Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Knygos

Go down 
+15
Minga
Sima~
haruhi
yune
maTo
Uru'mi
ceneash
Hiroko.//
Klika
Otogi
Mii.
Matsu[Yo]
~Hanami~
Sulli.
Taya
19 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 10th 2012, 14:12

Uru'mi - tai čia pasirodo ne man vienai Skambutis III nepatiko. Nors jau ir antra dalis mane į depresiją varė.
***
Dabar skaitau pjesę "Meilė, džiazas ir velnias"
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 10th 2012, 14:30

Aoumidori rašo:

***
Dabar skaitau pjesę "Meilė, džiazas ir velnias"

dramos teatro,kurį lankiau,jaunimo grupė vaidino "Meilė,džiazas ir velnias" labai pavykęs spektaklis buvo,ėjau žiūrėti net tris kartus... o kaip pati pjesė?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 10th 2012, 19:31

Man patinka. Pjesė mano manymu tikrai įdomi. Mums siūlo lietuvių mokytoja vykti kartu su jos klase žiūrėt to spektaklio Šiaulių dramos teatre. Tai galvoju ar verta.
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 10th 2012, 19:33

nežinai,kas vaidins?
reiks paskaityti..
na, o šį vakarą ketinu pradėti skaityti Herbjorg Wassmo - "Dinos Knyga"
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 10th 2012, 19:39

Ne, iš tiesų gaila, bet nežinau. Reikia pasižiūrėti kas vaidinti, bet mokytoja sakė, kad čia premjerinis spektaklis bus. O apie ką toji "Dinos knyga" ?
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 10th 2012, 19:51

Aoumidori rašo:

***
Dabar skaitau pjesę "Meilė, džiazas ir velnias"


Skaičiau šitą būdama kokių dvylikos :D kaime tarp pečiun paruoštų knygų buvo. Ir Odisėją taip skaičiau ir Kobo Abe svetimas veidas, ir dar apie leninus visokius ..

Aš tai nusipirkau tokią skandinavų autorės knygą 'Trolis', tai biški apsišoviau, nes tikėjausi labiau mistikos ir siaubo, o ten nelabai to siaubo. Mane matyt apakino 50proc nuolaida. Keistoka knyga. Nu bet mano skaitymas irgi kestas. 13 Biški iš vidurio paskaitau, tada iš pradžios, tada iš galo, tada vėl iš vidurio.
Paskui mintys pačios chronologiškai sudėlioja :D


Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 10th 2012, 20:18

Aoumidori rašo:
Ne, iš tiesų gaila, bet nežinau. Reikia pasižiūrėti kas vaidinti, bet mokytoja sakė, kad čia premjerinis spektaklis bus. O apie ką toji "Dinos knyga" ?

tai reiškia,ne manieji,nes spektaklis ne naujas.

aprašymas: romanas apie išdavystę,ir kaltę,gaivališką ir nepasotinamai juslingą moters prigimtį.Baisus sukrėtimas,patirtas ankstyvoje vaikystje,persekioja Diną visą gyvenimą,paveikia jos samonę.Rodos,šaltakraujiškai ji žaidžia aplinkinių žmonių gyvenimais.Tuo tarpu pačios likimą valdo griežti ir negailestingi Senojo Testamento dėsniai...

kai įpusėsiu skaityti,arba baigsiu,parašysiu apžvalgą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 10th 2012, 20:25

Gerai, lauksiu, nes aprašymas, tai tikrai įdomus.
chibi_panda, aš jau kuris laikas galvoju apie K. Abes knygą "Svetimas veidas" ir niekaip neprisiruošiu... Ar ji verta dėmesio?
Tarp kitko... Žinojote, kad knyga M.Burgess "Heroinas" yra įtraukta į privalomą literatūrą? Aš manau, kad tai labai šaunu. Taip pat yra ir "Pakalnučių metai" privalomos literatūros sąraše.. Gal yra skaičiusių?
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 10th 2012, 20:55

M.Burgess "Heroinas"
niekaip neprisiruošiu paimt paskaityt.reikia užsirašyti.
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 10th 2012, 21:52

Aoumidori rašo:

chibi_panda, aš jau kuris laikas galvoju apie K. Abes knygą "Svetimas veidas" ir niekaip neprisiruošiu... Ar ji verta dėmesio?

Na kaip čia pasakius.. Nuo skonio priklauso. Man labiau patiko, nei Abės Kengūros sąsiuvinis, nors tikslaus įspūdžio nepamenu, nes praėjo 10 metų :D Siūlau pabandyti šiaip :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 10th 2012, 22:54

Uru'mi rašo:
M.Burgess "Heroinas"
niekaip neprisiruošiu paimt paskaityt.reikia užsirašyti.
Būtinai paimk "Heroiną". Man jis patiko. Beje... Skaičius "Rugiuose prie bedugnės" ? Beje jei patiko "Skambutis", o Suzuki vadinamas Japonijos Kingu... Nebandžius Kingo "Kerė" ?
Atgal į viršų Go down
maTo
~Shateigashira-hosa~
maTo


Female
Capricorn Rooster
Age : 30
Miestas : ttw
Pranešimų skaičius : 488
Reputacija : 11

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Šokoladoholikė
Išskirtinis Bruožas: Forever Alone
Super Galia: Fail`int kiekvienam žingsny...

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 12th 2012, 16:12

Aš esu skaičius Kere. Man patiko, laaabbaaaii patiko, nors siaubo nelabai mėgstu, nes per daug lakią vaizduotę turiu. Labai rekomenduoju kas neskaitėt ;))
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 12th 2012, 16:50

klasiokė siūlė skaityti Kerę, bet aš vis tokia: jūsų mėgiama literatūra manęs nedomina. išties,mano bendraamžės skaito knygas apie fėjas.. o aš taip nepernešu fantastikos.. Tai net nežinau ko tikėtis.
Bet paimsiu,kad jau taip sakote,jog gera.
O "Skambutis".. net rankos skaudėt pradėjo skaitant.
o kas toje "Rugiuose prie bedugnės?"
aš kažkaip susižavėjau Vinco Mykolaičio-Putino "Altorių šešėly." bet ten susiję su tikėjimu.. Gal kas skaitė?
Atgal į viršų Go down
Sima~
~Wakagashira~
Sima~


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Vilnius ^^
Pranešimų skaičius : 1828
Reputacija : 30

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 12th 2012, 22:12

Uru'mi rašo:
o kas toje "Rugiuose prie bedugnės?"
Hmm pernai metais man reikėjo skaityt ištraukas iš vadovėlio, bet perskaičiau visa knygą, nesugebėjau atsitraukti. Šeip knygoje pasakojama apie vieną vaikiną, kurį išmetė iš mokyklos, apie tai kaip jis keliavo namo. Mane sužavėjo pagrindinio veikėjo mąstymas,požiūris į aplinkinius. Nors geriau daug nepasakosiu, nes apie Rugiuose prie bedugnės yra skirtingų nuomonių, dažniausiai arba knyga palieka didelį, gilų įspūdį arba tiesiog nesusidomi :D Kaip supratau klasėje nelabai kam patiko ši knygą, sakė kad nusivylė ir pan, bet aš tikrai siūlau perskaityt, viena iš mano mėgstamiausiu knygų ^^
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 13th 2012, 06:20

va va aš būsiu iš tų, kuri nemėgsta ''Rugiuose Prie Bedugnės''. matyt, ne mano sielai skirta knyga, nes visiškai jokio ryšio nepajutau ir skaitymas buvo tikra kančia, kurią turėjau tverti tik dėl to, kad mokykloje buvo užduota skaityti.

kita vertus, ''Altorių Šešėly'' yra viena mano mėgstamiausių knygų, nors, kiek pamenu, klasėj visi kiti verkė, nes labai daug puslapių :DD aš kažkaip sugraužiau su malonumu ir norėčiau kada vėl paskaityti.

dar Škėmą ir Radauską žiauriai mėgstu :D ir abu Parulskius :D

Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 14th 2012, 17:30

Man tai nei "Rugiuose prie bedugnės" nei "Heroinas" (nors jo nebaigiau skaityt) nei Škėma nepatiko :DDD Heroinas ir Rugiai kiek prisimenu pagilino mano nusivylimą žmonija, o Škėmos vienintelis darbas, kurį skaičiau, yra Balta drobulė. Pravertė, bet uždepresavo :D
Radauskas patiko.
Parsinešiau Anne Rice "Lestatas", tik nežinau kada rasiu laiko skaityt. Norėjau fantastikos, plius knyga kišeninio formato, tai ir paėmiau. Apie vampyrus atseit, bet pamačiau, ka 85 metais para6yta, tai pagalvojau, kad nebus tokie skiedalai, kokius dabar leidžia apie vampyrus. Tikiuosi, nes kitaip ištrenksiu pro langą.Gal kas skaitėt?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 14th 2012, 18:05

Man pusseserė siūlė Škėmą paskaityt. Ar verta? chibi_panda aš iš Rice kūrybos skaičiau tik "Interviu su vampyru". Gaila, bet nebaigiau 28
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 14th 2012, 18:15

Vertėti tai verta, nes vienuoliktoj ar tai dvyliktoj yra pagal programą . Mes ir rašinį iš to lygtais rašėm..
Tai "Interviu su vampyru" pirma dalis, aš paėmiau antrą (Lestatą), nes pirmos nebuvo ..
Bet kaip ta pirma tau pasirodė?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 14th 2012, 18:38

Man ji visai patiko. Žinoma yra skirtumų tarp knygos ir filmo. Kaip bebūtų pirma buvau mačiusi filmą "Interviu su vampyru". Man jis patiko, tad sumaniau pasiimt knygą. Gaila, kad taip ir nepabaigiau skaityt. Reikės gal per vasaros atostogas pasiimt ir užbaigti. Prie neužbaigtų, bet pradėtų taip pat yra Dostojevskio "Broliai Karamazovai". Taip pat planuoju perskaityti "Roneta" . Lietuvių rašytojo fantastinė knyga. Tik gaila, dabar to rašytojo nepamenu T_T
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 14th 2012, 19:17

man 'Rugiuose prie bedugnės' kaip čia pasakius... skaitėsi lengvai bet nelabai patiko pats siužetas. šiaip visai nieko knyga. o apie Škėmą. Mes jo novelę per pamoką skaitėm, man nepatiko, nepatinka man siurrealizmas
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 14th 2012, 19:21

mano močiutė labai nori,kad pradėčiau Dostojevskį skaityt
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 18th 2012, 15:45

Uru'mi rašo:
mano močiutė labai nori,kad pradėčiau Dostojevskį skaityt
Skaičiau jo "Broliai Karamazovai", bet laikas pasibaigė ir teko gražinti į biblioteką. Na ką, vėl gi keliauja į sąrašą "Knygos, kurias būtinai reikia perskaityti". Ah. O kodėl gi tavo močiutė labai taip jau nori, kad imtum Dostojevski skaityt?
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 18th 2012, 17:19

ji jaunystėj skaitė jo romanus,sako labai geri..esą,vertos dėmesio jo knygos
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 29th 2012, 06:19

Man reikia perskaityt B.Sruogos 'Dievų mišką'. Dar liko 100psl, bet taip neįdomu, pilna datų, pavardžių..
Gal kas nors ją skaitė? :D
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 EmptyLapkritis 29th 2012, 19:30

Sekmadienį baigiau skaityti H.Murakami "Į pietus nuo sienos,į vakarus nuo saulės." perskaičiau per porą dienų,labai gera knyga.

"Dinos knyga" taip ir nepradėjau skaityti,ir regis,nepradėsiu,netraukia.vartau ir vartau,ir nenoriu aš sužinoti,kas išties ten parašyta.

na,o dabar pasiėmiau Viljemo Šekspyro "Dramos.Sonetai"
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Knygos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 5 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Knygos
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: