Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Knygos

Go down 
+15
Minga
Sima~
haruhi
yune
maTo
Uru'mi
ceneash
Hiroko.//
Klika
Otogi
Mii.
Matsu[Yo]
~Hanami~
Sulli.
Taya
19 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptyGruodis 1st 2012, 10:01

haruhi rašo:
Man reikia perskaityt B.Sruogos 'Dievų mišką'. Dar liko 100psl, bet taip neįdomu, pilna datų, pavardžių..
Gal kas nors ją skaitė? :D

šitą knygą, manau, privalu perskaityti kiekvienam save išsilavinusiu laikančiui lietuviui. iš viso, man neįsivaizduojama, kaip ši kyga gali nepatikti, nes tai yra viena geriausių kada nors kokio nors lietuvio parašytų knygų. reikia ne visokias sušiktas R. Šepetys ''50 shades of gray'' verst į pasaulines kalbas, o 'Dievų Mišką', kaip mokomąją medžiagą. ir ten datos toj knygoj iš viso vaidina mažiausią vaidmenį. esmė yra, kokiu stiliumi Sruoga sugebėjo aprašyti sunkiai protu suvokiamus ir labai skaudžius patirtus dalykus.

Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptyGruodis 2nd 2012, 16:47

Baigiau skaityti "Meilė, džiazas ir velnias". Paliko man toji pjesė įspūdį. Siūlyčiau tikrai paskaityt. 07
Atgal į viršų Go down
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 11th 2013, 16:42

dvidešimto aukso fonas, kažkaip niekad manęs netraukė, tačiau dabar atostogos man, o šiaip, kaip turiu laiko labai mėgstu paskaitinėt, namie radau knygą "Dvasių namai", tikrai gana nebloga knygą būtent iš tos kolekcijos dvidešimto amžiaus :) Mano viena draugė yra Irvingo gerbėja turi daug jo knygų, bet aš perskaičiau tik "Sidro namų taisykles" ir "Našlė vieneriems metams", nors pirmoji yra labiau vertinama ir labiau žinoma visgi antroji patiko labiau man.. :) o štai "Vidutinio svorio santuoka" taip pat Irvingo knyga, guli įpusėta ir abejoju ar kada nors aš ją įveiksiu.. :D kas liečia "Dievų mišką" aš ją skaičiau mokykloj, bet anksčiau , nei reikėjo pagal programą, ji man taip paliko įspūdį ypač, kaip lietuvių autoriaus ir realaus dalyko aprašymas su tokia ironija ir sarkazmu, tikrai ne kiekvienas sugebėtų taip. Tačiau metai matyt savo daro ir perskaičiau būdama trečiame kurse neseniai iš naujo aš ją ir tikrai tik dabar tvirtai supratau, kad tokiai knygai subrendau tik dabar, nes viską vertinu kitaip, nei mokyklos laikais :)
Esu skaičiusi ne per seniausiais lietuvių autorės knygą "Nuodėmių kartoteką" autorė populiari skaitoma ir net pelniusį kažkokį ten apdovanojima, tačiau knyga mano nuomone buvo tikras marazmas, perskaičiau tik dėl smalsumo ar tikrai ta knyga tokia prasta ar čia aš biški nesuprantu. Deja, toks jausmas, kad net aš geresnę parašyčiau knygą... :D apgailėtina, todėl paskaičius tokių knygų supranti, kad lietuvių autoriai mokyklinėje programoje tikras perliukas palyginus :)
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 11th 2013, 18:58

Dabar skaitau Laurie Halse Anderson "Žiemos mergaitės". Nuostabi knyga.Kai pradedi skaityti,visai atsijungi nuo realybės,sunku nuo šios knygos atsiplėšti.Tik ką galiu pasakyti,reikia stiprybės skaitant šią knygą,labai psichologiškai varginanti istorija.
Atgal į viršų Go down
Mii.
~Shatei~
Mii.


Female
Leo Pig
Age : 28
Pranešimų skaičius : 44
Reputacija : 0

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 14th 2013, 16:44

neseniai perskaičiau kelias knygas ir jos man patiko. tai : dan brown'o angelai ir demonai(patiks tiems,kurie mėgsta detektyvus bei gilinasi į illuminatį istoriją. pamenu, skaičiau to paties autoriaus da vinčio kodą, tema begalo panaši, bet angelai ir demonai patiko labiau)
waris dirie - dykumų gėlė (šokiruojanti knyga paremta tikra modelio istorija apie gentį iš afrikos, kurioje ji gimė. aprašyti merginos vaikystės baisūs išgyvenimai, atskleidžiama net žiauriausia genties tradicija - merginų apipjaustymas)
ir 5 dalių v. endrius kūriniai - palėpės gėlės, žiedlapiai vėjyje, šešėlių sodas, erškėčių keliai ir praeities sėklos. (slegiančios knygos, apie 4 vaikus, kuriuos motina uždarė palėpėje ir slėpė, kad gautų palikimą. išgyvenami vaikų jausmai, brolio ir sesers meilė ir t.t)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 16th 2013, 20:33

Gal kas skaitė Šaltenio "Riešutų duona" ?
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 17th 2013, 13:20

Aoumidori rašo:
Gal kas skaitė Šaltenio "Riešutų duona" ?
aš. ir taip pat filmą. šiaip visai nieko, nėra labai jau įdomu, bet po filmo kažkaip pagalvojau, kad nieko tokio :D
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 17th 2013, 16:20

kiek pamenu mokykloj ištraukas skaitėm. turbūt reikėjo ir visą knygą, bet tingėjau lol
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 18th 2013, 17:39

Ir aš skaičiau, nes reikėjo. Nepatiko :D

Atgal į viršų Go down
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 18th 2013, 18:01

o aš toks jausmas , kad neskaičiau, nors ir pavadinimas girdėtas ir pasiskaičiau apie ką ta istorija, bet nors užsimušk neatsimenu ar pati būčiau skaičius :D o jei ištraukas esu skaičius tai matyt ne itin geros, jei jau taip nieko neatsimenu 01
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 19th 2013, 11:20

Klausiu todėl, nes privaloma literatūra ir galvoju ką geriau rinktis ar "Riešutų duona" ar "Vakarų fronte nieko naujo". Abi knygas parsinešiau iš bibliotekos, bet neapsisprendžiu, kurią pirmą skaityti. Kaip manot, kurią geriau pradėt pirmą?
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 25th 2013, 17:47

Šiandieną buvau bibliotekoje ir pasiėmiau porą Haruki Murakami knygų: "avies medžiokė" ir "Negailestinga stebuklu šalis ir Pasaulio galas"
Bus ką per savaitgalį veikti,tik nežinau,kurią knygą pirmąją pradėti skaityti...
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 26th 2013, 11:18

na jei skaitysi Avies Medžioklę, tai po to reiktų Dansu Dansu Dansu, nes tai kaip ir antra dalis Avies Medžioklės.


gal kaip žiemos metu, labiau tinka Negailestinga Stebuklų Šalis ir Pasaulio Galas ^^
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 26th 2013, 16:00

Buvo ir "Dansu dansu dansu" galvojau imti ją ir "Avies medžioklė",bet pagalvojau,jei nepatiks "Avies medžioklė",galėsiu bandyti skaityti "Negailestinga stebuklų šalis ir pasaulio galas", todėl "Dansu dansu dansu" neėmiau.Jei patiks "Avies medžioklė", perskaičiusi šias dvi knygas,pasiimsiu "Dansu dansu dansu".
Ačiū už patarimą,pradėsiu nuo "Negailestinga stebuklu šalis ir pasaulio galas".
Atgal į viršų Go down
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 29th 2013, 11:24

"negailestinga stebuklu šalis ir pasaulio galas " na bent man pradžia buvo nuobodi, bet įsivažiavo toliau.. dabar džiaugiuosi , kad nemečiau knygos, nes jei man ilgokai nepradeda patikt neturiu kantrybės tęst, bet šita kiek kitokia, nes buvau gavus dovanų tai buvo asmeninė ir vis, kaip neturėdavau ką veikt paskaitinėdavau .. :D
o gal kuri iš jūsų skaitė ar mėgsta detektyvus? :) aš visai mėgstu, bet nemėgstu tų tokių vieno kirpimo.. tai norėčiau rekomendacijų.. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptySausis 30th 2013, 21:04

Yra skaičiusių Kingo knygas?
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptyVasaris 1st 2013, 12:10

gyvūnėlių kapinės!
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptyVasaris 1st 2013, 12:15

Ir kaip tau ji? Ar patiko?
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptyVasaris 2nd 2013, 05:52

skaičiau beveik prieš 10 metų, bet kiek pamenu - patiko :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
ceneash
~Fuku-honbucho~
ceneash


Female
Aries Snake
Age : 35
Miestas : Kauns
Pranešimų skaičius : 924
Reputacija : 56

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: mokytoja:/
Išskirtinis Bruožas: tingėjimas
Super Galia: visur ir visada vėluoti:D

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptyVasaris 3rd 2013, 15:24

Aš Kingo anksčiau daug skaičiau! Nes mano draugė buvo išprotėjus dėl jo istorijų:) Mano viena mėgstamiausių - Tamsioji pusė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptyVasaris 5th 2013, 16:59

Galvoju, kad galbūt pasiimsiu "Kerė", nes kiek žiūrėjau tai ir mokykloje prie populiariosios literatūros yra. Nagrinėsime per pamoką. Ar esi skaičiusi?
Atgal į viršų Go down
chibi_panda
~Shateigashira-hosa~
chibi_panda


Female
Taurus Horse
Age : 33
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptyVasaris 8th 2013, 21:17

Užmačiau knygyne tokią knygą "Gėlių kalba", kurią pavarčius pasirodė įdomi. Norėčiau paskaityti, kažkaip keistai patraukė.

http://www.knyguklubas.lt/grozine+literatura/romanai+apsakymai+komiksai/geliu+kalba.html
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptyVasaris 14th 2013, 19:49

Skaitėt kas nors Patriko Zuskindo „Kvepalai“?
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptyVasaris 17th 2013, 14:57

haruhi rašo:
Skaitėt kas nors Patriko Zuskindo „Kvepalai“?
skaičiau prieš kokius 7 metus. kiek pamenu, tikrai patiko. o ir aplinkos atsiliepimai apie šį kūrinį geri ^^
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 EmptyVasaris 17th 2013, 16:28

Sulli. rašo:
haruhi rašo:
Skaitėt kas nors Patriko Zuskindo „Kvepalai“?
skaičiau prieš kokius 7 metus. kiek pamenu, tikrai patiko. o ir aplinkos atsiliepimai apie šį kūrinį geri ^^
aha, nedaug dar perskaičiau,bet pati pradžia gera, patinka man jo rašymo stilius, įdomiai rašo n.n
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Sponsored content





Knygos - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 6 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Knygos
Atgal į viršų 
Puslapis 67Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: