Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Būrėjos

Go down 
+5
LastQQQ
Miyuki.
Taya
Seta
Sulli.
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyLapkritis 11th 2009, 14:45

nu ir kas?
va man pasakė, kad žmonės manęs net bijo :DDD
kaštuoja 50lt. (šiaip ima visaip)

sakė vienai moteriai nebūrė, nes ant anos labai daug karminių negerovių buvo. blogas žmogus jinai buvo. tai būrėja pasakė maždaug pirma susitvarkyk su savim, o jau tada aš tau išbursiu.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyGruodis 7th 2009, 11:27

Rytoj 11.00 einu pas famous bureja XD Man ji pasirode kazkokia pykta kai tel kalbejom... painting
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyGruodis 7th 2009, 11:40

man irgi XD
nieko, kai susitiksit, neturėtų būt pikta XDD
parašyk, kaip sekėsi xD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyGruodis 7th 2009, 16:16

Butinai parashysiu XD
Atgal į viršų Go down
Miyuki.
~Wakashu~
Miyuki.


Female
Libra Rooster
Age : 30
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 134
Reputacija : 5

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyGruodis 7th 2009, 16:20

Kur konkrečiai ta būrėja gyvena? xD Nes kaip supratau, ji netoli manęs. Aš irgi Pašilaičiuose gyvenu :D
Labai norėčiau sužinoti ateitį, bet ir tuo pačiu bijau, nes turiu daug problemų su sveikata... Bet gal pasakytų būdą kaip pasveikti, nes gydytojai nepadeda xD
Mano mama prisiskaičius knygų "Karmos galia" ir aiškina, kad tipo likimą gali žmogus ar Dievas jį gali pakeisti... xD Žodžiu ji tiki, kad likimas gali pasikeisti taip, kad net delno linijos pasikeičia :D Ir būrėja negali dėl to tiksliai išburti. Nu tegu ji taip mano :D
BlackBoUnTy, kaip tau faina, kad tokią ateitį išbūrė 63 Norėčiau, kad ir man taip būtų :D
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyGruodis 7th 2009, 16:35

Ji gyvena Gabijos gatveje :)
Atgal į viršų Go down
Miyuki.
~Wakashu~
Miyuki.


Female
Libra Rooster
Age : 30
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 134
Reputacija : 5

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyGruodis 7th 2009, 16:48

Nu taip, bet koks tikslus adresas, telefonas? xD Aš irgi noriu pas tą būrėją :D
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyGruodis 7th 2009, 19:59

į PM parašysiu.


blemba, aš manau, man Vida turės antrą seansą nemokamai padaryt, nes jau trečią klientę pritraukiau XDDDDDD

šiaip erm... jinai ne visada gali pataikyt, nes yra savamokslė.
bent jau vieno dalyko apie mano draugės mamos sveikatą nepataikė, bet negaliu sakyt aiškiai kas ir kaip. na per 2 metus bus matyt.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Miyuki.
~Wakashu~
Miyuki.


Female
Libra Rooster
Age : 30
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 134
Reputacija : 5

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyGruodis 7th 2009, 23:41

Abi parašėt adresą man xD Ačiū :D
Nežinau ką daryt, mama man nė už ką neleidžia eiti pas būrėją :| Ji, kaip didžiausia katalikė, sako, kad Dievas nenori, kad mes sužinotume ateitį xD Ir kad, kai pasako ką nors blogo, vis galvoji apie tai ir tas išsipildo, o kai gerą - tiki, kad taip bus ir tada nesąmonės atsitinka :D Ji pati sakė, kad buvo pas būrėją prieš ~10metų ir dėl to labai gailisi, o ir neteisybių jai prisakė, kas dar neišsipildė xD
Nu blyyn, bet man taip knieti sužinot ateitį... :D
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyGruodis 8th 2009, 10:51

mano mama, kai dar buvau visai mažytė, buvo vieną kartą nuėjus pas būrėją, tai jai viską teisingai api teismo baigtį nusakė (ji būtent tuo klausimu tada ėjo).

o tau siūlau tiesiog nutylėt, kad pas ją eini ir daryt savo XDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyGruodis 8th 2009, 16:14

Na pasokoju...
Nama greitai radau, nes nupieshiau sau plana, tik kuris butent namas man reikalingas, supratau tik apejus ji aplink, nes numeriai ish 3 skirtingu pusiu XD Ji 2 kartus klause mano vardo, pasake, kad grazus, dar pasake, kad mano akys zalios, kaip kates XD

Del sveikatos: neturesiu baisiu lygu, bet man svaigsta galva, todel man reikia pasitikrint pas gyditoja (jau uzsirashiau XD)
Del mokslo: mano profesija man nepatinka, man bus unku mokytis ir vistiek nedirbsiu darbo susijusio su ekonomika... Todel reikia mest arba pasiimt akademines atostogas.
Del gyvenimo: Ji pasake, kad galiu net egzu nelaikit ir po naujuju begt i uzsieni XD Pinigu ash gausiu, jei panoresiu. Mane chia stabdo tik mama.... Jei pasiliksiu neturesiu nei vyro, nei pinigu, nei laimes, o jei ishvaziuosiu busiu labai patenkinta savo gyvenimu. Dar pasake, kad galiu gaut palikima, to dar nznz (gal turiu kokiu nors turtingu gyminaichiu...) Dar kazkok artimas zmogus serga :(
Del draugystes: Turiu shviesia drauge, kuri turi gera "aura", su ja turim vykt i uzsieni, o kita tamsiaplauke drauge yra pavojinga, ji man vis pavydi ir pasirodo tik tada,kai jai kazkuo ish manes reikia... (del shito tai nelabai pataike, nes tamsiaplauke drauge, jau nebedrauge, bet ir nera tokia jau veidmaine, nors....)
Del meiles: Dabar on my mind tamsiablaukis vaikinais zaliais-rainais akimis (kokios spalvos T.O.P akys? XD nors gal tai kitas vaikinas...) Dar ji pasake, kad ash patinku 4 vaikinams 01 net nenumanau, kas jie galetu buti XD Ji pasake, kad gal ash ju bijau, bet ash pasiuliau varianta, kad jie manes bijo XD Na,jei pasiliksiu chia,tai susituoksiu, pagimdisiu vaika ir ishsiskirsiu po 3 metu, o jei ishvaziuosi, tai (chia truputi nesupratau) sutiksiu vaikina su kuriu galesiu ne tik pasivoliuot (ji taip pasake XD), bet tai bus rymti santykiai, jis bu tamsiaplaukis irgi zaliom-rainiom akim... Bet pabaigoje ji pasake, kad mano vyras (jei ishvaziuosiu) bus nei baltas nei juodas (tik dabar galvoju, tai plauku ar odos splva XD), tokius pat keistos akiu spalvos, jis bus ne musu tautybes(bent jau tai gerai) ir bus turtingas, man gal net nereikes dirbt 106

Tai tiek, gal kazka pamirshau... Blogiausia dalis: mama viska ishklausiusi, nieko nepatikejo ir pasake, kad man reikia mokytis... Mamai labai nepatiko, kad bureja pasake kiek ash turiu sumoket, nes pasak jos, burejos turi imt tiek, kiek duoda...
Atgal į viršų Go down
Miyuki.
~Wakashu~
Miyuki.


Female
Libra Rooster
Age : 30
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 134
Reputacija : 5

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyGruodis 9th 2009, 15:22

BlackBoUnTy rašo:
mano mama, kai dar buvau visai mažytė, buvo vieną kartą nuėjus pas būrėją, tai jai viską teisingai api teismo baigtį nusakė (ji būtent tuo klausimu tada ėjo).

o tau siūlau tiesiog nutylėt, kad pas ją eini ir daryt savo XDDDDD

Mano mamai išbūrė, kad ji ištekės ir susilauks sūnaus xDDD
Man taip pat kilo noras nueiti nieko nusakius, bet aš žinau, kad mane nesveikai užgrauš sąžinė :DD Deja turiu labai stiprią sąžinę xDD Ai nueisiu, kai man bus 18 :D
Atgal į viršų Go down
LastQQQ
~Wakagashira~
LastQQQ


Female
Scorpio Monkey
Age : 31
Miestas : Ne Japan ~_~
Pranešimų skaičius : 1007
Reputacija : 59

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vėjejis kedenantis Reitos plaukus
Išskirtinis Bruožas: nosebleed vos pamacius gazetto
Super Galia: Prasuku laika

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptySausis 28th 2011, 20:35

Praita sav drauge nusitempe pas bureja. Pirma bure drauge, tj pirmas dalykas, kuri jai pasake buvo: PRIE TAVES PRILIPUSI DVASIA.
tik isgirdau as tuos zodzius vos nuo kedes nenukritau:P
Pripasokojo ji daug visko tai mano draugei, kalbejo beveik neuzsiciapdama :P
Kai atejo mano eile tikejausi panasaus kalbos srauto, bet deja. Ji man zodziu gailejo, nzn arba nieko nemate, arba mate kazka bloga, arba supyko, kad kaip durne juokiaus is tos prilipusiios dvasio :D dar kol ji mane bure, ant keliu uzsoko katinas, ir mane apkandziiojo. Bjaurybe nepagailejo, kando is sirdies :P ta nakti sapnavau katinus zudikus, ir kaip meciau juos pro balkona :D Tikriausiai uzkeike mane tuo savo katinu
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyBirželis 19th 2011, 00:09

nu blem kaip tas princas ant balto žirgo nepasirodo, taip nepasirodo.. hmm.. kadangi sakė, kad aš jį unike sutiksiu, tai gal... sutiksiu jį Japonijos unike th6 fox17 visai nesiskųsčiau, nes Anglijoj dar nieko toookio nesutikau. Hazukis už visus geresnis :DDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyKovas 6th 2012, 18:27

paskaičius ir pati užsimaniau pas būrėją xD ne dėl to,kad įdomi ateitis,bet įdomu ką pasakys apie mano dabartį, nes išgyvenu visokių vėjų xDD šiaip,tikiu aš jomis. tik girdėjau,kad pas būrėją nuėjus kaikuriems žmonėms gali būti ne į gerą..,esą gali sujaukti gyvenimą.
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyKovas 6th 2012, 18:29

mano mama kažkada seniau buvo ir viską gerai išpranašavo. bet aš tai nenorėčiau :DD
geriau gyvent nežinioje, taip įdomiau gyventi, bent jau man ; )
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyKovas 6th 2012, 18:41

Aš tai tokiais dalykais tikiu kaip būrėjos, sapnai, ar būrimas iš delno, kortų :DD Aš ir norėčiau nueit ir pažiūrėt ką man pasakys :DD
Girdėjau kaip mano mama pasakojo, kai nueina pas būrėjas jos visada viską teisingai pasako tik vieną dalyką suklysta... kad turi du sūnus xDD Ir seniau kai dar buvo jaunesnė vis sakė jai, kad pirmas vaikas bus tikrai berniukas (čia iš visokių būrimų ir panašiai :DD )
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyBalandis 30th 2012, 18:55

dar viena puiki tema kurią pražioplinau. Ką sugebu tai sugebu :D

Šiandien, kad nukreipčiau dėmesį nuo skrandžių, nes vistiek nieko negaliu nuveikti naudingo, maliausi internete ir aptikau kpop fanų keistenybę, kad jie masiškai vaikšto pas būrėjus, neša nuotraukas, moka pinigus ir klausinėja, kaip seksis jų mylimiems atlikėjams 03 Buvau maždaug --> achacha 00022

Šiaip aš būrėjais nelabai tikėjau, bet kai pasiskaičiau, kad daug būrėjų tą patį pasako ant tų atlikmėjų ir dar labai gerai asmenybę apibūdina (iš nuotraukų) . Tai tada toptelėjo, kad gal man reikėtų nueiti ? Nes nors šiuo metu jaučiuosi visai laiminga, nežinau ko noriu iš gyvenimo, arba veikiau, ko galiu sau leisti norėti, taippat ar pasikliaut labiau savimi ar kitais žmonėm. Nu žodžiu jaučiuosi pasimetusi gerokai. Šiaip mama man prigrasino, kad laimė nusisuks, jei bursiesi ateitį (kažkada). Nu bet aš išmąsčiau, kad: a) jinai nesibūrė ateities, o laimė į ją vistiek neatsisuko b) aš jau susišikau ateitį ir vistiek nebeturiu ko prarasti :DDDD

Tai ir užsukau į forumą ieškodama kur čia galėčiau pasireikšti ir pamačiau, kad tam net tema yra :D perskaičiau visų patirtis ir .. gtfo Damn. pradedu rimtai įtikėt.

Kaip manot, vertėtų man nueiti pas kokią? gal kas turit rekomendacijų Vilniuje (nors šiaip jau prašysiu Sulli, kad savo būrėjos kontaktus duotų). Nežadu dažnai eit, tik šį vieną kartą turbūt. Bo pinigų daug kainuoja.
Beje, kiek kas esat mokėję būrėjai ? Ir prieš būrimą ar po ? Ir kortom būrė ar į akis spoksojo ?:D

OMG LastQQQ, miriau juokais :D tik nesakyk, kad už visa tai dar sumokėjai :D
nu bet jei man pasakytų, kad prie tavęs prilipę kažkas, apsivožčiau turbūt iš išgąsčio . Nebežinočiau, kaip toliau gyvent :D


/griozdiško posto pabaiga.
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyBalandis 30th 2012, 20:15

Esu buvusi paauglystej pas tokia boba kuri ir is kortu ir is spoksojimo i mane snekejo. ten pas ta kita pries vaziuojant i UK kai buvau, tai daviau 50lt. ir niekada negalima po burimo dekoti burejai. o siaip dazniausiai jei gera bureja, kiek duodi tiek gerai. siaip as tai pas burejas nemanau, kad dar kada nors eisiu, nes ka norejau, ta suzinojau, bet jau kuri laika kirba mintis pasidaryti horoskopa pas toki rozmarina. Tik dar vis neapsisprendziu, ar daryti metu horoskopa ar keliu konkreciu klausimu. siaip is viso dabar jauciuos lyg stoveciau kaip ant kokios bedugnes krasto, nes egzai, kurie bus si menesi, nulems tolimesni mano gyvenima, ir as ziauriai situ egzu bijau. dar gyvenime niekad nebijojau taip egzu. net i abituros ejau pakankamai atsiputus. noreciau suzinoti kaip geriausiai isnaudoti ateinancius metus. a) jeigu islaikysiu egzaminus ir visgi vaziuosiu studijuoti i Japonija arba b) jei neislaikysiu egzaminu, ar nepasilaidosiu saves sprendimu vis tiek vaziuoti i Japonija ir ieskotis ten darbo.
labai noriu i Japonija bet kokiu atveju, bet kuo arciau ta iskeliavimo diena arteja, tuo man baisiau.
pamenu, kai paaugle i gyvenima Japonijoje ziurejau kaip i svajoniu issipildyma ir kad viskas bus tiesiog nuostabu, bet kuo arciau ta realybe, tuo baisiau darosi, nes pradedi suvokti, kad tu busi net ne uz poros tukst. km, bet visai kitam pasaulio kraste, visiskai viena, kur visai kitokie paprociai ir kalba, kurios tu dorai nemoki...
rimtai dreba kinkos, kad net nezinau. cia matyt silpnu zmoniu ismislas tada griebtis visokiu astrologiju ir kt., bet po velniu, jei tai man nors kruopelyte pades nusiraminti - as uz.
man labai baisu jeigu neislaikiusi egzamino ten nuvaziuosiu, bet nesugebesiu susirasti darbo pakankamai greitai ir tada net nezinau ka reikes daryt. is gedos jauciu soksiu nuo tilto, nes jau ir taip patevi finansiskai esu taip numelzus, kad tokio smugio ir tokios gedos nepakelciau, kaip grizti namo nieko nepesus ir issvaiscius paskutines patevio santaupas...
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyBalandis 30th 2012, 21:47


Gal galėsi kai turėsi laiko parašyti man į PM tos kur prieš išvažiuodama lankeisi telefoną ir adresą ? bo man kiek skaičiau šią temą, pasirodė, kad ji daug teisybės ir konkrečiai palygint pasako...

Sulli. rašo:
siaip is viso dabar jauciuos lyg stoveciau kaip ant kokios bedugnes krasto, nes egzai, kurie bus si menesi, nulems tolimesni mano gyvenima, ir as ziauriai situ egzu bijau. dar gyvenime niekad nebijojau taip egzu. net i abituros ejau pakankamai atsiputus.
rimtai dreba kinkos, kad net nezinau. cia matyt silpnu zmoniu ismislas tada griebtis visokiu astrologiju ir kt., bet po velniu, jei tai man nors kruopelyte pades nusiraminti - as uz.
man labai baisu jeigu neislaikiusi egzamino ten nuvaziuosiu, bet nesugebesiu susirasti darbo pakankamai greitai ir tada net nezinau ka reikes daryt. is gedos jauciu soksiu nuo tilto, nes jau ir taip patevi finansiskai esu taip numelzus, kad tokio smugio ir tokios gedos nepakelciau, kaip grizti namo nieko nepesus ir issvaiscius paskutines patevio santaupas...

Suprantu pilnai. Man buvo prieš abitūros egzus juoda panika, protas ir širdis tokia palaida bala, kad nesugriebsi, ir vis ta mintis, kad ši sekundė lemia tavo gyvenimą. Aišku ne man , kuri metė universitetą, duoti patarimus, bet manau turi pasistengti užverti protą ir atsiriboti nuo visko. Prieš egzus susikaupk. Niekas nesvarbu.Nėra nei praeities, nei ateities. Kaip bus taip bus, o tu turi tik atlikti užduotis. Nes kuo daugiau galvosi tuo baisiau darysis. Shut down everything. Turi apgauti savo protą. Aš tai prieš lietuvių ir anglų abitūros egzus negalėdama surinkti smegenų į krūvą iš panikos, dariau taip:kol visi susėdę laukėm, kada galėsim pradėt, aš užsimerkiau, užsisklendžiau ir pradėjau dainuot mintyse Arashi - kažkokią dainą , ir dar kurią vieną (lol žinau, nu bet pirmas dalykas atėjęs į galvą, ką mintinai mokėjau).Nu ir kol sudainavau kelis kartus įsijautus minty, atėjo laikas rašyt, atsimerkiau pilnai nusiraminus ir susikaupiau ant užduočių be vargo, tik laiko kaip visada stigo. Nu žodžiu patariu apgauti save pasistengti.Nors studijuojant man niekas nepadėjo.

Aš irgi norėjau nuo fakulteto Aštunto aukšto šokt iš tos pačios gėdos.. nu bet dabar manau, kad gerai padariau mesdama. Kai kurie aplinkiniai negali suvaldyti pasitenkinimo, kad mečiau teisę, nes mirė iš pavydo. Tik aš niekada nesupratau ko pavydėt to pragaro. Man buvo gėda, kad ten mokaus, žmogui negalėjau net pasakyti .

Geriau jau pabandyti ir susimauti, nei niekada nepabandyti ir visą gyvenimą gailėtis. Čia faktas kaip blynas iš patirties. Laimi tie, kurie rizikuoja. Aš mažai rizikavau, todėl niekada nieko nelaimėjau.

hm.. horoskopai.. velnias žino :D aš tavo vietoj imčiaus metams. Tada gaires svarbiausias turėtų nupiešt.



Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 Empty05 24th 2012, 15:45

adresa as mazdaug atsimenu, bet telefono ne.. na as kai grisiu i Lietuva, paieskosiu.

blemba dabar taip pamastau apie tai, ka jinai man isbure ir siuo momentu, deja, turiu pripazinti, kad kol kas ji nesuklydo. ir del mano kanciu ir asaru studijose ji tokia teisi buvo...
kaip man isgimdyti sita prakeikta diploma...
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyGruodis 10th 2012, 17:25

blemba panos ar čia man paranoja ar kas čia, bet aš bijau, kad ta būrėja, kuri man prieš ~3m. būrė nebūtų visiškai teisi. tiesiog esu dabar tokioj padėty, kai atrodo, jog jos pranašystė dėl būsimo vyro gali realiai išsipildyt.. nu bet čia gal tiesiog mano paranoja, nes kai kažką išburia, tai po to įtariai į viską žiūri.. bet blemba kol kas viskas po truputį eina ta linkme... jis tamsiaplaukis tamsiaakis aka japonas, kurį sutikau mokslo įstaigoje aka Saitamos Universitete, kuris kažkada užims geras pareigas, nes studina inžineriją, o ne kokį šuns papą. iiiirrr aš kaip būrėja ir minėjo iš pradžių kažkaip į jį kaip į potencialų vaikiną neatkreipiau dėmesio. na man patiko jo stiliukas, bet ir tiek. ir dabar dar kažkaip nemyžu į kelnes, bet po truputį suprantu, kad jis mažais žingsneliais pradeda pavergt mano širdį savo labai ramiu, užjaučiančiu ir kukliu charakteriu.. aš esu tokia pavargus nuo visokių macho tipo vyrų, kurie labai pučiasi nors iš tikrųjų yra šlapia vieta, o jis toks.. kitoks.. jis nėra kažkoks ypatingas gražuolis, bet kai būnu šalia jo, tai jis man tokiu gėriu ir ramybe trykšta.. ir dar pamenu, kai kažkada dar prieš šitą burėja kažkokia boba Alytuje man yra sakiusi, kad turiu labai didelę tikimybę ateityje susilaukti dvynukų nes kažkas iš šeimos turi tokį geną, bet tuo metu iš savo pusės tikrai jokių dvynukų atvejų nežinojau, o visai neseniai sužinojau, kad šitas vaikinas turi dvynį brolį, tai eina šikt išsižiojau :O
nu bet čia tiesiog mano fantazijos iš neturėjimo ką veikt ;D jaučiu aš jam net nepatinku.. nooors jis vieną vakarą iki pat pat vėlumos buvo pasilikęs vokiečio kambary ir toks įspūdis vien todėl, kad ir aš šalia buvau, nes pats vokietis buvo girtas ir porą valandų kliedėjo apie savo meilės kančias, tai žmogus realiai galėjo pasipustyt padus, bet tai padarė tik tuo momentu, kada aš pati nusprendžiau eit miegot.. ir pvz. kai jis atėjo su draugu į tą pačią izakaya, tai atsiskyrė nuo draugo ir prisėdo prie mano stalo šalia manęs, o ne prie kitos šaikos.. ir plius jis manęs praeitą savaitę labai taip tik tarp kitko ir nekaltai paklausė, kada aš paskutinį kartą turėjau vaikiną.. tai gal tikrina dirvą ;DDDD lmao
ne nu ok aš čia nusišneku, nes jau pusė trijų nakties. jau ne vieną kartą turėjau paranojų dėl tos pranašystės, tik kad šį kartą biškį labai jau daug kas sutampa.. bet gal aš čia tik pritempiu.. šiaip jeigu jau žiūrėt, tai man labiau patiktų šitos būrėjos variantas, nei tas, kurį man pasakė astrologė, kuri ten man apie meilės reikalus žiauriai prišnekėjo, kad net gumulas gerklėj užstrigo lmao. ne nu ok viskas man reikia užsičiaupti xD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 EmptyGruodis 10th 2012, 19:03

Čia ne paranoja, čia logiški mąstymai, nes tikrai daug kas sutampa. Tikrai abejoju ar būtų tokių, kurie sau galvos dėl tokių sutapimų nelaužytų :D
Pvz. mano mama yra buvus, ir jai pasakė, kad ji turi sunkaus charakterio vyrą ir dukrą :D Tai dėl šito pasakymo aš linkus tikėti, kad gal ir visai nieko tos būrėjos :D
Nors nereiktų pasitikėt tom būrėjom.
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sponsored content





Būrėjos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būrėjos   Būrėjos - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Būrėjos
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: