Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Restoranas "Osaka" Vilniuje

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Restoranas "Osaka" Vilniuje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Restoranas "Osaka" Vilniuje   Restoranas "Osaka" Vilniuje EmptyBalandis 26th 2012, 13:36

http://www.laukineszasys.lt/apzvalgos/osaka-liudnai-kaip-ir-visa-japonu-virtuve-lietuvoje/

Puiki apzvalga japonu virtuves Lietuvoje tema. Dziaugiuosi, kad kazkas pagaliau parase tai, ka as visada galvojau. Nekenciu sitos pakazuchos Lietuvoje, vadinamos japoniskais restoranais. Tai yra pasityciojimas, o ne restoranai.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Restoranas "Osaka" Vilniuje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Restoranas "Osaka" Vilniuje   Restoranas "Osaka" Vilniuje EmptyBalandis 27th 2012, 23:22

Sutinku ir aš, nors apie japonišką maistą ir japoniškus restoranus nusimanau netgi labai nekažką :D
Kadangi bomžam kaip aš ne po restoranus vaikščioti, tai buvau per gyvenimėlį japonų restorane du kart ("Tokijuje"abu kart) ir kinų restorane du kart ("Pekino antis " ir "Didžioji Kinija"), nu tai man kinų restorane daug skaniau buvo :D Aišku maistas kitas, nu bet vistiek. Kažkaip Tokijuje apskritai trūko maistui skonio. Prėskai kažkaip buvo. Nu bet ką aš žinau.

O kas nors buvot Miyako, kur Europoj randasi ? Žinau, kad ten gražu bei brangu, bet niekad bebuvau. Kažin kaip ten.

Beje, prisimenu skaičiau Gazetto mintis apie Europos turą, kad juos kažkurioj šaly nuvedė į japonų restoraną ( jie labai apsidžiaugė), bet sakė skanu nebuvo visai. Sakė Japonijoj tokia maitinimo įstaiga bankrutuotų greit :D
Tai gal ne pas mus vienus taip su japoniškais restoranais :D

Atgal į viršų Go down
 
Restoranas "Osaka" Vilniuje
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 日本。Japan。Japonija。{ft. Asia} :: Kukkingu-
Pereiti į: