Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Tikras fanas.

Go down 
+3
Minga
Kentou
Uru'mi
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 19th 2012, 21:11

Padiskutuojam. Koks Jūsų nuomone turėtų būti tikras fanas? Kiek grupių vienu metu gali palaikyti tas tikras ir ištikimas fanas?Kaip manote ar Lietuvoje yra tikrų Kpop ar Jrock fanų?
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 20th 2012, 05:00

na, manau,negalima skirstyti tikras ar netikras fanas.niekas kriterijų nenustatė.ir man labai kvailai atrodo situacijos kaip "aš ilgiau jų klausaus,aš daugiau žinau,aš tikresnis fanas nei tu!" taip pat kiekvienas vienaip ar kitaip išreiškia PAGARBĄ savo mėgstamiems atlikėjams. jeigu žmogui patinka grupė,bet nemiršta kaip kokia fangirl,tai nereiškia,kad ne fanas. tiesiog visi skirtingai atlikėjus mato.vieni nori permiegoti,o kiti tiesiog dėkingi,kad jie kuria muziką.apskritai,esi fanas tol,kol tau patinka jų muzika.,jeigu tu nebemiršti dėl mėgstamos grupės nario ar narių,tai nereiškia,kad pabodo ar ką..tiesiog perėjai į kitą lygį. sunku man išdėstyti mintį,bet tikiuos šitoje mėsmalėje kąnors supratot.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 20th 2012, 05:09

Supratau~ bet jei nuklystant prie fangirl and fanboy,tai kaip manot kas baisiau?
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 20th 2012, 05:43

fanboys are cute xDD šiaip man nei fangirls nei fanboys netrukdo.nestumiu.
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 20th 2012, 13:30

Uru'mi rašo:
vieni nori permiegoti,o kiti tiesiog dėkingi,kad jie kuria muziką

Užuodžiu stumimą ant vovėrių : DD

Ta proga prisiminiau vienos japonės pasisakymą. "Buvau tikra Gazetų fanė, stovėjau valandų valandas eilėse, kad gauti jų autografą, bet kai jie pasidarė tokie reklaminiai pradėjau jų nekesti. Dabar myliu Srew, nes jie nėra tokie reklaminiai."
Iš šito juokiausi geras 10 min. :D

Aš save laikau tik Gazetų ir SHINee fane. Fanas tai tas, kuris nepabėga pamatęs gražesnę grupę. Tiesiog myli jų muziką, o ne tik turi šimtą milijonų nuotraukų.. :D
Atgal į viršų Go down
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 20th 2012, 13:59

Nu aš ir sakau, kad nereikia turėt daug nuotraukų :DDDD Teip fanas tas kuris nepalieka savo mėgstamiausios grupės... todėl žinau kieno buvau fanas ir kieno esu :DDD
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 20th 2012, 20:13

Shalambalaram. rašo:
Uru'mi rašo:
vieni nori permiegoti,o kiti tiesiog dėkingi,kad jie kuria muziką

Užuodžiu stumimą ant vovėrių : DD



pati save įsivertinai., po to ant manes nevarysi.
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 21st 2012, 05:04

Uru'mi rašo:
Shalambalaram. rašo:
Uru'mi rašo:
vieni nori permiegoti,o kiti tiesiog dėkingi,kad jie kuria muziką

Užuodžiu stumimą ant vovėrių : DD



pati save įsivertinai., po to ant manes nevarysi.

Tau vėl pms? Kas varo ant tavęs čia?
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 21st 2012, 11:20

jokio pms nėra. tiesiog pati skandalą keli "užuodžiu stumimą" xDD juokini.
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 21st 2012, 11:34

Nu jei čia kažkokį pyktį laikai ant manęs, tai jau tavo bėdos, ne mano. :D Ir jokių skandalų aš nekeliu. Pajuokaut negalima mat. :D
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 21st 2012, 11:46

atsiprašau,kad nesuprantu tavo juokų. jokio aš pykčio nelaikau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 24th 2012, 05:01

Sakykit kad prasau pagalbos idiotisku klausimu,bet kitaip negaliu.
Is kpop turiu dvi mylimiausias grupes s.e.s ir h.o.t ir jos abi isirusios,tad faktiskai kaip ir nesu ju fane nes jos disbanded.bet palaikau ju solo karjeras stengiuosi ziuret ivairius video from they past days.
Kad tos grupes atsikurs sansas gal koks 10% o gal ir maziau,tad kazkodel niekaip is Kpop nerandu tos grupes kuriu galeciau but fane forever and ever.
Japonijos pasauly rodos,kad maisaus tarp X japan and the gazettE.
Zinau mano prasymas kvailas,bet..galit padet?
Atgal į viršų Go down
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 24th 2012, 15:10

KaminariKatsu rašo:
Sakykit kad prasau pagalbos idiotisku klausimu,bet kitaip negaliu.
Is kpop turiu dvi mylimiausias grupes s.e.s ir h.o.t ir jos abi isirusios,tad faktiskai kaip ir nesu ju fane nes jos disbanded.bet palaikau ju solo karjeras stengiuosi ziuret ivairius video from they past days.
Kad tos grupes atsikurs sansas gal koks 10% o gal ir maziau,tad kazkodel niekaip is Kpop nerandu tos grupes kuriu galeciau but fane forever and ever.
Japonijos pasauly rodos,kad maisaus tarp X japan and the gazettE.
Zinau mano prasymas kvailas,bet..galit padet?
Šiaip, jei dar neturi jokios kpop grupės, kurios fane galėtum būti, vadinasi dar nesuradai tokios, ateis laikas ir susirasi , nes aš ilgą laiką neklausiau kpop, kol neatradau SHINee . O dėl the GazettE ir X Japan, tai mano manymu gali būt abiejų grupių fanė, nieko čia tokio ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 24th 2012, 16:03

Dėl Kpop gal ir sakyčiau,kad esu atradusi,bet jos jau įširusios ir tikrai abejoju ,kad atsikurs. Nors vis dar tikiu T.T
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty05 24th 2012, 16:42

as manau daznai yra per daug sureiksminama savoka 'fanas'. ypac tai galima pastebet tarp jaunesniu zmoniu, nes dar buna tas noras pasirodyti, pasizymeti, parodyti, kad esi pats 'paciausias' ar 'patesnis' uz savo bendraamzius.
dar pamastymui, zodis 'fanas' yra kiles is 'fanatizmo', o juk visi zinom, ka tai reiskia.
jeigu dabar taip apie save kalbeti, tai turbut nebesu niekieno fane (sakyciau isaugau gal, net ir ne visai savo noru). pasikeitus gyvenimo budui, nebera laiko ir jegu kiaurias dienas stalkint grupiu narius, kiekviena ju pasisakyma, pasirodyma tv ir t.t..
kaip pavyzdi imkime the GazettE. kai buvau paaugle, tai buvau hardcore die for fane. dabar tam nei laiko, nei, tiesa sakant, ir noro nebeturiu, nes tiesiog su amziumi atsiranda daugiau problemu, kurios galvoje sukasi, ir nebeturi noro dar smegenis uzkimst per daug nereikalinga informacija. bet.. likau istikima jiems. t.y. gal ok as jau ir nebesvenciu ju gimtadieniu ar neseku kiekvieno interviu spaudoje, bet periodiskai seku ju muzikos naujienas. perklausau visas naujas dainas. kartais nusiperku koki dvd jei pinigu turiu.

Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. EmptyBirželis 1st 2012, 01:04

Į klausimą tai gal kitąkart atsakysiu jau miego noriu, bet čia irgi į temą, prisiekiu :D
Irgi apie fanus, ar veikiau, fanatizmą. Ar jau ir taip maniau, kad kpop fanai ganėtinai .. savotiški, bet viskam gi turėtų būt ribos .

Beguglindama kažkada čia Sasaengus (nes nežinojau kas tai per sąvoka) Yuotubėj radau kelias laidas apie tai ir mane pašiurpino iki kaulų smegenų . Tai pasidalinsiu ir labai įdomu išgirsti, gazerock'o nuomones :)







edit: ups pastebėjau, kad antras ir rečias video vienodi, tai vietoj trečią nuimu :)


Paskutinį kartą redagavo chibi_panda, Birželis 4th 2012, 20:56. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. EmptyBirželis 1st 2012, 10:45

Sasaeng'ai man yra turbūt vienas baisiausių dalykų garsenybių ir jų gerbėjų pasaulyje. Mūsų žemelėje yra gausybė keistuolių, nolifer'ių ir tt. Bet toks nenormalus persekiojimas yra baisu. Galima tik įsivaizduot, kokius potyrius patiria žvaigždės, turėdami tokius juos persekiojančius fanatikus. Per daug į visą šitą reikalą aš nesigilinu, nes man tai yra velniškai kraupu, juolab kad pati esu asmeninės erdvės ir privatumo mėgėja. Manau tai yra rimtas psichinis sutrikimas ir su tokiais žmonėmis turėtų atitinkamai elgtis tam tikros institucijos. Nes nei garsenybės, nei tie patys sasaeng'ai yra saugūs. Yra tekę skaityti, kaip fanai persekioja žvaigždžių furgonus, sukeldami avarines situacijas, kai nukenčia ir patys, ir dar jų dievukai. Taip pat esu mačius vieną kraupią foto su Xia, kaip jam kavinėj sėdint už lango kaip iš kokio siaubiako sasaeng'ai buriuojasi. Nu nafik.

O jei atsakant į temą, tai nematau tikslo, kodėl kažkam turi įrodinėti, kad esi kažkieno fanas ir juo labiau TIKRAS fanas. Nors gal pati iš to išaugau, nes paauglystėje apsipaišydavau kuprinę ir sąsiuvinius grupių, kurių muzikos klausydavau, pavadinimais, prisikarstydavau tų pačių grupių ženkliukų... :D Bet tai buvo labiau kažkokia saviraiškos priemonė iš neturėjimo ką veikti.. Manau, kad nėra kažkokio skaičiaus, kur galėtum sakyti "va, jau mėgstu pakankamai grupių, daugiau nebebūsiu jokių kitų atlikėjų fanas". Tiesiog mėgaukis muzika, kam save sprausti į kažkokius fanų rėmus. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. EmptyBirželis 2nd 2012, 08:07

O jetau...net baisu pasidarė pažiūrėjus chibi_panda's įdėtus filmukus.
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. EmptyBirželis 4th 2012, 21:40

ceneash rašo:
Sasaeng'ai man yra turbūt vienas baisiausių dalykų garsenybių ir jų gerbėjų pasaulyje. Mūsų žemelėje yra gausybė keistuolių, nolifer'ių ir tt. Bet toks nenormalus persekiojimas yra baisu. Galima tik įsivaizduot, kokius potyrius patiria žvaigždės, turėdami tokius juos persekiojančius fanatikus. Per daug į visą šitą reikalą aš nesigilinu, nes man tai yra velniškai kraupu, juolab kad pati esu asmeninės erdvės ir privatumo mėgėja. Manau tai yra rimtas psichinis sutrikimas ir su tokiais žmonėmis turėtų atitinkamai elgtis tam tikros institucijos. Nes nei garsenybės, nei tie patys sasaeng'ai yra saugūs. Yra tekę skaityti, kaip fanai persekioja žvaigždžių furgonus, sukeldami avarines situacijas, kai nukenčia ir patys, ir dar jų dievukai. Taip pat esu mačius vieną kraupią foto su Xia, kaip jam kavinėj sėdint už lango kaip iš kokio siaubiako sasaeng'ai buriuojasi. Nu nafik.


Būtent. Man irgi buvo kraupu, šlykštu, baisu, kad tokie dalykai dedasi. . Ir tas vyraujantis požiūris, kad tai yra neišvengiamas blogis ir kad atlikėjai turi tiesiog kentėt, nesvarbu kas, nes jie mat atsakingos ir protingos asmenybės, o mat sasaengai tai vargšai nevispročiai, nesuvokiantys ką daro. Jeigu teisėsauga ir kompanijos prodiusuojančios garsenybes būtų ėmęsi griežtų priemonių iš pat pradžių, kai viskas prasidėjo, nebūtų tokios didelės problemos dabar. Aišku yra ir vyrų sasaengų, bet manau dauguma vistiek merginos, kurių daug yra ir nepilnamečių. Nu tai ką teisėsauga su didelėm kompanijom negali sutvarkyt krūvos nučiuožusių bobų taip, kad kitom nesinorėtų tokiom būti ? Galėtų, bet to nedaro, nes bijo kažko, plius tai kainuotų papildomus pinigus kompanijom. O tuo tarpu vargšai atlikėjai kraustosi iš proto.
Ta kraupi foto, kurią ceneash paminėjo:
Tikras fanas. 20421

Dar radau vieną video ne sasaeng, bet vistiek ganėtinai kraupų. Liūdna, kad tai fanei atrodo, kad turi taip elgtis atėjus autografo.

Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. EmptyBirželis 4th 2012, 22:29

omg tam video ta pana kaip velnio apsėsta D: taip baisu žiūrėt buvo, ką jau kalbėt kaip 2PM turėjo jaustis.. taip žiauru.. čia rimtai su galvele kažkas netaip, tokius žmones reikia priverstinai gydyti, nes jie pavojingi visuomenei.. ir patiems sau.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. EmptyBirželis 5th 2012, 10:17

Siaubas, ta pana tikrai turi gydytis, nes velnias žino ką ji iškrėst gali, tikrai kraupu
Atgal į viršų Go down
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. EmptyBirželis 5th 2012, 10:41

Mane pradžioj to video juokas paėmė, bet į pabaigą man jau baisu buvo... 112
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. EmptyBirželis 5th 2012, 12:59

Siaubo filmas... Iš pradžių žvengiau po to atsikvošėjus, kad čia realybė baisu pasidarė tai ne tas žodis....
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. EmptyBirželis 7th 2012, 14:07

Jei aš būčiau vaikinų grupės, kuriuos taip žiauriai stalkina atlikėjas, tai aš turėčiau fobiją merginoms. Ir rimtą. O jei būčiau merginų grupės stalkinama atlikėja, turėčiau fobiją vyrams.

Nu nes negali žinot iš kokio kampo iššoks kokia pasiutus merga kaip ta, kur velnio apsėsta :DDD Man regis tiie kpop'eriai net apsaugos doros neturi, tik tuos pačius staff. Nors iš tikro nežinau, bet toks vaizdas.
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. EmptyBirželis 7th 2012, 19:12

tas video su 2pm visada mane prajuokina:DD suprantu, kad jiem patiem ten buvo kraupu, bet aš negaliu nustot juoktis:D

to pasekoje, štai jums ir mano mėgstamiausias macro
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tikras fanas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikras fanas.   Tikras fanas. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Tikras fanas.
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: