Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Sapnai

Go down 
+27
Kentou
haruhi
Sima~
Uru'mi
Black~
chibi_panda
LastQQQ
Otogi
Umike
~Hanami~
Tenshi
COMA~
keiko6088
Seta
Hoshi
Matsu[Yo]
Miyuki.
Taya
Seigi
kybolie
kakava.
cruciare
silke_silke
Kajitoku
Tatemyuu
Noru-chan
Sulli.
31 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sapnai   Sapnai EmptySausis 16th 2008, 13:34

Davai kaip ir ankstesniam gazerock'e rašom savo sapnus, kuriuose šmėsteli kažkas susijusio su jp :bravo:
Man pačiai tai jau neramu daros, nes vos ne kasnakt sapnuoju kažką susijusio su jrock.

Šiandien vėl sapnavau Gazette, tik gaila, kad nelabai ryškiai pamenu tą sapną.

Ateinu į mokyklą, o visi išsipuošę. Sužinau, kad Gaze turi 3 pasirodymus Vilniuj, vienas jau buvo vakar ir man apie jį niekas nieko nesakė :wary: Taip me supyko. Taip me aprėkė klasiokus. Taip me nubėgo prie rusų kabineto durų (koncas turėjo vykt jame :m-bata: ), kad galėtų pati pirma nulėkt į scenos priekį pamirksėt akutėm :grin: Bet gaunas taip, kad koncas perkeliamas į mokyklos aktų salę. Lekiu aš tekina link jos, o kai įeinu, žiūriu, kad žmonių jau tiršta :crazy: Labiau į galą stovi jau į ketvirtą dešimtį įžengę žmonės, kurie tikrai neheadbangins konco metu. Aš tada pradedu brautis į priekį ir girdžiu kažkas sako: "praleiskit jūs ją į priekį. čia gi ta gazette maniakė", aš taip: "eeeh? iš kur žinai?", jis: "visi tai žino". nu ok prasibraunu į patį priekį. ten net yra tuščios kėdės pasidėti striukėms.. :samui: laukiam laukiam mes jų.. ir pagaliau jie ateina.. Ruki kažkaip ten pasisveikina "hey hey HEEEEEEEEEYYYY!!!", o minia jam gana pasyvokai atsako "heeey". tada Reirei išlekia į scenos priekį ir kažkaip labai jau krūtai suskelia japoniškai kaip reik sveikintis (ir kažkodėl paminėjo žodi "ue", čia tikriausiai besaikio kar+te=zyAnose klausymo įtaka :blush1: ). tada jie pradeda groti kažkokį seną savo kūrinį, bet aš nepamenu melodijos, todėl negaliu pasakyt, ką būtent..bet matau, kad Ruki vis neranda sau vietos. jiem už nugarų guli tokia lenta supakuota, ant kurios galima paišyt su markeriu (o čia jau košmarai iš mano darbo, nes būtent tokią me naudojo RAMA akcijose :lol: ). žodžiu.. jie groja, bet Ruki nebedainuoja, nes jis jau rado kitą užsiėmimą. jam reik išpakuot tą lentą ir nutempt į scenos priekį. jis tai daro gan skubėdamas, bet gan nerangiai, nes iš patirties sakau - ta lenta nežmoniškai sunki. galiausiai jis atneša tą lentą netoli manęs ir aš pagalvojau, kad jie mum duos ją aprašinėt linkėjimais, bet viskas baigias tuom, kad jie patys ją apipaišo, bet dėl mano kurmiško regėjimo - nematau ką. o po to jie kažkur dingsta.. visi išsiskirsto, o aš vis dar stoviu ir laukiu jų kokias 2h.. po to nieko nebepamenu :worried:


hahaha ką tik prisiminiau, kaip sapnavau, jog su savo grupe (tatė bosistė - nepamirškit :silly: ) koncertuoju vėl gi savo mokyklos aktų salėje. biškį nervina tai, jog minia kiek pasyvoka, bet tai niekis... už tai staiga mano grupės nariai užsimanė valgyti ir nutraukė koncertą :shocked: :lol: susinešė visas šakutes, lėkštes, maistą ir pradėjo užkandžiauti vidury scenos. mane užgraužė baisiausia sąžinė žiūrovų atžvilgiu.. pasakau, kad taip elgtis negalima ir jie ant manęs užpyksta. nuvarom į antrą scenos aukštą, kuriame yra didžiulis mūsų making room su langu į sceną, todėl mes galime (ir mus gali XD) matyti fanus. pradedam ruoštis koncerto tęsiniui, nes aš taip liepiau.. ir matau po tą making roomą laksto Takeru :inlove: :inlove: :inlove: su savo maike "WAR PIGS DIE" :socute: ir gaunas taip, jog aš pradedu ieškot kabyklos su analogiškom maikėm, nes pagal sapno logiką jų turėjo būti ir daugiau bei visokių dydžių, tai aš dar svarsčiau kokio dydžio maikę nufyrint :smug: o po to kai jau reikėjo vėl eit į sceną, kažkoks debilas iš mūsų grupės ištepė mano plaukus bei rankas kažkokiais klijais ir taip aš turėjau eit į sceną :uh-oh:
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 19th 2008, 21:38

Blemba,amzinai mirstu is pavydo del tao sapnu...Man baisus sapnai tik sapnuojasi...na ishskyrus sapna,kur dir en Grey Toshiya mane pabuciavo i lupas (pz,pirmas mano real kiss,vis dar atsimenu jo lupu blizgesio skoni... :socute: ) O tu...ziurek gaze konce ji selsta sapuose,TAKERU begioja su savo legendine maike (heh,me dziaugiasi pasakius tai Boss-chan.radau dar veina pacifiste :thankyou: )..blem....man tik kosmarai ir nesamones sapnuojasi..Noriu tokiu sapnu :sorry: :sorry: :shiver: :shocked:

Tate bosistė :lol: :inlove: :inlove: :inlove: Yayyy :yeahh: aw,valgyt scenoj - originalus MC arba encore,fanams linksma visia tuėtų būti :inlove: na aš neprieštaraučiau jei Kai iškeptų dar vieną skrebutį ir imtų mus vaišinti :great: :bravo: :bravo:
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 20th 2008, 12:42

ahahahaha XDD *uzsiraso ant bass'o stiprintuvo per live padeti bent po sumustini visiem nariam* DAMN XDDDD ble iki asaru prisizvengiau XDDDD Takeru *w* blem boss tavo sapnai unreal ! as tai gaze jau 2 men nesapnuoju *pasibaige po koncertniai sapnai apei juos TTATT* beja neuzmirsk kad mes turesime 3 in 1 persirengimo kambari XD blem db man dar labiau reikia vasaros kad uzsidirbciau bapkes bass'ui :weeee:

Na as nauju sapnu kaip ir neturiu tai galiu papasakoti keliata is savo senu sapnu jeigu jum idomu ^^;;;

na vienas is mano legendiniu gaze sapnu tai buvo jau mano ne karta pasakotas sapnas *blem reikes man ji uzsirasyti ir iliustruoti* as Boss ir Akai atrodo ji pasakojau XD

Taigi tas sapnas:
Vyko gaze koncertas. kas keisčiause and scenos buvo Ruki, Kai ir Reita. Staiga užsikirto kai būgnai *taip KAI BUŪGANAI*. Kai-kun atsistojo ir žiūrėdamas į užkulsius pradėjo mosikuoti rankomis ir kviesti staff'us. Staiga Kai užstojo Reita, kuris norėjo nukreipti mūsų dėmesį, tad pradėjo groti solo vietas ir linguodamas nusišypsojo *w*. Jam be grojant kažkas nukrito ant scenos ir pradėjo ja riedėti. Me viska puikiai mate, nes buvau pirmoej eileje ir stovejau galima sakyti nosim i sceną * čia kažkas nerealaus*. Taigi tas daiktas rieda link manes, o kartu paskui jį bėga Reita. Daiktas rieda, rieda, rieda ir sustoja pries pat mano nosį. Tą akimirką aš pamatau, jog prieš mane kuo puikiausias keksas *ne, nepamenu ar ant jo buvo vyšnia XD*. kagi po kelių akimirkų prieš mane sustoja ir Reita. Sa*me* šokiruota kekso pakelia galvą tokius >>> O.o žvilgsniu į Reita, o jis pažiūrėjęs į mane, žvilgtelėjo i keksą ir ji pagriebė. Poto reirei žiurėjo į mane labai susigedęs, panašiu į mano žvilgsniu >> =O.O=

Jūs turbūt klausiate saves: "O kur dingo Ruki-sama?". Well, tiesą pasakius aš pati nežinau XD;;; nors vėliau mes su draugem suprendem, kad Ruki-sama pamates, kad Reirei dengia Kai sumaste nueiti ir pavalgyti XD;;. Kagi tai maždaug paaiškina iš kur tas keksas atsirado, nes juk visi žinome kaip ruki-sama megšta pamesti maistą. XD

Kitas iš mano keistu senų sapnu, tai vyko mano mokykloje. Mes persirenginejome kūno kultūrai. mes sužinojome, kad kažkoks koncertas ar tai renginys vyks sporto salėje *nepamenu jau*. Ir svarbiausia mano klasiokė, kuri tikria nežino j-rock sako: - bus gazette. *man atrodo dar daugiau turejo buti, bet nepamenu kokios grupės butent*. Svarbiausia, kad man turėjo būti kūno kultūra, tad ėjau į sale persirengusi jai. Kaista buvo tai, kad sales viduryje buvo pakyla ir mums visiems liepe išsirikiuoti.*kaip per kūno kultūros pamokas*. I quess what. gazetto irgi buvo išsirikevę O.O. So, Sa buvo keistoje situacijoje. Man is dešinės stovėjo Uruha-san, jam iš dešinės Kai-san, o man is kairės stovejo Ruki-sama ir jam iš kairės Reita-san. keista bet nemačiau Aoi-san TTATT. Nors vėliau aš nusprendžiau, kad jis kurnors nusimuilino, arba grojo gitara XD. Šiaip daugiau iš sapno pamenu tik tiek, kad eidamos į sale du klasiokem, kurios nežino jrock tyliai klykem, kad pamatysim gazetto. Dar pamenu, kad stovedama tarp gazetto buvau visa išraudusi ir labai susijaudinusi, bet jei to nematė*na bent jau tikiuosiu*.

šiaip mano sapnai nelogiški dažniausiai, bet jie pilni emocijų tik man labai sunku tas emocijas išreikšti žodžiais.
na gal ir užteks mano sapnu nors yra ju keliatas XD ir vienas dar yra visiskai be logikos XD ,bet juos gal papasakosiu jei kas norės XD
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 21st 2008, 10:49

X'DDDDDD *šluostosi ašaras* aj panos jūs pavarot su savo sapnais ne mažiau už mane XDD tate, priminei man sapną, kuriame gaze irgi turėjo grot mokyklos sporto salėj, o Kai-kun buvo vokalistas XDD šiaip yra ir blogoji gaze sapnų pusė. pavyzdžiui po to sapno, kur gaze pagroja tik lietuvėm Taion, aš visą savaitę buvau žiauriai blogos nuotaikos, o iš karto kai pabudau..me apsiverkė *w* o ir šiaip..pas mane įdomūs sapnai vien dėl to, kad nuobodesnio gyvenimo už manąjį reikėtų dar paieškot.. tai bent sapnais atsiimu :uh-oh:
ghem... nu aš ir neatsisakyčiau jei Toshiya mane pabučiuotų :inlove: ghem... tate, sakei dar turi sapnų papasakot, tai nieko nelauk ir rašyk, nes me miršta iš smalsumo :dancing:
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 21st 2008, 18:46

ahahaha Kai-kun vokalas XDD siaip kiek zinau gazikai rmt buvo apsikeite vietomis bent jau apsakojo kad viename FC zurnale buvo nuotrauka kai gazetto persivadine Gitaazu i ir ju sudetis: Vokalas: Uruha ir Aoi Gitara: Reita Bosas: Kai*nzn ar tiesa bet sake kad Kai buvo su bandana* Bugnai: Ruki i r yra irasas kur jei atlieka Linda!Linda! *blem nu ir pavare XD* ir isia psake tio FC zurnalia buvo foto XD

btw. užmiršau paminėti, kad po sapno "reita x keksas" me atsibudo su O.O išraiška ir poto vvisa menesį lydėsi XD

Na ok prie mano sapnu:

Vienas is senu sapnu buvo mano kelione kazkurXD ISPEJU SAPNAS LABAI NELOGISKAS XD
Taigi, Sa keliauja su DAILĖS klase kažkus (buvo ekskursija). Keiscčiausia buvo tai, kad visas autobusas buvo apšalęs! Ne, nu rimtai jo viduje kabojo varviakliai ir visur buvo ledas *ant lubų bent jau*. Kagi mus įdarbino poromis gramdyti ta ledą nuo lubų. Ir quess what su kuo Sa dirbo ? XD o gi su Kai-kun. Šiaip daugiau taip tik kelis vaizdus pamenu...Žinau akd mes su Kai-kun iš pat pradžių nešnekėjom, bet paskui pradėjom šnekėti ir juoktis. Mes abu darbavomes autobuso gale kairėje pusėje, o dešinėje dviem sėdynem i priekį darbavosi Reirei tik vat niekiap nepamenu kas su juo dirbo ;___;. taigi atsikelusi po sio sapno as konkreciai buvau apsalusi XDD

Kitas sapnas buvo trumpas ir man atrodo čia buvo Dir En Grey Garden klipo įtakotas. Taigi, sapnavau maždaug tokia aplinką kaip iš Dir En Grey garden, na ten buvo toks senas pastatas ir jo viduje gazikai filmavo savo klipa *man atrodo kad ten buvo Taion shoot'as*. KEista tai, jog viso sapno spalva buvo tokia kaip Taion klipo *w*. Me buvo su Reirei užkulsiuose *akivaizdžiai buvo pertrauka* me turejo bass'a savo rankose ir bande groti Taion bass'o partus*w* Reirei stovejo šalia ir klausėsi bei man padėjo. Atsimenu tik tiek, kad as niekaip nesugebėjau vienos vietos pagroti ir Reita man pasiulė groti visa Taion kartu *w* kagi, sapnas baigėsi mums biagus groti...Aš net nežinau kaip aprašyti tą jausmą, kuris mane užplūdo mums begrojant kartu...Tai buvo neapsakomas jausmas...tokią ramybę jaučiau buvo nerealu....

Kagi kitas sapnas tai irgi nelogiškas ir keistas*jis greičiausiai buvo įkvėptas bocų parodos*
Taigi, alytaus medvilnės rūmuose vyko kažkoks renginys. Mes su Neko ir atrodo Inu lakstėme po ta renginį.Turėjome dar nemažai laiko iki gaze pasirodymo, tad nuėjome į kitą sale, kur vyko paskaita*atrodo*. Deja, paskaita užtruko, o mes nenorėjome atsistoti ir išeiti nes tai būtų buvę labai nemandagu >.< Kagi atsėdėjome visą paskaitą ir kai tik galėjome išdūmėme į didžiąją salę. Ech, gaze katik išėjo ir mes nepamatėme nei Ururu lakierkos ar šortumų bumbulo T.T Kadangi mes tokios protingos tai pamanėme nubegti į užkulsius, bet mums neteko to daryti, nes išėjo renginio vedėjas ir pasakė jog grupė, kuri turėtu dabar pasirodyti turi problemu...Jis jau norėjo paskelbti pertrauką, bet pasirodė Ruki ir jam pasakė, kad Gazetto galetu užimti žiūrovus iki ta grupe pasiruoš. Taip, Gazetto pradėjo groti *w* deja nepamenu kokią daina TTATT. Vaizdas buvo kraupus....Ne, Gazette buvo nuostabus, publika buvo kraupi...Jie nereagavo visiškai i Gazetto vieni snekejo kiti į lubas žiopsojo...Neikas ju nepalaikė...gazetto patys gan sutrikę buvo...Bet aišku kaip diena, kad Sa mėgavosi ir jis pamatęs žmoniu elgesį, per tą nežmonišką šurmulį sušuko "REITAAAAAA" *nzn kodėl butent Reita* juokingiausia tai, kad nuo mano riksmo aidėjo visa sale *kas neitikėtina, nes aš nemoku rėkti*. ir DAR JUOKINGIAU buvo tai, kad reirei pakėle galva su "huh?" žvilgsniu ir įsmeigė savo akis tiesiaiį mane O.O iškarto po to, į salę įbėgo renginio vedėjęs ir sustabdęs gaze viduryje dainos, galima sakyti, nuvijo juos nuo scenos >.< Ruki-san atrodė toks liūdnas ir nusivyles... poto išėjo ta kita grupė, bet aš jų nemačiau,nes apsižliumbusi brioviausi užkulsių link. kagi čia ir nutrūko mano sapnas... Po to sapno jaučiausi keistai...Dar aišku atsikėlusi buvau sumišusi ir apsižliumbiau, nes gazetto tikria buvo nusivyle kai juos nuvijo nuo scenos...

Na ir iš naujasnių sapnų...Jų buvo keliatas *jie sapnavosi praėjus savaitei po gazetto konco* Šiaip visi jie buvo koncertų forma. Pirmame sapne*koncerte* buvo vos keli zmones ir jis vyko net ne salėje, o kažkokioje mažoje patalpoje...Deja daug nepamenu tik žinau, kad mes *mūsų buvo grupelė ir man atrodo tai buvo musu gazetto šeima* sėdėjome and kedžių prie pat mini scenos ...daugiau nepamenu >_>;;
Antras sapnas ir antras koncertas buvo jau salėje ir tenjau buvo daugiau žmoniu...vėlgi buvome mes visos kartu. Šiaip nepamenu ar sitame sapne, bet kažkuriame iš sapnu sapnavau jog mes visos stovime pirmoje eilėje ir palaikome gazetto. Vyrukai mums šypsosi ir pastebi mūsų šiltą palaikymą, nes aplink mus esantys žmonės tik klykia ir spiegia...Šiaip pamenu, jog mes atskaitome tiem žmonem pamokslą, kad taip nedarytų ir kad gražiai palaikytu gazetto. gaze mums nusisypso poto XDD Paskui buvo keista vieta, kur mes sedime vos ne mokykliniuose suoluose ir snekames su kitom fanėm. Tai buvo per pertauką. Prisimenu, kad radau kažkokiso panos užrašafkę *man atrodo tos kur skaitę mangas* ir tada aš pradedu klausinėti ar kiti nežino kur ta mergina . Kažkokia mergina pasako jos varda ar tai, kad ją matė* aš pati sapne žinau kaip ji atrodo* na ir baigiasi sapnas mano bandymu ją surasti. Jei neklystu Black ir Noru man padėjo ir mes, man atrodo nematėme endore pradžios.
na vienas is paskutiniųjų tos serijso sapnu vyko didelėje salėje su sėdimom vietom ir ten buvo daug žmoniu visoki oamžiaus *man tai primena vos ne spektakli* siiap nepamenu daug to sapno bet pamenu, kad pabaigoje me ir dar keli žmonės *vėlgi, man atrodo, kad ten buvo gaze šeima* gavo šansą susitikti su gaze užkulsiuose ir pabendrauti. Žinau, kad mes stovėjome visi ratuku, buvo ir keli staffai, ir turėjome prisistatyti. Paskui dar keliso užduotys buvo bet pamenu tik vieną, kur reikėjo kažką gero pasakyti. Me išsakė visus savo jausmus gazikams ir dėkojo jiems iš visos širdies...Dėja sapnas nutrūko ir nespėjau pamatyti jų išraiškų, tik žinau, kad Ruki-san buvo pradėjęs kažka sakyti man.

šitų sapnų esmė ta, kad gaze koncertų apimtis didėja ir daugėja žmonių. Nors ir gazetto sapnuose tolėja*dėl salių didumo* ištikrųjų jie dvasisškai artėjo kiekviename sapne.

na ir paskutinis sapnas kurį atsimenu tai buvo nelogiška mūsų kelione i gaze koncertą XD. Mes visos važavome autobusu. vėliau atsidūrėme tarsi didelėje žaidimų aikštėje...Na nežinau kaip tai įvardinti... Prieš mus buvo milžiniškas plotas kuris atrodė kaip ežeras, bet kartu ir kiap žaidimų aikštė ar parkas. norint pasiekti kuria nors vietą mums reikėjo plaukti. Taigi mes usimanėme pypy o tulikas buvo kitame krante. Taigi ir plaukiame mes visos kartu XD Plaukiam, plaukiam. ir priplaukiam kranta, kur stovi medinės būdelės. Mes visos šlapios atlaukiam eilė ir nueiname į tą dieviškai purviną toletą. Kagi buvo nepakartojamas jausmas stoveti medinėje,vėjingoje būdelėje, visiskai šlapiam. Taigi po mūsų mažo "sustojimo" mes toliau plaukėme, šį kartą koncerto link....Taigi mes stovime prie Columbiahalle, kuri atrodo kaip peraugusi maxima *neradau geresnio palyginimo*...Taip eilės žiaurios....Tačiau yra DU įėjimai. Che che che ir tik mes jį pamatėme. Taigi, nubėgame prie jo ir paklausiame ten dirbančios vokietės ar galėtų mus įleisti. Ji pasako, kad negalima, bet ji mums padarys išimtį ir nusišypsojusi pasiima mūsų bilietus ir nusivedamus. Jįi nueina ir parodo apsauginiam, kad tai jį mus įleido ir tie palinksėję mus praleidžia....Mes jau viduje, bet mes ne salėje o milžiniškame kieme. Staiga už to didžiojo Columbiahalle pastato pamatome mažesnį, kur sukasi daug staff'u. Mes su Indra kažkaip sužinome, kad tame pastate kartu ir vyksta manga konkurso dalyvių piešinių paroda. Nors ten tokiem kaip mes įeiti negalima, mes kažkaip įsmunkame ten. Atsimenu jog pirma patalpa į kurią įeiname pilna piesinių. Visos sienos nukabintos jais. buvo gražus vaizdas, bet negalėjau juo ilgai mėgautis, nes Indra nusitempė mane į pagrindinę patalpą, kur buvo salė, ir beabejo repetavo gazetto. Toje patalpoje buvo pilna žmoniu. vieni iš jų buvo šniukštinėtojai kaip mes, kiti parodos lankytojai, o treti staff'ai. Ta patalpa taip pat buvo iskabinta piesiniais, tačiau čia kabojo šedevrai *w* Sa aiškų apsiseiliojo ir užsižiūrėjo į juos. Tuo metų Indra žiūrėjo į sceną, kur stovėjo gazetto ir šnekėjo su staff'ais. Viduryje tos patalpos buvo supynės *taip supynės* Indra ant jų vėliau atsisėdo ir suposi žiūrėdama į sceną. Aš stovėjau už supynio, tad vos negavau i galva is besisupančios Indros XD. Šiaip pamenu reginį kai Ruki atrodo pradeda su mikrafonu durnavoti *nepamenu ar tik Ruki ar dar ten reirei ir Aoi su ururu prisidėjo su savo instumentais*. vos po kelių akimirkų ant scenos pasirodo Džiuljetas *eto..mes s uneko tiap vadiname viena iš staffu...man atrodo jo vardas Iwase-san*. Džiuljetas atima mikrafa ir pradeda skaityti pamokslą, kad nedurnavotų kaip maži vaikai. Toliau pamenu, kad aš vėl užsižiopsojau į paveikslus. Stafai pradėjo vyti žmones is salės, nes buvo prisirinkę perdaug smalsuolių ir apskritai, nebuvo galima įeiti i salę net parodos žiūrovam. Pamenu, kad Indros vėliau nebuvo, tad jos paprašė išeiti. Manes staffai nepametė, nes aš apsiseiliojusi ir atsijungusi stovėjau už kažkokiuos didelės krūvos vamždių *na kazkas reikalingo scenos statymui*. Kažkoks staff'as nešdamas vieną iš vamzdžių vos manes nenukirto >.< Bet mane išgelbėjo žavingas vidutinio amžiaus vokietis. Jis iškarto paklausė manes ar man patinak šie piešiniai. Aš atsakiau, kad net labai ir jis nusišypsojęs man dave tos parodos leidinį, kur buvo visi piešiniai. Vėliau mes šnekėjomės ir paaiškėjo, kad tas vyras tos parodos organizatorius. Jis ma natvertė prizininkų puslapį ir parodė ten nufotografuotus piešinius. Aš apsiseiliojau XD Jis nusišypsojo ir paklausė ar aš piešiu. Aš prisistačiau ir mano nuostabai jis nustębo, nes mane žinojo O.O *čia totally nelogiška*. Tada tas vyras parodė scenos galo link, kur buvo laiptai nuo scenos, ir pasakė, kad ant scenos, prie tų laiptų, konkurso prizininkės piešia parodos plakatą ir paklausė ar nenorėčiau pažiūrėti. Aš aišku išsišiepiau ir palinksėjau. Tuo metu ant scenos buvo likęs vienintelis Ruki-san ir šnėjosi su staff'ais dėl scenos reikalų. Taigi, mane tas vyras nusivedė prie merginų ir pristatęs pasakė, kad aš pažiūrėsiu kaip jos dirba. As atsisedau ant scenos krasto,veidu į sieną, o mano kojos kabojo virš laiptų. man bestebint kaip Jos piešia(aš turėjau būti pasukusi galva į sceną) pamačiau į mane einantį Ruki *aš taip tik išsireiškiau, nors iš tikrųjų sapne žinojau, kad jis eina laiptų link). Pirma mintis mano galvoje buvo: "jis eis pro mane". Aš aišku atlikau savo tipišką judesį- t.y įsmeigiau akis i piešinį ir apsimečiau, kad nieko aplinkui nematau. Svarbiausia, kad tuo momentu aš viduje buvau drąskoma ne jaudulio, o kažkokio keisto jausmo...Galbūt aš bijojau? Ruki-san pro mane praėjo...Bet praėjo taip lyg filmuose. ta akimirka kaip jis pro mane praėjo sapne virto kažkuo neapsakomo...Nežinau kaip išsireikšti, bet ruki-san vien praeidamas man apliko tokį įspūdį jog aš..... apstulbau?... Išties buvo keistas jausmas...
Toliau pamenu, kad aš išeidinėjau iš tos salės ir mane lydėjo tas vyras. Jis man vėl nusišypsojo ir pasake kažką....Dabar jau nebepamenu ką, bet tai buvo susiję tiek su gaze tiek su paroda. Tei žodžiai buvo svarbūs, labai svarbūs, nes sapne man sukėlė daug jausmų. pagaliau jis atsisveikino ir palinkėjo sėkmės man beišeinant.
Išėjusi aš iškarto pamačiau jus sotvinčias netoli salės. Jus stovėjote gerai matomoje vietoje, kad stupid Sa jus pamatytu. Indra irgi buvo su jumirs ir jei geria pamenu pasakojo vaizdus is tos salės...

Viskas daugiau nebepamenu...nepamenu net kur baigėsi sapnas ...Jame gazetto mažai pasirodo, bet Ruki-san paliko nežonišką ...nežinau net kaip pasakyti >.<...Tepamenu, kad atsikėlusi jaučiausi labai keistai*ir dar ilgai poto jaučiausi keistai*. Šiaip sapnas irgi buvo vienas iš keistesnių, nes jis buvo pilnas ivairiausių jausmų...pvz kai mes plaukėme, mes buvome pavarge, betkartu gerai laidome laiką ir jutome toki keistai stiprų džiaugsma...nežinua net kaip apsakyti...

ok baigiu, nes ilgas postas ir taip >.< Sa visdar nepripratęs rašyti lietuviškom raidėm ir su gramatika, tad visur pilna klaidų :sad:
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 22nd 2008, 20:09

awwwww kaip miela :socute: :socute: :socute:

man šiandien ryte toks šokas buvo, kad dabar net nebelabai galėčiau kažką rišliai atpasakot.. ko tik nesapnavau šiandien... Ruki, Reita, Ayumi Hamasaki, Kyo, kažkokią nežinomą jrock grupę.. O_o

Iš pradžių sapnas buvo kraupokas... nes sapnavau, jog esu kažkokiam prieškambaryje, ryte.. ir norėjau pasižiūrėt kaip atrodo mano plaukai.. priėjau prie veidrodžio ir pamačiau, kad mano akių rainelės šviesiai geltonos, o vyzdžiai balti. peršikau nerealiai. nulėkiau pas mamą į virtuvę ir jinai mane nuramino, kad mano vyzdžiai juodi.. šiaip pirmą kartą sapne matau save veidrodyje.. kažkaip net negera pasidarė..

na aš visą naktį sapnavau su tokiais pertrūkiais todėl sorry, kad taip padrika...

žodžiu.. antras sapnas.. aš esu KoRn koncerte Vilniuj >_> vokalistas šnekėjo šnekėjo ir kažką suskėlė, jog mes čekai. nu susimaišė vyrukas XDDD žiūrovai pradėjo švilpti, o jie pradėjo grot kažką lietuviškai apie Ignalinos bokštus XDDDDD čia turbūt kaip kompensaciją už tokį nesusipratimą ^^ pasisukau į dešinę ir tame konce pamačiau Reitą O_O sapnas, žinoma, nutrūko..

po to tą pačią naktį sapnavau, jog skaitau laikraštį, kuriame straipsnis, jog Gaze fotosesiją su tarantulais darė Lietuvoje XD bet kai aš skaičiau man akyse buvo kaip koks filmas iškilęs:Aoi ir Ururu pozuojantys. tada suskambėjo žadintuvas ir aš nubudau >_<
aj dar sapnavau prie to pačio, kad Ayumi Hamasaki kažkur prie mano namų Panevėžy laksto XDDD

nu ok.. numečiau telefoną kažkur ir nusprendžiau dar pamiegoti, nes 4,5h miego man ryškiai buvo per mažai.. tada susapnavau, jog esu klasėje.. nepamenu kokia pamoka mum turėjo vykt.. man rodos matematika.. ir kai aš nulėkiau prie lentos kažką papaišyt pasijutau kiek nejaukiai, nes buvau su pižama XDDDDD mokytojos beje nebuvo... ir kaip supratau aplinkiniai į mano aprangą nekreipė dėmesio.. ir tada... į klasę įžengė tikrų tikriausias KYO O_O WTF???? aš kažką leptelėjau apie jį ir kažkokia padlaižė, sėdinti pirmam suole, norėdama įsiteikti Kyo, pradėjo ant manęs stumt. Agnė tiesiog įsiuto!!! XDDDD OHOHO KAIP UŽVIRĖ KRAUJAS!keturiom užšokau ant jos suolo ir pagriebus ją už apykaklės taip užstaugiau... labai labai žiauriai aš jai kažką ten pasakiau, o nueidama dar iš tų nervų susikeikiau "nx bl".tada Kyo nusišypsojo ir pradėjo krizenti.. ir pasakė, jog aš esu į jį panaši XD
po to siužetas pakrypo taip, jog aš peržiūrinėju savo grupės PV. grupės narių gal kokie 20 XD tatės kažko nemačiau.. buvo pana, kurią tada taip apstaugiau.. nu žodžiu... PV toks, jog mes einame tos pačios mokyklos koridoriumi vienas po kito. ir tarp mano grupės narių mačiau Ruki-san!!!ir žinote ką? pradėjau nagrinėti ant kiek aš aukštesnė už jį bežiūrėdama tą PV XDDD

nu žodžiu... dar po to sapnavau, jog mano mama ruošiasi eiti į darbą ir apsivilko auksinį, aptemptą leopardo kostiumą XDDDDD ir paklausė kaip jinai atrodo.. aš, žinoma, kaip ir pridera pasakiau, jog apvemtinai, bet jai buvo nusispjaut ;DDD dar pamenu, kad man prieš akis buvo 3 lauko su sniegu fotkės.. viena iš Lietuvos, kita iš Kanados ir dar kita iš Japonijos. lietuviškas sniegas kaip sniegas.. o Kanadoj bei Japonijoj vietoj sniego - virti ryžiai XDDDDDD tada pamenu klausiau kažkokių jrockerių, kodėl pas juos sninga ryžiais XDDDDDD

blem čia rekordas turbūt... tiek sapnų per ~5h miego O_O dabar jaučiu, jog jūs manęs nekenčiat XDDDD


Paskutinį kartą redagavo , Sausis 23rd 2008, 10:13. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 22nd 2008, 21:13

ahahah damn boss atiduok man savo sapnus!!! *w* blem nerealus XDD ble sninga ryziais XDDDDDD *vartosi* ir Ruki-san *w*!!!!!!! na manes nematei todel kad as greiciausiai slepiausi kurnors uz kampo ir stalkinau Ruki-san *w*! damn nu nzn net ka sakyti nes nu blem tikrai rekorda sumusei ir itek jrockeriu ! as tai tiap seniai sapnavau gazetto kadm an jau neviltis TTATT! siai patsiminiau dar viena svarbu sapna kuri susapnavau kai buvo lieks menesis iki koncerto tik dabar negaliu jo pasakoti ens reikia straipsn irasyti >.
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 23rd 2008, 10:20

kai galėsi - parašyk ^^

šiąnakt irgi daug sapnavau, bet tik vienam sapne buvo jrockeris.. Ruki-sama *bows*
žodžiu... veiksmas vyksta viduramžių pilyje.. šiaip tokia jaučiuos ten nepritampanti.. kaip iš ateities :D ten kažką veikiau veikiau ir gavos taip, jog kažkokį tos pilies vierchą pavadinau intelekto nesužalotu tipu. jisai, žinoma, supyko XD kaip ir pridera tiem laikam mane nubaudė mirties bausme..nežinau, ką ten man turėjo padaryt, bet žinau, kad manęs išgelbėti atvarė Ruki!!!jis ten atseit buvo to viercho brolis or smth.. dėvėjo labai juokingą kepurę, o gal tiksliau - beretę XDDD nu ir jis turėjo pro pilies plyšį (kitaip vadinamą langu XD) pataikyt ten į kažkokį daiktą šaudamas iš lanko.. XDDD kiek pamenu pirmą kartą jam nepavyko, nes aš sumaišiau.. o daugiau nieko neprisimenu XDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 23rd 2008, 20:39

*atsikasa iš po knygų* o blem, kad mano sapnuose ruki pabūtų mano hero *w* *nors jis viename buvo savotišku hero* žinai šis sapnas man keistas tuo, kad ruki-san vietoje šiaip turėjo būti Super Reirei, bet tas matyt prižiūrėjo tuo metu Sa, kad nepaskestų savo nevilties drool'e. XDD
ech ta sapna, kurį prisiminiau, jaučiu teks papasakoti mums susitikus, nes ryto jtikrai nebus kada TTATT... įdomu ką boss sapnuos šią naktį *Sa pro langą išgrūda super reirei* ehehehe jo tikrai įdomu *pabėga*
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 24th 2008, 11:26

XDDDDDD ne nu... net nebežinau ką begalvoti... šią naktį vėl Gaze sapnavau!!! tai jau tapo įprastu mano nakties atributu O_o kadangi ėjau ganėtinai anksti miegoti, tai paryčiais iš karto po sapno prabudau ir kai vėl užsimigdžiau - susapnavau pratęsimą XDDD

atvarėm mes visos į Gaze koncą. na tipo laukėm prie durų lauke. ir mūsų laimei - buvome pačios pirmos!! Kaip ir Berlyne, buvo ta tokia užtvara ir tik mes vienintelės buvome arčiausiai durų, nes apsauginis jautė mum simpatiją ir neleido niekam kitam eiti už tos pertvaros, taip kad sėdėjom sau ir šnekėjom atsipūtusios. sapne akai buvo visiem vienu metu nupirkusi bilietus į koncertą. žodžiu mes ten tauškėm apie kažką, prie mūsų prisijungusi buvo ir mano klasiokė, kuri šiaip realybėj jrock tikrai neklauso XD dar pamenu mus apstaugė kažkokia vokietė, maždaug ko mes čia sėdim pačiam prieky užsibarikadavusios, ką čia dabar bandom iš savęs laužt. tada aš atsistojau ir išrėžiau visą tiradą, kodėl mes esam vertesnės sėdėti priekyje nei vokiečiai. galiausiai jinai nutilo.. tada mes kažką pradėjom lietuviškai tarpusavy šnekėtis, o jai užėjo paranoja, kad mes čia atseit ant jos varom XD tada aš ją vėl aprėkiau, bet po to atsiprašiau ir pasakiau, kad tokia džiugia proga tikrai neverta pyktis. galiausiai apsauginis atidarė duris. iš kažkur atsirado būrys žmonių (tikriausiai peršoko per pertvarą XD), todėl mum reikėjo skubėti, kad nesivilktume kažkur gale. akai man griebė už rankos ir pradėjo tempt link durų. buvo daug žmonių, visi skubėjo. pamenu, kad akai mane per visą ta minią tempė siauru koridoriuku laiptais žemyn. man net per sapną buvo keista, kad aš nejaučiu kitų žmonių prisilietimo, nes spūstis ir sumaištis buvo didžiulė. tada pagaliau rūsyje mes išvydome salę. ji buvo keistoka.. priminė man iš dalies teatro salės bei dar kažko mišinį. sunku apsakyti kaip mes nustebome ir apsidžiaugėme kai pamatėme, jog ten buvo sėdimos vietos. supratome, jog nereikės kovoti su viskam pasiryžusiais vokiečiais. akai pažiūrėjo kokios vietos parašytos ant mūsų bilietų ir pradėjome jų ieškoti.. kuo toliau tuo darėsi neramiau, mat akai vedė labai labai labaaaaaai į dešinę. ant tokios pakylos be kėdžių, arti scenos, bet ta pakyla (nu tokia platforma ~1,5m aukščio) buvo taip nugrūsta į dešinę, kad mes nebūtumėme nieko matę. pradėjau pykti, jog akai nupirko tokius lievus bilietus, bet nieko nesakiau. galiausiai neradome savo "vietos" ant tos platformos ir nušokome žemyn. blemba net sunku paaiškinti kaip viskas ten atrodė. geriau nubraižysiu planelį ir atskenuosiu... tuoj palaukit XDDD *intensyviai dirba* fuff... jau baigiau.. https://2img.net/r/ihimizer/img207/4245/salecz3.jpg kur aš baigiau? aj nu va... nulipome nuo platformos ir nuėjome link savo vietų... dviejų kėdžių, priremtų prie sienos.. krč XDD me vos neapsiverkė.. nes kaip supratau muzikantai turėjo būt ten už tos raudonos užuolaidos, nes būgnų ant scenos priekio nemačiau.. žodžiu - lieva. ir labai greitai atsidengė užuolaidos ir į sceną nužengė tamsos kariai juodais odiniais kostiumais :inlove: šiaip pamenu tik Ruki ir Reirei, nes jie ten labiausiai reiškėsi. Mačiau kaip Reirei švaistėsi savo bass'u, o Ruki... Ruki kaip koks Walters&Kazha pradėjo kažką rodyti gestų kalba XD wtf? norėjau kažką sužviegt su visais, bet supratau, jog esu užkimusi >.< mes su akai nusprendėm, jog nesąmonė stovėt veidu į sieną ir nuėjom prie kitų kėdžiu priešais sceną... nu ką koncas buvo tik prasidėjęs.. dar kažkas man pasakė, jog tipo Ruki čia tuos kurčiųjų gestus naudoja todėl, kad jam didelė garbė pirmą kartą koncertuoti Vokietijos mieste Osle XDDDDDDD sapne man nekilo klausimų, nuo kada Norvegijos sostinė tapo Vokietijos miestu XDDD tada neapsikentę nuo platformos nulipo kiti žiūrovai ir atsistojo palei kėdes iš dešinės tiesiai už mūsų. iš pradžių buvo linksma, girdėjau iš kažkur atsklindant ky balsą XDD (kitos panos gavo geresnes vietas >.<), bet po to pamačiau atbėgančius apsauginius ir išgirdau akai sakant "oh fuck apsauga ateina". tada me pabudo, bet kaip supratau mum ten būtų reikėję bėgti, nes kitaip už tai, jog stovime ne savo vietose apsauginiai mus turėjo išmesti XDDD po to sapnavau pratęsima, bet jo nepamenu.. kažką kaip mes naktį autobusu grįžtam namo :yeahh:
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 28th 2008, 20:51

negi aš juos viena pastoviai sapnuoju? O_o šiandien norėjau kuo greičiau pasidalinti šios nakties įspūdžiais (gerai skamba XD), bet netas neveikė, tai... ant vakaro jau ir pamiršau pusę sapno TTATT ...

esmė ta, kad mes lietuvaitės jau išvažiavome gyventi in Japan. iš pradžių sapne vienintelė lietuvė buvau aš. kaip supratau buvau kažkur panašiai kaip Yokohamos arenoj. Jei neklystu mano vieta buvo iš dešinės pusės ir labai labai aukštai, o aukščio aš paniškai bijau. galima sakyt ropom nusigavau į savo vietą ir supratau, kad aš tenais neištversiu koncerto metu. apie headbang'inimą net negalėjo eiti kalba, nes aš vos neapsiverkiau iš baimės kaip aukštai esu ir nukristi iš ten labai lengva, nes ten ne balkonas, o tiesiog pakopom aukštėjimas kraštų link. nusileidau žemyn, o koncertas jau tuoj turėjo prasidėti. nuėjau į patį priekį ir pamačiau, kad kai kurios sėdimos vietos tuščios. na... pabandžiau savo laimę ir prisėdau kažkur pačiam prieky. tada mane į čia pat esantį kambariuką nusivedė du japonai (mergina ir vaikinas), buvo kažkoks didelis stalas.. ir pamenu, kad vaikinas manęs paklausė, ar rytoj nedirbu (suprask- ar esi rytoj laisva ir eisi su manim į pasimatymą?), kadangi aš buvau ganėtinai išbadėjus, nes neturėjau Japonijoj daug pinigų, tai sutikau, nes nu.. tikrai tikrai norėjau valgyt XDDDD tada mes grįžome į tas priekines vietas ir aš vėl atsisėdau ne savo vietoje. po kelių akimirkų atėjo japonas su bilietu ir aš turėjau pasitraukti iš jo vietos. tada vėl pradėjau slampinėt po pirmas eiles ir dar porą kartų buvau nuvyta teisėtų vietų savininkų XD galiausiai prisišliejau prie kažkokios kolonos, kad niekam stovėdama nugara neužstočiau vaizdo. vietos buvo labai nedaug. pagaliau Gaze išėjo į sceną.. ir galutinai supratau, kad ten per mažai vietos headbanginim'ui... dar, beje, pamačiau sau iš kairės Moniką sėdimoj vietoj ir pasiklausiau, kaip jinai sugebėjo gauti tokią gerą vietą. galiausiai keliem aplink mane sėdimas vietas turintiem žmonėm kaip ir man ganėtinai užkniso, kad nepatogu normaliai pašėlti ir įsidrąsinę nuėjome į patį patį priekį šalia pat scenos, palikdami kitus sau už nugarų. keista buvo tai, jog scena buvo kaip kokioj duobėj, nes scena buvo kokiu puse metro žemiau už platformą, ant kurios buvo žiūrovai. išsirikiavome į eilutę ir pradėjome taškytis. buvo sunkoka išsilaikyti, nes kaip supratau grindys truputį nuožulniai ėjo scenos link. anou... pagal visą sapno logiką toj eilutėje buvom trys lietuvės.. iš kur ta trečioji aš nežinau XD ir galiausiai išaušo ta akimirka.. Ruki pradėjo eiti žiūrovų (t.y. mūsų) link. širdis pradėjo daužytis kaip pašėlus.. ir kai jis priėjo labai arti (o kadangi yra pusžlibis reikėjo prieiti tikrai arti XD), jis pamatė, jog mes esam europietes.. ir ir... vienas nuostabiausių sapno dalykų... JO REAKCIJA.. jis jis.. omg.. net nemoku paaiškint... tai buvo taip tyra, miela ir gražu... jis mus pamatė ir SUSIGĖDO! neįmanoma paaiškint kokia buvo jo išraiška mus pamačius.. jis baisiausiai susigėdo ir labai trumpam panarinęs galva nudelbė akis žemyn.. kažkodėl jaučiau, jog jo reakcija sako (ir visą šitą kelią sukorėte dėl mūsų? mes to tikrai nenusipelnėme). tai buvo taip gražu... man dar ilgai akyse kartosis jo akių nudelbimas žemyn ir ta išraiška.. tuomet aš kaip visada ne vietoj ir ne laiku suskėliau "FROM BERLIN" ir parodžiau į tris lietuves. po to pagalvojau, kad jis dabar mano, jog esame vokietės ir skubiai ėmiausi taisyti padėti. kažką suvėliau, kad mes "from Lithuania. Ritoania-jin desu" ir rankom rodžiau į mus tris ir pradėjau rodyt į žiūrovų gilumą, kad ten ten ir ten taip pat yra lietuvių. tai jam padarė įspūdį. kažkaip man visi žiūrovai išnyko, nes buvo tylu ir man net nerūpėjo ką jie galvoja.. tuomet.. kažkokia lietuvė (damn nepamenu kas! man rodos kažkas iš jūsų, bet nepamenu >_<) nušoko nuo tos pakylos į sceną, rankomis vos netrenkdama Rukiui per veidą ir iš to aš labai labai žvengiau XD, ir jie apsikabino.. tuomet.. kažkaip lyg ir pats Ruki labiau iniciatyvą rodė ir jis apsikabino su Monika. aš kaip supratau jau irgi buvau nušokus žemyn ant scenos. dar spėjau pagalvot, jog iš mano šono žiūrint atrodo, jog jiedu bučiuotųsi O_o XDDDD.. ir tuomet kai jie baigė.. net nežinau.. gal ir negražu.. bet vos neužšokau ant Rukio XD šį kartą iniciatyvą rodžiau jau aš (gal ją būtų parodęs ir jis, bet aš jį apkabinau taip greitai, jog jis nemanau ar spėjo susigaudyti kas vyksta XDD). tai buvo taip nuostabu.. jaučiau tą apkabinimą lyg tai būtų tikrovėje..net sapne galvojau ką jaučiu.. tas apkabinimas buvo švelnus, bet ir toks... tikras ir jausmingas. beje Ruki dėvėjo DB drabužiais :) na atėjo laikas atsiplėšt vienam nuo kito ;D ir.. ir aš vėl jį trumpam apkabinau.. nes pamiršau jam kai ką pasakyti.. apkabinusi pašnibždėjau jam į ausį, jog labai labai jį myliu ir gerbiu. ir tada susigėdusi pridūriau, kad myliu ir kitus grupės narius. tuomet mes vėl užsilipome ant žiūrovų platformos ir nepatikėsit.. Ruki paprašė mūsų išeiti ar bent jau nueiti į arenos galą tiek toli, kad jis mūsų nematytų... mat negalėtų koncertuoti, nes per daug jaudintųsi mus matydamas.. erm.. kaip supratau jis manęs paprašė jiems nupirkti 15 pakelių sriubos XDDDD na aš ir išėjau... įlipau į autobusą.. buvo žiauriai žiauriai karšta.. autobusas buvo senas, nes sėdynės aptrauktos kaip kokiuose IKARUSUOSE XD nežinau kur važiavau..tik pamenu, jog į autobusą įlipo kažkoks vyras ir nusipirko labai daug sriubos pakelių (iš vairuotojo XDDD) ir man teliko 3 >_> anou.. dar nepaminėjau, kad mes lyg ir be žodžių susitarėm su Ruki, jog pasišnekėsime po koncerto.. na tai aš grįžau.. koncertas buvo jau pasibaigęs. mes visos trys bei Ruki sėdėjom vienas prieš kitą..ir aš atsiprašiau, jog gavau tik 3 pakelius. tada dar pasijuokiau iš savęs, jog sutikau eiti su kažkokiu bernu į pasimatymą vien todėl, kad gaučiau pavalgyti XD ir mes jam paaiškinom, jog atvažiavome į Japoniją visam laikui. jis dieviškai šypsojosi.. ir galiausiai.. aš pakliausiau kaip jam patiko tos vokietės begemotės koncerte Berlyne ir jis pradėjo JUOKTIS!!! ^^ ir tuomet sapnas baigėsi. visą rytą jaučiausi kaip ant sparnų.. :socute:
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 11:42

Ano sa.....man pavydu...ir iš kur pas tave tokia sąmonė, aš ką galiu sapnuot tai žiaurumus visokius...ano sa, o čia rejk pasakot apskritai sapnus ar tik sapnus susijusius su Gazetto?? :blush1:
Ano niu aš tai savo sapną papasakosiu, kadangi retai sapnuoju, bet jau kai susapnuoju, tai blem...>,,,,<
Tai va, užpraeitą naktį sapnavau, kad atsidūriau kažkokiam rajone, jei prisimenu tikslingai, tai viskas man priminė Krasnucha-kas žino Vilnių, žinos apie ką aš. Žodžiu, bet tas rajonas buvo kažkoks keistas, aš kažkokiam senam bute, kur dvelkia tokiu senų žmonių kvapu, sienos su tapetais, rusiško stiliaus kilimai, baldai, net šviestuvai ir tie buvo su roželėm...(kažkodėl man tai visada asocijuojasi su russian style) :samui:
Ano...aš lėtai pradedu eit koridorium ir atsiduriu prieš veidrodį-blem šoką gavau, aš krč su katana permirkusia krauju, plaukai susitaršę, šlapi, man lyg ir šalta, bet pakenčiama, juodas ilgas odinis paltas...(Ano kaip kokiam Hellsinge, nesamonė kažkokia :crazy: )
Toliau aš išeinu iš buto ir žiuriu, kad mieste tuščia, tada aš pradedu rėkt-"Kur Visi??" pradedu bėgt, bėgu bėgu ir staiga man kažkas už nugaros sako-"Kad ir kiek stengsies pabėgt, tu juos nužudei" Krč čia buvo pats creepy momentas in my entire life-aš atsisuku ir ten kažkokia bobulytė stovi. XD Aš jai-" Ką tu čia šneki"-toks siutas paėmė, kad priėjau prie jos ir suėmiau už apykaklės (va tik dabar prisiminiau, kad kažkada sapne žudžiau savo puseserę, ir netyčia per sapnus trenkiau mamai į šoną...žiauriai tada buvo, gerai, kad per šį sapną šalia manęs nieks nemiegojo XD).
Taigiaš tai pakėliau ją (Chesus, aš už ją gal kokias penkias galvas aukštesnė, varkšė bobutė), o ji man sako-" Aš tavęs nebijau, atiduok man mano gyvenimą" Aš tai nusipurčiau ir pasakiau-Koki dar gyvenima? Po to kažkaip nusikeikiau, kad tik greičiau nuo jos pabėgt. Žodžiu bėgu aš toliau ir atsiduriu kažkokioj mašinų aikštelėj ir staiga prieš mano akis deganti mašina ir matau, kad joje yra mano šeima, aš pradedu plikom rankom drąskyt dureles ir pradedu rėkt iš skausmo. Matau, kad į mane žiūri mano puseserė, bet ji vėliau nusisuka, o kai vėl atsisuka, žiūriu, jog ten aš, tik kažkokia kitokia, kažkaip pasipuošus, su auskarais, suknele. Ir tada ji ( ar aš..whatever) prideda ranka prie stiklo ir jos ranka pradeda lydytis. Aš rėkiu kad išgelbėsiu ją ir vėl plėšau duris iš visų jėgų, ir vėl tas skausmas, rėkiu....ir baigės sapnas.... :crab:

ANo....mažiau man anime žiurėt rejk...geeeezzzzz>,,,,<
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 13:52

O_o *sėdi apšalus* vou... Kaji-sama...tipo... aš be žodžių XDD nea čia tipo tema kur dedam viską, kas susiję su japan.. na galim ir tavo sapną tam pritaikyti.. tipo kaip besaikio anime žiūrėjimo pasekmę XD~

o jūs dabar pabandykit atspėti, ką aš šiandien sapnavau. TAAAAAAIP JŪS ATSPĖĖĖJOTE. Ruki-san! (šitas sapnų su Ruki maratonas jau pradeda mane versti jaustis stalkere >_>")

aš kaip visada iki vakaro pamirštu didžiąją dalį sapno detalių, o dar kai pas mane tie sapnai visada tokie padriki, tai galiu papasakot tik sapno ištraukas.

žodžiu..pabundu paryčiais ir galima sakyt, kad nusiviliu, nes nieko tą naktį neprisiminiau susapnavus. tada vėl užmiegu ir įsivažiuoju į dabar man jau įprastu tapusį sapnų su gaze maratoną. mūsų chebra (tos kurios buvo Berlyne, damn aš jus sapnuoju taip dažnai @_@) esam kažkur Italijoj. vasara. šviečia saulė. norim valgyti. tik šį kartą nebe aš viena, o visos XD pinigų nė viena neturim. nusprendėm, kad reik nueit į kokį restoranėlį ir prasimanyt darbo, už kurį gautume šiek tiek pinigų bent jau sumuštiniams. atėjom į kažkokį restoraną, mus gana maloniai priima italas, kuris šiek tiek šneka lietuviškai. nusiveda mus į kažkokią gamybinę patalpą, kuri man primena viešąjį moterų tualetą tik be neoninių lempų XD ir liepia dėliot kažkokius maisto produktus bei įrankius į padėkliukus (tipo kaip kokius maisto davinius). po kiek laiko mes kažkaip atsirandam ant scenos. žiūrovai, tai pagrinde nepilnametės merginos. tik pamenu, kad kažkokia pana laiko ištiesusi iš minios padėkliuką, o aš stovėdama ant scenos turiu taisyklingai sudėlioti jos maisto davinį, o už manęs stovi tas italas ir komanduoja kaip viską daryti, bet man sekasi nekaip. jis ten kažką pliurpia apie svorio centrą ir bla bla bla... ta panelė tikrai ilgokai laikė ta padėkliuką.. galiausiai sudėjau viską gan padoriai ir ji dingo minioje. tuomet pradėjo groti kažkokia linksma muzika ir mūsų grupelė turėjo laidyti į minią spalvotus balionus. mes ten užsižaidėm ir išgirdom iš minios kažką šaukiant ant mūsų, jog mažiau užsiiminėtume savo reikalais. tada iš kažkur scenoje atsirado Ruki O_o vienas. be kitų geizų.. ir pradėjo dainuoti Guren. kažkokia pana užklykė (nepamirškit, kad mes vis dar esam scenoje ir palaikome koncerto tvarką XD) ir aš nuėjusi prie jos atskaičiau moralą, jog netrukdytų dainuot Rukiui. tuomet aš atsisukau į Silviją aka silkę ir paklausiau ar akylai saugojo dėžę (čia jau išlenda košmarai iš Berlyno XDDD), jinai atsisuka į sunkias užuolaidas, skiriančias sceną nuo užkulisių, o dėžės ten nė kvapo. pradedu panikuoti.. ir ji keturiom už tų užuolaidų mūsų laimei sugraibo tą dėžę (ten šiaip ne dovanos turėjo būt, o balionai man rodos XD) ir pradeda ją vilkti į sceną. viskas vyko labai gremėzdiškai ir garsiai ir aš pradėjau tildyt SIlviją bei prašyt, kad ji liautųsi traukusi tą dėžę, nes tai sukelia per daug triukšmo ir trukdo Rukio pasirodymui. jis, beje, į mus nekreipė jokio dėmesio, o dainavo sau užsimerkęs.

šiaip nepamenu kaip ten viskas baigiasi.. žinau tik tiek, kad man Kaji-sama paskolino iš Londono parsivežtus du didžiulius, storus Donaldo nuotykių komiksus XDDDD aj dar dabar pradėjo išplaukt kažkokia mistinė to sapno dalis.. kažkas kažką nužudė.. aj nepamenu, bet žinau, kad geras buvo XDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 14:01

BlackBoUnTy rašo:

šiaip nepamenu kaip ten viskas baigiasi.. žinau tik tiek, kad man Kaji-sama paskolino iš Londono parsivežtus du didžiulius, storus Donaldo nuotykių komiksus XDDDD aj dar dabar pradėjo išplaukt kažkokia mistinė to sapno dalis.. kažkas kažką nužudė.. aj nepamenu, bet žinau, kad geras buvo XDDD

Donaldas.... :lol: :lol: :lol: Man tai iiš kart būtų asociacijos su yaoi....XDDD Donaldo porno...XDDDDDDDDD
Boss, man rods, tas koncas tau kažkokią traumą paliko...žinok, me dėl tavęs jaudinasi.... :shocked: Ano sa, gal kokios tau valerijonkės pasiūlyt, ramiau miegosi nedroolindama kiekvieną naktį ant pagalvės dėl Ruki-sama.... :silly:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 14:15

joam.. kad tas koncertas mane kaip reikiant traumavo, seniai pastebėjau.. gal reik daryt išvadas... :worried:
jūs gal juoksitės, bet prisipažinsiu, kad gana dažnai pastaruoju metu darau gerų minčių terapiją Rukio adresu. nors jis ir toli, nors jis ir manęs nepažįsta tikiu, kad sistemingai siunčiamos teigiamos mintys ir linkėjimai, gali turėti teigiamą įtaką jo gyvenime. beje šiandien vien dėl įdomumo prieš miegą pasikišau jo foto po pagalve.. gal čia tik sutapimas, bet po poros minučių, kai pakankamai nurimau ir susikaupiau pradėjau jausti galvoje vibracijas, kažkokios energijos srautą.. kuri po to persidavė man į saulės mazgą ir pradėjau jausti dirginimą ir šiokį tokį skausmą (jei turėčiau kažkokių ypatingų galių bei gilesnį supratimą apie panašius dalykus, sakyčiau, jog Rukiui iš ryto skaudėjo skrandį ir visa tai persidavė man, bet kadangi apie tai nusimanau labai nedaug, tai palikime tai kaip kvailas fantazijas ^^). truputį išsigandau, kad tokie bajeriai man neturėtų neigiamos įtakos (o tuo labiau jam), bet nusprendžiau, kad reik eit iki galo. tuomet užmigau ir visą naktį jo nesapnavau. kai paryčiais nuotrauką ištraukiau ir padėjau ant lovos krašto, užmigusi vėl susapnavau Rukį. pati nebesuprantu kas vyksta...
dabar visi skeptikai tegu juokiasi pilvus užsiėmę. neįsižeisiu.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 14:36

awwww damn kaip jau sakiau pavydziu tau akd urki-san tiek sapnuoji !!! as gazetto isvis seniai sapnavau *matyt Sa nemyli gaze todel ir nesapnuoja =__=*
bet blem gerai tu cia kaip visada susapnavai XD otau tas noras valgyti ir pinigu neturejimas neiko neprimena??? pvz musu bandymo pavalgyti asian food bet me nei cneto neturejo XDDD na bet poto radome skaniu blyneliu *w*!!!!!

Labai idomiai tua cia isejo su ta nuotrauka ir tikiuosiu, kad ruki-san pilvo nebeskauda TToTT! siai pas tikiu tokiais dalykais ir todel kas vakara ir vsvis kas dien galvoj uapei Gaze ir jiem siunciu gerus linkejimsu *aisku jei ju negauna bet tiketi galima XD* Siaip Neko domisi tokiais dalykais tia j igal kanors zinos nes as tia nlb zinau *sa toks nenaudingas*

lauksiu tavo kito Ruki-san maratono sapno XD!

p.s tau neatrodo kad tas ruki-san buteliukas pradejo veikti??? *w*!
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 14:42

Tatemyuu rašo:
p.s tau neatrodo kad tas ruki-san buteliukas pradejo veikti??? *w*!
kaip? O_O
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 15:59

BlackBoUnTy rašo:
Tatemyuu rašo:
p.s tau neatrodo kad tas ruki-san buteliukas pradejo veikti??? *w*!
kaip? O_O

XDD na Ruki-san buteliukas pradejo veikti XDD na turiu omenyje juk jis buvo ruki-san mestas tia matyt nuo jo tau cia sapnai dabar XDD plius juk ir vandens kuri ruki-san gere jame buvo XDDD nzn kaip paaiskinti XDd tarkime tas buteliukas stebuklingas ir tau situs gazetto sapnus suteikia XDDDD
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 16:04

niahahaha!!! XDDDD ech gaila jau išdžiūvo vandens likučiai... lyžtelėčiau karts nuo karto XD ale Ruki tai protingas vyras.. netaip kaip Hitsugi, kuris geria tiesiai iš buteliuko, o ne per šiaudelį. su anuo ir laižiaką netiesioginį sumest būtų galima XD *sliepiasi už tatės nuo Kaji*
ok ok joke. čia mane Kaji gif'as veikia *apsiseilėja..*
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 16:13

BlackBoUnTy rašo:
niahahaha!!! XDDDD ech gaila jau išdžiūvo vandens likučiai... lyžtelėčiau karts nuo karto XD ale Ruki tai protingas vyras.. netaip kaip Hitsugi, kuris geria tiesiai iš buteliuko, o ne per šiaudelį. su anuo ir laižiaką netiesioginį sumest būtų galima XD *sliepiasi už tatės nuo Kaji*
ok ok joke. čia mane Kaji gif'as veikia *apsiseilėja..*

Boss del Hitsu tai taves laukia rimts kočėlas!!!
*apvolioja kočėlą miltais* :evil:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 16:24

pffff geriau koksas vietoj miltų būtų. tokiu atveju mielu noru tau leisčiau pakasyt savo kočėlą man į dantis :evil:

(omg čia man vienai taip pošlai antras sakinys nuskambėjo????!!!!! XDDDDDDDDDDDDDDDD)
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 16:35

BlackBoUnTy rašo:
pffff geriau koksas vietoj miltų būtų. tokiu atveju mielu noru tau leisčiau pakasyt savo kočėlą man į dantis :evil:

(omg čia man vienai taip pošlai antras sakinys nuskambėjo????!!!!! XDDDDDDDDDDDDDDDD)

*NUKRENTA NUO LOVOS* :eeeeeh?: :shocked: :lol:
Ano nuskambėjo tik taip, kaip gali tik iš tavęs....XDDDDDDD
Nors kiek pagalvojus...na jei rejks ką pakasyt, tai kreipkis.....(joa.....) :lol: :lol: :lol:
Koko tureciau, dabar su tavim neplepeciau, o svaigciau balkone po stalu su baranka rankose...
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 16:39

kažkodėl man baranka visada asocijuojasi su vairu XD

*įsivaizduoja Kaji-sama prisišniojusią balkone, besukaliojančią vairą ir rėkaujančią "ZOOOOOM ZOOOOOOOOM IŠ KELIO, GYVATĖS!!!"*
XDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 16:44

BlackBoUnTy rašo:
kažkodėl man baranka visada asocijuojasi su vairu XD

*įsivaizduoja Kaji-sama prisišniojusią balkone, besukaliojančią vairą ir rėkaujančią "ZOOOOOM ZOOOOOOOOM IŠ KELIO, GYVATĖS!!!"*
XDDDDDDD

Žinai aš kažkodėl visada maniau, kad jei teks kada būt prisišliuobusiai, nors tikėtina 1% is 100%, bet visko gyvenime gali būt, tai aš uždainuosiu Saraba....XD
Nors šiaip manes neveikia pvz alkoholis todel aš negeriu, nes mane paprasčiausiai migdo...todėl pas mane 24 hour brain service^^

P.S. *KUTI KUTI KUTI*
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai EmptySausis 29th 2008, 16:49

XDDDDDDDDD tai kol nespėji užmigt išgerk dar daugiau ir kaipmat pajusi spirito galią XDDDDD

ahahaha!!!!! per tave niekad gyvenime nebegalėsiu Saraba'os klausydama verkti, nes įsivaizduosiu tave gatavą ją bliaunant XDDDDDD *AN ANTI WAAAR SONG AN ANTI WAAAAAR SONG I WILL SIIIIIING ALL TOGEEEEETHEEER* XDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sponsored content





Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sapnai
Atgal į viršų 
Puslapis 118Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: