Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Knygos

Go down 
+15
Minga
Sima~
haruhi
yune
maTo
Uru'mi
ceneash
Hiroko.//
Klika
Otogi
Mii.
Matsu[Yo]
~Hanami~
Sulli.
Taya
19 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 EmptyVasaris 17th 2013, 16:41

joo.. aš pamenu tą knygą skaičiau kai buvau atostogaut išvarius į Kretą, tai toks įdomus derinys buvo sėdėt degintis paplūdimy ir skaityt tokio pobūdžio knygą :DD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 EmptyVasaris 18th 2013, 18:47

Pagaliau baigiau Kingo "Kerė".
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 EmptyKovas 2nd 2013, 06:50

Aoumidori rašo:
Pagaliau baigiau Kingo "Kerė".

Ir kaip tau ji?

Labai noriu paskaityti Vladimiro Nabokovo "Lolita",apėjau visą miestelį,kad nueiti ir į vieną biblioteką ir į kitą,bet abiejose "Lolita" buvo paimta,tad kol sulauksiu "Lolitos",skaitau to paties rašytojo"Neviltis",jau įpusėjau.Ką galiu pasakyti,šis rašytojas pasakodamas istoriją sugeba įtraukti,ir atrodo,dar tik istorijos pradžia,bet labai jaučiasi ryšys su literatūriniu "aš".
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 EmptyBalandis 4th 2013, 05:21

Kokia aš ne mandagi T_T
Man labai patiko "Kerė". Tas aprašymas, kaip ji tuos daiktus ėmė judinti, bent man nekėlė jokio siaubo. Siaubas čia buvo grynai psichologinis ir esmė tos knygos man labai patinka, pacituosiu, kaip ten Kingas rašė "Taigi, mielieji paaugliai, galbūt tas vargšas „nevykėlis“ iš kurio taip šaipomasi, vieną dieną neiškentęs ims ir jus visus gyvus palaidos? Kas žino…".
Ant knygos nugarėlės buvo anotacija ir po ja, tarsi klausimas - nekalta mokinė ar kerštingas demonas. Tai kas vis dėl to buvo Kerė? Aš pasirinkau variantą a. Nekalta mokinė, tapusi aplinkybių auka.
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 EmptyBalandis 4th 2013, 16:49

Aš esu savižudė.Praėjusią naktį nemiegojau ir skaičiau Kazio Borutos "Baltaragio malūnas",nes lietuvių k. mokytoja sakė,kad reiktų ją perskaityti,o aš aišku,per atostogas visiškai nesivarginau.Klasiokai vakar ėmė gąsdinti,kad šiandien gausime teksto suvokimo užduočių iš šios knygos,bet taip šiandien niekas apie šią knygą ir neužsiminė.Visiškai be reikalo kankinaus ir per naktį skaičiau...Bet šiaip knyga gan įtraukianti,o buvau prigąsdinta,kad bus nuobodu skaityti.
Na,o savo malonumui dabar "kertu" Ana Frank "Dienoraštis".Labai gera knyga,gausu susimąstyti priverčiančių minčių.Ir šiaip,mane visada domino karo/pokario metų istorijos.
Esu dar pasiėmusi Yasunari Kawabata "Sniegynų šalis",atrodo įdomi,kai pradėsiu skaityti,pakalbėsiu apie šią knygą daugiau.
Na,o Vladimiro Nabokovo "Lolita" vis dar negavau.

Kažkodėl bibliotekoje vis praeinu pro Stiveno Kingo knygas,manęs netraukia visai,net nežinau,bet gal kada suteiksiu šansą.
Atgal į viršų Go down
haruhi
~So-honbucho~
haruhi


Female
Aries Rat
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 6284
Reputacija : 45

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: nolife`inti voverių chate ^^
Išskirtinis Bruožas: turiu daug vyrų xDD
Super Galia: įvaldžius beisbolkes ^^

Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 EmptyBalandis 4th 2013, 19:00

Uru'mi rašo:
Aš esu savižudė.Praėjusią naktį nemiegojau ir skaičiau Kazio Borutos "Baltaragio malūnas",nes lietuvių k. mokytoja sakė,kad reiktų ją perskaityti,o aš aišku,per atostogas visiškai nesivarginau.Klasiokai vakar ėmė gąsdinti,kad šiandien gausime teksto suvokimo užduočių iš šios knygos,bet taip šiandien niekas apie šią knygą ir neužsiminė.Visiškai be reikalo kankinaus ir per naktį skaičiau...Bet šiaip knyga gan įtraukianti,o buvau prigąsdinta,kad bus nuobodu skaityti.

man klasiokė atsiuntė įgarsintą knygą. tiesiog klausai, o ten viską skaito, dar vaidmenimis, su muzikyte :D
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/jrasy9
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 EmptyBirželis 10th 2013, 07:31

Pagaliau nusipirkau taip ilgai ieškotą knygą Shoko Tendo ,,Jakudzos mėnulis". Žiūrėsim,ar vertą buvo tiek jos ieškot.

O dėl Yasunari Kawabata,,Sniegynų šalis" man patinka ryškus Japonijos kultūros ir aplinkos vaizdas,bet man vis kuo toliau,tuo vis darosi nuomonė,kad japonai mėgsta rašyt apie sugulimus.Ar aš tik pataikau tokias knygas pasiimt? Taip pat,šioje knygoje man patinka detalumas,ne kaip daugelyje knygų,matyt,pagaili popieriaus detaliems aprašymams.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 EmptyBirželis 12th 2013, 18:39

Uru'mi rašo:
Pagaliau nusipirkau taip ilgai ieškotą knygą Shoko Tendo ,,Jakudzos mėnulis". Žiūrėsim,ar vertą buvo tiek jos ieškot.

O dėl Yasunari Kawabata,,Sniegynų šalis" man patinka ryškus Japonijos kultūros ir aplinkos vaizdas,bet man vis kuo toliau,tuo vis darosi nuomonė,kad japonai mėgsta rašyt  apie sugulimus.Ar aš tik pataikau tokias knygas pasiimt? Taip pat,šioje knygoje man patinka detalumas,ne kaip daugelyje knygų,matyt,pagaili popieriaus detaliems aprašymams.
Yay. Shoko Tendo knyga. Kai tik perskaitysi, keliauk čia ir skelk kaip patiko, nes aš tai ėmiau iš bibliotekos ir skaičiau.
O apie ką maždaug Kawabatos knyga? (:
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 EmptyBirželis 16th 2013, 07:21

Knyga apie tokį vyrą iš Tokijo vardu Šimamura,kartą į metus atvykstantį į Japonijos šiaurės kalnus.Ten jis susipažįsta su geiša,kurią jis įsimyli,bet vieną kartą Šimamura,važiuodamas traukiniu sutinka kitą merginą,kurios niekaip negali užmiršti. Susipina jam visi jausmai ir jis pasimeta tarp dviejų moterų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 EmptyBirželis 16th 2013, 14:47

Man patinka aprašymas~ kai eisiu į biblioteką ir atiduosiu knygas apie suomius ir lietuvių pagonybę tada manau ir paimsiu "Sniegynų šalis" :)
~~~
Beje gal kas skaitė "Ledų mergaitės" Koomson?
Atgal į viršų Go down
RaMi
~Shateigashira-hosa~
RaMi


Female
Sagittarius Goat
Age : 32
Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 517
Reputacija : 14

Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 EmptyBirželis 17th 2013, 16:00

Vakar naktį baigiau skaityt "Tylus tikėjimas angelais " man , kaip detektyvų mėgėjai patiko.. :) Ar šiaip knygų mėgėjams patiktų nežinau, bet tikėjausi kažko daugiau.. bent jau iš rekomendacijų, nes draugė sakė, kad žiauriai gera knyga. Na man ji tik gera.. Negaliu sakyt nieko, bet toks jausmas, kad kažko trūko..
Atgal į viršų Go down
Uru'mi
~So-honbucho~
Uru'mi


Female
Pisces Tiger
Age : 26
Pranešimų skaičius : 4079
Reputacija : 36

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Vesti haruhi į doros kelią.
Išskirtinis Bruožas: Voverė.
Super Galia: Vieno akordo virtuozė.

Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 EmptyBirželis 28th 2013, 10:31

Užvakar buvau bibliotekoje,pasiėmiau Michail Bulgakov ,,Meistras ir Margarita" bei Francoise Sagan ,,Sveikas,liūdesy. Truputis saulės šaltam vandeny". Gal kas skaitė?
Atgal į viršų Go down
~Hanami~
~Shateigashira~
~Hanami~


Female
Leo Rat
Age : 27
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 634
Reputacija : 12

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 EmptyBirželis 28th 2013, 14:17

Kaip tik neseniai baigiau skaityti Francoise Sagan "Sveikas, liūdesy" :) "Truputis saulės šaltam vandeny" net neskaičiau, nes girdėjau atsiliepimų, jog nėra toks geras romanas.

Asmeniškai man, "Sveikas, liūdesy" yra tiesiog šedevras. Buvo labai įdomu skaityti ne vien dėl paties siužeto, kiek dėl jos rašymo stiliaus. Labai subtilus ir ironiškas impresionistinis kūrinys. Ko gero nelabai galiu rekomenduoti, nes "geras romanas" tiesiog per daug subjektyvus dalykas. Visgi siūlau bandyti bent pradėti skaityti, jei patiks, turėtų užkabinti nuo pradžių. 82 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Knygos - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 7 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Knygos
Atgal į viršų 
Puslapis 77Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: