Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Istorija

Go down 
+2
Uru'mi
Sulli.
6 posters
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Istorija    Istorija  EmptyKovas 20th 2012, 11:35

.


Paskutinį kartą redagavo Aoumidori, Kovas 19th 2017, 12:31. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyKovas 20th 2012, 16:57

tai buvo viena mėgstamiausių pamokų mokykloje, bet kai pakeitė mokytoją į tokią turinčią rimtų psichologinių problemų, kuri manęs nekentė, nes nuoširdžiai domėjaus istorija ir kartais net už ją daugiau apie kai kuriuos dalykus žinojau, o tai senei tai labai kirto per ego, tai neapsikentusi jos teroro nustojau lankyti jos pamokas ir domėjausi istorija savarankiškai. mokyklos baigimo diplome turiu 4 (ir čia pagal ją man buvo jos dovana, kad net teigiamą išvedė).
iš egzo gavau 90proc. (dėl ko iš tikrųjų nusivyliau, nes galėjau tikrai geriau). turbūt todėl, kad labai durnai gavosi.. realiai apie visus laikotarpius išmaniau išskyrus tautų pavasarį, apie kurį probrėkšmiais skaičius rimčiau buvau tik gal kokioj 8kl., o šis klausimas sudarė kone trečdalį egzo taškų, tai teko remtis logika ir bandyt iš sūrio spaust vašką :D
mano nuomone gerai išmanyti istoriją yra itin svarbu, kad galėtume blaiviai žiūrėti į dabartį bei tinkamai tvarkyti savo užsienio politikos reikalus, nes yra vienas neišvengiamas pasaulio dėsnis 'what goes around comes around', t.y. istorija linkusi kartotis, todėl reikia ją gerai išmanyti, kad stengtumeisi to kaip įmanoma išvengti.
na ir aišku, geras istorijos išmanymas yra pilietiško ir patriotiško žmogaus atributas.
na dėl temų, tai net nežinau.. šiaip labai domiuosi WW2 bei partizaniniu judėjimu, paskutinio Rusijos caro Romanovo ir jo šeimos nužudymo aplinkybėmis, LDK (nežinau, kodėl visiem Lietuvos istorija taip nepatinka :D ten gi tiek intrigų), Japonijos Meiji periodas, Šiogunatas, Nepriklausomos Lietuvos (t.y. 1918m.) istorijos peripetijos, Armijos Krajovos veikla Vilnijoje, žydų pogromai Vilniuje ir t.t.. ir pan. labai daug įdomių dalykų istorijoje yra ir žinau, kad man neužteks gyvenimo į viską įsigilinti. jeigu kas ir neįdomu buvo, tai ten ta visa priešistorė, kuri labai spėliojimais remiasi, ten tie visi neandartaliečiai ir panašiai.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyKovas 20th 2012, 18:35

nemėgstu istorijos,nedomina,o datas,savokas,schemas ,asmenybes ir etc yra labai sunku atsiminti, negana to,kad mokytojas mane "sodina" .
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyKovas 20th 2012, 18:41

patinka man istorija ^^
man tik nepatinka meno istorija, visokie romantizmai ir t.t. :DD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyKovas 21st 2012, 07:59

Dievinau istorijos pamokas! Nors mano mokykloje bendrojo lavinimo programa kiek palengvinta, bet labai mylėjau tas pamokas ir jei kas patikdavo - pati savarankiškai daugiau pasigilindavau. Labiausiai man patinka ankstyvųjų civilizacijų istorija - kas kur kaip kada kodėl radosi. Kitaip tariant - iš kur viskas kilo. Man įdomu tai, apie ką ne viskas yra žinoma, kur yra kažko naujo, atradimo galimybė (panašiai kaip astronomijoj - kažką žinom, bet iš tikrųjų beveik nieko nežinom). Į Romos Imperijos istoriją žiūriu savotiškai, nelabai ji mane domina, bet matau to laiko atspindžius šiandieniniame pasaulyje.
Rytų istorija - visada kažkas mįslingo ir "kitokio" - be abejo, labai įdomu.
Esu viena iš tų, kuriem nepatinka LDK. :D Netraukia ir tiek. Truputį gėda, iš tiesų. :D Dar mėgstu apie pasaulinius karus paskaitinėti, ypač apie antrąjį. O šiandienos pasaulio istoriją seku kuo dažniau įsijungdama BBC ir neišvengiamai žinias per Lietuvos kanalus. :}
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyKovas 21st 2012, 08:22

varge,gėda man jau xDD aš čia viena nusistačius priešiškai prieš istorijos pamokas xDD
Atgal į viršų Go down
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyKovas 21st 2012, 10:33

Man istorijos pamokos eina ilgai ir nuobodžiai, bet galėtų praeit jos bent ramiai, mokytoja prisikabina prie viso prie ko įmanoma, jei negerai į ją pažiūrėsi pradės staugt, labai mėgsta visus kas jai nepatinka varyt pas seselę ir sakyt "tau gal negera ? "
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyKovas 23rd 2012, 00:44

http://www.delfi.lt/news/daily/education/mokytoja-istorijos-vadoveliuose-menkinama-lietuva.d?id=57101941

tip top mano mintys! labai džiaugiuosi, kad dar esama tokių mokytojų. buvo minčių studijuoti istoriją VU bet vien dėl Bumblausko ir co man būtų buvę gėda ten gintis diplomą. esu tikra, kad būčiau susipjovus su ten esančiais dėstytojais ir metusi studijas. VDU irgi panašus į jį čiuvas dirba nuo kurio periodinių antilietuviškų rašliavų spaudoje man gerklėj pykčio ir bejėgiškumo gumulas stringa.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Svečias
Svečias
Anonymous



Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyVasaris 27th 2013, 19:01

Norėjau paklausti kaip atskirti kada nacionalizmas jau tampa šovinizmu?
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyVasaris 27th 2013, 19:42

Aoumidori rašo:
Norėjau paklausti kaip atskirti kada nacionalizmas jau tampa šovinizmu?
kai niekina kitas tautas, kaip pvz naciai
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyKovas 5th 2013, 13:19

Dėl istorijos tik ir sutikčiau grįžti į mokyklą! :D oj , kaip pasiilgstu kontrolinių, mąstymo ir visko kas su tuo susiję! aišku galėčiau savarankiškai daryt, bet studijos nelabai paskutiniu metu leidžia, užspaudė kiti dalykai į kuriuos tenka gilintis labiau dabar.. :) Mano mokytojos bent jau nuo 9kl buvo kietos istorikės.. :D neturiu kuo skųstis .. :) aš šjp pvz datas tam laukui išmokdavau, bet aš kažkaip logiškai ir pagrindus turėdama galėdavau suvest viską..ir tas man nekartą mokantis pravertė jau universitete :) istoriją mokėti yra tik pliusas bent mano srityje.. :) oj, kaip man būdavo draugės gaila, kuri mokydavosi po kelias h ir kartais toks jausmas, kad teorijos daugiau už mane žino, kaip pvz prieš pamoką tikrint paprašydavo, bet praktinėse užduotyse , kur užslėpti klausimai ir pan susimaudavo ir visada gaudavo gana mažai.. :) tiesiog manau uoslė taip pat svarbu šiame moksle.. :) nežinau, bet mėgau visą laiką istoriją, dar pradinėse apie piratus skaitinėdavau, po to egipto istorija buvau užsikrėtus be proto daug perskaičius esu kokioj 6kl.. :) šiaip jau 11kl tai antras pasaulinis man buvo pati įdomiausia tema.. :) nu ir dabar kartais pagalvoju, kad jei lt būtų įdomesnės istorijos studijos tikrai būčiau stojus :) gėda, bet man nlb įdomi mūsų istorija būdavo, taip aš ją žinau, bet , kad man tai patiktų nepasakyčiau, tiesiog gėda nežinot savo istorijos tai dėl to įdomu ar ne reikia pasimokyt mokykloj.. :)
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyKovas 5th 2013, 13:35

mano tai viena iš mėgstamiausių pamokų, tikrai norėčiau A lygiu imt, bet man netilps į valandų skaičių, todėl tik B imsiu :(
dar kai mokytoja įdomiai pasakoja, žiauriai patinka man istorija ^^ nors 10 šiemet neturiu :D praeitais metais nors 10 už egzaminą istorijos :D
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Svečias
Svečias
Anonymous



Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyBalandis 1st 2013, 10:11

Kaip vertinate situaciją Korėjos pusiasalyje?
Atgal į viršų Go down
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyBalandis 1st 2013, 20:04

Aoumidori rašo:
Kaip vertinate situaciją Korėjos pusiasalyje?

gana ramiai :) Kaip mano korėjiečių dėstytojas sakė, kad pasauliui keista ir pan. bet jie karo, kaip ir nebaigė, ten pas juos visada karinis pasirengimas ir jie to patys per daug nesureikšmina.. :)
taip jau yra,kad jie taikos sutarties,kaip ir nepasirašę todėl ne veltui karinė tarnyba būtina :) bet šiaip karas baisus dalykas, todėl labai nenorėčiau tokio dalyko.. ypač, kad Pietų Korėja patirtų daug nuostolių,gyvybių prarastų ir pan..
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  EmptyBalandis 2nd 2013, 09:09

RaMi rašo:
Aoumidori rašo:
Kaip vertinate situaciją Korėjos pusiasalyje?

gana ramiai :) Kaip mano korėjiečių dėstytojas sakė, kad pasauliui keista ir pan. bet jie karo, kaip ir nebaigė, ten pas juos visada karinis pasirengimas ir jie to patys per daug nesureikšmina.. :)
taip jau yra,kad jie taikos sutarties,kaip ir nepasirašę todėl ne veltui karinė tarnyba būtina :) bet šiaip karas baisus dalykas, todėl labai nenorėčiau tokio dalyko.. ypač, kad Pietų Korėja patirtų daug nuostolių,gyvybių prarastų ir pan..
dar - bye bye to all our boy groups...
aš bandau save įtikinti, kad jie tik loja ir nieko nebus. tikėkimės geriausio!
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sponsored content





Istorija  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija    Istorija  Empty

Atgal į viršų Go down
 
Istorija
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Istorija (I)
» Istorija II

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: