Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Būrėjos

Go down 
+5
LastQQQ
Miyuki.
Taya
Seta
Sulli.
9 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 16:25

Ta proga, kad rytoj einu pas būrėją, sakau, būtų įdomu pasiklausinėt jūsų keletos dalykų.
Pvz.: ar jum kada nors kas būrė iš kortų? ar išsipildė? gal kam iš giminių išsipildė ir pan.?

aš esu paskutinį kartą buvus prieš daugiau nei metus Alytuj pas tokia moterį. apie praeitį labai daug tikslių detalių pasakė, o ateitį tokią ganėtinai tolimą nusakė, tai nelabai ir turiu nuomonės, išsipildė kas nors ar ne :D
Rytoj iš ryto važiuosiu pas daugelio žmonių išgirtą moterį, grynai iš neturėjimo ką veikt pas ją užsirašiau :D
Reikės apie bernus pasiklausinėt :DDDD O ir šiaip sakė jinai stengias blogus dalykus nutylėt ir nuteikt labai optimistiškai. O optimizmas man dabar tikrai nepakenktų xD

Taigi vaigi, kokie jūsų įspūdžiai?

Aš rytoj irgi bandysiu aprašyt, kaip viskas vyko.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 16:32

Na vat yra viena labai garsi kelmeje bureja ir jis kazkokia mano klasiokes giminaite, tai ji pasakojo jog per giminiu suvaziavima ji sbnekejo ka nereikia pvz 'ar tau viskas gerai? artrodo kad but blogai'' nors megickai viskas gerai ir ji juokesi is to. na seip as patibijociau ten keliauti ir 40lt man gaila uz 2klausimus... bet viena karta, atsimenu parke kazkoks bioenergetikas tikrino mano ir mano drauges laukus rankub tai mano 1 ranka turejo kazkokios galios, o drauges abi buvo, be efektu 10 sake asgaliu lavinti savo sugebejimus...
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 16:42

aš tai būčiau nuo to diedo pabėgus. arba tokia sutrikus, kad net pamirščiau, jog turiu kojas xDDD
o kaip ten jis prie jūsų priėjo?
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 16:45

Man asmenishkai niekas nebure, bet mano mama megsta tokius dalykus, kaip ir tetau,kuri eina pas bureja kelis kartus per metus, ir atrodo dauk kas ishsipilde... Man tai ishbure (tiksliau pasake mano mamai, paziurejus i mano nuotrauka), kad shitie metai bus sunkesni, negu praeti, man kai mama pasake, ash vos nemiriau, nes praetais metais ishvis puse metu depresijos buvo... O shiu metu pabaigoj, man turi palengvet, paziuresim, kaip seksis, kol kas jokio palengvejimo nejauchiu, atvirkschiai... Dar ash turiu buti ekonomiste, ar ko nors shioje sritije XD Na, ash mokausi dabar ekonomikos fakultete, tai skaitosi? XD Nors nekenchiu ekonomikos... Bet matyt tokia mano paskirtis.... 61
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 17:08

:DDDDD
mamo klasiokės mamai, tai astrologė pasakė, jog ta mano klasiokė turėtų dirbt kažkur ten telike ar pan. :D

rytoj eisiu slapta nusivogsiu mamos vestuvinę foto (kekeke jin galvoja, kad aš nežinau apie jos slėptuvę xD), tai pasiklausinėsiu apie brolius savo, nes ant pačio tėvo, tai kažkaip px :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 17:12

Kiek zinau, reikia ko naujasne foto, nes kitai didele pranashystes "paklaida" :)
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 17:19

tai kad aš jo 12 metų nemačiau :D neturiu naujos foto ;/
ta babūnė iš Alytaus man užtikrintai aiškino, jog esu vienas iš keturių vaikų. įdomu, ką šita sakys..
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 17:32

Na, gal ka nors pasakys, nebutinai gali kazka pamatyt ish nuotraukos, gal ji buria ish ranku ar kokis nors auros...
Paklaus ar 2012 metai bus pasaulio pabaiga? XD Ir jei bus, tai kokia, gal zinos kur prasides, tada nera ko chia sedet, visos renkam pinigus ir vaziuojam 3 metais i Japonija 106 th149
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 17:49

:DDDDD aš bijau, kad jinai mane po tokio klausimo išmestų lauk :'DDD

blem aš ir laukiu ir bijau dabar...
liepė 10h ryto ateit.. kaip man tokiai apkiautėlei, tai čia beprotiškai anksti :D o dar be to taip ir tiksliai nesupratau jos adreso xD bet gėda buvo trečią kartą klaust xDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 17:55

Tai reikejo uzrashyt :D O kur chia tau vaziuot?
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 18:18

į Pašilaičius, bet ten iš kitos visai pusės, kur aš nebent naktį vaikščiodavau, kai BIG'e akcijas turėdavau, o iki žiedo tingėdavau eit :/// Gabijos g.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 18:43

BlackBoUnTy rašo:
aš tai būčiau nuo to diedo pabėgus. arba tokia sutrikus, kad net pamirščiau, jog turiu kojas xDDD
o kaip ten jis prie jūsų priėjo?
Nesutrikau? Tas bicas dar norejo, kad mes apsikabintumeme medi, o jis galetu mumis filmuoti!
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 19:07

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
the fuck???!!!!
kam jam visa tai???
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 19:09

Jo... kaip supratau jam medziai patinka.. kazka snekejo, kad medziai geriausi zmoniu draugai... ir jis apie tai filma kure 01
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 19:40

:DDDDDDD

man dabar priminei vieną tokį nutikimą..
užpraieitais metais, kai turėjau nemažų problemų dėl kojos, dažnai tekdavo važinėt į Santariškes pamokų metu. grįžinėjau iš vieno tokio vizito namo, ir įlipau į tą privatų mokamą autobusą. atsisėdau. o priešais kažkokie du diedai įsėdo. aš dabar tiksliai neprisimenu, ką ten vienas iš jų šnekėjo ir aiškino garsiai, bet niekad nepamiršiu, kai jis atsisuko į mane ir įdavė į rankas kažkokią geltoną sovietinių laikų knygutę apie šviežias daržovių sultis ir kaip jas reik pasidaryt or smth :D net ačiū nepasakiau, kaip sutrikau :D jis ten tų knygučių turėjo net kelias, tai keletui keleivių dar išdalino :D o svarbiausia, man tas diedas, tai į bomžą panašus buvo, ale turėjo nepadevėtų sveikatingumo knygučių :DD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 20:11

BlackBoUnTy rašo:
į Pašilaičius, bet ten iš kitos visai pusės, kur aš nebent naktį vaikščiodavau, kai BIG'e akcijas turėdavau, o iki žiedo tingėdavau eit :/// Gabijos g.
Tai turetum gan greit rast, nes ten gana paprastai, viskas ratais XD Ash Pashilus truputi ishmokau, kai mano sese ten gyveno.Su drauge, kai dvirachiaus vazinedavom, uzsukdavom pas ja atsigert, ar shiaip i svechius :)
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 21:21

o ten yra kažkokie kotedžai? ji man kažką minėjo apie gelsvus kotedžus choked
aš ten iš tos pusės tik skalvių stotelę šalia maximos žinau :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 10th 2009, 23:16

Citata :
Buvo tox atsitikimas... viena moteris nuejo pas bureja... po kazkiek laiko bureja jai dave kortele su kazkokiu uzrashu..pasake "perskaitysi kai grishi namo"... Ta pacia diena, kai moteris ejo su savo drauge ish darbo, ja partrenke mashina ir moteris mire. Jos drauge pamate ta kortele rankoje, joje buvo uzrashas... "Numireliams negaliu burti..."

choked emocorner
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 11th 2009, 08:44

Man taipanasu i legenda 10 bet vat del to ir bijau eiti pas burejas >.<
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 11th 2009, 09:00

Ash tai kazkaip netikiu viskuo tuo... Noresi tiket, jei kazka gero ishpranashauja..
Gal paparashysiu mamos uzsirashyt pas ta bureja, pas kuria ji buvo priesh metus, nuesiu kartu ir paklausiu apie pasaulio pabaiga 03
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 11th 2009, 10:35

Tai va, krč grįžau iš jos. Dabar papasakosiu maždaug esmę, kol pati nepamiršau, ką jinai man šnekėjo :D

Visų pirma aš užsiknisau ieškodama jos namo, kai jis visąlaik stovėjo man pašonėj. Galiausiai priėjau prie kažkokio kiemsargio, o tas kažkoks gašlus rusas pasitaikė, nu ir jis ten pradėjo rusiškai su manim flirtuot. Bet kas gerai, kad stresinėse situacijose ašen sugebu suprast rusų kalbą :DD Tai jis man pasakė, kad žino tik 5 namus čia, kuriuos šluoja, ir dar bandė kažkaip kalbą tęst, tai aš padėkojau ir pabėgau nuo jo :D

Pas būrėją atėjau pačiu laiku, ir ji to nepraleido pro akis. Jap, aš dievinu punktualumą :D

Gražiai moteris susitvarkius gyvena, ne kokia babūnė su 20 kačių :D Pagyrė, kad mano vardas gražus (wtf pirmas žmogus mano gyvenime :D).

Gavau žalios arbatos (iš jos vėlesnių kalbų supratau, kad jinai kai turi, tai atėjusius studentus bachūriukus išsiburt dar ir pamaitina :DDDDD).

Maišė maišė jinai gana ilgai tas kortas. Matau, kad ji vis pasižiūri į jas ir vėl maišo maišo.. Galiausiai pasižiūrėjus n-tąjį kartą, smeigia į mane priekaištaujamą žvilgsnį - tai ko nesimokai?
Kojos net nutirpo tuo momentu o___O;; nes aš laikiaus taktikos iš pradžių apie save nieko nepasakot, jos darbas man pasakot :D

Man keliant kortas viena iškrito, ir jinai man pasakė, kad dabar nesimokydama aš stabdau savo likimą, todėl kortos mane tiesiog veja, kad nesėdėčiau kaip grybas xD

Sakė, kad puikiai padariau, jog nestojau niekur Lietuvoj. Kortos rodo, kad tipo aš čia nieko gero nepasiekčiau, vien ašaros ir šūdinas gyvenimas, žodžiu :D
Pasakė, kad apie kelionę jau kelis metus galvoju (that's true). Dar pasakė, kad šalia manęs yra šviesi mergina, kuri dabar iškeliavus ir mūsų abiejų situacija yra labai panaši ten dėl finansų, studijų ir pan. - čia apie Norgailę 100% pasakė.

Jinai man visą mūsų susitikimo laiką tiesiog varyte varė iš Lietuvos. Sako, kad kuo anksčiau išvažiuosiu, tuo geriau. Net Naujųjų nelaukt. Pasakiau, kad aš jau bilietą nusipirkau, tai sako - parduok :D Nėra ko čia tau sėdėt tipo :D

Pasakė, kad tėvui dabar blogai, jis ten serga, visokios bėdos ir pan., bet neturėčiau sukti dėl to galvos, nes jisai manęs niekad neieškos ir ten aš jam ir jo giminėm net nerūpiu (nu šita moteris konkreti, aš jum sakau :D).

Gausiu iš patėvio truputį pinigų kelionei, bet iš esmės viską savo gyvenime susitvarkysiu pati. Kaip jinai davė pavyzdį, - tu ne iš tų, kuriem tėvai ir namus pastatys ir baldus nupirks ir už mokslus sumokės.

Nuvažiavus 3sav. ar mėnesiuką tikriausiai būsiu be darbo, bet viskas po to susitvarkys.

Ai dar pasakė, kad mano pažįstamų rate yra kažkoks šviesus vaikinas, kuriam aš patinku. Ee.... nežinau aš kam galėčiau patikt :D Iš viso dabar su niekuom nebendrauju.. ;x

Einam toliau.. sakė, kad aš neturiu ką čia Lietuvoje palikti, o po to aš dar jos klausiau, o kaip man sektųs, jeigu į Japoniją išvažiuočiau? Tai jinai man pasakė, kad man visur krenta tokios kelionės kortos, kur nėra svarbu vieta. Visur seksis, tik ne Lietuvoj. Iš viso sakė manęs bent jau dešimt metų čia nebus (jinai kažkur dešimčiai metų ir būrė).

Pasakė, kad įstosiu be vargo ir į labai gerą specialybę, tik kad aš durna esu ir pati bijau kažko ir save graužiu, jog nieko nepasieksiu. Dar sakė, kad pirmi mokymosi metai bus sunkoki, bus ir ašarų, bet liepė nekeist pasirinktos specialybės, nes ją baigus - būsiu labai laiminga. Ir po to... stosiu į antrą specialybę! Ji man labai norėjo visą laiką kažką su teise įpiršt. Tipo po šitų studijų man apsivers mąstymas ir užsinorėsiu dar geresnių mokslų.

Savo būsimą vyrą sutiksiu mokslo įstaigoj :D Jis bus maždaug mano metų. Tamsus. Nuo šiandienos 4-6 metų bėgyje už jo ištekėsiu. Kaip supratau, aš iš pradžių lyg ir dėl jo nemyšiu į kelnes, bet po kiek laiko pradėsiu matyt, kad man to žmogaus reik. Sakė jis toks užjaučiantis, švelnus bus. Labai mane mylės :D Ir geras pareigas užims.

Šiaip būrėja buvo labai maloniai nustebus, kad neturėjo man ką blogo pasakot, nes sakė nei didelių ligų, nei kokių užpuolimų nematyti. Savo pastangų dėka pasistatysiu sau labai gražią ateiti, vos ne dievo malone tą laimę laikysiu.

EEE.. kas čia dar.. ai sakė, kad mano laukas labai stiprus yra ir dėl to dažnai žmonės manęs bijo. Bijo pasakyt, ką mąsto, o kartais bijo net mano žvilgsnio :DDDD
Nu ble ble, žmonės, aš gi nesu pabaisa! Nustokit manęs bijot xDDD

Paklausiau apie vaikus, tai sakė, kad dar nesimato jų, taip kad galiu būt rami xDDD Ai ir dar sakė, kad su savo būsimu vyru pradraugausiu ilgokai ir sakė, kad iš karto su juo negulsiu į lovą :DD

Dar apie mano sunkią praeitį biškį papasakojo, bet jinai pati man iš karto pasakė, kad po praeitį kapstytis nemato reikalo. Jinai davė pavyzdį, kaip būrė kažkokiam vyrui, ir maždaug jam pasakė - nu negi tau įdomu, jei aš tau pradėsiu su smulkmenom pasakosiu su kuo tu ten kiek kartų gulėjai ir kada nosį pasikrapštei. Jinai nesismulkina ir kur nemato reikalo, tai tik taikliai esmę nusako. Nedaugžodžiauja.

Krč jei ką svarbaus prisiminsiu - papildysiu :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 11th 2009, 10:47

Pagaliau viska surashei XD
Chi kaip pelenes pasaka 63 Gyveno Black, daug sunkumu turejo, bet ishvaziavo i UK, rado ten princa uzimanti geras pareigas, ishtekejo ir gyveno ilgai ir laimingai 24 The END XD
Dabar noriu pas ta bureja nueit, bet bijau emocorner Ka jei ji pasakys, kad man irgi nera ka chia daryt, ash tada tikrai nebenoresiu studijot, o tevai neleis ishstot, o jei ir lesi, tai mama su manim nebekalbes sadbambie
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 11th 2009, 10:59

Nuo likimo nepabėgsi :D
Jinai, kai jos dukra įstojo čia, iš karto pasakė - ko tu čia stoji? Kortos vis vien rodo, kad mokslai tavo užsieny bus. Netikėjo netikėjo... o po mėnesio atsiimė dokumentus ir į UK išvažiavo. Koledže studijuoja :D

Ai dar pasakojo, kad ji savo draugei mirtį išbūrė. Sakė, maždaug pyk nepyk ant manęs, bet aš tave grabe matau kai tau bus >38m. maždaug. Sunkiai susirgsi ir po 3m. mirsi. Nu ir ką? 42m. numirė nuo kraujo vėžio 116

šiaip gali gi pasakyt, kad blogų dalykų nepasakotų, jinai tada nepasakos.
šiaip jinai daug apie savo klientus pasakojo, kai sako matai, kad pipiec jam, ir nežinai, kaip čia jo neišgąsdint. dėl to ir buvo tokia linksma, kad neturėjo ko blogo man pasakyt :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 11th 2009, 11:04

Baisu 01 Tokiais atvejais geriau nezinot savo ateities... Tai ir yra rizika, gali suzinot, kad tavo gyvenimas bus dar blogesnis, tai gali ir nepragyvent ji, ishgirdes tokia prognoze...
Gali man duot jos numeri, reikes bet kokiu atveju nueit 36 Gali i PM :)
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos EmptyLapkritis 11th 2009, 14:12

O kiek ji kastuoja? man irgi interesting, bet as turiu nuojauta, kad apie mane bureja sakys blogus dalykus, tai yra tiesą, pvz : "tu per daug save isivaizdini'' 28
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Būrėjos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos Empty

Atgal į viršų Go down
 
Būrėjos
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: