Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 GMO ir maisto priedai

Go down 
+2
haruhi
RaMi
6 posters
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



GMO ir maisto priedai Empty
RašytiTemos pavadinimas: GMO ir maisto priedai   GMO ir maisto priedai EmptyKovas 15th 2012, 18:15

.


Paskutinį kartą redagavo Aoumidori, Kovas 19th 2017, 12:53. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

GMO ir maisto priedai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GMO ir maisto priedai   GMO ir maisto priedai EmptyKovas 15th 2012, 18:20

E621 skonio stipriklis naudojamas tam, kad tarkim dešra būtų skanesnė, o maistas būtų vartojamas pvz dešrelės būtų skanios, nors jose visko primalta.. šis E621 burbulas per daug išpūstas, nes jis buvo naudojamas jau nuo seno...ir nėra jame nieko labai blogo, taip tai yra chemija, bet tikai ne pats blogiausias E :D
O GMO labai plati tema, aš manau GMO produktas daug geriau, nei chemijom išpurkštas "natūralus" vaisius ar daržovė ir pan. Genų keitimas daromas tam, kad tarkim žuvis augtų greičiau, kad vaisius būtų atsparus ligoms ir t.t. o ir juk insulinas šiuolaikinis yra gmo dėka gaunamas, gmo yra įvairių rūšių ūkio, pramonės, vaistų ... :D todėl taip gmo turi ir blogybių, bet tik ne tokių, kokias mes bandom pripaišyti..
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

GMO ir maisto priedai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GMO ir maisto priedai   GMO ir maisto priedai EmptyKovas 15th 2012, 18:23

niekada nieko nevengiau, man svarbu skaniai pavalgyt :DD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

GMO ir maisto priedai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GMO ir maisto priedai   GMO ir maisto priedai EmptyKovas 15th 2012, 19:22

haruhi rašo:
niekada nieko nevengiau, man svarbu skaniai pavalgyt :DD
07
Aš tai manau kad per daug čia viskas išpūsta, žinoma nesveika, bet gal nemirtina :DD
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

GMO ir maisto priedai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GMO ir maisto priedai   GMO ir maisto priedai EmptyKovas 15th 2012, 22:23

RaMi rašo:
E621 skonio stipriklis naudojamas tam, kad tarkim dešra būtų skanesnė, o maistas būtų vartojamas pvz dešrelės būtų skanios, nors jose visko primalta.. šis E621 burbulas per daug išpūstas, nes jis buvo naudojamas jau nuo seno...ir nėra jame nieko labai blogo, taip tai yra chemija, bet tikai ne pats blogiausias E :D
O GMO labai plati tema, aš manau GMO produktas daug geriau, nei chemijom išpurkštas "natūralus" vaisius ar daržovė ir pan. Genų keitimas daromas tam, kad tarkim žuvis augtų greičiau, kad vaisius būtų atsparus ligoms ir t.t. o ir juk insulinas šiuolaikinis yra gmo dėka gaunamas, gmo yra įvairių rūšių ūkio, pramonės, vaistų ... :D todėl taip gmo turi ir blogybių, bet tik ne tokių, kokias mes bandom pripaišyti..

aš manau visa gmo problema tame, kad dar nepraėjo pakankamai laiko, kad būtų galima ištirti jo poveikį žmogaus sveikatai. yra didelė tikimybė, kad žmonėms pradės mutuoti genai, o tada galima tikėtis visko, todėl su gmo per daug žaisti yra pavojinga. man atrodo tikslingiau dar iki galo neištirtus dalykus laikyt laboratorijų lygyje, o ne platint ir po to žiūrėt, kas bus. aš ne bandomasis triušis. plius man atrodo nenormalu, kai genus taip drastiškai maišo, pvz. kiaulių genus su pomidorais kryžmina ir t.t.. visiškai išderina gamtos balansą.
aišku, galima sakyt, kad va lengviau maistą užsiaugint bus ir nebebus badaujančių, bet gal aš ir žiauriai nuskambėsiu, bet turi būti nors minimali gamtos atranka, Žemėj ir taip per daug žmonių.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

GMO ir maisto priedai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GMO ir maisto priedai   GMO ir maisto priedai EmptyKovas 16th 2012, 18:16

Sulli. rašo:
bet turi būti nors minimali gamtos atranka, Žemėj ir taip per daug žmonių.
aš irgi taip manau :DD
lol, kaip sadistės mes :DD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

GMO ir maisto priedai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GMO ir maisto priedai   GMO ir maisto priedai Empty05 7th 2012, 13:08

nesenai su tėvais valgėm agurkų skonio bulves...galvok ką nori.
Atgal į viršų Go down
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

GMO ir maisto priedai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GMO ir maisto priedai   GMO ir maisto priedai Empty05 7th 2012, 13:21

Uru'mi rašo:
nesenai su tėvais valgėm agurkų skonio bulves...galvok ką nori.
Man ir panašiai būna, tik su kitokiu maistu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





GMO ir maisto priedai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: GMO ir maisto priedai   GMO ir maisto priedai Empty

Atgal į viršų Go down
 
GMO ir maisto priedai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: