Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Sapnai

Go down 
+27
Kentou
haruhi
Sima~
Uru'mi
Black~
chibi_panda
LastQQQ
Otogi
Umike
~Hanami~
Tenshi
COMA~
keiko6088
Seta
Hoshi
Matsu[Yo]
Miyuki.
Taya
Seigi
kybolie
kakava.
cruciare
silke_silke
Kajitoku
Tatemyuu
Noru-chan
Sulli.
31 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptySausis 4th 2013, 08:19

.


Paskutinį kartą redagavo Aoumidori, Kovas 19th 2017, 14:35. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptySausis 4th 2013, 09:47

lol, o aš sapnavau labai daug šunų :DDDDDD pilnas kaimynės kiemas ir namas šunų, dar pora mane apkandžiojo, bet neskaudžiai :D
Sapne regėti juodą šunį - reiškia, kad įsigysite negerą, nedėkingą draugą;
Sapne būti šuns užpultam - gresia pavojus ir dažniausiai iš artimiausių duagų rato;
Jeigu sapnuojate, kad šuo Jums įkando - iš tikrųjų, nieko gero nelaukite, gali būti nesutarimai su verslo partneriais ar barniai su sutuoktiniu ar mylimuoju;
Išvada : man nieko gero :D
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptySausis 4th 2013, 12:02

O aš tai sapnavau, kad mano triušis nori suvalgyt mano kanarėlę (tokios net neturiu lol) :DDDDDD Mėsėdis gal pasidarė :DD
Atgal į viršų Go down
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptySausis 12th 2013, 21:03

šiandien ryte prieš pat keliantis sapnavau, kad laikau korėjiečių kalbos egzaminą ir visiškai failinu, nes atsimenu tik pavienius žodžius ir tą kalbėjimo egzaminą laikiau rusų, anglų , lietuvių ir korėjiečių kalba, ta prasme viskas maišyta pvz sakinys sudarytas iš visų kalbos žodžiu tarkim aš turiu namą ir aš sakau angliškai namą lietuviškai, o turiu rusiškai ar korėjietiškai :D ir po to iš šio žiauraus pasąmonės pokšto ačiū Dievui ištraukė žadintuvas... krč tik per atosotgas egzaminus sapnuot, visai stogas važiuoja, ir dar tokius! teha66
Atgal į viršų Go down
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptySausis 12th 2013, 21:36

Aš tai visada sapnuoju mokyklą per atostogas. Ir mane labai nervina :D ...
Aš tai pradėjau sapnuot keistai sapnus. Pvz vieną naktį susapnuoju žiauriai baisų arba šlyktų sapną, tarkim turiu ant vienos kojos 10 pirštų arba trečią akį, arba paskutinį kartą sapnavau kaip nuo kažkokio siaubo baubo bėgau kažkokiam pastate ir jaučiu kaip jis vejasi mane ir žingsniai jautėsi kaip koks milžinas eitų... per jį turėjau per prievartą prisikelt 113 . O paskui po tokių siaubingų sapnų kitą naktį susapnuoju labai gražų sapną 82 o paskui vėl normalūs sapnai. Po kokių 3 naktų vėl sapnuoju siaubingą sapną ehehehehe Tai spėju vėl šiandien bus baisus sapnas... O tokių žiaurių sapnų niekada nesapnavau, kad net dieną prisiminus juos supykina xD
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptySausis 27th 2013, 08:42

Pastaruoju metu labai daug sapnuoju,keista,nes seniau sapnuodavau labai retai,ir sapnai būdavo rimti,o dabar visiškos nesamonės..Šiąnakt vėl sapnavau,kad turėjo vykti the GazettE koncertas Lietuvoje,bet taip jo ir nesulaukiau,sėdėjau,sėdėjau..Bet geriausia,kad šiąnakt sapnavau Simą.Mes abi kažkokį pasirodymą mokykloje turėjom,ir Sima parodijavo Kyary Pamyu Pamyu.Grojo "Pon Pon Pon" ir ji spalvotai apsirengusi lakstė po sceną,dar puikiai pamenu,kad Simai liepiau plaukus pakaušį ant kažkokio stovelio susisukt o.o"
Atgal į viršų Go down
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptySausis 27th 2013, 11:55

Uru'mi rašo:
Pastaruoju metu labai daug sapnuoju,keista,nes seniau sapnuodavau labai retai,ir sapnai būdavo rimti,o dabar visiškos nesamonės..Šiąnakt vėl sapnavau,kad turėjo vykti the GazettE koncertas Lietuvoje,bet taip jo ir nesulaukiau,sėdėjau,sėdėjau..Bet geriausia,kad šiąnakt sapnavau Simą.Mes abi kažkokį pasirodymą mokykloje turėjom,ir Sima parodijavo Kyary Pamyu Pamyu.Grojo "Pon Pon Pon" ir ji spalvotai apsirengusi lakstė po sceną,dar puikiai pamenu,kad Simai liepiau plaukus pakaušį ant kažkokio stovelio susisukt o.o"
omg :DDDDDDD Tu jau mane kaip Kyary sapnuoji, man garbė :DDD
Aš tai sapnavau kad mano post'ą per tumblr nuvogė :D
Atgal į viršų Go down
maTo
~Shateigashira-hosa~
maTo


Female
Capricorn Rooster
Age : 30
Miestas : ttw
Pranešimų skaičius : 488
Reputacija : 11

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Šokoladoholikė
Išskirtinis Bruožas: Forever Alone
Super Galia: Fail`int kiekvienam žingsny...

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptyVasaris 6th 2013, 17:24

Sekmadienį sapnavau labai tikrovišką sapną... Sapnavau save ir atrodžiau kaip tikra, sapnų nepagražinta aš(that`s so scary), net telefonas atrodė grynai kaip mano ir net paveikslėlis ant ekrano buvo toks pats. Taigi kažkas skambina, o kai pakeliu rageli balsas sako SHINee po šimto keturiasdešimties kažkiek dienų išleis naują albumą. Aš tą žmogų išvadinau debilu ir kitaip iškeikiau ir padėjau ragelį. Tuo sapnas ir baigės, o kai atsibudau tokia kalta jaučiaus, kad tą vargšą iškoliojau -_-
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptyVasaris 7th 2013, 05:48

Šiąnakt sapnavau visišką nesamonę.Uruha buvo kažkoks slaptasis agentas,ar kažkas tokio,o aš apsimetinėjau jo dukra ir mes abu tyrimą darėm.Esmė,kad labai ryškus ir gražus sapnas,jis visiškai atrodė kaip per DECADE backstage,taip nuostabiai.Išvis,pirmą kartą gyvenime Uruhą taip ryškiai sapnavau.
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptyVasaris 8th 2013, 14:17

Šią naktį sapnavau, kad grįžau mokytis į savo seną mokyklą. Labai keistas sapnas buvo ir labai tikroviškas, ryškus. Nesąmonės tik prasidėjo, kai su dabartine klasioke ir klasioku (su kuriuo nesikalbu) ėjom kažkur kažko pirkt ir klasiokė pirko melioninės arbatos, o klasiokas pasivogė pistacijų :D
Atsikėlus žiauriai durnai jaučiausi, nes aš net nenoriu ten kojos kelt, juo labiau grįžt. Dar baisiau, kad pasijaučiau kalta, kad ten 2 metus nebuvau, neaplankiau mokytojų. Sapne tai jie manęs nemėgo, turbūt čia signalas, kad pats metas aplankyt :D
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Svečias
Svečias
Anonymous



Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptyVasaris 8th 2013, 15:09

.


Paskutinį kartą redagavo Aoumidori, Kovas 19th 2017, 14:35. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptyVasaris 19th 2013, 12:13

Kažkas man su tais the GazettE koncertais.Vėl sapnavau,ir pagaliau juos pamačiau,bet nelabai norisi pasakoti,nes kiek klaiku buvo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptyVasaris 23rd 2013, 07:44

.


Paskutinį kartą redagavo Aoumidori, Kovas 19th 2017, 14:35. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptyKovas 5th 2013, 05:55

Mano mama sapnavo,kad aš miriau xDDD tikiuosi,kad jod sapnas neišsipildys xDD
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Kentou
~Shateigashira~
Kentou


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus.
Pranešimų skaičius : 625
Reputacija : 9

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Jonghyun's wife
Išskirtinis Bruožas: kartais akys skirtingos
Super Galia: graibyti spenelius

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptyBalandis 8th 2013, 09:33

haruhi rašo:
Mano mama sapnavo,kad aš miriau xDDD tikiuosi,kad jod sapnas neišsipildys xDD

Jei sapnuoji, kad kažkas mirė - reiškia tas žmogus ilgai gyvens.


Aš sapnavau, kad su Mantu išsivirėm kiaušinių, įsidėjom juos į nagų lako dežutes. Aš sakau blemba kaip neskanu, kodėl to kiaušinio nepaimu o tik nagų laką, o jis sau gražiai šaukteliu iš to nagų lako kiaušinį išsiimdavo :D Nesuprantu šito sapno ir nenoriu suprast tikriausiai
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptyBalandis 8th 2013, 11:50

Kentou rašo:
haruhi rašo:
Mano mama sapnavo,kad aš miriau xDDD tikiuosi,kad jod sapnas neišsipildys xDD

Jei sapnuoji, kad kažkas mirė - reiškia tas žmogus ilgai gyvens.



jėga :D tikiuosi, kad taip ir bus :D
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Minga
~Wakagashira~
Minga


Female
Leo Pig
Age : 28
Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 1772
Reputacija : 10

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptyBalandis 13th 2013, 08:39

Kentou, nu neblogas sapnas :DDD aš tokių nesąmonių nekenčiu sapnuot :DDD

Aš tai dažniausiai sapnuoju kažką su žaidimais kuriuos žaidžiu :DD Tai dažniausiai būna kad mane nušauna, papjauna arba bėgioju nuo kažkokių monstrų :DD seniau gal būčiau ir bijojus tokius sapnus sapnuot, o dabar tai nei baisu nei ką :DDDD (nes visada baisu sapne nuo kažkokios baidyklės bėgt :D)
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 EmptyLiepa 19th 2013, 20:49

Kažkada sapnavau, kad nusipirkau bilietą į gazettų koncertą.. Taip širdį suspaudė, verkt norisi...
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sponsored content





Sapnai - Page 18 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 18 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sapnai
Atgal į viršų 
Puslapis 1818Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: