Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kažkas linksmo

Go down 
+3
Sima~
Kentou
Minga
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 Empty05 16th 2012, 19:00

Šiandien stovėjau stotelėj, laukiau mikroautobuso, viskas ramu, gražu, ir pro šalį ėjo kažkoks indas, kaip supratau atsisuko į mane ir pradėjo man už nugaros kažką indiškai dainuot, tai ačiū Dievui, kad mikroautobusas tuo metu atvažiavo, nes man buvo baisu :DDD rimtai kažkoks nenormalus xDD
Atgal į viršų Go down
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 Empty05 16th 2012, 19:55

Simaa... kodėl tu pabėgai.... Tau dainą dainavo... :DDDD kai tu man nedraugiška ... :DD
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 Empty05 17th 2012, 12:50

Minga rašo:
Simaa... kodėl tu pabėgai.... Tau dainą dainavo... :DDDD kai tu man nedraugiška ... :DD
nuu, kokia begėdė tu ;// būtų į Indiją išsivežęs, vis arčiau Japonijos :DD zjbs būtų, o tu - bėgi...
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 Empty05 17th 2012, 13:04

haruhi rašo:
Minga rašo:
Simaa... kodėl tu pabėgai.... Tau dainą dainavo... :DDDD kai tu man nedraugiška ... :DD
nuu, kokia begėdė tu ;// būtų į Indiją išsivežęs, vis arčiau Japonijos :DD zjbs būtų, o tu - bėgi...
Nu aš ir taip sakau... bet įsivaizduoju taip kad jis tau kokį prakeiksmą sakė :DD
Atgal į viršų Go down
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 Empty05 18th 2012, 19:10

Minga rašo:
haruhi rašo:
Minga rašo:
Simaa... kodėl tu pabėgai.... Tau dainą dainavo... :DDDD kai tu man nedraugiška ... :DD
nuu, kokia begėdė tu ;// būtų į Indiją išsivežęs, vis arčiau Japonijos :DD zjbs būtų, o tu - bėgi...
Nu aš ir taip sakau... bet įsivaizduoju taip kad jis tau kokį prakeiksmą sakė :DD
Negąsdink manęs, nes vėl kažkokį indą parduotuvėj mačiau, jie mane persekioja :D !
Atgal į viršų Go down
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 Empty05 21st 2012, 15:12

HA! Jau ne pirmas kartas, bet šiandien buvo juokingiausias kai pas matematikos mokytoją buvau (nes einu papildomai). Sėdėjau, o ji man aiškino... o ten pavasarį ir rudenį kai saulė būną tiesiai į langus labai šilta būna ir migdo :DDD Aš sėdžiu vos akis atmerkus ir niekaip negaliu išsibudint... nu neįmanoma... sėdžiu sėdžiu ir girdžiu kaip jos balsas kažkur tolsta :DDD tada taip pradėjau "išsijunginėt" :DDD kitaip nepavadinsi :DDD trečią kartą kai atsijungiau vos į stalą netrenkiau galva... laiku pabudau :DDD Gerai kad likę buvo gal 10 min, nes būčiau vėl užmigus... Paskui sėdžiu akis plačiai atmerkus ir klausau :DDDD Bet labai negerai man kai taip būna, nes būna ko nors ir neišgirstu.... smile07
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 Empty05 21st 2012, 15:29

Minga rašo:
HA! Jau ne pirmas kartas, bet šiandien buvo juokingiausias kai pas matematikos mokytoją buvau (nes einu papildomai). Sėdėjau, o ji man aiškino... o ten pavasarį ir rudenį kai saulė būną tiesiai į langus labai šilta būna ir migdo :DDD Aš sėdžiu vos akis atmerkus ir niekaip negaliu išsibudint... nu neįmanoma... sėdžiu sėdžiu ir girdžiu kaip jos balsas kažkur tolsta :DDD tada taip pradėjau "išsijunginėt" :DDD kitaip nepavadinsi :DDD trečią kartą kai atsijungiau vos į stalą netrenkiau galva... laiku pabudau :DDD Gerai kad likę buvo gal 10 min, nes būčiau vėl užmigus... Paskui sėdžiu akis plačiai atmerkus ir klausau :DDDD Bet labai negerai man kai taip būna, nes būna ko nors ir neišgirstu.... smile07

suprantu tave, man taip būna lietuvių kabinete, nes ten visada labai karšta, ir oro nėra, ir lietuvių mokytojos kvepalai prikvepinta ir tai labai migdo. dar tas jos balsas ;// ji aiškina kokią temą ir nukrypsta į lankas ir tai taip migdo :DD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 Empty05 21st 2012, 15:48

haruhi rašo:
Minga rašo:
HA! Jau ne pirmas kartas, bet šiandien buvo juokingiausias kai pas matematikos mokytoją buvau (nes einu papildomai). Sėdėjau, o ji man aiškino... o ten pavasarį ir rudenį kai saulė būną tiesiai į langus labai šilta būna ir migdo :DDD Aš sėdžiu vos akis atmerkus ir niekaip negaliu išsibudint... nu neįmanoma... sėdžiu sėdžiu ir girdžiu kaip jos balsas kažkur tolsta :DDD tada taip pradėjau "išsijunginėt" :DDD kitaip nepavadinsi :DDD trečią kartą kai atsijungiau vos į stalą netrenkiau galva... laiku pabudau :DDD Gerai kad likę buvo gal 10 min, nes būčiau vėl užmigus... Paskui sėdžiu akis plačiai atmerkus ir klausau :DDDD Bet labai negerai man kai taip būna, nes būna ko nors ir neišgirstu.... smile07

suprantu tave, man taip būna lietuvių kabinete, nes ten visada labai karšta, ir oro nėra, ir lietuvių mokytojos kvepalai prikvepinta ir tai labai migdo. dar tas jos balsas ;// ji aiškina kokią temą ir nukrypsta į lankas ir tai taip migdo :DD
Man irgi taip būna lietuvių kabinete, per gramatiką, bet sau sakau "Sima neužmik, nes pasigaidinsi, tau primins visą gyvenimą" :DD
Atgal į viršų Go down
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 Empty05 21st 2012, 18:34

Man kažkuriam kabinete seniau kai dar būdavo pirma lt tai sėdėdavau ir miegodavau :DDDD dar pusiau kažką girdėdavau, bet sunkiai....
Atgal į viršų Go down
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 Empty05 24th 2012, 18:34

Šiandien tai buvo juokinga, įsėdau ne į tą autobusą, kuris išvis veža į kitą pusę nei man reikia :DDDD tai gerai kad pavažiavau 2 stoteles, pažiūrėjau pro langą ir pagalvojau "kur aš esu" :DDD
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 EmptyBirželis 7th 2012, 19:02

ką tik apturėjau komišką pokalbį su mama. einant man į virtuvę paprašė uždaryti miegamojo duris, na aš ateinu, o jinai kaip tik tuo metu skaitė žurnalą ir sako:

- Ei, ar žinojai, kad nuo plaukų vėžio mirė ta Nusivylusių Namų Šeimininkių akto...
- Plaukų?
- Na ta aktorė nuo plaukų vėž..
- Plaukų? Plaukų vėžio?
*patėvis jau vos ne balsu žvengia stebėdamas pokalbį*
- (mama perskaito iš naujo tekstą) Uoj, plaučių vėžio D:

kai dėjom su patėviu žvengt per visą butą :D mama dabar susigėdo ir paslėpė veidą po žurnalu :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 EmptyBirželis 7th 2012, 19:17

Plaukų vėžys 03 iš pradžių kai perskaičiau pirmą kartą kur paminėta plaukų vėžys, net neatkreipiau dėmesio. Tada skaitau: -Plaukų? ... Galvoju: gi čia liga... paskui supratau kad tokios nėra xDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 EmptyBirželis 7th 2012, 22:09

žiauriausia šitoj istorijoje, kad tai ne šiaip koks mispelling'as, kai galvoji vieną, o sakai kitą.. jinai rimtai tikėjo, kad plaukų vėžys egzistuoja :DDD niekaip nesuprasiu, kaip mes iš viso galim dalintis tuo pačiu krauju.. killme mane tikrai sukeitė su kitu vaiku ligoninėj.. 61
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 EmptyBirželis 8th 2012, 11:21

aš matyt tamsi blondinė,kad iš pradžių reagavau normaliai į tą plaukų vėžį x'D
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 EmptyBirželis 8th 2012, 11:38

aš tai normaliai, net nepagalvočiau, kad yra plaukų vėžys :DDD pasirodo ne tokia aš jau vidinė blondinė :DD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 EmptyBirželis 8th 2012, 17:52

Sulli. Priminei kai mama pasakojo kai mane ligoninėj sumaišė su kitu vaiku ir mamai atnešė ne mane :DD bet ji pasakė, kad ne tas nes ten buvo berniukas :DDD
Atgal į viršų Go down
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 EmptyBirželis 8th 2012, 18:02

Minga, nu neblogai xD
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 EmptyBirželis 8th 2012, 21:38

Minga rašo:
Sulli. Priminei kai mama pasakojo kai mane ligoninėj sumaišė su kitu vaiku ir mamai atnešė ne mane :DD bet ji pasakė, kad ne tas nes ten buvo berniukas :DDD

Tai gal ir antrąkart sumaišė ;D gal tu kieno nors kito vaikas :D

Mane tai norėjo kitai nunešt, bet mano mama užrėkė, kad čia jos :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 EmptyBirželis 9th 2012, 08:21

Minga rašo:
HA! Jau ne pirmas kartas, bet šiandien buvo juokingiausias kai pas matematikos mokytoją buvau (nes einu papildomai). Sėdėjau, o ji man aiškino... o ten pavasarį ir rudenį kai saulė būną tiesiai į langus labai šilta būna ir migdo :DDD Aš sėdžiu vos akis atmerkus ir niekaip negaliu išsibudint... nu neįmanoma... sėdžiu sėdžiu ir girdžiu kaip jos balsas kažkur tolsta :DDD tada taip pradėjau "išsijunginėt" :DDD kitaip nepavadinsi :DDD trečią kartą kai atsijungiau vos į stalą netrenkiau galva... laiku pabudau :DDD Gerai kad likę buvo gal 10 min, nes būčiau vėl užmigus... Paskui sėdžiu akis plačiai atmerkus ir klausau :DDDD Bet labai negerai man kai taip būna, nes būna ko nors ir neišgirstu.... smile07
muahahah... Tai man irgi panašiai būna. Penktadieniais einu pas mokytoją,o tokia nusikalus būnu, taip namo norisi, kad ne tas žodis, tai ji man vieną kartą kavos pasiūlė
Atgal į viršų Go down
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 EmptyBirželis 9th 2012, 10:52

chibi_panda pagalvojau apie šitą dalyką, bet atrodo, kad nesumaišė :DD tikiuosi xDD

KaminariKatsu tau gerai :DDD aš tai nosinių gavau kai apsisnargliojau :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 EmptyBirželis 9th 2012, 13:44

Minga rašo:
HA! Jau ne pirmas kartas, bet šiandien buvo juokingiausias kai pas matematikos mokytoją buvau (nes einu papildomai). Sėdėjau, o ji man aiškino... o ten pavasarį ir rudenį kai saulė būną tiesiai į langus labai šilta būna ir migdo :DDD Aš sėdžiu vos akis atmerkus ir niekaip negaliu išsibudint... nu neįmanoma... sėdžiu sėdžiu ir girdžiu kaip jos balsas kažkur tolsta :DDD tada taip pradėjau "išsijunginėt" :DDD kitaip nepavadinsi :DDD trečią kartą kai atsijungiau vos į stalą netrenkiau galva... laiku pabudau :DDD Gerai kad likę buvo gal 10 min, nes būčiau vėl užmigus... Paskui sėdžiu akis plačiai atmerkus ir klausau :DDDD Bet labai negerai man kai taip būna, nes būna ko nors ir neišgirstu.... smile07
muahahah... Tai man irgi panašiai būna. Penktadieniais einu pas mokytoją,o tokia nusikalus būnu, taip namo norisi, kad ne tas žodis, tai ji man vieną kartą kavos pasiūlė :DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 EmptySpalis 21st 2012, 06:38

pasirodo, kitų studentų tarpe esu pakrikštyta 'rock girl' klyčka :D tik užvakar sužinojau ir žiauriai paglostė savimeilę :DDD visi pastoviai giria mano aprangos stilių, bet nu kad aš pati jokio stiliaus savo rūbuose nematau hahaha
šiaip galvojau, kad mano klyčka 'ta su vonia bl', nes mano kambarys pats geriausias studentų bendrabutyje. jis pats didžiausias ir dar turiu normalią vonią, kai kiti turi tokią dėžutę su klozetu ir kriaukle, o norint nusiprausti reikia pastumti klozetą po kriauklę ir stovint tam vertikaliam karste bandyt praustis stovint ant grindų.. nu čia sunku paaiškint, bet tokia tragedija ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sponsored content





Kažkas linksmo - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkas linksmo   Kažkas linksmo - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kažkas linksmo
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: