Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Internetinės drabužių parduotuvės

Go down 
+10
byo
LastQQQ
Shizu
Reika:3
Seigi
ceneash
...Reila*~
Seta
Taya
Sulli.
14 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 5th 2009, 22:39

Aš pastaruosius kelerius metus pamėgau vis užsisakyt ką nors iš rūbų ar aksesuarų internetu. Tai, bent jau man, aktualu, žinot gerų internetinių parduotuvių adresus.
Gaila, pavogtam kompe buvo visi bookmarks'ai su nuorodom, bet dabar iš atminties įdėsiu keletą:

1. http://saigo.co.kr/welcome.html

šitą tinklalapį radau visai neseniai, bet rūbai jame man paliko tikrai gerą įspūdį.manau, kai pradėsiu dirbt GB, tikrai užsisakysiu iš čia prekių. o ir kainos nėra jau tokios nežmoniškos, kaip pvz. cdjapan drabužių skyriuj.

2. http://www.shanalogic.com/

iš čia esu pirkus. patinka, kad parduoda menininkų darbus. dažnai rankų darbo, kurių tėra keli egzemplioriai pasauly. iš čia ir atkeliavo į mano namus vienetinė jp stiliaus tašytė. mieli žmonės, dar ir dovanų įdėjo. tik nemaloniai nustebino, kai po užsakymo, gavau jų laišką, reikalaujantį tam tikrų papildomų duomenų, nes jie yra nukentėję nuo sukčiaujančių lietuvių. bais gėda buvo. atsiprašiau už savo tėvynainius prie to pačio painting

3. http://www.lolita-kisama.com/

iš čia esu pirkus, bet.. nerekomenduočiau. į Europą (o gal išskirtinai Lietuvą, nžn) siunčia prastesnės kokybės prekes. likau nusivylus, kad taip galima specialiai visas atliekas sudėt į siuntą.. teh300 tehicon2

4. http://www.dllrainwear.com/servlet/the-Adult-Rain-Boots/Categories

čia esu pirkus savo rainboots'us. kam patinka išsiskirt iš minios - kaip tik. prie manęs net yra vieną kartą moteris pribėgus, ir klausė, kur tokius būtų galima nusipirkt 07 13 tik vat jie jau man suplyšo ir savo tikrosios paskirties - saugoti nuo lietaus - nebevykdo. tenka nešiot, kai sausa 03

dar blemba pamiršau parduotuvės, kurioj creeperius pirkau, adresą. prasikankinau aš ten su jais, nes pas juos ką beužsisakysi - to pardavime nebuvo. užsiknisau, bet per kelis MĖNESIUS gavau savo daiktus (ir tai, dariau kompromisą).
dar norėjau užrodyt vieną fainą parduotuvytę, kur kainos mažesnės nei gariūnuose, o kokybė, kaip už tokią kainą, tai tikrai nereali. o ir azijietiško stiliaus rūbeliai. iš ten ir ta mano juoda suknelė be rankovių (ai nors nemanau, kad kas nors prisimena, kaip per mytą apsivilkus atėjau XD).
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 6th 2009, 09:26

Ash prisimenu 82 Ir suknele ir batus ir zydra tashe 07
Idomu butu suzinot tos paskutines parduotuves linka :) Jei prisiminsi idek 47
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 6th 2009, 13:14

Man pravesru info apie batus... nes zadu pirkti creeperius (Bijau kad maniskes platformos nesusiplaustu reikia ko kietesnio) Beje Saigo turi laaaabai graziu drabuziu 22
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 6th 2009, 14:08

O taip, aš geniali. Praknisau visą savo mail'ą, galvojau gal rasiu nuorodas kur nors. creeperių radau, o mergaitiškų drabužėlių - ne. ir tada man susišvietė, kad galbūt senam savo blog'e galėjau pasigirt savo pirkiniais ir įdėt nuorodą. nu ir ką jūs manot, tarp seno blog'o komentarų radau nuorodą. aš tokia savim patenkinta dabar 10 13

Taigi, creeperius pirkau čia:
http://www.d-decker.jp/en_pc/category/R_01.php

Ten jie atrodo ganėtinai brangūs, bet jeigu perki dvi poras batų, tai jie tau juos už $100 parduoda. Ir gali rinktis belenkokius, kokius tik nori...
va kaip maniškiai atrodė:
Internetinės drabužių parduotuvės Img20081011_p
tie mažesni buvo nešiojami 12mėn. per metus, tai suplyšo į gabalus galiausiai 03
o tuos didesnius pasilieku šventėm, nes jie man dviem dydžiais per dideli, o ir platforma dviguba teha66 03

o čia aš pirkau savo juodą suknutę ir mėlyną maikę th6
http://www.trendyoutfitter.com/index.html

kiek pamenu atsiunčia iš Hon Kong'o, smirdančiam maiše, bet už tai bent jau niekas muitinėj nevagia fox17
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 6th 2009, 14:24

ech tie brangus 94 as tada prie dmeonios pasliksiu... beto didziausia blogybe man prikti internetu yra ta kad tavai nekompensuoja... beto tas modelis kur black avatare yra 176cm ir sveria 46kg... teh300 po sitokiu dalyku norisi man vel ant japoniskos detos sest -___- bet apie kopustus nebegaliu ne galvot onionfight pala black ten tioe batau 2 poros 100dol? omg skambinu draugei reik prikt XDo keip del prystatymo?
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 6th 2009, 14:43

na, aš kaip vilnietė, tai man reikėjo važiuot į geležinkelių stotį, ten šalia yra kurjerių ofisas, ir pačiai atsiimt. kitur gal kitaip.. pavyzdžiui draugei iš Alytaus visada į namus atneša.
o tas modelis, tai.. mažiau tu žiūrėk į ją. tam saigo puslapy gal dar normaliai ji atrodo, bet kitose foto, kur ji lauke, tai apsivemt galima pamačius jos skeletą, o nebe kūną choked
laikeisi tos japoniškos dietos? ir kaip? kiek numetei?
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 6th 2009, 14:56

5dienas laikiausi ir 5taja sveriau 46kg.. tai kokiu 3kg numeciau thirstyp norejau iki 45 numest, bet nervai nebeislaike ir suvalgiau vistienos su padazu teh300 o tau kaip sekesi?
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 6th 2009, 15:33

o dieve kiek tu mažai sveri 01 imdead
aš nesilaikiau, nes iškilo tam tikri trukdžiai tuo metu, kai jau buvau pasiruošus tai padaryt killme
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
...Reila*~
~Shatei~
...Reila*~


Female
Taurus Rat
Age : 28
Pranešimų skaičius : 43
Reputacija : 1

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 7th 2009, 13:52

OOO dievuliau. .tau 16 ir tu sveri 46kg? tai koks tavo ūgis..? 10
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 7th 2009, 16:32

Black, achiu uz linka :) Yra ten idomiu daikchiuku 07
46 01 Tai tau ne apie dietas reik galvot, o apie maista!
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 7th 2009, 16:48

Ne ne ne! as isties db sveriu 48kg! o gal net daugiau nes bijau ant svarstylkiu lipti teh300 geriu visoskias slykcias arbatas ir visaip kitaip zudausi.... seip as zema 166cm. 116
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 7th 2009, 16:52

Baik! Ash esu apie 169 ir sveriu 54 ir nieko tokio, nemanau, kad ash esu stora, o kai uzsimenu, kad reiketu keleta kg numest, visi sako, kad ash beprote. Tu tik blogiau sau darai 111
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 7th 2009, 20:45

O tai ta zinau 08 pas skrandzio daktarus vaziuoju su palyda (seimos nariais) ir draugai mane uz tai musa -____- yra net tokiu senoviniu budu ispere... pasigulde ant keliu ir per uzpakali muse... 107 ir seip bernai megsta mane nesioti arba ant aukstu vietu uzkelti ir palikti, nes esu lengva... 112
O db i tema 80 jau uzsisakiau 2poras batu lauksiu kada galesiu susimoketi ir ka atsius 63
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 8th 2009, 12:03

Seta, tu atsargiau su sveikata, nes ash turiu drauge kuriai yra bedu su sveikata, su skandziu ir shirdimi, taigi machiau kaip tai buna.Be to nuotraukoj tu grazi panele, tai nedarykis skeletu XD 07
O kokia valiuta tam 1 saite? Ir koks jos kursas, jei kas zino :) Yra ten daug geru daiktu, gal ka nupirkchiau 46
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 8th 2009, 12:52

valiuta, tai korėjietiški kwon'ai :D bet man rodos galima jiem parašyt ir susitart kitaip mokėt, nes mačiau ten kažkoks yra įrašas užsienio pirkėjams, tik man jo neleidžia atidaryt :D
nors iš esmės, kai per paypal moki, tai jokio skirtumo, kokia valiuta, nes automatiškai paverčia pinigus 07
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 8th 2009, 23:50

Taip ir manaiu.. Bet shiaip idomu butu suzinot kursa, kad zinochiau kiek lt moku :)
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 9th 2009, 00:35

aš prieš porą dienų kažkokiam angliškam saite verčiau iš kwon'ų į litus, tai man ten daug prekių apie 84lt kainavo, jei gerai pamenu idea
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 9th 2009, 10:21

Ash radau, kad 960 kwon'u kainuoja 1$, o kitur parashyta, kad 1000 kainuoja 1.98Lt... Keista...
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 19th 2009, 16:20

ohhh, čia tie saitai nerealūs! 29 tikrai kažką nusipirksiu. pirmoj vietoj turbūt creeperius<3
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 20th 2009, 16:32

Aha uzsisakiau creeperius ir ju nera XDD bwahaha bus po nauju metu, kai as busiu mirus jau XD
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 20th 2009, 16:45

och ir vėl nėra... ne nu užpisa jie mane xDDD aš taip su jais kelis mėnesius prasikankinau xDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 20th 2009, 16:55

Jo jie dar siule advancu susimoket, bet mama pasake, kad jei susimoki advancu negali paduoti i teisma uz neatsiustas prekes.. sweat buciau jau be pinigeliu netycia likusi... ehehehehe
Atgal į viršų Go down
Seigi
~Wakagashira~



Female
Aquarius Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 1062
Reputacija : 19

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyLapkritis 20th 2009, 17:17

Del to man ir baisu pirkt netu, likciau be pinigu ir prekes... 111
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyGruodis 5th 2009, 21:03

Chia niekas nebande prisijungt? http://saigo.co.kr/welcome.html
Ash kai bandziu, man neishejo, kazko vis prasho, o ko nesuprantu, nes viskas korejietishkai uzrashyta fighto Ir shiap, toks jausmas, kad jie tik korejiechiams parduoda, nes kazkoki keista telefona reikia rashyt ir kur area reik irashyti, ten tik korejietishki miestai...
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės EmptyGruodis 5th 2009, 21:57

nu aš ten padariau išvadą, kad jiem geriausia kokį emailą asmeniškai rašyt :D
nes joa ten korėjiečiam registracija padaryta.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sponsored content





Internetinės drabužių parduotuvės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės Empty

Atgal į viršų Go down
 
Internetinės drabužių parduotuvės
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 日本。Japan。Japonija。{ft. Asia} :: Stilius ir mada-
Pereiti į: