Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dvasios ir vaiduokliai

Go down 
+7
Sulli.
Sima~
haruhi
ceneash
chibi_panda
Minga
LastQQQ
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dvasios ir vaiduokliai   Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 EmptyBalandis 25th 2012, 13:41

Tai jau tikrai. Pati negaliu patikėt ir susivokt. Dabar kai šviesu, atrodo išvis nesąmonė. Labai žiauriai neišsigandau, nu bet tas faktas, kad jauti tai, ko negali sveiku protu paaiškint veda iš proto :D net du kartus kompą ištėškiau ant žemės po to :D gerai , kad gyvas liko.
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dvasios ir vaiduokliai   Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 EmptyBalandis 25th 2012, 13:50

blemba, aš turbūt gyva nelikčiau, jeigu negalėčiau prarėkt ;// aš labai bijau tokių visokių dalykų ;//
tikiuosi, kad pas tave, chibi_panda, daugiau nebebus tokių dalykų!
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Svečias
Svečias
Anonymous



Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dvasios ir vaiduokliai   Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 EmptyBalandis 25th 2012, 19:38

Nežinau prie ko tai priskirti.. Aš žinau,kad tikrai taip sapnavau... Esmė tame ,kad dažnai sapnuoju močiutę,kuri realiai nebuvo mano kraujo giminė,sapnuoju ,kad ji mane apsikabina ir sako, nebijok, aš visad būsiu su tavim. Ką tai reiškia? Pasąmonė? Ar, kažkas daugiau?
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dvasios ir vaiduokliai   Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 EmptyBalandis 25th 2012, 22:16

gal tiesiog pasiilgai :)
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dvasios ir vaiduokliai   Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 EmptyBalandis 26th 2012, 13:17

Man tai fainas labai jausmas būna kai sėdžiu prie kompo ir visą laiką atrodo, kad už manęs kažkas stovi... kad ir dabar tas pats :DDD O aš vis atsisukinėju :DD
O kai mano teta pasakojo kaip pas ją apsigyveno vienas "draugas"... Visai neseniai... Pasakojo kaip pelenines mėtė ant žemės... Kaip cigaretes 2 naujas židiny rado... Kaip ten kažkokį metalinį (tą kur žarijom žarstyt... pamiršau kaip vadinasi :/ ) rado sutaisytą, ištiesintą, nes buvo sulankstytas... Šuo kartą taip lojo ir cypė kad nežinojo kas darosi. Ir sakė vieną vakarą matė tarpdury jį... sakė toks žeme nusirideno kamuolys... Dabar tai nežinau kaip ten... Draugiškas namus sutvarko :DD Ai dar visada kai grįžta namo( ji kaime gyvena) koridoriuj randa duris atidarytas vienoj pusėj į virtuvę ir kitoj pusėj į kitą kambary :DD (Per visus 4 kambarius galima ratu apeit. Eini į virtuvę, apeini visus kambarius ir koridoriuj ateini... :DD)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dvasios ir vaiduokliai   Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 EmptyKovas 29th 2013, 14:42

O kaip žiūrite į visus ekstrasensus, kurie sako, kad gali bendrauti su dvasiomis ir panašiai.
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dvasios ir vaiduokliai   Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 EmptyBalandis 8th 2013, 09:30

Tikiu ekstrasensais, bet ne visais :)
Manau vis tiek kažkas atėjo į šį pasaulį nenutraukęs visiškai ryšio iš ten kur atėjo ( taip, aš tikiu reinkarnacija :D)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dvasios ir vaiduokliai   Dvasios ir vaiduokliai - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dvasios ir vaiduokliai
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: