Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Sapnai

Go down 
+27
Kentou
haruhi
Sima~
Uru'mi
Black~
chibi_panda
LastQQQ
Otogi
Umike
~Hanami~
Tenshi
COMA~
keiko6088
Seta
Hoshi
Matsu[Yo]
Miyuki.
Taya
Seigi
kybolie
kakava.
cruciare
silke_silke
Kajitoku
Tatemyuu
Noru-chan
Sulli.
31 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next
AutoriusPranešimas
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyGruodis 21st 2009, 15:00

Ishtvirkauji su vaikais XD
Ash pastaruoju metu kazkokius kosminius sapnus sapnuoju XD Shian puse nakties su drauge rinkomes shokoladini torta, o po to bandem ishtrukt ish parduotuves, plaukiojome kazkokioje purvinamoje juroje, kur buvo daug nugriautu medziu o_O
Neseniai sapnavai sapna, kur mes su drauge zaidem kazkoki nerealu zaidima mikrushkeje XD Po to ishlipom, ash ishstumiau japona, kuris buvo gal 20cm uz mane zemesnis, jis vis ziurejo kaip nuvazioja juo mikrushke, o ash ji buchiuojau i lupas, bandziau atkreip demesi i save, sakiau, kad po to susitiksim, jis staiga atsigreze, kazkaip vampirishkai isisiurbe man i kakla XD Bet tai buvo aistringas buchinis ir pasake, kad butinai susitiksim, po to buvo kazkoks balius, bet japonu ten nebuvo XD
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyGruodis 21st 2009, 15:20

šiza kažkokia :DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyGruodis 21st 2009, 16:40

Keista, nes visada sapnuojau gerus logishkus sapnus, o dabar... XD
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyGruodis 23rd 2009, 10:12

Mano sapnai tampa vis ziauresni ir nerealesni XD
Shianakt sapnojau, kad visa mano sheima, gyminaichiai su savo vaikais, draugai, viena drauge net su sheima buvo, tevu draugai ir ju sheimos, zodziu visi supantys mane zmones ishkilavo mishke, su palapinem ir kitais priedais. Man ar liudna pasidare, ar kaip, kazkur radau vonios kambari(mishke XD) ten uzmigau, kai atsibudau, man kazkaip buvo baisu isheit, vonioje buvo kazkoks zalias vanduo, ash paskambinau mamai, techiui, niekas neatsilepia, taip ash jiems skambinau ilga laika (machiau visa tai tarsi filme, itampa tokia XD) po to man paskambino vyrishkis, jis buvo ar musu pazistamas, ar kaip, paprashe atidaryt duris, kai atidariau, jis pasake, kad kazkas nakti visus ishskerde, tik ash likau gyva, nes buvau pasislepus, man shokas,net parkritau... Mishke visur fbr tokie landzioja su sunim.
O dar sapnavau univera, tik ne savo, o kazkoki sapnu univera, nes ash ten pasiklidau ir galvoju, ash jau chia buvau ir radau kelia, ash ji priesh tai sapnavau... Na nesvarbu,ten jis ilgas buvo, bet vienam momente pamechiau rankinuka ir kai grizau ji pasiimt man ji padave paauges vaikinas ish Shinee, kuris Black patinka, jam gal kokie 20 buvo :)
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyGruodis 23rd 2009, 10:31

omg net ir tu SHiNee sapnuot pradėjai :DDD

su tais skerdimais tai žiauru. tokie sapnai labai giliai į sąmonę įsirėžia. aš būdama 5erių susapnavau kaip močiutės balkone mano dėdę kažkoks vikingas į gabalus sukapojo, tai ir dabar visą sapną su visom detalėm prisimenu... choked blemba kaip tada atsibudus verkiau :DDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyGruodis 25th 2009, 19:51

Shianakt sapnavau meet'a XD Ten buvo ash,Black ir dar dvi nepazistamos merginos. Kazkodel meet'as buvo mano namuose XD Black ir dar viena mergina norejo parukyt, bet drovejosi, nes buvo Kaledos XD ir reikejo pereit kambari pilna svechiu, o dar balkone buvo mano sesiu vaikinai XD Galugale Black neishtvere ir mes su ja nuejom i balkona (kita mergina drovejosi) Kol Black ruke, vaikinai vis sake, kaip tai blogai ir negrazu rukyt, tai Black buvo labai nepatogu. Veliau nuejom i kazkoki pastata, kur turejom eit kiekviena karta po meet'o ir buvom ten pries tai neviena karta... Bet nuejom tik mudvi su BlackBoUnTy. Devejom grazias paprastas sukneles (ten ishvis buvo kaip lady pamokos XD) Atsisedom uz suolo ir black man padovanojo pilna maisha spalvotu zvakiu XD Bet svalvos buvo nerishkios ir zvakes buvo paprastos ir shirdeliu formos XD
Dar daug ka sapnuojau, bet prisimenu momenta, kai prie kazkokio fontano visi BigBang nariai (bet atrode kitaip ishskirus GD) moke GD visuokiu dalyku, prisimenu, kad Seung Ri moke kaip reikia rekt XD
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyGruodis 25th 2009, 20:24

Man rodos ta nepazystama mergaite bijanti rukyte esu as XDDD O su GD tai geras XDD
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyGruodis 25th 2009, 20:54

Deje, ten visos tamsiaplaukes buvo XD Kiek zinau tu blond :)
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyGruodis 25th 2009, 21:12

Red at the moment... pries vasara puse galvos nusidaziau violetine splava ir poto keiciu spalva siektiek dazniau nei karta i menesi... XDD
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyGruodis 26th 2009, 20:16

omg 01 ash kai kasantra menesi dazau ataugusius plaukus, tai man gaila ju, vis galvoju, kaip juos traumuoju, o chia dazniau nei karta i menesi 01
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyGruodis 26th 2009, 20:56

Zinai, yra toks nuostabus dalykas kaip XNA (HNA) tai vat jis nudazo plaukus ir dar kaip kauke juos skatina augti XDD Juo galima dazyti kas 3sav... Mano klasiokes dazo kiekviena sav o as cia netycia dvi sav is eiles padaziau... O seniau dazydavau viskuom kas po ranka papuldavo... 07 Beto jie laiko panasiai kaip paprasti dazai... Na aisku jei tu sviesini palukus tai nepades tau XD OMG OFFTOPICAS!

Tai va i tema:

Mano mama sianakt sapnavo, kad su creeperiais i svecius ejo ir suo juos sudraske, ir ji baisiai ant to suns pyko... XDDD (kazkas jai atsitiko...)
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyGruodis 26th 2009, 22:19

XD geras sapnas

Argi chna nudazo ne oranziniai?
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyGruodis 27th 2009, 14:00

Ten Henna man rodosi, o tie kur as naudoju buna bespalve, vysnine, raudona, ryza, ruda ir juoda... nors del juodos nesu tikra wuut?
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyKovas 12th 2010, 19:12

Vakar prisiziurejau NLSG backstage ir shtai kas ishejo XD Visko neprisimenu, bet...

Zodziu turejo but Gazette live'as ir ash turejau pasirodyt kartu su jais XD Kaip supratau, vietoj Aoi :( Mane nudaze, bet kazkaip neryshkiai ir negraziai... (tai vyko mano namo laiptineje XD) Tada iejau i savo buta, ir nuejau i virtuve, paklaust mamos, ka man dabar veikt, nes iki pasirodimo pradzios dar daug laiko, o ash nzn kur ir kada man eit, kad plaukus sutvarkytu (XD) mama nieko neatsake, bet virtuveje sededamas uz stalo ruke Rukis ir iejo Reita, jie jau buvo visishkai pasiruoshe, tai Reita man parode kabanti ant shaldytuvo lapa, kur puvo uzrashytas visas dienos tvarkarashtis ir viska man paaishkino :) Po to dar atejo zmones, tarp kuriu buvo dance batle (kodel? O_o) ir keli laimetojai irgi turejo groti su Gazette....

Va toks kvailas sapnas, bet malonus, nes ten buvo Reita ir Ruki :)
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyKovas 12th 2010, 20:02

OMG prajuokino XDD matosi Low biudzeto koncas arba VK konertas lietuviskai XD
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyKovas 13th 2010, 12:11

Na, jei ten yra Ruki ir Reita, ne toks jau ir pigus koncas butu 29
Shiandien ishvis nesamone sapnuojau 93 Nemegstu kosminiu sapnu XD Bet vienas dalikas buvo baisus, sapne mano teti nudure peiliu, tai ash nukritau viduri kelio ir verkiau vos nerekdama, buvo baisu ir taip tikrovishka, ishkart atsibudau, tai galvojau visa apsiverkus busiu, bet tik kelias asharas praliejau...
Atgal į viršų Go down
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyKovas 13th 2010, 20:33

Man ir daznai panasus sapnai buna... Bet as sianakt sapnavau laaabai erotini sapna us kaskokiu K-Pop idol 28 32
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyLiepa 10th 2010, 23:16

penktadienį sapnavau, kad labai nervavausi, jog suvokiau, kad man jau 7mėn., kaip 20m., o tik dabar pastebėjau...

wtf.. aš turbūt verksiu, kai iš tikrųjų gimtadienio sulauksiu :D noriu būt niolikos amžinai.
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyLiepa 11th 2010, 22:03

Ash irgi galvojau, kad verksiu kaip seniai nebeverkiau, bet tikriausiai per shita gymtadieni buvau laimingesne negu per pastaruosius 4 metus XD Net nelyjo, nors kiekvienais metai geguzes 19 siaubingai lyja XD
Seniai nieko nebesapnuoju... Ishvis nieko wuut?
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyLiepa 18th 2010, 19:47

Ka ash shianakt susapnuojau XD

Zodziu, stoviu uzmeschio autobuso stoteleje ir bandau likti nepastebeta, nes ten buvo du ateiviai (kazkokie melyni shrekai XD) , turejau juos nuzudyt, nes mano sheima buvo pavojuje. Zodziu vienas atsigreze, todel pasislepiau zoleje, bet jie pradejo mane ieshkoti, nuropojau iki maziukes upes, net ne upe, o mini shaltinis, visa jau sushlapus, sedziu zolej, kad tik manes nerastu. Jie jau buvo arti ir norejo isheti, bet vienas mane rado, ash pakeliu galva, o ten Aoi! Ziauriai nustebus, ne todel kad tai jis, o todel, kad tie ateiviai gali atrodyti kaip zmones. Zodziu Aoi nusijuoke, kad tokia silpna butybe bande ji nuzudyt XD Todel susitarem jei man pavyks ji nuzudyt, tai jo draugai man nekershys XD Nuvaziavom i sodyba kartu, ten ilga laika gyvenom kartu ir ash ji nenuzudziau, o isimylejau (nejaugi? XD) Tai va, tas kitas ateivis dingo (tai buvo senivo amziaus moterishke) o mums su Aoi gyme tris vaikai XD Berniukas, mazdaug 6 metu, mergaite (4) ir dar viena mergaite, kuriau buvo keli menesiai. Zodziu viena ryta mes su vaikais nuvarem i mishka, nes slapstemes nuo zmoniu ir neturejom WC XD ir ash radau lapuka, kur buvo tos kitos ateives nuotrauka ir parashyta, kad tokiu zmonems nereikia, tai reishke, kad zmones medziuoja ateivius. Grizom namo, pasakiau Aoi'ui apie ta lapuka ir parodziua daug kitu, kur buvo juo nuotrauka. Buvau ziauriai sunerimus, nes mano mylimasis ir vaikai buvo pavojuje, bet Aoi tik nusijuoke ir pasake, kad viskas bus tvarkoj. Tik pamachius juo shipsena, pasiajauchiau saugi :)

Va toks kvailas sapnas XD
Atgal į viršų Go down
Otogi
~Shatei~
Otogi


Male
Virgo Monkey
Age : 31
Miestas : Vilnius Pilaite
Pranešimų skaičius : 78
Reputacija : 0

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyLiepa 20th 2010, 17:53

Nu ir sapnelis :D
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyLiepa 20th 2010, 20:33

neturiu net ką pasakyt, Taya :DDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyLiepa 20th 2010, 22:46

Tu dar nzn kaip tuos padarus galima buvo nuzudyt XD Na nesvarbu, svarbiausia su Aoi gaminom vaikus XD
Atgal į viršų Go down
LastQQQ
~Wakagashira~
LastQQQ


Female
Scorpio Monkey
Age : 31
Miestas : Ne Japan ~_~
Pranešimų skaičius : 1007
Reputacija : 59

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vėjejis kedenantis Reitos plaukus
Išskirtinis Bruožas: nosebleed vos pamacius gazetto
Super Galia: Prasuku laika

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyLapkritis 5th 2010, 20:32

Atsiminiau, kad kažkada sapnavau kad išteku už Reitos, man niekam neleido apie tai sakyti, nieko i vestuves kviesti, tipo kad žurnalistai nesužinotų ir ju populiarumas nesumazetu.... bet jie visgi sužinojo susirinko didelis burys jau po visu apeigu ir gazettu vadybininkas sumastė vestuvinia suknia paprengti Aoi. Visiem sake kad tai tebuvo gaziku reklama...
As labai supykau kad is manes ateme sukne ir kad Rei su Aoi nuejo to spektaklio vaidinti mane palike likimo valiai... ir aš pabėgau i miską kazkoki ir ten sutikau Kedi :pabaiga sapno tai žiauriai į temą :

dar vasara sapnavau kad Ruki mane pagrobe einancia i mokykla su dilzinisku robotu is pririses prie kedes laike, as draskiausi, klykiau, ir tada iejo Uruha, as kaip niekur nieko su juo pasisveikinau ir toliau klykiau Atrode panasiai taip :*slykstus zvieginas* paleisk mane, RUUUUKI PALEIISK as zinau kur tu gyveni!!!!! Gelbekit kas nors *vel klykimas*
:Ieina Uru: *klykimas liaujasi, visiskai ramiai istariu* O sveikas Uruha, kaip laikaisi? Oi atleisk as dabar uzsiemusi, pakalbesim veliau *trecia klykimo banga * ir nebeatsimenu pabaigos :/ gaila
Prašyčiau per daug nesityčioti iš šito nerišliu sapnuku :nunu:
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 EmptyLapkritis 5th 2010, 20:39

aš pastaruoju metu jrockerių nelabai sapnuoju. ai nors čia kažkada neseniai lyg ir Hazukį sapnavau, mes ten tipo ruošėmės tuoktis ar kažkas tokio.. xD

geri tavo sapnai :DD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sponsored content





Sapnai - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 10 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sapnai
Atgal į viršų 
Puslapis 1018Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: