Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kažkas linksmo

Go down 
+3
Sima~
Kentou
Minga
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 6th 2012, 20:23

Tai vat.. Čia tokia tema, kurioje pasipasakosim kažką linksmo :D
Pvz.: Gal kažkas atsitiko jums šią dieną, o gal kažką perskaitėte :D
Atgal į viršų Go down
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 6th 2012, 20:35

Jo. Twiggy twiggy išgirdau. žvengiu dar iki dabar. : DD
Atgal į viršų Go down
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 7th 2012, 16:53

Ok, nutiko ne šiandien, bet papasakosiu :D. Stovėjau maximoj eilėj, o už manęs stovėjo istorijos mokytoja, bet aš jos nemačiau, tada prie manęs priėjo klasiokas, davė 2 lt, energetinius gėrimus, ir sako "gali nupirkt man ?" sakau "Nu galiu" , tai aš kažkaip nevykėliškai paėmiau skardinę, ji nukrito ant žemės, suskilo ir tokia nebloga srove kaip fontanas pradėjo piltis ant mokytojos sijono xDDD. Mes atsiprašinėt pradėjom ir tokia gėda buvo pas ja kita pamoka eit, galvojau apstaugs, bet ji visus priekaištus reiškė mano klasiokui, dar pasakė "koks naglas, už Simonos eilėj lenda" :DDDD
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 7th 2012, 17:02

Sima~ rašo:
Ok, nutiko ne šiandien, bet papasakosiu :D. Stovėjau maximoj eilėj, o už manęs stovėjo istorijos mokytoja, bet aš jos nemačiau, tada prie manęs priėjo klasiokas, davė 2 lt, energetinius gėrimus, ir sako "gali nupirkt man ?" sakau "Nu galiu" , tai aš kažkaip nevykėliškai paėmiau skardinę, ji nukrito ant žemės, suskilo ir tokia nebloga srove kaip fontanas pradėjo piltis ant mokytojos sijono xDDD. Mes atsiprašinėt pradėjom ir tokia gėda buvo pas ja kita pamoka eit, galvojau apstaugs, bet ji visus priekaištus reiškė mano klasiokui, dar pasakė "koks naglas, už Simonos eilėj lenda" :DDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDd
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 12th 2012, 15:38

atsiminiau xD ruošiant kūčių stalą aš iš lempos tokia: RUKII!! ( nežinau kas užbangavo xD )
teta išgirdo ir sulaukiau atsakymo: Rūkyk! tada aš vėl: RUKII. teta: Rūkyk ! ir taip kelioliką kartų xD
pamenu po to juokiaus iki pilvo skausmo. čia viską reikia pamatyt x D
Atgal į viršų Go down
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 12th 2012, 15:50

xDDD Jau įsivaizduoju iš niekur nieko rėkia RUKI! :DDD
Jei aš taip pradėčiau rėkt tai nesuprastų arba sakytų kad durna ir pradėtų juoktis :DDD arba nieko nesakytų :DDD
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 12th 2012, 15:52

man tai pasiūlytų į durnyną :DDD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 12th 2012, 16:14

Kažkas linksmo Visoekranoufiksavimas20
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 12th 2012, 16:21

Shalambalaram. rašo:
Kažkas linksmo Visoekranoufiksavimas20
šedevras!!!
tu - genijus ;****************** lol

Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 12th 2012, 16:21

Kam tos gėlės... :D
Atgal į viršų Go down
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 12th 2012, 16:22

haruhi rašo:
Shalambalaram. rašo:
Kažkas linksmo Visoekranoufiksavimas20
šedevras!!!
tu - genijus ;****************** lol

Mes su Haruhi tik flood vakarėlį darėm :DD
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 12th 2012, 16:23

Sima~ rašo:
haruhi rašo:
Shalambalaram. rašo:
Kažkas linksmo Visoekranoufiksavimas20
šedevras!!!
tu - genijus ;****************** lol

Mes su Haruhi tik flood vakarėlį darėm :DD
party hard
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 13th 2012, 08:52

Čia ne šiandien buvo, bet neseniai prisiminiau :DD Buvau savaitgalį Lenkijoj su tėvais :DDD Mūsų buvo 6. Ir kai važiavom atgal vienas lenkas gal apie 30 metų ar jaunesnis stabdė mašinas kad pavežtų. Ir mosikavo ranka, o aš rėkiu: MOJUOKIT, PAMOJUOKIT :DDD ir 2 iš mūsų kas buvo arčiausiai lango jam pamojavo (gaila aš negalėjo mojuot, nes buvau toliausiai ir nebūtų manęs matęs xDD ) :DD visi juoktis pradėjom ir mačiau kaip tas šypsojosi :DDD nors ir greitai pravažiavom :DDD Kaži ką pagalvojo :DDDD
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 13th 2012, 12:58

Minga rašo:
Čia ne šiandien buvo, bet neseniai prisiminiau :DD Buvau savaitgalį Lenkijoj su tėvais :DDD Mūsų buvo 6. Ir kai važiavom atgal vienas lenkas gal apie 30 metų ar jaunesnis stabdė mašinas kad pavežtų. Ir mosikavo ranka, o aš rėkiu: MOJUOKIT, PAMOJUOKIT :DDD ir 2 iš mūsų kas buvo arčiausiai lango jam pamojavo (gaila aš negalėjo mojuot, nes buvau toliausiai ir nebūtų manęs matęs xDD ) :DD visi juoktis pradėjom ir mačiau kaip tas šypsojosi :DDD nors ir greitai pravažiavom :DDD Kaži ką pagalvojo :DDDD
čj suerzinot tą lenką :DDD
nes aš tai susinervinčiau, galvočiau - ko čia mojuoji, asile? geriau pavežtum :DD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 13th 2012, 14:38

haruhi rašo:
Minga rašo:
Čia ne šiandien buvo, bet neseniai prisiminiau :DD Buvau savaitgalį Lenkijoj su tėvais :DDD Mūsų buvo 6. Ir kai važiavom atgal vienas lenkas gal apie 30 metų ar jaunesnis stabdė mašinas kad pavežtų. Ir mosikavo ranka, o aš rėkiu: MOJUOKIT, PAMOJUOKIT :DDD ir 2 iš mūsų kas buvo arčiausiai lango jam pamojavo (gaila aš negalėjo mojuot, nes buvau toliausiai ir nebūtų manęs matęs xDD ) :DD visi juoktis pradėjom ir mačiau kaip tas šypsojosi :DDD nors ir greitai pravažiavom :DDD Kaži ką pagalvojo :DDDD
čj suerzinot tą lenką :DDD
nes aš tai susinervinčiau, galvočiau - ko čia mojuoji, asile? geriau pavežtum :DD
Tai aš tau galėsiu pamojuot irgi ir nepavežt :DD Nors ne, dar mane surasi :DD O tas lenkas - ne :DDD
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 13th 2012, 14:53

Minga rašo:
haruhi rašo:
Minga rašo:
Čia ne šiandien buvo, bet neseniai prisiminiau :DD Buvau savaitgalį Lenkijoj su tėvais :DDD Mūsų buvo 6. Ir kai važiavom atgal vienas lenkas gal apie 30 metų ar jaunesnis stabdė mašinas kad pavežtų. Ir mosikavo ranka, o aš rėkiu: MOJUOKIT, PAMOJUOKIT :DDD ir 2 iš mūsų kas buvo arčiausiai lango jam pamojavo (gaila aš negalėjo mojuot, nes buvau toliausiai ir nebūtų manęs matęs xDD ) :DD visi juoktis pradėjom ir mačiau kaip tas šypsojosi :DDD nors ir greitai pravažiavom :DDD Kaži ką pagalvojo :DDDD
čj suerzinot tą lenką :DDD
nes aš tai susinervinčiau, galvočiau - ko čia mojuoji, asile? geriau pavežtum :DD
Tai aš tau galėsiu pamojuot irgi ir nepavežt :DD Nors ne, dar mane surasi :DD O tas lenkas - ne :DDD
taip, Alytus mažas miestas - surasiu tave :DDD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 13th 2012, 15:07

haruhi rašo:
Minga rašo:
haruhi rašo:
Minga rašo:
Čia ne šiandien buvo, bet neseniai prisiminiau :DD Buvau savaitgalį Lenkijoj su tėvais :DDD Mūsų buvo 6. Ir kai važiavom atgal vienas lenkas gal apie 30 metų ar jaunesnis stabdė mašinas kad pavežtų. Ir mosikavo ranka, o aš rėkiu: MOJUOKIT, PAMOJUOKIT :DDD ir 2 iš mūsų kas buvo arčiausiai lango jam pamojavo (gaila aš negalėjo mojuot, nes buvau toliausiai ir nebūtų manęs matęs xDD ) :DD visi juoktis pradėjom ir mačiau kaip tas šypsojosi :DDD nors ir greitai pravažiavom :DDD Kaži ką pagalvojo :DDDD
čj suerzinot tą lenką :DDD
nes aš tai susinervinčiau, galvočiau - ko čia mojuoji, asile? geriau pavežtum :DD
Tai aš tau galėsiu pamojuot irgi ir nepavežt :DD Nors ne, dar mane surasi :DD O tas lenkas - ne :DDD
taip, Alytus mažas miestas - surasiu tave :DDD
Jau įsivaizduoju :DD Kaip koks siaubo filmas :DDD tu manęs ieškosi ir dieną ir naktį :DDD
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 13th 2012, 15:24

Minga rašo:
haruhi rašo:
Minga rašo:
haruhi rašo:
Minga rašo:
Čia ne šiandien buvo, bet neseniai prisiminiau :DD Buvau savaitgalį Lenkijoj su tėvais :DDD Mūsų buvo 6. Ir kai važiavom atgal vienas lenkas gal apie 30 metų ar jaunesnis stabdė mašinas kad pavežtų. Ir mosikavo ranka, o aš rėkiu: MOJUOKIT, PAMOJUOKIT :DDD ir 2 iš mūsų kas buvo arčiausiai lango jam pamojavo (gaila aš negalėjo mojuot, nes buvau toliausiai ir nebūtų manęs matęs xDD ) :DD visi juoktis pradėjom ir mačiau kaip tas šypsojosi :DDD nors ir greitai pravažiavom :DDD Kaži ką pagalvojo :DDDD
čj suerzinot tą lenką :DDD
nes aš tai susinervinčiau, galvočiau - ko čia mojuoji, asile? geriau pavežtum :DD
Tai aš tau galėsiu pamojuot irgi ir nepavežt :DD Nors ne, dar mane surasi :DD O tas lenkas - ne :DDD
taip, Alytus mažas miestas - surasiu tave :DDD
Jau įsivaizduoju :DD Kaip koks siaubo filmas :DDD tu manęs ieškosi ir dieną ir naktį :DDD
You can run, but you can't hide *evil laugh*
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 13th 2012, 15:28

aš manau tas lenkas pastebėjo, kad mašina sausakimša ir nesupyko :D


o štai kaip mano mama man bando įpūsti pozityvo. cituoju:
Citata :
nosi i virsu papus i prieki ir pirmyn
:DDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 13th 2012, 15:41

AAA... Mane haruhi nori suras ir kažką padaryt ... Ai aš gi dar nevažiavau ir nemojavau tau :DDD
Gal ir matė :DD Bet paskui turėjo būt laimingas kad jam mojavo kažkas :DD
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 13th 2012, 15:45

jo, dar nemojavai man, so aš tau nieko nedarysiu : (( :DDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyKovas 28th 2012, 17:49

Kažkas linksmo 34nl5ck

verkiau :DD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo EmptyBalandis 28th 2012, 20:36

Vargšas žmogus turbūt buvo visai netekęs vilties ir ant beprotybės ribos, kad facebooke pagalbos prašė :DDD

Aš kažkada kai važiavau iš VLN į Šiaulius ekspresu, kuris virš trijų valandų važiuoja ir niekur nestoja, galvojau nuo proto nueisiu, kaip į tūliką norėjau. Mama man ryte padarė kažkokios arbatos, kuri šlapimą varo varo (tai dėkui, mam), tai visą kelionę neturėjau kitos minties, kaip kada gi pagaliau pasieksiu tūliką stoty.Galvojau mirsiu . Nu davažiavau kažkaip. Bet buvo žiauru.




Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo Empty05 1st 2012, 07:15

Sulli, tas žmogiukas turbūt ryškiausia facebooko auka? Ar esi mačiusi ir baisesnių?
Chibi_panda, o siaube, žinau tą jausmą, kai nori į tuliką, o autobusas nestoja T_____________T
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo Empty05 1st 2012, 20:25

na as nezinau jo aukos lygio, bet pamenu, kad iki asaru zvengiau ta diena skaitydama jo irasa ant sienos. net mama atbego aiskintis, kas yra, bet as is to juoko negalejau prasneket. seniai taip skaniai visu balsu nesijuokiau :))

hmm.. na ok jus norejot nusislapinti vaziuodamos autobuse.. man yra buve ir ziauriau. dar labai seniai, kai dar nei paaugle bet kaip ir nebe vaikas buvau, ir kai dar masinos neturejome, vaziavome autobusu is Sventosios i Panevezi.. pries lipant i autobusa nusprendeme pavalgyti todel kazkokioj kavinej uzsisakeme maisto.. as niekad gyvenime nepamirsiu, kad uzsisakiau kazkokios vistienos mandarininiame padaze... tai vat.. manau, jau numanote kas buvo toliau :D ilipau i autobusa ir ganetinai greitai pajutau, kad mano pilvas groja pavojaus marsa... tai buvo siaubingiausia kelione mano gyvenime.. as neisivaizduoju, kaip sugebejau susitureti visas tas ilgas keliones valandas, tik pamenu, kad tik sustojus autobusui Panevezio stotyje as kaip kulka lekiau i tulika net nesusimokejusi ir nepasiemusi tualetinio popieriaus :DDDDDD (aisku po to mama atbego is paskos ir sumokejo uz mane, bet butumet mate tos bobos, renkancios pinigus, reakcija :D) tai vat.. nuo to laiko pries keliones labai bijau valgyti, jau geriau tusciu skrandziu pakentet ir gert koki vandeni, nei apsitriest autobuse :DDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sponsored content





Kažkas linksmo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kažkas linksmo
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: