Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Fail

Go down 
+11
chibi_panda
maTo
Black~
ceneash
Kentou
LastQQQ
Umike
keiko6088
Seta
Sulli.
Taya
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyVasaris 20th 2012, 19:19

ceneash, aš irgi neturiu plaukų džiovintuvo :D jau gal pusę metų. dažnai einu į lauką ir su gerokai šlapiais plaukais :D prakeiktas daiktas plaukų pritraukė ir susvilo.

Mano šiandienos failas - kad laižydama vokus ir pašto ženklus susipjausčiau liežuvį. Nes reikėjo beveik šimtą vokų sulaižyt užklijuot
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyVasaris 20th 2012, 20:13

chibi, naujas būdas apsvaigti? :D Aš savo plaukų džiovintuvo failą išsprendžiau kitu failu - pirmą kartą nepagailėjau pinigų džiovintuvui, atsiskaičiau kortele. O tik išėjus iš parduotuvės atsiminiau, kad mano sąskaitoj buvo vos 150lt, o beveik tiek ir sumokėjau. To pasekoje subankrutavau, bet bent plaukai padoriai atrodys. :D
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyVasaris 21st 2012, 18:22

aš kai pas močiutę kažkada porai savaičių nuvažiavus buvau, pamenu, kažkada iš karto po dušo sužinojau, kad kažkur skubiai man reik eit, bet plaukai ilgi, stori, ir džiūs pusę dienos, o apie feną galiu nebent pasvajoti. tai močiutė pajungė orkaitę ir liepė kišt į ją galvą :D aš galvojau, kad jinai išprotėjo :D o jinai labai rimtai šnekėjo,lol
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyVasaris 22nd 2012, 19:49

lol, tavo močiutė taibent :D Plaukų džiovinimas sveikatai pavojingu būdu. Gerai, kad tau užteko proto nelįsti į orkaitę. Man nežinau ar būtų užtekę :D
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyVasaris 22nd 2012, 21:37

Tiesą sakant aš taip pat neesu garantuota, ar būčiau susilaikius nuo galvos kišimo į orkaitę. xD Nors kai mano plaukai ploni ir jų nedaug, tai greit džiūna.
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyKovas 31st 2012, 11:11

Ką gi. Baigiu išsiristi iš savo depresijų ir iš naujo pradėti gyvenimą ir štai vėl failai mane persekioja. Kosmosas manęs juodai nekenčia. Vos negavau infarkto . Drebu jau dvi valandas ir negaliu nustot.

MANE APVOGĖ msnpitie

ir ne iš betkur, o tiesiai iš banko sąskaitos. štai aš kaip niekur nieko atsidarau savp Swedbank bankininkystę, kurioje buvo tikrai nemažai pinigų, kuriuos žadėjau padėt į indėlį (tik delsiau, nes palūkanos mažos), galvoju pažiūrėsiu išrašą. Nu ir išraše matau, kad per kortelę nurašyta nei daug nei mažai - per du kartus tą pačią dieną beveik 700 Lt smile06 Už pirkinius, kurių NEPIRKAU . doleriais.

Viešpatie, negaliu sakyt tėvam. Tėvas ims ir trečią infarktą gaus.
Skambinau bankui, bankas sakė užpildyt popierių ir po mėnesio pradės aiškintis kas kur ir kaip. Bet nesakė, ar yra vilčių atgaut pinigus.

FUCK MY FUCKING FUCKED UP LIFE. msn06
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyKovas 31st 2012, 11:19

chibi_panda, kaip užjaučiu!!
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyKovas 31st 2012, 11:20

ne nu viršūnė :( siūlau pasidaryti sąrašą internetinių parduotuvių, iš kurių esi kada nors ką nors pirkusi. bus lengviau gal susekti :( o tai rašo tik kiek nuimta ir kad doleriais? nes pvz. mano tiek angliškoj tiek lietuviškoj kortelės tuo pačiu dar ir parašo source, tai žinai, ką pirkai ar iš kur.. :((( siaubas... nu ne veltui anglai turi sistemą, kad galima užsisakyt paslaugą, jog kas kartą nuėmus nuo kortelės pinigus, gauni sms'ą, tai jei tarkim sėdi kur namie ir gauni sms, tai jau iš karto gali žinot, kad kažkas tave apvoginėja ir blokuot kortelę iš karto..
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyKovas 31st 2012, 11:37

dėkui už užuojautą, haruhi T_T

Sulli, vat tame ir esmė, kad aš niekada nepirkau to . Ir dar už tokias sumas. prieš kelias dienas nusipirkau aparatą veidui už 130 lt ir tai jaučiu, kad už tai eisiu pragaran, nes šitokia brangybė.

Ten tipo kovo 13 dieną padaryti du pirkimai vienas už ~474Lt (siaubas nu už tokią sumą aš gyvenime nieko nesu pirkus) , o antras ~137Lt. Ir prie vieno parašyta VESTA, o prie kito QWEST COMMUNICATIONS.
Pirkimai ne per paypal, bet tiesiai per visa web kortą. Ir versta į USD valiuta.


Aš kai perku ką tai 90procentų perku per paypal, be to ne tokiom sumom T_T

labai durnai, kad swedbankas duoda tą pačią sąskaitą visoms kortelėms, užtat taip ir gaunasi. plius ant tos kortelės tiesiai užrašytas kodas, kurio reikia perkant (keturių skaičių) nu jeigu aš nešiojaus piniginėj ir kas nors pamatė tą kortelę ir dažlibino kodą ?
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyKovas 31st 2012, 11:40

-


Paskutinį kartą redagavo Uru'mi, Gruodis 9th 2012, 18:12. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyKovas 31st 2012, 11:51

Chibi, kaip baisu. :/ Dabar pagalvojau, tai čia realiai yra juk vagystė. Bankas gi negali taip pro pirštus žiūrėti į tokią situaciją. Tiesą sakant dar bandau susigaudyt, kaip čia tau taip atsitiko. Bet kaip baisu! Laikykis, tikiu, kad kažkaip išsispręs šita situacija.
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyKovas 31st 2012, 11:53

chibi_panda rašo:
dėkui už užuojautą, haruhi T_T

Sulli, vat tame ir esmė, kad aš niekada nepirkau to . Ir dar už tokias sumas. prieš kelias dienas nusipirkau aparatą veidui už 130 lt ir tai jaučiu, kad už tai eisiu pragaran, nes šitokia brangybė.

Ten tipo kovo 13 dieną padaryti du pirkimai vienas už ~474Lt (siaubas nu už tokią sumą aš gyvenime nieko nesu pirkus) , o antras ~137Lt. Ir prie vieno parašyta VESTA, o prie kito QWEST COMMUNICATIONS.
Pirkimai ne per paypal, bet tiesiai per visa web kortą. Ir versta į USD valiuta.


Aš kai perku ką tai 90procentų perku per paypal, be to ne tokiom sumom T_T

labai durnai, kad swedbankas duoda tą pačią sąskaitą visoms kortelėms, užtat taip ir gaunasi. plius ant tos kortelės tiesiai užrašytas kodas, kurio reikia perkant (keturių skaičių) nu jeigu aš nešiojaus piniginėj ir kas nors pamatė tą kortelę ir dažlibino kodą ?

na aš labai tikiuosi ir linkiu, kad bankas viską išsiaiškintų ir sutvarkytų. savo banko sąskaitą turiu nuo 15m. ir iš savo patirties sakau, kad su SEB'u Lietuvoj mažiausiai problemų. Turėjau ir Swedbanke (tuo metu dar Hansa Banke), bet išėjau.. :/
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyKovas 31st 2012, 12:24

Ceneash, tai va, kad vagystė T_T . Dar, kad būčiau anksčiau pastebėjus, o ne po pusės mėnesio. Nu bet aš nesuprantu, ar čia virusai kokie nušnipinėjo duomenis, ar kas nufotkino kortelę, kai traukiau kur nors. Nu bet aš turiu kaspersky internet security nusipirkus, kad apsaugotų mano visą naudojimąsi internetu. Šimtą litų kiekvienais metais už tai pakloju..Tai kame kampas ??
nu aš irgi tikiuosi, kad išsispręs gal kaip nors. Bet konsultantė sakė mėnesį jie ten nagrinės tą mano raštą ir bandys išsiaiškint aš ten ar ne aš pirkau.

Sulli, aš irgi turiu seb, bet jie man sušiko internetinio pirkimo kortelę ir paypalas ją užblokavo (nes man vis pasakydavo, kad ją aktyvavo, o iš tikro to nepadaro, tada aš bandau paypal priregistruot, neišeina, tada man jie vėl sako, kad dabar jautikrai aktyvavo ir taip gal 6 kartus. Kai i6 tikro pagaliau aktyvavo, paypalas ją ėmė ir užblokavo), tai turėjau eit į swedbanką ir imti kitą kortelę. O ten swedbanke yra tik viena sąskaita visom kortelėm, ne taip kaip seb banke, kur kiekvienai kortelei atskira sąskaita, plius paprasta viena sąskaita. Nu aš nesaugiai jaučiaus su ta viena sąskaita viskam, nu bet galvoju, ai, gal nieko baisaus. Še tau ir nieko baisaus.

Beje, paguglinau tą QWEST COMMUNICATIONS, kuris iš manęs bapkes nujojo. Anot wiki, Qwest Communications International, Inc. was a large United States telecommunications carrier.

Gerai. What. The .Hell.
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyBalandis 1st 2012, 16:59

Na štai. Jeronimas mano paskutinių ausinių laidą perkando. Krimst ir gatava ;D Failas tame, kad aš tik kai ketvirtą laidą perkando susivokiau, kad čia jo darbeliai :D nebeturiu kuom klausyt muzikos. oh well.
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyBalandis 2nd 2012, 11:13

šiandien aš žiauriai susifailinau. ir nuo šiandienos bijosiu važinėt autobusais.
man reikėjo važiuot į polikliniką, ir aš neįsivaizdavau su kokiu autu ten nusigaut, nes aš nepratus autais važinėt. taigi, įsėdau į autobusą, kuris mane pradėjo vežt kažkur į kitą miesto galą. tai per pusnis grįžau į centrą, ir čia mano failai nesibaigė. įsėdau į kitą autobusą, kuris irgi užsuko ne ten, kur man reikėjo, tai nuo ten jau nuklampojau į polikliniką... viskas, nebevažinėsiu autobusais !! :DDD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyBalandis 4th 2012, 18:47

buvo šiandien atėjęs kurjeris siuntinį atnešti. atidariau duris ir jis mane klausia: 'jūsų pavardė?' o aš atsakiau 'taip' :DDD tik po kelių sekundžių smegenys atsilagino ir supratau, ko jis iš tikrųjų manęs klausė. blemba taip gėda pasidarė. jaučiu pagalvojo, kad aš kokia protiškai atsilikusi :'D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
nisemono
~Wakashu~



Female
Virgo Monkey
Age : 31
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 136
Reputacija : 2

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nieko nežinantis visažinis
Išskirtinis Bruožas: Teroristė visose gyvenimo srityse.
Super Galia: dar nepabudo.

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyBalandis 5th 2012, 08:11

Aiškinau vieno mėnesio amžiaus šuniui: fu,neliesk,grįžk į dėžę,ko čia sėdi ir t.t. Po to pagalvojau "typo suprato" 10
Atgal į viršų Go down
LastQQQ
~Wakagashira~
LastQQQ


Female
Scorpio Monkey
Age : 31
Miestas : Ne Japan ~_~
Pranešimų skaičius : 1007
Reputacija : 59

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vėjejis kedenantis Reitos plaukus
Išskirtinis Bruožas: nosebleed vos pamacius gazetto
Super Galia: Prasuku laika

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyBalandis 6th 2012, 17:27

Buvau parduotuvėje ir akimis klajojau po salę ieškodama, ko nors perkamo. Atsipalaidavusi slinkau akimis apatinėmis lentynomis, kai staiga pamačiau prabėgant pelę. Mano reakcija nebuvo maloni, taip kaip ir suspiegiau kaip ir pašokau... Blogiausia ne tai, didžiausia failo esmė, kad ta pelė buvo netikra. mergaitė žaidė tuo prisukamu dalykėliu, kurio kilmė koks kinder kiaušinis... 19 Daugiau nekelsiu kojos į tą parduotuvę
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyBirželis 25th 2012, 20:11

blemba aš dabar taip nepatogiai jaučiuosi. norėjau vienam žmogui tumblr parašyt žinutę.. nu parašyt tai parašiau, bet išsiunčiau tai visai ne tam žmogui. ir krč nesulaukdama jokio atsakymo pasitikrinau savo žinučių dėžutę ir supratau, ką padariau.. o per klaidą parašiau žmogui, kuris iš manęs dažnai reblog'ina, bet aš jo nefollowin'u.. o žinutėj žodžiai yra, kad aš iš jos kasdien reblog'inu ir kad ji yra vienas mėgstamiausių žmonių tumblr'e, nors iš tikrųjų tai viskas atvirkščiai. čia jinai iš manęs reblogina, o man jos pačios blog'as šiaip sau.. ir krč aš ją dabar tokia laiminga su šita žinute padariau.. bet tai negi ji nepastebėjo, kad aš iš jos niekad nerebloginu ir kad jos nefollowinu, tai turėtų būt akivaizdu, kad klaidingai adresuota žinutė... omgosh jaučiuos gėdingai dabar.. abipusis fail'as :(((((
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyBirželis 28th 2012, 07:24

kai kepiau pyragą, gal antradienį, mane lydėjo nesėkmės :DD sudaudžiau netyčia 2 kiaušinius :DD nu vienas jau buvo apdūžęs, bet kai jį ėmiau, tai jis išsitaškė visur po šaldytuvą :DD o kitą netyčia kai skėliau tai perskėliau ir jis irgi išsitaškė :DD po to pamiršau įdėt kepimo miltelių įdėt :DD įdėjau jau kai buvo skardoj pyragas, ir dar per daug pridėjau, jis lb išsipūtė :DD
bet aš labai laiminga, kad po šitų visų failų pyragas gavosi skanus ir purus :DD visi išgyrė ir greit suvalgė visą, ant tik bšk paliko :DDD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyRugsėjis 6th 2012, 00:41

Iššvaisčiau 40 min bandydama surast kaip atidaryt facebooke išplėstinę paiešką, kad surast grupę kurios man niekaip paieška neišmetė...

Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptySpalis 2nd 2012, 11:51

iš istorijos kontrolinio gavau mažesnį pažymį,nei suolo draugė,kuriai beveik visus atsakymus sudiktavau ;~;
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptySpalis 2nd 2012, 12:25

Uru'mi rašo:
iš istorijos kontrolinio gavau mažesnį pažymį,nei suolo draugė,kuriai beveik visus atsakymus sudiktavau ;~;
visada taip būna. visada prisiminsiu, kai per chemijos kontrą visiem diktavau atsakymus, visi 10 gavo, o aš 9 ;u;
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptySpalis 21st 2012, 05:36

bandžiau online užsisakyti bilietą į the god and death stars koncertą, tai kol aš ten viską apgraibom užpildžiau - serveris time out'ino. tai, kaip suprantu, reikia iš naujo užsisakinėti. ir blemba buvau užtaikius ant gero bilieto numerio, o dabar jaučiu gausiu kur nors visai gale stovėt.. ._.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 EmptyLapkritis 25th 2012, 17:56

trečiadienį repeticijoje nusistačiau žadintuvą,kada reiks lėkt į muzikos mokyklą, bet išėjau iš repeticijos anksčiau ir visai pamiršau,kad buvau jį nusistačiusi. einu gatve, su ausinukais klausaus muzikos,ir prasilenkiau su lietuvių kalbos mokytoja,ji labai plačiai šypsojos,aš jai šyptelėjau atgal.po poros minučių iš kišenės išsitraukiau telefoną, ir supratau,kad tik ką man turėjo skambėti žadintuvas, regis ėjau gatve, ir jis sau skambėjo, o aš sau patenkinta su ausinėmis negirdėjau.. kokia gėda,jei išties taip buvo.. jaučiu dėl to mokytoja taip ir šypsojo plačiai x.x niekaip neišeina iš galvos man visą tai..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Fail - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fail   Fail - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Fail
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: