Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Sapnai

Go down 
+27
Kentou
haruhi
Sima~
Uru'mi
Black~
chibi_panda
LastQQQ
Otogi
Umike
~Hanami~
Tenshi
COMA~
keiko6088
Seta
Hoshi
Matsu[Yo]
Miyuki.
Taya
Seigi
kybolie
kakava.
cruciare
silke_silke
Kajitoku
Tatemyuu
Noru-chan
Sulli.
31 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptySpalis 21st 2009, 11:57

nežinau, atsibudau. bet šiaip, kiek pamenu, man ganėtinai gerai sekės, nes prieš mane jau buvo daug pramėtę mergų :D
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 6th 2009, 18:19

šiandien sapnavau, kad esu kažkoks azijietis bachūras ir užsinorėjau pamyžt. nuėjau į tūliką ir išsitraukiau savo 'šlangą' (kuri buvo didesnė už azijietišką tai tikrai) nu ir ką - atsukau kranelį.
nu prisiekiu, tikrai jausmas buvo, kad sisioju XD
po to kai atsibudau, net pasitikrinau ar lova sausa XDDDDDDDDDDD
bet niekad nepamiršiu to vaizdo, kaip savo rankom bybį iš kelnių išsitraukiu XDDDDDDD
ir iš kur tokie sapnai.... fox17 fox17 fox17
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 6th 2009, 18:50

03 07 Nu bet cia koks epinis spnas 03 galvojau uzduziu bezvengdama arba tevai ateis raminti 10
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 9th 2009, 10:31

Shianakt sapnavau Black 03 Buvau juos namuose, machiaus juos guminaichius (nebuvau ten niekada ir nzn kaip juos giminaichiai atrodo XD) Ten buvo didziules lentynos su skalbimo milteliais ir saldainiais 03 Paklausiau Black, ar jos mama parduoda saldainius ir atsakymas buvo taip. Dar kazka veikem,bet jau nebeprisimenu :)
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 9th 2009, 20:19

uoj geras čia :D neduodu žmonėm ramybės net miego metu :DDDDD
o aš šiandien kažkaip blogai miegojau. vienu momentu taip šalta buvo nors ir su dviem kaldrom ant viršaus. taip norėjos, kad Lee Joon šalia sušildytų :DDD šiaip netaip vėl užsimigdžiau ir sapnavau, kaip vaikštau po tokį apleistą daugiabutį, kuris jau toks byrantis visas ir ten pavojinga vaikščiot. ir sapnavau, kad iš jo pakampių pradėjo lįst gyvatės ir aš labai bijojau. jau ne pirmą kartą daug gyvačių sapnuoju -.- kaip suprantu, dabartinis sapnas reiškia, kad kažkas bandys man iš DRAUGŲ pakenkti ir sužlugdyti planus. tikiuos neišsipildys :D nes kelis kartus sapnų reikšmės buvo pataikiusios..
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 9th 2009, 20:27

Jau pamirshai G-Dragon ir dabar apie Joon'a svajoji? XD
Man jis irgi patinka, net mano drauge (kuria kankinu j-rock ir g-dragon XD) Ziuredama ju PV drool'ino ir sake, kad jis mielas, ir net kai parodziau jai ju live, kur jis blogai dainuoja, ji pasake, kad jai nusispjaut ir, kad ,atrodo,ji isimylejo 03
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 9th 2009, 20:37

mano favai dabar yra Joon, G-Dragon ir Kame.
aš Joon jau kelias dienas sapnuoju xDDDDD
ech... jis toks mielas...
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 9th 2009, 20:44

Asiminiau, kad nesenai sapnavau jog su Kim Heechul durniavome ir kazkurio momentu sokome abu sorry sorry 10 jis mielas, net sapne buvo 22
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 16th 2009, 12:53

gaila, kad Heechul labai pasikėlęs.. :// vakar apie jį prisiskaičiau, tai taip neskanu paliko :(((

ok o dabar apie šiandienos sapną.
sapnavau, kad buvau kažkokiam prekybos centre, ar tai Europa, ar tai Panorama. nu kažkas tokio. ir pamačiau ten apsipirkinėjantį Rukį!!!!!omgosh!!
aš tuo metu dalyvavau "America's next top model" realybės šou, bet man jau taip px buvo.. greitai susiradau Rukio nuotrauką ir jau norėjau bėgt ieškot jo, kai Taira Banks nukando man tos nuotraukos kraštą :D Aš pradėjau staugt ant jos, kad ji debilė, tai tada mane išmetė iš to šou xDDDDD taigi bėgau ir susitikau Rukį prie įėjimo į prekybos centrą ir omg kaip susimoviau. aš jo japoniškai paprašiau pasirašyt ir po to padėkojau, bet jau atslūgus visam adrenalinui, supratau, kad sumaišiau kai kuriuos žodžius ir visišką nesąmonę pasakiau (Ruki vis dėlto nežvengė, nors galėjo... ;/). tai vat.. atsiklaupiau kažkur šalia Goštauto gatvės ir apsiverkiau, kad tokia nevykėlė esu... o po to veiksmas pasisuko taip, kad teko dalyvayt narkodylerių suėmime ir t.t... bet čia jau ne į temą 03
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 16th 2009, 15:52

Na Heechulas visas grazias merginas vadina senomis moterimis, o save laiko princu XDD Bet sapnas tai totaly randoom tavo 10
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 20th 2009, 09:44

Ish ryto atsikeliau, galvoju: atrodo kazka sapnuojau apie Gazette, bet prisimenu tik sapna apie maniaka XD o kai ejau i stotele prisimniau!

Ash su draugem kazkokioj ekskursijoj, atrodo ne Lietuvoje, nes kazkokia drauge turejo ishvaziuot i shia shali studijuot. Einam labai pilka gatve, ziurim i kazkoki pastata, panashu i forta, kur zmones zude karo metu... Bandau nuramynt drauge, kad viskas netaip baisu, kai prieinam baznychia, tokia didziule, net stogo uz debesu nesimato, visa juoda tokia, net shiurpas krato... Po to atsiduriu kazkokiam ziauriai mazam kambari, kuriam telpa tik mano maziuke paklota lova ir nedidelis tv, shviesa nedega, juoda kambari apshviechia tik tv, kuriame turetu rodyti Gazette live, bet man nuobodu laukt, tai ash einu i kita kambari, ten didziule sale , kaip pilije, taip pat juoda, lauke naktys, nes pro langus stoge matosi juodas dangus. Matyt shis kambaris baznichioje, jis visishkai tuschias, yra tik didelis akmeninis stalas su maistu. Ir shati ateina Gazette th149 Jiems pertrauka ir jie atejo chia pavalgyt, shalia manes, jau drauges, o gal kazkas ish gazerocko, nzn... Gaze-boys visi shnekuchiuojasi, juokauja, bet geriausiai prisimenu Aoi ir Reita, bet su jais nera Rukio, nes jis nuejo pamiegot. Nusprendziau paziuret kaip Ruki, nuejai i ta maza kambariuka, jis guli ant sofos, bet guli atvirkschiau, jo galva ten kur turi but kojos, o kojos - kur galva. Guli ant pilvo, toks mielas 13 Kaip mazas vaikas. Grizau i sale, daug triukshmo, atejo Ruki, labai pyktas (matyt neishsimiegojo) (beje Ruki jau ishskustas, tai reishkia live buvo po "Before I Decay" singlo) apreke visus, kad jie daug valgo ir kad jau metas i scena, ir jie ishejo, o ash pasilikau viena, didziuleje juodoje saleje, kur buvo visishka tylu...
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 20th 2009, 11:42

ale kokie efektai ten pas tave su tuo dangum ir pan.. matyt jų pv paveikė xDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 20th 2009, 16:41

*Isivaizduoja Ruki mieganti* XDDD O as sianakt ne i tema, bet sapanavu, kad ziuriu tv.. kazkokie banglentininkai ir vienas labai sustras... ziuriu ''Cia Joon?'' tada jis pradejo kazka isidirbineti ir pasikele savo naro kostiuma ir paruode nuostabius raumenis 01 ''CIA JOON! JOON PER TV!'' pradejau mamai sakyt... Bet jis savo pilvuka taip fainai parode.. ir kelnes pasmauke zemyn, kad presas visas matytus 22 atrode vos ne geriau uz Rain, kai jis filmavosi Nindzes filme...


Paskutinį kartą redagavo Seta, Lapkritis 20th 2009, 16:50. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 20th 2009, 16:47

"ir kelnes pasmaukė žemyn"

vos nenumiriau šitoj vietoj :DDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Seta
~Shateigashira~
Seta


Female
Aquarius Rooster
Age : 31
Miestas : Siauliai -___-
Pranešimų skaičius : 700
Reputacija : 28

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Yaoi expert
Išskirtinis Bruožas: Labai nemegstama kaimo liaudies
Super Galia: Farbrezze!

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 20th 2009, 16:53

Na nesimate kitu dalyku 03 Man tik raumeningi biciukai galvoj, tai taip ir gaunasi 00022 Seniau manydavau jog Reita ganetinai uzsikacelines XD o db pfff jis 80
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 20th 2009, 20:21

Labai raumeningi vaikina: fox07 negrazu..
Net Gazette PV neziurejau, jau senokai...
Ir ash noriu sapno su Joon bonheur
Beje, Joon kazkur pazeide savo kulkshni msn02
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 20th 2009, 20:32

jooo... aš jam dar sveikatos palinkėjau xD nors aišku 50proc, kad jo facebook accountas yra fake, bet gi viltis miršta paskutinė xDDD

šiandien, tai nieko nesapnuosiu, nes tikriausiai neturėsiu laiko užmigt xD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Svečias
Svečias
Anonymous



Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 21st 2009, 08:02

Sapnavau, kad aš Ju-On (Kayako Saeki). 03
Atgal į viršų Go down
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 21st 2009, 10:16

Shianakt sapnavau Joon'a 106 th4 552 Tik jis atrode vyresnis ir stambesnis, ir ne toks mielas, bet tai buvo Joon.

Nuejom i kina su mano sese,jos vaikinu, jo draugu Joon'u, jo broliu ir mama XD (Tai turbut drauges itaka, nes ji pasake,kad eisim i kina su jos vaikinu ir jo draugu, o ne dviese, kaip planavom XD) Kine buvo kazkoks teatras, konkursai.... Visi ishejo dalyvaut kokiame nors konkurse, likom dviese, saugot daiktu XD Jis megino su manim flirtuot, bet ash ji, pati to nepastebedama, atstumiau 00022 Ir ishvis vos nesusipykom XD Kada visi grizo, mes susiruoshem vaziuot namo, pasirode, kazkur ten buvo mano tevai, bet tevas prisigere, tai vairuot turejau ash, kai priejau prie mashinos, ji buvo pilna mano giminaichiu 03 Vietos visiems nebuvo, ir mano teta,mama, Joon ir jo mama nusprende pasilikt, bet jau ne teatre, o musu uzmieschio name. Ash pasakiau, kad niekur be Joon'o nevaziuosi, taigi nusprendem, kad uz vairo vaziuos mano dede, o po to musu griz. Nuejau i nama, ten Joon'o mama pasake, kad jis labai nuliudo, del mano elgesio msn02 Tai nusprendziau, kad reikia su juo pasikalbet,kai ji pakviechiau i kita kambari pamachiau MBLAQ foto ant sienos, kur Joon verke smile06 Supratau, kad nuotrauka daryta ka tik... Taigi, likom dviese kambari, ash jam paaishkinau, kad nenorejau ji skaudint, kad jis man patinka, bla bla bla, ir apsiverkiau,jis nusishypsojo ir (nzn gal ash jau buvau pusiau nubudus, nes buna kad sapnas susimaisho su mintymis) jis mane pabuchiavo 552 smile08 imdead

Tai jau antras sapnas kur ash atstumiu vaikina (korejieti) jis nuliusta arba supyksta, pabaigoje jis mane buchiuoja XD Bet shi karta sapnas nebuvo toks tikrovishkas, kaip ana kart :(
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 21st 2009, 15:36

blemba manęs turbūt niekad niekas sapne nėra bučiavęs.... pavydžiu XDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 23rd 2009, 10:23

O kaip tas tavo sapnas,kur tu su kazkuo balkone ishtvirkavai? 29 Jis atrodo net kazkur chia buvo, tik ash vis nepajegiu viko perskaityt 03
Man tai tik 2 sapnai tokie buvo 13
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyLapkritis 23rd 2009, 11:04

tai mes ten mylėjomės bet ne bučiavomės :DDDD (žinau, keistai skamba xD)

šiandien (pagaliau!!!!) susapnavau kpopserį!

Sapnai - Page 9 0d77c10a13ae70_full
<333333

Tai va, žodžiu, taip gavos, kad abu toj pačioj parduotuvėj turėjom dirbt ir skatint visokių prekių pardavimus. Jis dėvėjo kostiumą. Buvo toks gražus... Ir gerai pakalęs tam darbe, nes aš buvau pratus prie degustacijų, o čia reikėjo bet kurias prekes siūlyt pirkt.
Jis ten tooooks žavus buvo. Šnekėjom su juo, bet jis toks buvo emm... na man sunku būdavo įsiterpt, nes jis daug šnekėjo labai :D
Aš kažkaip maniau, kad jis man abejingas. Bet po darbo nuėjom į maxima bazę, kur aš radau papigiai visokių gražių mergaitiškų sexy pižamų ir jis ko tais įsižeidė, kad aš noriu tokius rūbus pirkt (mol prieš kitus vyrus rodytis), ir labai užpavydėjo :DD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyGruodis 17th 2009, 13:06

šiąnakt sapnavau, kad su Joon dalyvauju "Šok su manimi" projekte :DDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Taya
~Saiko komon~
Taya


Female
Taurus Horse
Age : 34
Miestas : Manchester
Pranešimų skaičius : 2205
Reputacija : 68

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyGruodis 17th 2009, 22:44

Joon 22
Seniai nieko gero nesapnavau. Shianakt viena savo destytoja susapnuojau XD Mes valgem brashkes, glostem kachiukus ir jis lyg tai mane kabino 03 Jam apie 40 ir jis pusiau plikas XD Bet fainas, vienas ish nedaugeliu destytoju, pas kuriuos linksma paskaitoj buna :)
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~
Sulli.


Female
Virgo Horse
Age : 33
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 EmptyGruodis 21st 2009, 13:30

kažkoks iškrypęs sapnas, Taya xD

aš tai šian sapnavau labai ilgą sapną, bet nu, žodžiu, jis išsirutuliojo taip, kad kažkokiam prekybcentry laimėjau grožio konkursą. manro mis Vilnius or smth :D ten gavau dovanų kažkokius sexy apatinius. nuėjau, apsivilkau juos ir išdūmiau į kažkokį afterparty prie jūros. ir ką jūs sau manot, mane užkalbino Minho iš SHINee ir mano antipatija jam prasiveržė net sapne :D Aš pradėjau stumt ant jo, tipo kodėl šnekini būtent mane? vien dėl to, kad grožio konkursą laimėjau? o kitos paprastos merginos jau per prastos? nyk iš čia, mulki.
nu kažką tokio aš ten jam pasakiau. tada pasukau žvilgsnį į dešinę ir žiūriu, kad JongHyun su Taemin žvengia iš visos šitos situacijos. Tada priėjau prie jų ir susitarėm, kad dabar galim visi varyt į paplūdimį tenais prasitęst baliuko. Bet iš pradžių reikėjo nusipirkt ko nors išgert. Ir kol susiradom kažkokią visą parą dirbančią parduotuvėlę, tai ir išaušt spėjo.. T.T žodžiu, nuplaukė romantiškas pasisėdėjimas :D
Tada man jau buvo laikas eit į savo unį. Ir ten vakarėjant aš vėl tuos du susitikau. Taemin taaaaip gražiai šypsojos ♥____♥ Ir tada klausiu jo, ar jie šį vakarą laisvi (nu tipo atsigriebt už vakar vakarą ir pagaliau pasidaryt baliuką naktį paplūdimy). Tai tas taip koketiškai atsakė, kad laisvi. Tada aš kažkokios draugės pasiteiravau, kada mum paskaitos baigias, kad tipo nuo tada galėsim jau iš karto ir varyt. Tai Taemin nusijuokė ir pasakė, kad jo kažkodėl nepaklausėm, nuo kada JIE laisvi.
O daugiau nieko nepamenu T.T bet Taemin ir JongHyun buvo grožiai..
Atgal į viršų Go down
http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sponsored content





Sapnai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 9 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sapnai
Atgal į viršų 
Puslapis 918Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: