Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Internetinės drabužių parduotuvės

Go down 
+10
byo
LastQQQ
Shizu
Reika:3
Seigi
ceneash
...Reila*~
Seta
Taya
Sulli.
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyRugsėjis 16th 2010, 09:09

Seip Saigo nera brandas, todel paieskojus gerai manau imanoma tikrai rasti tas pacias prekes pas kitus, gal net pigiau, nes pvz Redhomme.co.kr yra tokiu pat rubu kaip ir saigo, aisku jie Vyriski nors as Unisexu nuo vyrisku nelabai skiriu... eme kad ne panasus, o lygiai tokie pat kartais buna -__- na tai tiek...
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyRugsėjis 20th 2010, 05:39

na, čia nebloga idėja. reikės pamėginti. bet dabar jau tikrai pradedu įsimylėti ebay'ų.
Atgal į viršų Go down
LastQQQ
~Wakagashira~
LastQQQ


Female
Scorpio Monkey
Age : 31
Miestas : Ne Japan ~_~
Pranešimų skaičius : 1007
Reputacija : 59

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vėjejis kedenantis Reitos plaukus
Išskirtinis Bruožas: nosebleed vos pamacius gazetto
Super Galia: Prasuku laika

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptySpalis 17th 2010, 13:41

Atgal į viršų Go down
byo
~Shatei~



Female
Pisces Monkey
Age : 32
Pranešimų skaičius : 6
Reputacija : 0

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptySausis 2nd 2011, 14:08

http://www.wholesale-dress.net/ sicia yra graziu rubiu,ir dar netgi labai pigiu xD soompi.com daznai daro apzvalgas prekiu uzsisake is cia,tai galima pasidomet vienu ar kitu rubu.tik vat nemaciau ar i lietuva shippina.
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptySausis 24th 2011, 18:34

byo rašo:
http://www.wholesale-dress.net/ sicia yra graziu rubiu,ir dar netgi labai pigiu xD soompi.com daznai daro apzvalgas prekiu uzsisake is cia,tai galima pasidomet vienu ar kitu rubu.tik vat nemaciau ar i lietuva shippina.
esu pirkus iš čia. taip, pigu, bet ir kokybė ne kažką. kaip visada - nuotraukos rodo vieną, gauni kažką labai panašaus, bet tikrai ne tą patį. aišku, būtų naivu tikėtis, kad jie prekiauja Naning9 drabužiais už tokią mažą kainą. na, bet kaip sakoma, nepabandžius nesužinosi. tai va, pabandžiau. :D vis dar esu ten kai ką nusižiūrėjus, bet jau bijau leist pinigus.
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyVasaris 6th 2012, 18:20

yup, ceneash teisi. Aš irgi esu pirkus iš ten, tai galiu pasakyti, kad kokybės ten visai nėra. Pinigų išmetimas buvo man bent jau. Ale gaila pinigų, tai vistiek nešioju :D
Atgal į viršų Go down
Hikaro
~Shatei~
Hikaro


Male
Leo Rat
Age : 27
Miestas : Vilniius
Pranešimų skaičius : 58
Reputacija : 2

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyVasaris 6th 2012, 18:28

Citata :
Taigi, creeperius pirkau čia:
http://www.d-decker.jp/en_pc/category/R_01.php
Damn pavydziu kas juos turiu,nes as ir noriu,bet vat nera dydzio tokio kokio reikia.. >.<
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyVasaris 6th 2012, 21:05

Su tom internetinėm parduotuvėm yra slidus reikalas. Kad ir tam pačiam ebay - keletą kartų esu tikrai gerų kokybiškų daiktų nebrangiai nusipirkus, nors atsiliepimai apie pardavėją nebuvo patys geriausi, o tie uber geri pardavėjai su minimaliais neigiamais atsiliepimais yra apmovę. Tai labai atsargiai tokiu pirkimu užsiimu, tik cd ir aksesuarus gan ramiai perku.
O va creeperius jau senokai noriu įsigyti, bet vėlgi, bijau nepasitikiu. :/
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyVasaris 6th 2012, 22:41

nežinau, šiaip siūlau nebijoti šito http://www.d-decker.jp/en_pc/category/R_01.php saito. aš iš čia creeperius pirkau ir labai jais likau patenkinta. tikrai gera kokybė. su mažesne platforma porą nešiojau net žiemą, ant tiek patiko ir patogūs jie man buvo :D (na iš pradžių trynė, bet prasivaikščiojau). pamenu, prieš mane draugė pirko creeperius iš ebay ar tai iš kur, tai kažkokią amerikietišką padielką nusipirko.. žinot, kai būna tiesiog iš akies matosi, kad pigi padielka.. o sumokėjo gal net daugiau pinigų nei aš. čia iš Japonijos siunčia, todėl tikrai viskas ok. vienintelis nepatogumas buvo, kad užsiprašiau vienos poros batų, kurių dydžio jie neturėjo ir pasiūlė palaukti, kol atnaujins stock'ą, ir tai net kelis mėnesius užtruko, BET aš pati pasirinkau laukti. viską tikrai sąžiningai atsiuntė. tie mažesni creeperiai, deja, jau šiukšliadėžėj, nes nu aš juos kasdien bet kokiu oru, bet kokia danga nešiojau, tai tiesiog.. nu ten ir geriausi NIKE kedai neatlaikytų :D o kai pranešiojau, tai jaučiaus kaip su tapkėm vaikščiodama, žiauriai patogūs ir lengvi. ir gražūs!
oj oj kaip aš čia išreklavamau :D pirkčiau vėl, bet dabar stengiuos neapsikrauti Anglijoj, nes birželį reikės kažkaip viską namo atsitempti, o jau vien kitų batų čia pas mane tiek visokių, kad į lagaminą netilptų.. >.<
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyVasaris 7th 2012, 08:17

GERAI JAU GERAI, sugundei, pasiduodu. :DD Reiks pasidovanot sau porą creeperiukų univero baigimo proga, haha
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyVasaris 7th 2012, 17:11

aišku, aš pirkau kai man buvo 16-17m., tai tikiuos ten tvarka ir kokybė nepasikeitė :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyVasaris 7th 2012, 21:00

Nebežlugdyk mano vilčių. :D
Atgal į viršų Go down
Hikaro
~Shatei~
Hikaro


Male
Leo Rat
Age : 27
Miestas : Vilniius
Pranešimų skaičius : 58
Reputacija : 2

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyVasaris 8th 2012, 17:27

va dar tokia gera parudotuve buvo vilniuje bet gaila ji issikrauste i voketija.. >.< : www.fantasmagoria.eu
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyVasaris 8th 2012, 17:42

Fantazmą uždarė ? nu geras... Matyt nėr biznio.
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyVasaris 8th 2012, 17:57

jų antkainiai juos pačius suvalgė
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Hikaro
~Shatei~
Hikaro


Male
Leo Rat
Age : 27
Miestas : Vilniius
Pranešimų skaičius : 58
Reputacija : 2

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyVasaris 8th 2012, 18:12

senai jau nera,kokius 5menesius,bet jei issikrauste i voketiju juk,tik siuntimu budu galima uzsisakyti dabar.
Atgal į viršų Go down
yune
~Wakashu~
yune


Female
Capricorn Pig
Age : 28
Pranešimų skaičius : 135
Reputacija : 5

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas: neužčiaupiamumas *chuckle*
Super Galia: žmonių gąsdinimas xD

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyVasaris 19th 2012, 17:55

Aš kiek žinau, tai viena iš savininkių, Twiggy, liko Vilniuje, o kitos dvi savininkės išvažiavo į Vokietiją. Tai Twiggy iš Vilniaus siunčia užsakymus, ne iš Vokietijos.. :D
Atgal į viršų Go down
PhasmophobiA
~Shatei~
PhasmophobiA


Female
Cancer Rat
Age : 63
Miestas : Panevėžys,arba kitaip,didelis šiukšlinas kaimas.
Pranešimų skaičius : 42
Reputacija : 1

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Sitting in a dark room.
Išskirtinis Bruožas: Amžinai viską pamirštu,nes niekad neišsimiegu.
Super Galia: Sedėti ir nekreipti dėmėsio.

Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 EmptyBirželis 22nd 2012, 16:53

Guys,guiseee ~ i need help. Noriu iš T.U.K. pirkti cweeper'ius. Kas nors gal pirko iš ten? Kokie atsiliepimai? :"D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės drabužių parduotuvės   Internetinės drabužių parduotuvės - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Internetinės drabužių parduotuvės
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 日本。Japan。Japonija。{ft. Asia} :: Stilius ir mada-
Pereiti į: