Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Sapnai

Go down 
+27
Kentou
haruhi
Sima~
Uru'mi
Black~
chibi_panda
LastQQQ
Otogi
Umike
~Hanami~
Tenshi
COMA~
keiko6088
Seta
Hoshi
Matsu[Yo]
Miyuki.
Taya
Seigi
kybolie
kakava.
cruciare
silke_silke
Kajitoku
Tatemyuu
Noru-chan
Sulli.
31 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
AutoriusPranešimas
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptySausis 29th 2008, 16:56

BlackBoUnTy rašo:
XDDDDDDDDD tai kol nespėji užmigt išgerk dar daugiau ir kaipmat pajusi spirito galią XDDDDD

ahahaha!!!!! per tave niekad gyvenime nebegalėsiu Saraba'os klausydama verkti, nes įsivaizduosiu tave gatavą ją bliaunant XDDDDDD *AN ANTI WAAAR SONG AN ANTI WAAAAAR SONG I WILL SIIIIIING ALL TOGEEEEETHEEER* XDDDDDDDDDDDDDD

Va butent ta fraze butu garsiausia!!!!!! hahahahahahahaaha, ner cia ko verkt, cia gi ANTI WAR song!!! Dainuosiu taip garsiai kad iki tavo rajono girdesis... :cheerleader:

Kad zinok, kuo daugiau to spirito, tuo didesne galia jis turi mane uzmigdyt...o kadangi ash daugumos alkoholio nemegstu..tai...aj shiaip man juokas ima visad ziurint i girtus zmones...nzn....kartu ir graudu kartais buna....XD Shiaip jeigu moka graziai ishgert, tai super...jei ne tai begu ash nuo tokiu...XD
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptySausis 29th 2008, 17:02

nu taigi graudina toks patriotizmas ir pacifizmas iš Rukio pusės *šniurkšt* :sad:

man irgi neskanu, bet kartais aplinkybės susiklosto, kad... XDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptySausis 29th 2008, 17:12

BlackBoUnTy rašo:
nu taigi graudina toks patriotizmas ir pacifizmas iš Rukio pusės *šniurkšt* :sad:

man irgi neskanu, bet kartais aplinkybės susiklosto, kad... XDDDD

Joa, dar pasakyk, kad privercia gert... :lol: :lol: :lol:
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptySausis 29th 2008, 17:15

*bando išsisukt iš nemalonios situacijos*
anou..... ok užteks OFF TOPIC varyt :zzz: :relieved:
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
silke_silke
~Shatei~
silke_silke


Pranešimų skaičius : 63
Reputacija : 0

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptySausis 30th 2008, 19:38

Ech .......sapnavau Ruki,Aoi ir Uruha ,bet gaila negaliu parasyti ka sapnavau ,nes jei parasyciau reiketu uzdeti N-18 arba S zenkla
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptySausis 30th 2008, 19:45

taigi zjbs dw tik varyk!!!! *sekso maniakės akys*
aš tai šiandien sapnavau, jog esu Christina Aguilera ir viešbučio kambary glamonėjuosi su Enrique Iglesiju XDDDD smulkmenų nepasakosiu, nes nei Ruki nei Reirei nei dar kas nors mūsų beišdykaujančių neužklupo XD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptySausis 30th 2008, 19:53

Esssssssssssssssss Esssssssssssssss Essssssssssss Essssssssssss Essssssssss

ta stebuklingoji Esssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
silke_silke
~Shatei~
silke_silke


Pranešimų skaičius : 63
Reputacija : 0

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptySausis 30th 2008, 20:29

na nzn gal kai parasysiu sapna gal jis ir nepasirodis toks kurem reiketu uzdeti N-18 arba S zenkla
siaip sapnas buvo padrikas. Veiksmas keitesi labai staigei ir labai daug ko neatsimenu :sad: veiksmas vyksta melyname vonios kambaryje vonia yra maza ir zema taipat melyna . Aoi ir Uruha buvo vonioje nuogi kaip kudikiai ir prause vienas kita Uruha nusveite Aoi nugara ,o Aoi Uruhos kurutine nuplove putos nuo Aoi ir Uruhos kuno slinko letai letai ech kokie ju grauzus kunai yra ir dar kai kas :inlove: ammmm....toliau gal nepasakosiu kas buvo.... beto
jie kazka snekejo ,bet as neatsimenu nos uzmusk :worried: paskui jie abudu atsuko nugaras ir staigei atsirado Rukis begiojantis po Nihon Budoukan arena nuogas visame grazume ir dainuojantis jei neklystu LINDA prisimenu dar tai ,kad ziurovai selo labai ir paskui staigei pasikeite veiksmas tipo ,kad as einu i mokykla tada as atsibudau
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptySausis 30th 2008, 20:34

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ne nu pz kz.... kažkodėl neabejoju, jog tą sapną sapnavai jau po jų koncerto Berlyne. ar aš neteisi? tas koncas, žiūriu, visus kaip reikiant traumavo XDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
silke_silke
~Shatei~
silke_silke


Pranešimų skaičius : 63
Reputacija : 0

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptySausis 30th 2008, 20:51

Aha po koncerto zinoma :haihai: siaip as labai daznai dar sapnuoju akai_yuki,BlackBounty ir Tatemyuu
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptySausis 31st 2008, 10:48

O_o

aš tai hypocrite vos ne kasnakt sapnuoju.. šian ir sapnavau -.-
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptySausis 31st 2008, 13:29

ehhhh???? as vaidenuosi sapnuose??/ tikiusoi uas ten nieko blogo nedarau nes as tiek realybej tiek sapnuose zmones traumuoju ir jiem bedu pridarau >.
net keista apie tok isapna sakityti kai pas mane sapne kiekvienas prisilietimas *nors ju buvo gal tik viename sapne* na zdz zvilgsnis yra jau didziausias stebuklas XD

Black>>> daugiau ruki maratono sapnu nesapnavai?? *smalsus padaras*
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptySausis 31st 2008, 14:07

*linksi galva į šonus* :weeee:

blem bet už tai šiąnakt hypocrite manęs vos nenumetė nuo skardžio >_>" ačiū, Monika. labai malonu iš tavo pusės XD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptyVasaris 11th 2008, 12:14

hahaha snd sapnavau gazetto koncerta XDDD na tiksliau Sa ir Balck gazetto koncerte perkancias good'us XDDD nedaug pamenu bet zinau kad mes stovejome eileje ir as black stovinciai pries mane daviau balta popieriaus lapa su Sa nupiestais gazetto chibikais ir black moral goodais ir black juos padave pardavejai. Na tai turejo buti plana pardavejai kokiu good'u mes norime nes mes kazkaip su ja nesusisnekejom XDD labai daug nepamenu bet zinau kd mes su black zvengem is tu chibiku ir pardaveja i mus keistia paziurejo su sypsena kai gavo ta lapa XDDD

tkagi toks mano sapnas XDDD *matyt cia del to kad vakar chibiksu gaze paisiau* so yeah tikiusoiu snd nesapnuosiu Gaziku sugadintu amerikos nes katik skaiciau kad amerikietes daro dvd ir peticija kad gazetto atvarytu i amerika ir jiems tai sius..
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptyVasaris 11th 2008, 12:25

OMG OMG NEEEEEE... tik ne į ameriką :weeee: jei jau prašnekom apie dvd, tai aš vis kartkartėm pafantazuoju kaip mes pvz. Reirei gimtadienio proga kur nors Katedros aikštėj stovim (nu šiaip nebūtinai lauke, bet būtent toks vaizdas man tada išplaukė) su tortu ir pasveikinam jį japoniškai, o po to arba nusiunčiam tą video oro paštu arba kaip nors per netą *užsisvajoja* ech... kodėl aš pastoviai nusifantazuoju... :hate: šiandien tai košmarą sapnavau, kad mano namuose jau pradėjo ne juokais vaidentis, tai, ačiū dievui, sapne savo bute ne viena buvau, o su Lina. nors jos siaubo perkreipta fizionomija irgi ne itin padrąsino.. :sorry:
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
Kajitoku


Female
Capricorn Cat
Age : 36
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptyVasaris 11th 2008, 13:19

Damn, čia jūs turbūt užkrėtėt mane tais visokiais sapnais kad ir aš sapnuot pradėjau, o dar košmarus..krč *kerta abiem galvas* :evil: :evil: :evil:
Sou, pirmą kart normaliai Gazetto sapnavau, ne po vieną, ech damn nu negaliu visada sapnuoju kad su katana lakstau, o čia dabar ''stengias atsikratyt Gazetto maniac'izmo'' ir blem aš NIEKADA beveik nesapnuoju j-rockeriu išskyrus Hitsu, kuris yra my GOD XDDD :bow:
Tai va, sapnavau košmarą, tokį tamsų, kaip per rūką (čia kai pabudau tai suvokiau, kad mane Boss paveikė po mūsų pokalbio, kad jei ji užsidėtų Hitsu wallpaperi tai jai košmarai sapnuotųsi...XD) visi Gazetto susėdę ant kažkokios sofos ir Rukis seksualiu balsu kad pasakoja kažką pasakoja, bet taip niūriai labai, ir dar maždaug toks vaizdinys iškyla kad Kai stovi už mano miegamojo durų (nes pas mane half stiklinės) ir kažką murma, damn kaip aš išsigandau..rimtais... :eeeeeh?: Atmosfera kaip per ''Skamutis'' XD Ir dar po velniais su sapnavau kad Reita sėdi ant suoliuko, tik kažkoks niūrus...(čia vadinas boss sapnas mane iš rimto paveikė) Krč, nebegersiu Colos po 11 nakties...XDD
Atgal į viršų Go down
http://mikarainz.blogspot.com/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptyVasaris 25th 2008, 11:35

me šiandien tokią nesąmonę sapnavo... nuvykau į Japoniją. apsistojau kažkokiam studentų bendrabuty. sėdžiu prie stalo ir matau kaip ateina Gackt. pavėpso į mane savo pervišku žvilgsniu ir pasako man kodą "19052". aš taip "eeeh? kas tai galėtų būti?", o jis nueidamas dar kažką sumurmėjo apie šimtą tūkstančių (tai kaip supratau apie pinigus kalba ėjo XD). ir tada mano bendrabučio kambarį apsėdo kažkokia sumauta dvasia, nes aš žinojau tą kodą. nu žodžiu man ta dvasia pagrasino, kad sudegins mano kambarį, tai aš pradėjau nešti foto albumus bei kitus vertingiausius dalykus į koridorių. po to pamenu, jog buvau virtuvėje ir bandžiau užsibarikaduot nuo tos dvasios. niekas iš japonų man nepadėjo, tai norėjau skambint į Lietuvą, bet negalėjau prisimint jokio numerio...

hmz... dar pamenu, jog ta dvasia kažkaip persikūnijo į katiną T.T nu neesmė.. ilgai jis man ramybės nedavė.. dar žinau, kad su kažkuom iš to bendrabučio ėjom prie jūros, kuri buvo labai arti. ėjom siauru siauru paplūdimiu su akinančiai baltu smėliu ir aš pamačiau, kad tolumoje dangus buvo tiesiog juodas. tai grįžom į bendrabutį ir laukėm audros :)
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Noru-chan
~Shateigashira-hosa~
Noru-chan


Female
Capricorn Snake
Age : 34
Miestas : Ne tas,kurio noreciau
Pranešimų skaičius : 468
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: The Biggest Pain in the Ass/naivuole/svajotoja
Išskirtinis Bruožas: Dumb smile ir raudoni zandai...god...a,dar 177cm ugis xD
Super Galia: Isnykti....+.+

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptyVasaris 25th 2008, 13:30

GACKT prakeikimas XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD*apsiverke is juoko*


O su papludimiu ri dangum enrealu :3
Atgal į viršų Go down
http://www.yaplog.jp/akai_yuki
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptyVasaris 25th 2008, 14:09

kartais labai kaltinu save, kad nemoku piešti, nes pavyzdžiui tas peizažas buvo tooks pasakiškas, o ir pati atmosfera buvo labai savotiška. deja žinau, kad viską greitu laiku pamiršiu ir tas potyris taip ir nugrims užmarštin..
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
cruciare
~Wakashu~
cruciare


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Pasaku salis
Pranešimų skaičius : 117
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Karvedzio dukra
Išskirtinis Bruožas: Zalios akys
Super Galia: Gerai saudo is lanko ir moka tapti nematoma.Raitele

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptyVasaris 25th 2008, 15:45

OOOO! Gakto! Idomu ka tas kodas reiskia :clueless: Dbr sukas tik banko saskaitos nr galvoj ^^
O k persiziurejau Kurosaki matyt..
Atgal į viršų Go down
http://www.kuvubanga.com; http://www.jame-world.com/lt/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptyVasaris 25th 2008, 16:33

tiesą sakant tu iš dalies teisi. atėmus vieną skaičių gautume mano sąskaitos PIN kodą :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptyVasaris 29th 2008, 10:39

ok... šiandien Black yra kaip niekad laiminga.. toks įspūdis, jog Ruki būtų man pasipiršęs, nors aš tik jį susapnavau :D

per tą euforiją pusę sapno jau seniai pamiršau, tai išdėstysiu pagrindinius dalykus.

aš kaip supratau mes jau buvom nusiuntę savo tą video jiems ir jame buvo mūsų prašymas sukoncertuot Lietuvoj. kadangi gazeboys yra labai taupūs, tai į Lietuvą atskrido tik Ruki. koncas vyko mano bute XDDD muzikinis fonas buvo fonograma, nes kaip jau sakiau, taupumo sumetimais kiti geizai neatvyko, bet pats Ruki dainavo gyvai. jokios pakylos nebuvo.. tai Ruki nuo mūsų atsitvėrė sulankstoma kėde XDDDD jau ne pirmą kartą sapnuoju, jog laukiame, kol mums leis bėgt link pirmų eilių ir šalia manęs stovėjo mano nekenčiama klasiokė >_> wtf? prie ko čia jinai? jau ne pirmas sapnas kur geizai ir ji šmėžuoja.. nu žodžiu.. gavom leidimą lėkt ir kautis dėl vietos pirmoje eilėje XD mūsų buvo gal kokie... erm...5? XDDDD du mano klasiokai, aš, akai ir audra XDDDD aš vienintelė užsibarikadavau pirmoj eilėj, nes... mano dviem klasiokam, tiesą sakant, Ruki buvo px, o akai su audra nuėjo į mano kambarį. šiaip. pasėdėt T.T nu žodžiu.. jis pradėjo dainuot.. blem nepamenu kokią dainą.. gal COCKROACH? ir man headbangint buvo sunku, tai aš įsitvėriau į ta kėdę.. o ji labai nestabili buvo ir pradėjo kartu su manim važinėt... Ruki šyptelėjo ir man pasidarė gėda. tai aš pastačiau tą kėdę į vietą ir pradėjau ieškot tatės, kad galėtume susikibt rankom ir headbangint. dairiausi dairiausi ir nieko nebuvo.. nuvariau į savo kambarį ir pamačiau jame sėdinčias akai su audra. tada piktai pasakiau, kad jis čia atvažiavo dėl mūsų, todėl tegul malonėjasi ateit į svetainę ir stebėt jo pasirodymą. kiek žinau jis ten dar biškį padainavo ir mini koncas baigėsi. ir jis nuėjo į balkoną parūkyt. nu aš jam iš paskos.... XDDDD balkone buvo laabai tamsu. jisai užsirūkė ir balkone pasklido aitrus tabako dūmų kvapas. iš karto supratau, kad cigaretė labai stipri. beje pačios mėtinis KENT'as buvo pasibaigęs, tai neturėjau ką rūkyt.. tada paklausiau kokios čia cigaretės. jis man atkišo smilkstančią cigaretę ir pamačiau, kad toj vietoj prie filtro, kur būna firmos ženklas, parašyta kažkas hiragana. po to lyg ir norėjau paprašyt, kad leistų vieną kartą užtraukt (nu tipo paragaut XD), bet apsigalvojau.. nes buvo gėda, o be to bijojau, kad įtraukus tokios stiprios cigaretės dūmų, me apsikvailintų, nes arba apsivemtų arba..... apsivemtų XDD
po to nieko nebeprisimenu su juo...

tik žinau, kad ant sofos sėdėjo myvas O__o Rukio jau nebebuvo.. ir dar kažkur vaikščiojo šalia myvo vadybininkas.. jisai ten mum kažką pabrazgino gitara.. kaip supratau mes jį irgi kvietėmės ir jis mūsų maldavimus išklausė XDDD po to jie su vadybininku lyg ir pradėjo tartis kuriame viešbutyje nakvos ir aš jiem pasiūliau miegoti pas mane. juk nemokamai, o ir patalynė erm.. kaip čia išsireiškus... na tipo jis bent jau žinotų kas ta patalyne anksčiau naudojosi, ne taip kaip viešbutyje...

šiaip sapnavau dar labai daug visko, bet ten nebuvo jokių j-rockerių, tai nebepasakosiu. tik pamenu, kad visuose kituose sapnuose visur šmėžavo akai :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Tatemyuu
~Shatei~
Tatemyuu


Female
Taurus Goat
Age : 33
Pranešimų skaičius : 68
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Oficialus Ruki-san stalkeris apie kurį jis nežino. Taip pat laisvalaikiu stalkinu savo 3 šeimas.
Išskirtinis Bruožas: Idiotas su baka gėle ant galvos, idiotiška išraiška ir gyvenimas po stalu.
Super Galia: Ikyrėti visiems ir šnekėti total crap. BEja geroji mano galiata, kad esu gareas priekabiavimo objektas nes man tik 6 metai XDDD

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptyVasaris 29th 2008, 20:56

awww kaip seniai buvau forume TTATT!!

YAY!!! bos vell sapnavo gaze!!! ir dam nSa pavydi juodai *..*! kodel Ruki pas mane negali atvaziuoti ir pakoncertuoti?*na taip jis buves su gaze mano namuose ir mano peisini nuvoge bet damn~!* ir po galais kur as buvau kai tu manes ieskojai????? *matyt vel nualpau tulike kaip kad snd LOL!* blem taip senia igazetto sapnavau...na gerai gerai...prisipazistu kad kazka neseniai sapnavau bet totaliai nepamenu ka ...as atsikelusi tiesigo zinojau kad jie buvo sapne o daugiau nieko TTATT;;; plem tavo sapnai nerealus ir tu juos taip gerai prisimeni! mand ta scena kur jis ruko tokia grazi ....*w* tik RUki-sama gadina sau sveikata juodai =____=;;;; bet visvien nerealu! ir dar MYV buvo *w*

siiap gal ir gerai kad manes sapne neradai, o tai butum mane visa sapna maciusi isikanduse i Ruki XDDDDDD na dar poto buciau kokio MYV gitara nuvogus XDDD tik man keistak aip Audra su Noru galejo sedeti tavo kambaryje O.O ne nu juk jos tikrai butu bent i MYV isikande XDDD
Atgal į viršų Go down
http://tatemyuu.deviantart.com
cruciare
~Wakashu~
cruciare


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Pasaku salis
Pranešimų skaičius : 117
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Karvedzio dukra
Išskirtinis Bruožas: Zalios akys
Super Galia: Gerai saudo is lanko ir moka tapti nematoma.Raitele

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptyVasaris 29th 2008, 20:57

blem! uz ka jum tokie sapnai? Pas mane, tai tik karai (lotr type) ir lobiu ieskojimai zodz.. nesapnuos me japono..
Atgal į viršų Go down
http://www.kuvubanga.com; http://www.jame-world.com/lt/
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 EmptyVasaris 29th 2008, 22:45

hahaha cruciare hobitus naktim sapnuoja XDDDD

na ką aš galiu sau padaryt? juk ne pati užsisakau tokius sapnus ^^

tate, o tu su tais alpimais man nejuokauk. eik pas gydytojus, kad vaistus nuo per mažo spaudimo išrašytų, nes kitą kartą kai nualpsi, krisdama gali dar ne taip susižalot :weeee:
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sponsored content





Sapnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sapnai
Atgal į viršų 
Puslapis 218Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: