it down)
I make them drop down in slow motion like the matrix
All my ladies looking good, pretty faces
Ttaettaero Show off gwissongmaneun Turn on
Sesangui jungsim hana S-generation
Excuse me, naega jogeum apseogalge
Expect X, Y ga ttara hal su eopge


Žinau!!! Pusantrų metų!! WTF, right? :D
Bet taip gera su Key badass'iškumo užtaisu atsibust kas rytą blushblush


Aš net desktop'o wallpaper'į kokį kartą į pusmetį (jei ne rečiau) keičiuosi.. xD jaučiuos dabar kaip kokia užsispyrus bobutė :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
LastQQQ
~Wakagashira~
LastQQQ


Female
Scorpio Monkey
Age : 31
Miestas : Ne Japan ~_~
Pranešimų skaičius : 1007
Reputacija : 59

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vėjejis kedenantis Reitos plaukus
Išskirtinis Bruožas: nosebleed vos pamacius gazetto
Super Galia: Prasuku laika

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 08:07

ooo taip, ir man teko sugadinti megstamą dainą XD Dabar mano žadintuvo melodija after school Bang! bet ne todėl,kad ji man labai patinka, o todėl, kad labai garsi XD Šiaip beveik žadintuvo nebenaudoju, išlaužiau būdą kaip atsibusti pačiai, tai atsibundu dar prieš skambant, arba ant pirmo akordo, taip, kad beveik netenka girdėti savo žadintuvo jau apie 4 metus XDDDD
Atgal į viršų Go down
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 08:13

aš be žadintuvo tai negaliu atsibust, kartais jis dar paskamba, kol sugebu jį išjungti :D nekenčiu keltis, todėl dievinu savaitgalius th6
O melodija tai reikia keist, nes apie metus jau G-Dragon - She's Gone :D į ką keisiu dar nežinau :D o daina dabar tokia todėl, kad kažkaip mane gerai nuteikia ir prikelia.. :D
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 08:45

Buvo kažkada mano žadintuvas the Social Riot Machine, bet kai supratau kad negaliu tos dainos jau klausyt,pakeičiau.:D Db šiaip kažkokia muzikytė,labai erzinanti, bet nors iškart sureaguoju
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 08:57

Kokia faina tema. :D

Aš turiu daug "žadintuvo istorijų", kadangi esu pelėda ir sunkiai anksti keliuosi, o negana to, miegu kaip akmuo, nieko negirdžiu, taigi pažadinti mane yra sunku. Todėl man reikia ypatingos žadintuvo melodijos. :D Keisčiausia tai, kad šiuo metu esu užsistačius EXO - What Is Love. Ir nepaisant to, kad tai yra baladė, bet prabundu per keletą sekundžių. :D
Esu ne kartą užsistačius savo mėgstamas dainas, bet man jų buvimas žadintuvo melodija tos meilės neatmušė. :} Bene ilgiausiai turėjau Jazztronik - Samurai. Taip pat Hide - Breeding, Zilch - Electric Cucumber (pašokdavau vien nuo švilpavimo dainos pradžioj:D), ištraukėlę iš GD&TOP - High High, kur dainuoja G-H-E-T-T-O-E-L-E-C-T-R-O :D Turėjau ir GD - She's Gone (viena mėgstamiausių jo dainų, vis dar naudoju kaip skambučio melodiją), taip pat ir Shinee - Get Down, nes kaip ir Sulli, dievinu tą Key repo dalį. Ir šiaip visur mėgstu panaudot tą "Hey! I'm that cool cat (meow)" eilutę. :D

Bet turbūt geriausia, ką esu naudojus žadintuvo melodijai, tai - sirena. Visi prabusdavo, net kaimynė kartą atėjo belstis į duris. Tik kad aš tos sirenos negirdėdavau, tai mama šliūksteldavo šalto vandens į veidą... :D
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 11:03

mane tai pakelia juokas :DDDD toks nesveikas, debiliškas :DD bet dabar aš jo nekenčiu, vos tik pradeda juoktis, skubu išjungt, nes labai labai labai nervuoja :DD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 12:25

O pas mane nors "išmanusis telefonas" neįmanoma pakeist žadintuvo skambučio :/ o tas žadintuvas toks žiaurus, taip cypia ir dar garsėja xD. Visada iškart keliuos jį išjungt :DDD
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 13:12

Sima~ rašo:
O pas mane nors "išmanusis telefonas" neįmanoma pakeist žadintuvo skambučio :/ o tas žadintuvas toks žiaurus, taip cypia ir dar garsėja xD. Visada iškart keliuos jį išjungt :DDD
Nokia 5230 gal?:DD
Atgal į viršų Go down
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 13:22

Shalambalaram. rašo:
Sima~ rašo:
O pas mane nors "išmanusis telefonas" neįmanoma pakeist žadintuvo skambučio :/ o tas žadintuvas toks žiaurus, taip cypia ir dar garsėja xD. Visada iškart keliuos jį išjungt :DDD
Nokia 5230 gal?:DD
Beveik xD nokia 5800 xpress music, atrodo tai jie taip pat :DD. O ką ir pas tą tas pats :D ?
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 13:23

Jo... Padėk dieve.:DD Bet gal paieškosiu,išeis gal pasikeist kaipnors:DD
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 13:27

omg, tas Nokia 5230, aš jį pardaviau, nes jis tooks gaidiškas ;//
ir man atrodo, aš kažkaip ten pakeičiau žadintuvą.. nors, aš jį jau senai pardaviau, tai neatsimenu :DDD
fu, tą telefoną reikia man išmest iš atminties :DDD
spaudi - nepasispaudžia ;//
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 13:29

Shalambalaram. rašo:
Jo... Padėk dieve.:DD Bet gal paieškosiu,išeis gal pasikeist kaipnors:DD
Nesąmonė kaip ir mano :DD šūdas ne telefonas :////
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 13:30

Nesuprantu,kodėl ant jo visi taip stumia. o.O Man jis visai geras.
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 13:32

nu neįdomu būtų gyvent, jeigu visi mėgtų tuos pačius dalykus ; )
čia normalu : )
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 13:33

Shalambalaram. rašo:
Nesuprantu,kodėl ant jo visi taip stumia. o.O Man jis visai geras.
Man irgi visi taip sako :D Gal užkniso, jau 3 metai kaip jis pas mane.
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 15:05

LastQQQ, išduok paslaptį, kaip be žadintuvo atsikeli D:

man tai keista, kad žmonės savaitgalį nenaudoja žadintuvų. aš asmeniškai taip be savaitgalių likčiau, nes jeigu einu miegot, tai be žadintuvo pati niekaip neatsikeliu. galiu taip ir visą parą pramiegot :D

dabar prisiminiau, kad prieš porą metų, kai turėjau kambariokę, kurį laiką žadintuvo melodija buvo MBLAQ - Y, ten ta pati pradžia, kur Lee Joon šnopuoja :D taip gerai prikeldavo :DDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 15:10

Man tai žadintuvo visai nereikia :D Kai reikia eit į mokyklą tai savaime pabundu prieš 7h ar kokią 6h :D O jei kas tai mama yra xDD
O savaitgaliais tai keliuosi kokią 12h :D Jei būtų ne gaila laiko tai pramiegočiau visą dieną :D
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 17:07

Šiaip žadintuvo nereikia tada,kai su savo pasamone susitari.:D Tarkim,jei man reikia atsikelt 6 ryto, nuolat apie tai galvoju, visaip įsitikinu ir lalala,ir mano smegenys sureaguoja. Aišku atsikeliu pora valandų ankščiau...
Atgal į viršų Go down
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 17:09

Shalambalaram. rašo:
Šiaip žadintuvo nereikia tada,kai su savo pasamone susitari.:D Tarkim,jei man reikia atsikelt 6 ryto, nuolat apie tai galvoju, visaip įsitikinu ir lalala,ir mano smegenys sureaguoja. Aišku atsikeliu pora valandų ankščiau...
Man irgi būna kad prieš miegą pagalvoju kad reikia pvz 7 atsikelt ir atsikeliu :D. Bet keistai jaučiuosi tada :DD
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 17:11

Sima~ rašo:
Shalambalaram. rašo:
Šiaip žadintuvo nereikia tada,kai su savo pasamone susitari.:D Tarkim,jei man reikia atsikelt 6 ryto, nuolat apie tai galvoju, visaip įsitikinu ir lalala,ir mano smegenys sureaguoja. Aišku atsikeliu pora valandų ankščiau...
Man irgi būna kad prieš miegą pagalvoju kad reikia pvz 7 atsikelt ir atsikeliu :D. Bet keistai jaučiuosi tada :DD

kad man taip...
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 17:34

Aš tai su ja nesusitariu :D atsikeliu visada 2h nakties, 5h nakties, o paskui kada jau reikia :D
Šiaip tai kai aš galvoju kad reikia tuo laiku maždaug atsikelt tai ne visada atsikeliu ankščiau arba vėliau :DD
Atgal į viršų Go down
LastQQQ
~Wakagashira~
LastQQQ


Female
Scorpio Monkey
Age : 31
Miestas : Ne Japan ~_~
Pranešimų skaičius : 1007
Reputacija : 59

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vėjejis kedenantis Reitos plaukus
Išskirtinis Bruožas: nosebleed vos pamacius gazetto
Super Galia: Prasuku laika

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 17:41

Va būtent darau tai, ką jau paminėjo. Prieš miegą pagalvoji, kad reikia anksti keltis ir, kad tai padaryti būtina, imi ir atsikeli. Šiaip labai jautriai miegu, tai dažnai atsikeliu nuo visokių garsų miesto, kad ir šiukšliavežių ar paintensivėjusio eismo. Atsimenu, kai buvom priglaudę šuniuką, kuris buvo gal 2,5 savaitės, jis labai dažnai atsibusdavo ir cypaudavo, tai aš pajausdavau jį bundantį, kai dar pats nebūdavo gerai atsibudęs, tai nulėkdavau iki jo guolio, greitai apkamšydavau, sšildydavau, jei būdavo laikas, buteliuką duodavau. (Nors čia ne į temą XD) Visgi, tikriausiai atsikeliu būtent todėl, kad labai jautriai reaguoju į garsus miegodama.

Kiti šiaip sureguliuoja savo ritma, tuo pat metu visada eina miegoti, girdėjau padeda.
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 10th 2012, 19:25

Mano telefas trantas, tai ten negalima savo muzikos užstatyt. Samsung SGH kažkuris tai. Senas, kaip pasaulis. Pirkau už šimtą prieš tris beveik metus, nes pamečiau savo. Nu bet veikia.
Žadintuvo melodijos ten visos tragiškos, garsios ir tik subiesina. Turiu dar laikrodį blūdelninką prie lovos. Bet jei pavargus miegu, tai jis visus namus prikelia, o manęs vistiek ne. Gerai būtų telefas geresnis. Galiu ir aš atsikelt be žadintuvo, bet tik jei nesu išsekęs zombis. Taip būna retai.
Atgal į viršų Go down
yune
~Wakashu~
yune


Female
Capricorn Pig
Age : 28
Pranešimų skaičius : 135
Reputacija : 5

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas: neužčiaupiamumas *chuckle*
Super Galia: žmonių gąsdinimas xD

Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyVasaris 19th 2012, 17:58

Mano žadintuvo melodija nuo pat albumo išleidimo yra 'Infuse Into'. Turbūt vienintelė melodija, kuri kad ir kiek rytų nuskamba ir pažadina, nenervuoja :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika EmptyBalandis 6th 2012, 09:14

the gazette ----> Red
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jūsų žadintuvo muzika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų žadintuvo muzika   Jūsų žadintuvo muzika Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jūsų žadintuvo muzika
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: