Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Fail

Go down 
+11
chibi_panda
maTo
Black~
ceneash
Kentou
LastQQQ
Umike
keiko6088
Seta
Sulli.
Taya
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Black~
~Shateigashira-hosa~
Black~


Female
Sagittarius Buffalo
Age : 26
Miestas : Paradise
Pranešimų skaičius : 486
Reputacija : 7

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Kurti muziką, bandyt įvaldyt elektrinę gitarą
Išskirtinis Bruožas: Žvilgsnis su kuriuo galiu nužudyt savo draugus
Super Galia: Panaudot protą rašant dianų žodžius

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptyRugpjūtis 14th 2011, 14:28

ką tik pamačiau kad mano gimimo data Gazerock'e ne tokia :DDDDDD Ir galvojau kad dabar 2010 metai..... TŪRBO :DDD Blemba nuo kėdės kritau :DDD ir dar apti galvojau kad man 14... TFFFF DAR vienas TŪRBO :DDD
Atgal į viršų Go down
maTo
~Shateigashira-hosa~
maTo


Female
Capricorn Rooster
Age : 30
Miestas : ttw
Pranešimų skaičius : 488
Reputacija : 11

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Šokoladoholikė
Išskirtinis Bruožas: Forever Alone
Super Galia: Fail`int kiekvienam žingsny...

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptyRugsėjis 19th 2011, 15:20

Šiandien per matke garsiai žaktelėjau.... Visa klasė girdėjo.... Dar sergu tai kosuliu bandžiau užmaskuot, bet nieko nesigavo.... Taip gėda buvo...... 08
Dar prieš tai per anglų vos gumą iš plaukų išpešiau..... 36
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySpalis 13th 2011, 19:45

Šią savaitę draugės gimtadienis (antradienį) buvo. Tam pačiam fakultete mokomės. Norėjau pasveikint, kai ką padovanot. Suprasdama, kad visi, įskaitant ją ir mane, yra užsiėmę, kiekvieną dieną nuo sekmadienio iki ketvirtadienio parašydavau po sms'ą ar du, kad noriu susiderint laiką ir fakultete 3 minutėm susitikt. Nei į vieną negavau atsakymo. trečiadienį vakare rašau emailą, klausiu, ar gauna, ar negauna mano sms. Sako, kad negauna. Parašau kontrolinį sms'ą. Tada EMAILU rašo :
Dear Friend: a, dabar gavau. Daug sms nežinomais numeriais gaunu, tai ignoruoju.

Nežinomas numeris. daug metų buvau žinomas, o dabar jau nežinomas.
Chibi_panda: tai įsirašyk, kad nebūtų nežinomas... Gal galėtume ketvirtadienį ar penktadienį fake susitikt 2 minutėms? kada turi laisvą minutėlę ?
Ką gaunu? ignorą. Šiandien emailu:
Chibi_panda: Tu mane ignoruoji..
Dear Friend: Neignoruoju, tiesiog nespėju gyventi.

113
Gerai. VISĄ savaitę stengiuosi išlaužti LYGIAI 3 minutes jos užimto gyvenimo, kad galėčiau pasveikinti su gimtadieniu ir kai ką padovanoti, nes visdėlto kiekvieną dieną trinamės TAME PAČIAME PASTATE. Ar gali būti labiau apgailėtina ?

Aš rimtai failinu žmonių santykiuose. Gal man tiesiog nutraukti kiek dar jų man liko ir parsinešti namo katiną iš prieglaudos? netrukdysiu žmonėm gyvent užimto gyvenimo. Srsly.

116
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySpalis 14th 2011, 01:21

blemba, chibi_panda, užjaučiu :((((((((((

aš tai vakar susifailinau, kai iš neturėjimo ką veikt pasikeičiau facebook'e statusą į 'turi vaikiną'. ai galvoju šiaip paprikolinsiu ir pamatysiu, kiek žmonių vis dėlto mane pakankamai pažįsta, kad nepatikėtų.
tai po to kas buvo, tai ką aš žinau tokios gėdos ir dramos savo gyvenime jau kokius metus neturėjau. kas juokingiausia, kad pati kalta, nes nu gi turėjau žinot, ko tikėtis iš savo kursiokų.. -.- bet kad tai pažengs iki tiek tai nesitikėjau.. fml -.- krč ant tiek kiti viską suvėlė, kad dabar atrodau kaip paskutinė daunė. daugiau NIEKADA neprikolinsiu :(
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySpalis 14th 2011, 19:06

Štai kodėl nenaudoju, nors turiu, facebook'o. Pažįstu per daug žmonių, kuriems tai tik priemonė iškrapštyti visas įmanomas detales apie kitų gyvenimą, po to pletkint, daryt dramas iš nieko. Net apie žmones kuriuos matė paskutinį kart prieš kokį 10 metų. Vimdo.

Statusas ten gi tipo labai svarbus dalykas, visi tiki, kas ten parašyta :D jei parašyčiau, kad esu išsiskyrusi su vaiku, 90 procentų patikėtų manau.

Tavo vietoj imčiau "I don't give a damn" taktiką :D maždaug:
"so what?" *naglas žvilgsnis*
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySpalis 14th 2011, 19:23

per daug sudėtinga būt naglai, nes į tą istoriją įvėlė visiškai random žmogų (esmė, kad taip, jis man visai patinka, bet aš nė menkiausios minties neturėjau jo į tą pajuokavimą velt, bet kiti tai už mane padarė ir dar išvartė, kad čia mano idėja tokia buvo. toks šūdinas jausmas. man keista, kodėl visiem taip įdomu kitų žmonių smulkiausios gyvenimo detalės, lyg savų neturėtų. gal prieš tai ir pagalvodavau, kad būtų nieko tą žmogų pasikviest kur nors, susipažint geriau, bet tie ilgaliežuviai idiotai panaikino bent menkiausią to galimybę. taip pikta ant kitų, nors žinau, kad turėčiau kaltint tik save, nes gi turėjau suvokt kas per žmonės mane supa ir ką jie gali sugalvot. fml. dabar iš viso sėdžiu namie ir nenoriu nieko matyt. gaila, kad į paskaitas reik, nes mielai kokį mėnesį pravegetuočiau savo kambary..
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySausis 16th 2012, 17:19

anglų rašiny - where is very variable :DDDD
turėjo būt where the weather is very variable :DDDDDD fail :DDD

aš gimus būti fail`ere :DDD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySausis 17th 2012, 01:23

šiandien neišlaikiau kalbėjimo egzamino. vat ir visas fail.

(rezultatų, aišku, dar nėra, bet aš pati žinau, kad buvo tragedija. niekad gyvenime neikit laikyt egzaminų nemiegoję 30val. ir visą laiką prasėdėję bibliotekoj. perkais smegenys ir pasirodysit žemiau kritikos lygio. fml.)
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySausis 17th 2012, 14:19

Sulli. rašo:
šiandien neišlaikiau kalbėjimo egzamino. vat ir visas fail.

(rezultatų, aišku, dar nėra, bet aš pati žinau, kad buvo tragedija. niekad gyvenime neikit laikyt egzaminų nemiegoję 30val. ir visą laiką prasėdėję bibliotekoj. perkais smegenys ir pasirodysit žemiau kritikos lygio. fml.)

užjaučiu !
pati esu laikius muzikos egzaminus, nes mokiausi muzikalkėj, tai prieš savaitę solfedį ir muzikos istoriją pradėjau kalt :D
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySausis 22nd 2012, 00:13

vakar facebooke pamachiau, kad mano geriausia drauge tipo pakeite facebook'o spalva ir pasiule musu bendram draugui, pagalvuojau, va faina ir ash padarysiu, nes jau nusibodo ta melyna spalva. Tai va, kai tai bandziau daryt buvo jau kiek keista... Be to pabandziau gal 2 ar 3 kartus. Ir nieko neatsitiko, kai uzejau i savo puslapi pamachiau, kad ash ishsiunchiau daugeliui zmoniu pasiulyma pakeist fb spalva -.-' blogiausia, net tiems su kuriais net nebendrauju... vienas vaikinas tiesiog parashe man: ???. Zodziu triniau tuos praneshimus ish zmoniu puslapiu, po to dar pastebejau kad tas pasiulimas yra vaikino, kuris man patinka, puslapi 08 o po kiek laiko pastebejau, kad net keliems zmonesms i PM ishsisiunte.... na kaip ash tokia kvaila galejau but, juk akivaizdus spamas.... Ir dar del to vaikino... jam ir ant sienos ir PM buvo, blogiausia, kad jis online buvo.... Kaip man dabar geda... Galvos, kad ash kazkokia beprote.... 116 kodel ish visu zmoniu tas praneshimas turejo but nusiustas butent jam, juk ne visiems ishsisiunte...
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySausis 30th 2012, 09:45

pavėlavau į antrą autobusą iš eilės. Aš tokia beviltiška.. Blogiausia, kad jie važiuoja tik kas valandą .. >.< kodėl gyvenu už visko, kas įmanoma ?
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySausis 30th 2012, 11:50

Man bus fail,kai mano nuotrauką parodoje visa mokykla pamatys... Ir kodėl dailės mokytojas manęs neklauso.. :c
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySausis 30th 2012, 20:28

chibi_panda rašo:
pavėlavau į antrą autobusą iš eilės. Aš tokia beviltiška.. Blogiausia, kad jie važiuoja tik kas valandą .. >.< kodėl gyvenu už visko, kas įmanoma ?
kiba Tarandėj kokioj ar Riešėj gyveni? :D


man tai šian fail'as buvo, kai apturėjom skaitymo pamoką su nauju dėstytoju, ir nu krč kaip visada iš galybės sakinių, kuriuos galiu perskaityt ir išverst buvo vienas, kurio visai neįkirtau, ir žinoma man liepė skaityt ir verst. tokia gėda.. gal 5min. stenėjau ir niekas net nesiteikė atsakymo pašnibždėt :( likau morališkai sugniuždyta :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySausis 30th 2012, 21:54

Mano amžinas ir didžiausias fail'as yra tas, kad visada draugėm ir draugam dalinu patarimus dėl santykių, kurie jiem padeda, o pati savo reikaluose failinu kaip kokia kiaunė. Ir paskui dar, aišku, amžinai depresuoju dėl to. /forever alone
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySausis 30th 2012, 23:51

ceneash, čia, deja, toks senas kaip pasaulis dėsnis :/
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptySausis 31st 2012, 06:12

Sulli. rašo:
chibi_panda rašo:
pavėlavau į antrą autobusą iš eilės. Aš tokia beviltiška.. Blogiausia, kad jie važiuoja tik kas valandą .. >.< kodėl gyvenu už visko, kas įmanoma ?
kiba Tarandėj kokioj ar Riešėj gyveni? :D


gyvenu soduose netoli Žaliųjų ežerų :D

kad ir kaip idealiai stengiuosi įkloti laikraštį į Jeronimo pakratų dėžutės apačią, jis vistiek sugeba jį iškast , išraut ir pusę suėst. Tik nusisuku, jau girdžiu, kaip laikraštį šlamščia. Mat mano Jeronimas - popieriaus adictas .. joks šienas, jokia morka ar maistas jam nėra patraukliau už laikraštį ar kartoninę dėžę.
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptyVasaris 8th 2012, 13:10

Viskas. Mano gyvenimas baigtas.Mano košmaras išsipildė. Jau turbūt labiau nebeapkęsti savęs negaliu. Fail - Page 2 213200 Noriu kaip koks strutis įkišti galvą į žemę ir nebeištraukti. Arba gultis į psichūškę. Arba reinkarnuotis į Jeronimą. Nebenoriu gyventi Fail - Page 2 509725 vistiek gyvenimas manęs nekenčia. Jau niekas nebemiela (išskyrus Jeronimą)..

Mokiausi dvi paras beveik be miego perlaikymui, ir šiandien 7 valandą ryto, būdama jau mirus, galvoju, tik padėsiu galvą ant pagalvės dešimčiai minučių, tikrai neužmigsiu. Nu ir ką. Tą pačią minutę praradau sąmonę 2 valandom. Kai ją atgavau, jau buvau pavėlavus į perlaikymą. Dieve brangus, ką man dabar daryyyyt ???? Fail - Page 2 244212 Mane išmeeeeeeees, tikrai išmeeees. Dabar tai jau tikrai išmeees. Tai būtų gal ir teigiamas dalykas, bet tėvai mane užtai užengs negyvai. Jau įsivaizduoju:
"You have failed as a daughter, we decided to disown you". Fail - Page 2 144579

Kodėl mano gyvenimas toks apgailėtinas, kad turiu depresuoti todėl, kad mane išmes iš institucijos, kuri ir yra mano depresijos pagrindas??? kodėl esu verčiama laikytis įsikibus šito mėšlo, kuris man jau sutrumpino gyvenimą bent dvidešimčia metų, kiek nervų ir smegenų ląstelių dėl to sudeginau. Ten mane padarė psichiškai nestabilia, man atrodo.
Ką daryt, gal maldauti, kad perkeltų į neakivaizdinį ? Tada bandyti visa tai pakelti mažesnėm dozėm ? o kaip tetai į akis pažiūrėt ?
Jaučiuosi pats didžiausias pasaulio failas. Tokie kaip aš išvis neturėtų egzistuoti Fail - Page 2 99298 *eina ie6kotis vietos numirti*
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptyVasaris 8th 2012, 13:45

Ui, vargšė. :/ *hugs*
Nesinervuok, manau viską gali išpręsti gavus šeimos daktarės raštelį. Manau saldainių dėžės pakaktų rašteliui. :}
O šiaip situacija pažįstama, tik kad aš labiau linkus pačius egzaminus pramiegot, ne perlaikymus...
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptyVasaris 8th 2012, 14:10

nesinervuok, viskas dar pataisoma! gerai nežinau lietuviškos tvarkos, bet tikrai bandyk su gydytoja susitarti!!
i believe in you! ^^
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptyVasaris 8th 2012, 15:00

Dėkui, kad palaikot, jūs man įkvėpėt šiek tiek vilties Fail - Page 2 9484

Blemba, gal tikrai reikėtų bent pabandyti.. Kaip sakoma, skęstantis ir šiaudo griebiasi..
sistema tokia, kad jeigu studentas dėl ligos ar kitos rimtos priežasties negali
atvykti į egzaminą, jis per 3 darbo dienas nuo egzamino datos turi
apie tai pranešti dekanatui, bei pateikti pateisinamąjį dokumentą.

jei kaip nors pavyktų per ryt ar poryt gauti pažymą, o pirmadienį nunešt, gal išeitų . Bet aišku kaip tyčia mano gydytoja atostogauja, o pas pavaduojančią leidžia užsiregistruot tik nuo keturioliktos .Fail - Page 2 446423 net jei man pavyktų ten prasiveržti, negalėčiau turbūt jokių saldainių įkišt, nes bus krūvos pacientų kabinete be manęs.
Reiks turbūt skambyti į registratūrą ir reikalauti kaip nors tos pažymos.

Sulli, o kaip vadinasi tavo privati poliklinika ? reikia man pasidomėt ir jom. Jei esi privačioj, tai tada privalomojo sveikatos draudimo valstybei nemoki, tik už paslaugas pačiai poliklinikai ?
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptyVasaris 8th 2012, 15:31

http://www.seimosklinikos.lt/index.php?fuseaction=free.browse&mid=6
aš einu į tą Lazdynuose. ten ir kainynas yra. na dėl PSD, tai.. aš jo ir eidama į valdišką nemokėjau, nes esu deklaravusi gyvenamąją vietą ne Lietuvoje. todėl jeigu man ko iš valdiškos poliklinikos reikėdavo, tai aš mokėdavau jiems iš karto grynais. už tai ir pagalvojau, kad jeigu jau ar šiaip ar taip moku grynais, tai geriau mokėsiu tiem, pas kuriuos eilės žmoniškos ir aparatūra naujausia. pvz. šlapimo tyrimą padarė per 2min. ir iš karto rezultatus pasakė, kai paprastoj poliklinikoj reik pirma užsirašyt pas šeimos daktarę, tada pas ją gauti siuntimą šlapimo tyrimui, tada nešt mėginį, tada vėl bb žino kiek laiko laukt atsakymo.. taip ir kojas pakratyt galima :D plius aš dažniausiai atvarau į LT porai savaičių, tai ir laiko neturiu tiek.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptyVasaris 10th 2012, 21:31

vienas didžiausių mano gyvenimo fail'ų yra tai, kad per savo užkardas, principus, galvojimus sugebėjau atstumti žmogų kuris iš tikro man visai patiko.. tiesiog taip gavosi.. nors praėjo jau laiko jau, bet vis tiek vis dar dėl to apmaudu! Aš gyvenime turbūt niekad nepasimokysiu, kad kartais reikia mažiau galvoti ar sudaryti sau kliūčių..
Atgal į viršų Go down
LastQQQ
~Wakagashira~
LastQQQ


Female
Scorpio Monkey
Age : 31
Miestas : Ne Japan ~_~
Pranešimų skaičius : 1007
Reputacija : 59

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vėjejis kedenantis Reitos plaukus
Išskirtinis Bruožas: nosebleed vos pamacius gazetto
Super Galia: Prasuku laika

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptyVasaris 12th 2012, 21:25

Vistiek nesuprantu kaip aš taip galėjau sufailinti žaidime, ypač, kad dar porą kartų gerai viską padariau.... 111 ,,, nu niekaip nesuprantu
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptyVasaris 20th 2012, 08:10

Sufailinau pati save - aną savaitę sudegė plaukų džiovintuvas, o kadangi aš galvą plaunu kasdien, tai be jo aš kaip be rankų, o mano plaukai kaip snargliai. Aišku visą savaitgalį tingėjau pajudint užpakalį iš namų, kad nusipirkt naują džiovintuvą. To pasekoje šį rytą plaukus džiovinausi su šildytuvu. Mama pamačius tai tik pirštą prie smilkinio pasukiojo.
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 EmptyVasaris 20th 2012, 12:35

ceneash rašo:
To pasekoje šį rytą plaukus džiovinausi su šildytuvu. Mama pamačius tai tik pirštą prie smilkinio pasukiojo.
Bleemba kaip prajuokino:DDD

Mane tai baisiai nervuoja ledas.. Ir taip aš vėpla esu, ir ant lygaus pavirščiau eidama nugriut sugebu,o dabar išvis ekstrymas. Šiandien einu,pro mane toks gražus vaikinas ejo,o aš paslydau,ir.. jetau,kaip iš šono turėjo atrodyt net baisu pagalvot.. Gerai kad bent draugė sulaikė,bučiau išsitiesus visu gražumu.:D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Fail - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Fail
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: