Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?

Go down 
+8
chibi_panda
ceneash
RaMi
Uru'mi
LastQQQ
Minga
Kentou
haruhi
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriusPranešimas
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyLapkritis 12th 2012, 16:35

pilvą skaudėjo ir temperatūros turiu :(
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyLapkritis 12th 2012, 16:57

vėl prasidėjo mano kiekvieno šaltojo sezono problemos.. nekenčiu.nekenčiu.nekenčiu savo organizmo.
Ir visai iššokau iš mitybos rėžimo, net nuotaika prastėja,kai valgau ne tai,ką reikėtų, o valgau,nes nuotaika prasta.. ehh...
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyLapkritis 12th 2012, 17:59

Sulli. rašo:
bėgdama pasislėpti nuo apsauginio žiauriai susitrenkiau koją į šarvuotas duris, tai dabar su ištinusiu keliu vaikštau ir dviračiu važiuot skauda >_<
o dar kadangi mano rašomasis stalas mano ūgiui nepritaikytas, tai vis sugebu vėl susidaužt tą vietą į metalinį stalčiaus kraštą. nu fml.


o išduosi kodėl bėgai nuo apsauginio ? 46


Minga rašo:
Kai vokalo mokytoja pasakė man, kad Kagrros ir Miyavi dainos yra neprofisionaliai atliekamas popsas.

Šiaip aš tavo vietoj nesistebėčiau :D turiu apskritą nulį muzikinio išsilavinimo ir nenutuokiu realiai nieko, galiu tik savo nuomonę pasakyt (įdomu būtų paklaust ceneash, nes jos specialybė yra muzika) bet manau iš dalies suprantu kodėl ji padarę tokią išvadą.
Pirmiausia tai žinom, kad dauguma jrockerių vokalo nesimokė ir yra didžiąja dalimi savamoksliai (tik jau vėlai karjeroje pradėjo imt vokalo pamokas ) , ne kaip kokie kpoperiai , kurie a) jau tas faktas, kad juos atrinko, reiškia, kad jie talentingi IR sugeba dainuoti b) kelis metus yra mokomi vokalo pagrinde bet ir bendrai muzikos bei šokio.
Tokie atlikėjai kaip Gazetto, Miyavi, Kagrra, patys kuria dainas. Patys. Kaip moka, taip kuria. Tiek muziką, tiek žodžius. Visam pasauly atlikėjų kompanijos dainas daugiausia jiems perka/užsako. Man tai išvis tiek instrumentine prasme tiek žodžių Kagrros muzika yra itin didelės vertės, nes ji labai savita, originali, jausminga, kūrybinga ir su ja reikia giliau susidraugauti, norint pamėgti. Ji turi tokių tradicinio skambesio motyvų . Net sakyčiau archaininių mtyvų. Kokia ji sudėtinga tai omg ir turį didelį grožį.


Tavo mokytoja vėlgi matyt nėra susipažinusi su Azijos muzikos tradicijom, juolab atskirų azijos šalių. Tiek popsas, tiek kiti žanrai kokioj Japonijoj, kaip ir vakaruose, turi savų ypatumų, ir kokybės supratimas skiriasi. Ypač kai japonai turi sroves kaip vk ir pan, kurios turi savo taisykles bei požymius, ir kas būdinga. Šios srovės apima šiek tiek daugiau meninės raiškos nei vien dainavimas, ar vien muzika, įeina kostiumai ir make up ir turų pamphletai ir visokiausi dalykai. Vokalo jausmingumas mano galva ten svaresnis faktorius nei jo stiprumas. Aš šiaip pažiūrėčiau kaip kokie tos mokytojos nuomone geri vokalistai išdainuotų tokias variacijas, kurias amžiną atilsį Isshi kai kuriose dainose pavarydavo.
Na Miyavis tai man kaip buvo taip ir liks visų pirma gitaristas, man jo vokalas juodai nerūpi, nors pripažinkime žiauriai patobulėjo per 10metų. Nu bet jis savam stiliui varo viską.
Jei nusiuntei senas dainas, tai prašovei , reikėjo parinkti po vieną patį geriausią gabalą ir kuo naujesnį :D

Manau jei nusiųstum kokį Shinee Replay (lol, aš nedaug kpop žinau, tai neturiu pvz iš ko parinkt :D), mokytoja sakytų, kad geras vokalas jų, nes kompanija sukišo krūvas bapkių į tą vokalą ir atsirinko gabiausius. Nepalyginsi su žmogeliais kurie viską patys darė, patys save išsilaikė nuo pradžių ir ką patys pasidarydavo tą ir turėjo. Gal talento ir mažiau turėjo, bet užtat meilės muzikai - daugiau. Vot. Nu bet jau nukrypau gerokai. Pripezėjau jau per daug :D


O sugadino man nuotaiką šiandien juodas badas nuo pusės aštuonių ryto iki penkių. Vos paršliaužiau. Centus mat namie palikau :D




Paskutinį kartą redagavo chibi_panda, Lapkritis 17th 2012, 11:38. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyLapkritis 12th 2012, 21:23

Sugadino mano kvaila klaviatūra, kurią kažkas sulaužė ir normaliai neveikia space mygtukas T_T
Galvoju, gal reik pabandyt kaipnors jį išimt, bet kad nepadaryčiau dar blogiau :D
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyLapkritis 13th 2012, 05:58

Pusseserė. Būtinai tu pakomentuot po Byo foto 'čia bernas ar merga' nu pz, nu mano šeima ir netolerantiška ... Jau kai kurie mano klasiokai tolerantiškesni...
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyLapkritis 13th 2012, 06:12

chibi_panda, man jau pasidarė vos ne tradicija reguliariai nuo apsauginių bėgiot :D šiaip man ganėtinai pasisekė čia, nes bendrabučių apsauginiai mane mėgsta ir niekada nesikabinėja (turiu įtarimą, kad bent jau vyresnis mėgsta mane, nes kažkada ėjau pas jį mamos siuntinį atsiimt ir jis, sužinojęs, kad aš iš Lietuvos, buvo labai sužavėtas ir pasveikino, kad mūsų tokia kieta šalis ir SSRS sugriovė), net jeigu aš vidury nakties nueinu atsisėst ant paradinių lauko laiptų, atsidarau skardinę Sapporo black label alaus, užsidedu ausines ir rūkau vieną cigaretę po kitos :DD o pvz. žinau kaimynus, kurie blemba nueina laukan romantiškai arbatos iš termoso atsigert vakare, tai dar juos apkolioja ir liepia drožt iš ten :DDDD čia yra tokia taisyklę, kad daugiabučių komplekse nuo 22val vakaro iki 6val ryto turi būti tylu, kad netrukdytum kitiems, o čia mes mėgstam vakarais išeit į koridorių/balkoną ir papliotkint, tai kai ateina 22val. - apsauginis eina reidą daryt, tai va buvo vienas iš tų reidų :D mes kol jis užlipa iki mūsų - greit visi sulekiam į savo butus, bet kadangi mano butas arčiausiai laiptinės, tai man labiausiai reikėjo skubėt, tai kai roviau, kad vos su visom šarvuotom durim į butą neįvirtau :DD


beje mano viena drauge, kuri dar besimokydama mokykloje lankė gitaros pamokas, rodydavo savo mokytojui the GazettE live'us, tai bent jau jam žiauriai patiko :DD bet čia dar prieš visą tą TOXIC ir DIVISION košmarą :DD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyLapkritis 13th 2012, 14:00

Best Albums of 2011 - Uruha
The page of the magazine bounce of Tower Records has been updated with a section called ” Opus of the Year 2011 ” (Work of the Year 2011), where there will be a recap of what happened in the music scene in 2011. Apparently they will update the section in the coming weeks and starting with this, many artists chose the bands best albums of 2011 in their opinion. Uruha is among those artists and he did a Top 5 of the best albums in his opinion.

MY BEST 5 - Uruha (the GazettE)

No.1 LIMP BIZKIT 『Gold Cobra』 Interscope

No.2 NICKELBACK 『Here And Now』 Roadrunner

No.3 ILL NIÑO 『Dead New World』 Victory

No.4 SKRILLEX 『Scary Monsters And Nice Sprites』Mau5Trap

No.5 ADELE 『21』 XL

kone sėdžiu ir verkiu.kas jiems pasidarė. turiu omeny.. nebekeista ,kodėl pastaruoju metu jų muzika tokia,ko pradėjo klausyt.įskaudino.
gera nuotaika išgaravo kaip kamparas.
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyLapkritis 13th 2012, 15:30

aš tik Adelę žinau iš tų visų, bet nestumkit, ji gera, jos balsas labai geras.
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyLapkritis 14th 2012, 10:48

mane tas sąrašas balsu juoktis privertė :DDD


ne veltui čia vienas susinervavęs amerikietis pradėjo stumt, kad japonai žino tik visokius Green Day, nes tik jų diskai gym'e pastoviai groja lol
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyLapkritis 14th 2012, 15:57

-


Paskutinį kartą redagavo Uru'mi, Lapkritis 14th 2012, 18:09. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyLapkritis 14th 2012, 17:40

OMG, Sulli., pavarai :D kietas apsauginis blemba, žino Lietuvą :D


Gavau kažkokį mėšliną ausies uždegimą, tai dabar neprigirdžiu, plius ausis visa užtinus ir skauda, plius skaudantis guzas ant gerklės iššoko (limpmazgis ar koks biesas),kuris vis didėja. Nusipirkau kažkokių lašų, žiūrėsiu kas bus..
Atgal į viršų Go down
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyLapkritis 14th 2012, 18:52

chibi_panda manau kad pritariu tau :DD Gali būt ir vienaip ir kitaip, bet vis tiek nėra džiaugsmo kai taip pasako. Bet vėliau tai pagalvoji ir ai jokio skirtumo ką sakė, man patinka ir man gerai :DD
O šiaip ėmiau ir senesnes ir naujas (čia miyavi). Bet naujos buvo aišku vokalu geresnės, bet vis tiek ne...
O kaip dėl kpop tai ten balsai yra tikrai stipresni. Iš jų gal geriau būtų mokytis vokalo :DD Vis tiek ten ji nieko nesupras tai apsieis 03

O nuotaiką tai gadina mano skrandis ir youtūūbas :DD
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyLapkritis 14th 2012, 19:17

viską skauda, temperatūra :( bet nors porą dienų pailsėsiu, neisiu į mokyklą
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyGruodis 31st 2012, 13:07

liga, negalėsiu švęst , kaip esu įpratus naujus, nes geriu gana stiprius antibiotikus 34 dar sugadino man nuotaika krentančios blakstienos, labai gražus, bet labai gaila, tikras pinigų rijimas tas blakstienų priauginimas, nuo korekcijos dar net dvi savaitės nepraėjo 23 naujus sutiksiu raudona nosimi, išpešiotomis blakstienomis ir gana bloga visa savijauta 93
Atgal į viršų Go down
maTo
~Shateigashira-hosa~
maTo


Female
Capricorn Rooster
Age : 30
Miestas : ttw
Pranešimų skaičius : 488
Reputacija : 11

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Šokoladoholikė
Išskirtinis Bruožas: Forever Alone
Super Galia: Fail`int kiekvienam žingsny...

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyGruodis 31st 2012, 14:06

Tai, kad atsibudau su didžiuliu galvos skausmu. Nekenčiu mirgrenos -_-
Atgal į viršų Go down
maTo
~Shateigashira-hosa~
maTo


Female
Capricorn Rooster
Age : 30
Miestas : ttw
Pranešimų skaičius : 488
Reputacija : 11

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Šokoladoholikė
Išskirtinis Bruožas: Forever Alone
Super Galia: Fail`int kiekvienam žingsny...

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptySausis 3rd 2013, 12:08

Tai, kad jau antrą dieną SuG diskografija užstrigus 99,8%
Atgal į viršų Go down
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptySausis 7th 2013, 18:10

geriu kavutę ir galvoju kas su manim negerai, kad aš jaučiuosi nesuaugus ir velnias žino ką noriu veikt baigus mokslus, jėzus taip kalba trečiakursė! kaip kiti mano grupiokai jau darbus turi ir planuoją ateitį.. 94 kartais pasijaučiu tokia truputi per daug paauglystėj ir savam pasaulyje įstrigus.. ir tai man gadina nuotaiką!
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyVasaris 17th 2013, 16:51

jau blemba dabar toks pyktis paėmęs, kad galvoj vien tik keiksmažodžiai, o dar mano draugas stebėjosi, kai jam prisipažinau, kad nemėgstu 80proc šitos planetos populiacijos..
nu po velniais aš bandau būt draugiška ir gera, o pastoviai gaunu kaip su šlapiu skuduru per veidą.
paskolinau vienam amerikiečiui savo dviratį vienai nakčiai, bet po to porą dienų nebuvau namie, nes nakvojau pas japonų šeimą, tai šiandien jo paprašiau grąžinti raktelius nuo mano dviračio, nes man jo reikės rytoj. tai krč gaunu atsakymą maždaug: ''tai kad žinok aš tuos raktelius man rodos tavo dviračio spynoj būsiu palikęs, nes girtas buvau''. nu tai jėga, dabar ryte įdomu ar dar tą dviratį savo rasių, kai jis tris dienas 'pasiimk ir važiuok'' stadijoj buvo. ir jam visiškai pofik, negalėjo blemba bent tada jau iš ryto prasičiūchinęs nueit ir užrakinti mano dviratį? jau savo daiktus turime saugoti, bet skolintus, tai iš viso kaip savo akį, bet anam po barabanu..
po to dar vokiečiui kone prieš mėnesį paskolinau virš 100eurų kelionei į Okinawą, nes jis labai norėjo prisijungit, bet tuo metu dar nebuvo gavęs stipendijos, o bilietų išpardavimas kitą dieną turėjo baigtis. nu tai ok galvoju grąžinsi pinigus, kai prasidės vasario mėnuo.. dabar jau vasario 18d, o pinigų nė kvapo, nors jau rašiau, kad būtų pats laikas atsiskaityt, nes dabar atostogų metas ir man reikia tų pinigų, kad galėčiau planuoti kelionė į Osaką ir Kijotą.. bet tai kur tau - px.
šitą savaitę reikia pirkti du bilietus į lynch. koncertą, bet su tokia laime ar tik nebus, kad kai nupirksiu vienam draugui bilietą, anas dar persigalvos, kad nenori į koncertą ir vėl liksiu ant ledo. aš visus finansus šio mėnesio skaičavau su mintim, kad man tie 100 eurų bus grąžinti, tai ką man dabar reikės badaut?
eina nafik visi. daugiau niekad nebūsiu gera. eina po velnių.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyVasaris 19th 2013, 15:23

Sulli, na tikrai negražiai žmonės elgiasi. aš irgi neseniai tokį epizodą turėjau, kaip merginai paskolinau kelnes, nes ji savo išsitepė (buvo šviesiais džinsais), tai pagailo, nes turėjom į viešumą eit, na aš nelabai jos pažinojau ji, kaip ir mano draugės draugė. Na ji man kelnes su skyle gražino.. :/ žinoma, aš apsižiūrėjau tik kitą dieną po gražinimo ir kaip pasakiau, sako tai gal pati susiplėšei? Na žodžiu irgi pyktis užėjo, paskolint daiktą ir gauk sugadintą.. nelabai noriu dabar net draugėm pvz suknelės skolint, o po to pati neturėsiu ką rengtis.. aišku lygint su pinigais ir dviračiu negalima, bet vis tiek.. siutina !
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 EmptyVasaris 20th 2013, 14:11

žodžiu, nebuvo rakto dviračio spynoj. pasirodo tas idiotas girtas tą raktą pametė kažkur. dabar turiu užrakintą dviratį, kuriuom negaliu naudotis. teks pjauti spyną ir dėti naują. o tas kavalierius dabar į šiltus kraštus išskridęs, tai dar negreitai viskas bus sutvarkyta. kaip kokia durnė sau ant galvos problemų prisikroviau. hrrrrrr
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sponsored content





kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?    kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?  - Page 6 Empty

Atgal į viršų Go down
 
kas Tau šiandien sugadino nuotaiką?
Atgal į viršų 
Puslapis 66Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: